IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

majda21
13. srp 2014

@kapr 🙂 vypada to takhle 😉

78marcela
13. srp 2014

@kapr
@evcann
Doufám, že se to nám všem povede. Chtěla jsem vždy velkou rodinu, ted budu ráda, když se povede aspon jedno dítě. Dnes večer jdu na karty, tak jsem zvědavá.

evcann
13. srp 2014

@78marcela jééé tak to dej vědět co ti předpoví, já jsem taky vždycky chtela jit, ale bojim se, ze narazim na nejakou podvodnici, ty uz jsi nekdy byla? mas zkusenosti?

78marcela
13. srp 2014

@majda21 no tak to teda obrovská gratulace, krásné 😉 😉 😉

78marcela
13. srp 2014

@evcann jámk té svojí chodím devět let. poprvé jsem šla jenom z hecu s kamarádkou a nad tím, co mi řekla, jsem mávla rukou...a za pár měsíců jsem si uvědomila, že to, co mi řekla, že všechno vyšlo...
tak jsem začala chodit pravidelně...tedy spíše pravidelně jednou za rok jdu. Ted jsem byla minulý týden ve čtvrtek, karty mi vyšly hezky. Jenže jsem byla v pátek v brně na konzultaci před KET a tam mě strašně zviklali, jestli jedno nebo dvě embrya a nemohla jsem se pořád rozhodnout, tak jsem se objednala...jenže už jsem se mezitím asi rozhodla. Ale to nevadí, i tak tam půjdu se podívat, jestli mi to karty potvrdí.

majda21
13. srp 2014

@78marcela Děkuju Marci. Věřím, že se to povede každé, co tohle musí podstupovat. Někomu dřív, někomu později, ale chce to vydržet a nevzdávat to!
Co se týče těch embryí, držela bych se vlastní intuicí. Vůbec jsme neměli v plánu dávat dvě, rozhodli jsme se v den ET a bylo tak správně...dnes už máme dvě srdíčka...
Moc držím palečky 😉

78marcela
13. srp 2014

@majda21 jenže já tu intuici nemám, víš...já totiž absolutně netuším...navíc jsem znamení Vah a každé rozhodnutí je pro mě opravdu těžký boj.

evcann
13. srp 2014

@78marcela a tak když k ní chodíš pravidelně tak ti jiste už o díteti neco rekla ne? prijde neprijde? kdy? Já bych rozhodně bez váhání dala dve. Co vidís jako proti?

majda21
13. srp 2014

@78marcela A jéjej, tak to chápu... Tak uvidíš, co ti poví...Ale dvěma nic nezkazíš 😉 😉

78marcela
13. srp 2014

@evcann můj věk a váhu. Říkala doktorka že při dvou jsou komplikace.

78marcela
13. srp 2014

@evcann minulý týden mi řekla že mám karty tak hezké jako jsem už moc dlouho neměla. Ale to nebylo jenom o dítěti, ale i obecně, práce, přítel apod.
Ono tím že už tam chodím dlouho, se už moc nezaměřuji na karty. Už mě zná a je jasné že to je tím pádem trochu ovlivněné. Teď tam spíš chodím na rady. Když mám nějaký problém, když je přede mnou nějaké rozhodnutí, a já nevím, co si vybrat, tak se tam jdu zeptat. Ona coby velice chytrá ženská (pracovala jako stavební inženýrka, pak ze dne na den skončila a začala se věnovat tady tomuto) se na ten problém dokáže nezaujatě podívat a poradit. Přitom výklad karet je také, řekne co karty ukazují když se dam jednou cestou, co ukazují když se dam tou druhou cestou.., ale rozhodnutí je jenom na mě. Ona mi hned na začátku řekla, že já jsem člověk, který si osud hodně ovlivní sám. Někteří li dé mají osud daný a musí si ho odžít. K těm prý ja nepatřím.
Ona dělá i numerologii.
No ale abyste mě nebrali za blázna, jak říkám, první karty byly z hecu. Teď si chodím spíše na rady a psychohygienu.

dashi
14. srp 2014

@majda21 gratulace veliká 🙂 🙂 🙂

snailka
14. srp 2014

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? V červnu jsem byla na prvním IVF po 3,5 ročním snažení. V CARu nepřišli na nic, proč se nám nedaří. Ani ET nevyšel, ale máme ještě 6 mrazáčků, tak teď v září jdu na KET.

