IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

evcann
4. pro 2014

@gasha paráda, budu držet všechno co mám at to vyjde 🙂

missym
4. pro 2014

@gasha Držím pěsti, aby to vyšlo .-)

gasha
4. pro 2014

@cermi77 díky moc

gasha
4. pro 2014

@evcann
@missym Díky moc. Původně mi to vycházelo na transfer kolem 19.12., ale předchozí cyklus se mi zkrátil, takže bych pod stromečkem už měla vědět, jestli to vyšlo 🙂

missym
4. pro 2014

@gasha Tak moc přeji, aby to vyšlo a Vánoce stály za to 😊

gasha
4. pro 2014

@missym Díky, kdy jedete na ty hory? Přes Vánoce nebo až po nich? Pak to určitě taky vyjde! Držím palce 😉

evcann
5. pro 2014

@kapr ty blaho kdybych věděla, ze tu se mnou bude cca 50 nevrlych důchodců tak jdu raději do Caru.

missym
5. pro 2014

@gasha Jedeme příští sobotu. Kde budeme lyžovat netuším, protože tam je tepleji než u nás 😀 Ale tak já to beru hlavně tak, že si odpočinu od práce, od všeho toho stresu, co tu na mě padá. Užiju si s manželem, rodiči a sestrou příjemnou atmosféru alpských vesniček v adventním čase a třeba i ten sníh tam za ten týden napadne. Potom už jenom v pátek na otočku do práce sdělit dojmy z dovolené, odskočím si do caru pro výsledky histologie a pak až do 4. ledna dovolenááá 😎
Děkuju moc za držení palců 😵 Doufám, že s takovou velikou podporou, co tu od všech mám, se nám to už povede 🙂

evcann
5. pro 2014

@missym zní to úžasně, tam půjde nabírat síla sama, užij si to, moc ti to preju a pak si užijete vánoce no paráda 🙂

evcann
5. pro 2014

@kapr jo a jako jeste jedna vec, prisla jsem na radu a zaplatia jsem a ptám se ji v kolik si muzu zavolat a ona mi rika, ze volat ne at si pro to prijdu, tak rikam, ale ja si nemuzu prijit odjizdim do prace pres pul Prahy a vracim se v pet a ona at prijdu v pondelí, tak rikam já to takhle mám ale kazdy den. Fakt byla neprijemna a ze to nejde a bla bla bla. Mezitim jina at si sednu, ze mi nabere krev a slysela to a rika ji proc by si pani nemohla zavolat to normalne muze, tak ta na ni spustila, ze ne, ze vedeni to zakazalo a bla bla bla. Tak rikam, vsude jinde si volat muzu, ze to mate dvakrat tak drazsi o tom pomlcim, ale cekala bych, ze tedy si alespon budu moct zavolat. Tak pak, ze teda musim nahlasit rodny cislo a snad mi to teda reknou. Ty co me nabirala jsem podekovala, ze se primluvila a ona rika, no ono je to vsude bezny, ja nevim proc tady s tim dela sceny, no krava a ty duchodci ty kecy pitomy, uz tam nejdu :D

missym
5. pro 2014

@evcann Děkuju 🙂

kapr
5. pro 2014

@evcann No co ti na to říci ? 😒 hlavně že sis to zařídila 😉 v kolik voláš?

evcann
5. pro 2014

@kapr přesně, tam už nepáchnu, zlatý Car :D, kolem poledne

kapr
5. pro 2014

@evcann tak jsem zvědavá🙂 To budou tisíce 🙂)))) kdy že jdeš do toho caru?

evcann
5. pro 2014

@kapr no jsem zvedava, práve az 19.12. budu to muset vydrzet :/

kapr
5. pro 2014

@evcann nojo, no 🙂 budeš muset 😉 už ať jsou ta čekání za námi, že? já ještě 3 dny...ufff, ještě že je teď toho tolik, že na to ani nestíhám myslet🙂

evcann
5. pro 2014

@kapr
@missym
@gasha
a taky pro Marcela78 atd. co jste na druhe strane a nejdte mi pridat. Hodnota dnešního HCG je 2535. Ufffff.

missym
5. pro 2014

@evcann No paráda 🙂 Tak gratulace veliká a ať to pokračuje pořád po takových pěkných zprávách :-*

kapr
5. pro 2014

@evcann 😉 😀 😉 tak už spokojena?

kapr
5. pro 2014

@evcann gratuluji!!!!!!!!!!!!

evcann
5. pro 2014

@missym díky 🙂
@kapr jo spokojena, ale tech nervu co me to tam s nima stalo, oni mi to nechteli po telefonu rict, tak jsem se s ni hadala tak dlouho az mi to rekla 🙂

kapr
5. pro 2014

@evcann jak kdyby šlo o strašně tajnou informaci, že? 🙂

lipanek2
5. pro 2014

@evcann krásně to HCG roste 😉 já jsem byla taky jako samoplátce a taky mi to nechtěli sdělit po telefonu, musela jsem si za hodinu a půl pro výsledek přijet...Tam jsem na základě občanky dostala papír do ruky....
Jinak já byla dneska na kontrole. Podle PM 7+2 a podle UTZ 7+4. Plod vitální. Akorát mě trápí ten hematom. je 3x2,5cm a mám nařízený klidový režim, nic nedělat. A zvýšili mi utrogestan. Na 2-2-2 a zavádět, když nekrvácím. Prý je při polykání jen 10% účinek.

evcann
5. pro 2014

@lipanek2 no tak to jsi mela stejne, ale tenkra kdyz jsem byla s prvnim tak bez problemu jsem si zavolala a bylo to, tak to maji mit treba na heslo a je to 🙂. No tak hezky lez, nic neuteče. S tim utrosem je to zvlastni takovych diskuzi tu okolo toho je a vetsinou rikaji, ze ucinek je stejny i v Caru mi to rikali a ty prijdes s tim, ze jen 10% no to je husty.

lipanek2
5. pro 2014

@evcann co doktor, to jiný názor. Každopádně když jsem nad tím přemýšlela, něco na tom je. Než to projde trávicím ústrojím a něco zůstane játrech, tak mě nižší účinnost nepřekvapuje. V nemocnici mi říkali, že při zavádění je o něco větší účinek, v Caru tohle...

gasha
5. pro 2014

@lipanek2 Včera jsem se o tom bavila s doktorem a říkal, že je to jedno, jestli polykat nebo zavádět.Prý záleží na tom, co mi víc vyhovuje. Jen před transferem se to má polykat, aby jim to nepřekáželo 🙂 Podle mne je ten účinek rychlejší při zavádění, ale pokud to člověk bere pravidelně, tak je to asi jedno.

gasha
5. pro 2014

@evcann Super hodnota!!! Jen tak dál. 🙂

lipanek2
5. pro 2014

@gasha tak já jsem si to nevymyslela. Mně to takhle dnes říkala doktorka 😉

evcann
6. pro 2014

@lipanek2
@gasha já teda vcera zakrvácela takze jsem byla u doktorky neplánovane a tak jsem se na to zeptala a prý ten ucinek je o malinko ucinejsi pri zavadení, ale minimalne a kdyz se to bere pravidelne tak je to jedno, jak pise gasha 🙂

gasha
6. pro 2014

@lipanek2 A pak se v tom vyznej 😉