IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

lentikalena
6. zář 2014

@suzik161 Musíme věřit tomu,že jse nám to oboum povede.Jak kapku postoupíme o krok dále dáme si vědět. 😉

lentikalena
6. zář 2014

@suzik161 já moc těm skratkám moc nerozumím imuno co tím myslíš?

suzik161
6. zář 2014

@lentikalena imuno je imunologie. My tam jedeme příští pátek pro výsledky a od toho s budeme odvíjet dál. Snad mi nějakou alergii nebo něco najdou a budeme moct jít dál.

78marcela
6. zář 2014

@suzik161 držím ti moc pěsti, aby sis mohla jít za chvíli pro dalšího mimiska, který bude s tebou hezky až do konce. A třeba příští prázdniny už budeš držet mimi v náručí. To bude super.

patty50
7. zář 2014

Dobré ranko holky,
Moc vás zdravím 🙂. Jak se máte?

fucipe
7. zář 2014

@eviks ty pokusy byly právě až po ozářku.....

lentikalena
7. zář 2014

@suzik161 takže jestli tomu rozumím tak jste uplně na začátku?Zatím samé vyšetření jo.

renda12
7. zář 2014

ahojte holky tak já mám naplánovaný ket na říjen,ale nevím jestli mám do toho jít moc bych chtěla,ale je to už asi měsíc co jsem nachlazená měla jsem penicilín...a tento měsíc bych měla začít brát prášky estrinmax a nevím jestli mám počkat nebo začít je brát dělám v obchodě pak začnou svátky a bude šrumec dovolenou si vzít nemůžu a nemocenskou nemluvě tak mi poraďte :(

suzik161
7. zář 2014

@lentikalena už mám za sebou 2IVF a 1KET a stále se nedaří, tak jsem si vydupala všechny vyšetření. U nás to dělají až po nepovedených pokusech. Teď mám ještě 2mrazáčky 😉 pro ty snad v říjnu pokud to dobře půjde.

78marcela
7. zář 2014

@renda12 zeptala bych se v centru, jestli vadí ten penicilin. Pokud ne, tak bych šla. Svátky by mi byly úplně jedno. Pořád budou nějaké svátky. Pak valentyn, velikonoce, v obchodech je srumec pořád. Takže na to bych se vůbec neohlizela.

lentikalena
7. zář 2014

Neboj se určitě se ti to podaří.Musíme věřit já taky věřím jsme před odebráním vajíček a nejvice se bojím té narkozy.A kam ty chodíš já do Jihlavy a tam nás na všechna vyšetření hnal hned. 😉
@suzik161

michaela28
8. zář 2014

ahoj holky, tak mě dneska čeká kontrolní ultrazvuk, vyfasuju injekci Pregnylu a ve středu hurááá na odběr vajíček. Paní doktorka mě chválila, že je tam pěkná úrodička, tak uvidíme 🙂 .

@renda12 vůbec se neohlížela na to, co bude v práci, mimčo je přeci důležitější 😉 .

maggie4
8. zář 2014

Ahoj holky, koukám, že tady už to frčí, už se to spoustě z vás kvapem blíží, nebo už jste dokonce těhotné! To je paráda. Já už se taky těším. Za týden si jedu pro protokol a hormony, už aby to bylo! Potřebuju, aby se už něco v tomhle směru dělo.
@lentikalena Narkózy se neboj, je to chvilička, 5 - 10 minut, jen si chvilku pospíš a aspoň nebudeš nic cítit 🙂
@renda12 Přesně jak říkají holky, na práci se vykašli, furt bude něco, co by mohl být problém, ale všechno se nějak vyřeší, neboj. Měla bys myslet na sebe a na to, co chceš ty! 😉
@suzik161 Držím ti pěsti, aby se to konečeně povedlo!

suzik161
8. zář 2014

@lentikalena Já taky do Jihlavy, ale měla jsem Kafku a ten řekl, že až po nepovedených pokusech. Takže proto.Ty máš Kučeru, viď?

evcann
8. zář 2014

Tak koukám jak se nám skupina i pokusy hezky hýbají kupředu 🙂. Jen tak dál, hezky plné energie a plné jen te pozitivní energie. Já byla dnes na kontrole a folikuly 10 DC 2 a oba 15 mm, takže ješte dva dny Fostimon, ve středu Pregnyl a v pátek jdeme na to, tak jsem zvědavá.

