IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

kapr
8. led 2015

@evcann nevím co je lepší. Porodní sál byl ok klimatizovaný ale pak to bylo strašné. ještě jsem měla jednu košilku s těmi bočními průstřihy na kojení....no největší blbost v životě. Otvíralo se to, takže jsem v tom nemohla ani spát, natož na chodbu. 🙂
nakonec košilka na ramínka a krátká pod zadek super, jenže se mi utrhlo ramínko🙂 Takže mi spadla úplně. Takže to jsem řekla do nemocnice už ne🙂))
No takže bych chtěla něco lehkého, bavlněného pod zadek a s překřížením. něco jako šatičky s rukávkem 🙂

evcann
8. led 2015

@kapr jj to bych si taky predstavovala, ja mela taky desnou a jeste uzkou a ted jak jsme po porodu nemohla dva dny vstavat tak vzdycky prisli na kontrolu, ted nez se to vysoukalo nahoru, no debilni, takze to taky nechci, ale jak rikas, to same by se mi taky libilo 🙂 jo to jsem se te chtela zeptat, pujdes na plodovku? moje doktorka o ni zatim nemluvila a 35 mi bude v kvetnu, ale i tak jsem premyslela, ze bych nesla pokud utz budou v poradku

elana
8. led 2015

@kapr já sem chodím šmírovat novinky od @marcela78 (ona to ví 😀 ), tak čtu i Tvůj dotaz, koukala jsi na oblečení Jožánek? Mají i kojící i těhotenské (měla jsem tričko s dlouhým rukávem a byl to můj nejoblíbenější kousek), v těch kojících jedu už rok a super, podle střihu přesně co si představuješ. Jen teda nevím na veliká prsa (jestli máš), zdá se mi ten vrchní díl relativně spoře řešený...ale to by určitě šlo s paní domluvit vše poměřit a udělat jak si představuješ.

kapr
8. led 2015

@evcann nepůjdu. To už mám jasné 🙂 jako podle věku (38) mi vyšlo ano, ale podle výsledku screeningu se posunulo riziko na 1:2500, takže OK. A i kdyby nešla bych.
Kolem mne 3 kamarádky potratily po plodovce.

A k těm košilkám přesně. 🙂 Dlouhé se motají mezi nohy, než se to vysouká......na ramínka se bojím s tím, že zase rupne, s dírama je to jasné a s knoflíčkama jsem zase 2 hned urvala, takže dobrý den kozy ven též 😒 a trochu zakrytá ramena mi přijdou tak univerzální. Ani babkovské a ani drzé a vyzívavé....

kapr
8. led 2015

@elana No prsa mám 🙂 to jako přírodní 4ky 🙂 když budu kojit, tak 5ky 🙂 takže proto mi sednou nejlépe ty střihy překřížené. Jakmile tam je nějaký šev, nebo něco napevno, většinou mám šev v půlc 😀 e prsou

elana
8. led 2015

@kapr hmmm, tak to se obávám že nebude volba pro Tebe. Jako ty trička asi ano (model Klaudie je super, tam je prostoru dost), ale ta noční košile je řešená tak, že podle mě na velký prsa fakt nee. Já mám svoje A a při kojení B, takže pro mě je to hezký a pohodlný kousek, ale mít něco obřího, tak smolík.

kapr
8. led 2015

@elana už jsem se na to koukala.....škoda, k,dyby to trochu nařasili, tak je to mnohem víc variabilnější. Myslím pro více velikostí prsou....ale něco takového jsem si představovala cca , možná bez vsadky. mně to vždycky nějak překáželo...... nevěděla jsem co dřív, jestli držet dítě, vložku do podprsenky, podprsenku vsadku.....

evcann
8. led 2015

@kapr
@elana jj to by šlo, ale taky bych chtela bez vsadky, já mám 3 a při kojení 4, i když bych si představovala něcovíc šik a přes ty prsa jen nařasené a překřížené nic víc 🙂 no mám jasnou představu a to bude hrozný něco sehnat, protože ted jsem se teda za zvedavosti koukla na netu a fakt bída, jak stará mladá a vubec ty střihy, vzory :(

kapr
8. led 2015

jako střohově něco takového. Jenže v těhle barvách to vypadá spíš jak večerní šaty 😀

http://www.leontyna.cz/nocni-kosilka-donna-gala/

evcann
8. led 2015

@kapr jo střihově přesně, tak to me neva, ze je to jako večerní šaty, lepší než ty hrůzy 🙂

kapr
8. led 2015

@evcann no hledám, hledám 🙂

kapr
8. led 2015

@evcann jako tohle by mohlo být pohodlné...

http://www.eandilek.cz/nocni-kosilka-pro-kojici...

evcann
8. led 2015

@kapr to mi přijde dole úzký, ja bych chtela volnější dole a na tohle musíš mít hezký prsa a to zase ja výstavní nemám, bez podprsenky bych v tom nešla. Me se libi to jak jsi poslala první, možná jemnější barvy, ale jinak přesně to

kapr
8. led 2015

@evcann pěkný a máme to i s župánkem 🙂

evcann
8. led 2015

@kapr no paráda, ale není to těhotenské takže aby to vepředu pak nelezlo moc nahoru, aby byla dostatečně dlouhá i s břichem

kapr
8. led 2015
kapr
8. led 2015

@evcann musí být elastická, pak ti nevyleze. Děláš jak kdybys byla těhu poprvé 🙂))

evcann
8. led 2015

@kapr joo tak je taková miloučká, hezká, ale pro mě blbá délka rukávu, já bud musím mít dlouhý a nebo jen přes ramena a nebo takovy ty krátoučky, jiný mi nesluší a hlavně se v tom necítím

kapr
8. led 2015

@evcann si je ustřihneš a bude 🙂))

suzik161
8. led 2015

@78marcela Tak na zítra budu držet všechno co mám a pak dej vědět!!!! tfuj, tfuj

evcann
8. led 2015

@78marcela na zítřek hodně štěstí 🙂

78marcela
8. led 2015

@suzik161
@evcann
díky. Začínám byt nervózní. Testy prostě nesili.

evcann
8. led 2015

@78marcela já taky neměla tlustice a nic to neznamenalo 🙂

zofielinda
8. led 2015

@78marcela Držím palečky
Já jdu zítra do Podolí na konzultaci a uvidím, jestli ještě do něčeho půjdu

majda21
8. led 2015

@evcann Přesně tak, po prvním screeningu to z tebe hodně spadne a začneš se těšit ještě víc a možná už budeš vědět, co to je 😉 A opravdu to hrozně utíká.
@kapr Čoveče, ty ještě myslíš na parádu, tak to je správný 😀 Taky potřebuju kojící košilku, ale břicho mám jak balón 😀 Musím se po něčem porozhlídnout 😀

78marcela
8. led 2015

@elana já se jmenují jinak 🙂 marcela78 určitě nemá žádné novinky🙂

elana
8. led 2015

@78marcela jej pardon 😅 Ale jméno i rok narození (teda tipuju) jsem trefila, tak co 😀

78marcela
8. led 2015

@elana to je fakt🙂 a i rok narození tipujes správně.

Tak u nás doma už se to ví. Teď mi volala máma, jestli jsem byla na transferu a kdy a jak to vypadá. Že mě tu moje sestra vyspionila. Safra, do profilu si nic nedám, schválně, a je tu tisíce diskuzi a ona se musela asi zrovna trefit nebo já nevím. Chtěla jsem to říct naším o víkendu až po zítřejší kontrole, podle toho jak to dopadne a předběhla mě.

evcann
9. led 2015

@78marcela no ono se to da najti kdyz si daš toho člověka podle jména najít tady na mk tak ti to najde i fora, takze to není tak těžký. Dneska určo vše dobře dopadne a to je hlavní 🙂 dej vědět