78marcela
8. zář 2014

@evcann tak v pátek držím pěsti
@suzik161 myslím na tebe a těším se až budeš mít zase krásné testíky, tentokrát úspěšné.
@maggie4 člověk je rád, když se něco děje a má před sebou nějaký cíl..ted to určitě dopadne dobře...

holky, dnes hcg krásných 3311, takže věřím, že bude uzt v pátek v pořádku a že poprvé uvidíme naše miminko. Už jsem si změnila profil, protože už tomu věřím, a myslím, že už můžu🙂)

lentikalena
8. zář 2014

@suzik161 ahoj jj já mám Kučeru.Zítra ráno tam jedu na utc tak se ozvu jak jsem dopadla. 😉

suzik161
8. zář 2014

@lentikalena to je super, že vám to udělali nejdřív. Budu držet palce!!

hanourek
8. zář 2014

@evcann to vypadá moc dobře🙂 držím palce ať vše dopadne dobře🙂 Já budu muset počkat na příští měsíc..... dostala jsem to po 48 dnech v den odjezdu na dovolenou.... takže žádné injekce od 3.dne cyklu..... :(

fucipe
9. zář 2014

@renda12 zlatí, zeptej se v centru a myslím, že nic proti tomu mít nebudou.... Já jsem teď byla též nemocná. Někteří tvrdí, že tělo aspoň pak nebojuje proti miminku,ale proti nemoci.......🙂
v obchodě je šrumec pořád tam to jinak ani nejde.... A mimi je důležitejší zlatíčko

fucipe
9. zář 2014

@evcann já mám ve čtvrtek 14 hod. transfer dvou embryí a ty jdeš v pátek na pokus, tak držím palečky a budu ti je držet z pelíšku 🙂

kapr
9. zář 2014

@78marcela úplně mi z tebe běhá mráz po zádech 🙂 tolik ti to přeji!!!

kapr
9. zář 2014

Jinak zdravím všechny, já jdu zítra na UTZ, zkusíme IUI a připravíme se na nativ. Myslím, že je čas 😉

evcann
9. zář 2014

@78marcela děkuji, tobě také stále hodně štěstí

@hanourek ááá tak toho jsem se vždyky bála, že to prošvihnu a budu muset čekat další měsíc, mě už se tak čekat nechci, i když je to neúspěšné tak chci vidět, že se něco děje 🙂

@fucipe jééé tak to na tom budeme stejně, i když u tebe je větší procento úspěšnosti, ale co třeba se zadaří i u mě, to budeme i stejně testovat, budeme to prožívat spolu 🙂

@kapr tak to na tebe budu myslet, dej vědět jak dopadl utz 🙂

maggie4
9. zář 2014

@78marcela To je krásný. Veř tomu, já tomu taky veřím, že jsi těhotná. 🙂 Věděla jsem to hned, jak jsi šla na KET a byla jsi taková odevzdaná a nevěřila tomu. Bylo mi jasný, že to tentokrát vyjde 😉 Tak jen ať se bobíšek pěkně maminky drží (aspoň do května)! Květen je na narození krásný měsíc 🙂

lentikalena
9. zář 2014

@suzik161 ahoj tak ted jsem se vrátila ze sanusu.Udělal mi utc folíky rostou,ale jsou pomalejší dal mi ješte injekci na dva dny doplácela jsem 10 250.kč hrůza.Ve čtrvrtek tam znova jedu na utc.Chci se zeptat kolik stojí ta inkjece přímo před odebrání vajíček která se musí pícht nevíš děkuji.A co ty? 😉

fucipe
9. zář 2014

@lentikalena myslíš injekce na vyvolání OVU před OPU (pregnyl) já za něj nic nedoplácela a to jsem brala 3 krabičky

@evcann no to si piš, že to budeme prožívat spolu a pak si měřit pupíky 😀

fucipe
9. zář 2014

Včera jsem si vymalovala pokojíček pro mimi, tak mám radost, že mám další krok splněný a teď už si můžu v klídku těhulkovat 😀

eviks
9. zář 2014

@fucipe hodně štěstí na transfer, mě ve čtvrtek čeká OPU takže sem ráda, že se to zase pohne blíže k vysněnému cíli.

kapr
9. zář 2014

@evcann no tak vajucho bude na pravé straně, už se hlásí 🙂 a doufám, že iui padne na sobotu. A uvidíme jestli se nestal zázrak se spermiem 🙂