dashi
14. srp 2014

@snailka jak tak koukám, tak nás je tu dost holek na září 🙂 já nejspíš 2.ivf taky v září 😉

evcann
14. srp 2014

@78marcela ahááá, tak to jo, a odkud jsi? mě tady ta tabulka vazne chybí, prd si pamatuju :D a nebavi me se vracet treba 5 stran zpatky 🙂 ze bych k ni sla taky, kdyz je to takhle od nekoho kdo ji zna a je spokojeny tak bych i sla. A uz jsi tedy rozhodnutá jestli jedno nebo dve? já nevim no i kdyz nejsem o tolik mladsi jak ty tak me by klidne dve dali jak jsem s nima mluvila a ja vim, ze bych nevahala, treba by to byla posledni moznost vis, jako nikdy neviš co bude za mesic. Tím nechci nikoho strasit, ale ja si to tak rika. Vcera jsem si zrovna rikala, beru Nosifol, listovku, Prednison a Glukophage nebo jak se to pise a to jeste nemam ani stimulaci injekcema, ale rikama jsem si prave, musim to vsechno brat treba ted to ma vyjit tak se musim maximalne pripravit 🙂

@snailka ahoj, urcite muzes, tak to se snazite hodne dlouho a vubec nic vam neprisli jo? kam chodite do Caru a i vsechby vysetreni vam delali komplet jo? to je divny

snailka
14. srp 2014

@evcann do CARu Motol Praha. Dělali mi hormonální profil, průchodnost vejcovodů, folikulometrii a manželovi spermiogram, pak jsme byli na imunologii a všechno v pořádku. Dvakrát jsme byli na IUI a teď 1. IVF a nic. Měli jsme 10 vajíček, všechny se oplodnily a čtvrtý den se stále všechny vyvíjely, jedno mi zavedli a pátý den jich zbylo 6, a ty zamrazili.

kapr
14. srp 2014

@78marcela hele mně karty řekly, že nebudu těhu ani omylem a do měsíce jsem byla..........ale i to se dá vysvětlit 😉 Rovněž jsem přesvědčena, že se dočká každá. Jak jsem již pdala, neznám okolo sebe nikoho, kdo by nakonec tohoto štěstí nedosáhl. Jen jeden pár, ty nakonec adoptovali, ale potom se mi kamarádka přiznala, že podvědomně vlastně ani nikdy otěhotnět nechtěla. že si to musí přiznat. 😒

kapr
14. srp 2014

@majda21 Mám mooooooooc velkou radost 🙂 a moc gratuluji, vypadá to úžasně 🙂

evcann
14. srp 2014

@snailka tak to nemate moc vysetreni, to mate jen ten zaklad, taky asi bude chybka nekde jinde, tak to je fajn, ze se hezky vyvyjí, ale podle toho, ze se neudrzi by to mohl byt problem s bun. imunitou ne? Ja to tak mela, taky vse ok, vajicek 40, 20 kvaltinich, 2 mi dali a 18 zamrazili, ale povedlo se to az po zaleceni snizeni imunity

kapr
14. srp 2014

@snailka tak to je hezký výsledek. nám z 10ti vždycky zbyly 2 a žádné na zmrazení. 😒

78marcela
14. srp 2014

@evcann já jsem ze Znojma...asi to máš kapku z ruky...ale když si sem uděláš krátkou dovču, Znojmo rozhodně jako jedno z nejkrásnějších měst ČR stojí za vidění, tak můžeš spojit příjemné s užitečným🙂 jinak rozhodnutá nejsem, zase mě zviklala, nechám rozhodnutí asi až těsně před tím zejtra.
klidně tu tabulku udělej, však jsme ti posílaly nějaká data, myslím, že ses hlásila, že ji uděláš...nebo ji klidně udělám sama. Já mám své info i v profilu. Klidně začnu:
78marcela - Reprofit Brno, 1ET - nic, 2KET-nic, 3KET - Hcg jen 160, 4KET nic, 15.8 bude 5KET

evcann
14. srp 2014

@78marcela no to mám krapet z ruky :D, udelám klidne, ale zase se tu řešilo jestli to je nebo není vhodné atd, no nic jdu ji udelat at víme kdo a co 🙂. Takže zítra jo? budu moc moc držet všechno co mám at to vyjde, dej pak vedet jak jsi se rozhodla

kapr
14. srp 2014

@78marcela jezdívali jsme pravidelně na vinobraní 🙂 ty jo jdeš zítra? tak tfuj tfuj tfuj a neděkuj!

78marcela
14. srp 2014

@evcann no to se řešilo, ale pak byla většina pro tabulku. No a pokud by to byl pro někoho problém, tak se zapisovat nemusí...a podle mě, člověk prochází tolika stresama během IVF, že nějaká tabulka je už prkotina. Tak ji udělej a basta, bude to lepší rozhodně.
@kapr no vinobraní je super věc, sice už mi to někdy lezlo na nervy, ale letos má být super program, takže se už docela těším...

no zítra mě to čeká, ale vzhledem k tomu, že jdu popáté, tak se spíš cítím, jakože jdu na nějakou obyč prohlídku. Žádný nervy, žádný očekávání, že budu těhotná, to se u mě nekoná. Nemůžu se pozitivně přenastavit, takže je mi jasné, že to opět nevyjde. Stres mám jenom jestli jedno nebo dvě ale když se to nechytne, tak je to v konečném důsledku úplně jedno. Zejtra si předtím hodím korunou a bude.

kapr
14. srp 2014

@78marcela nemůžeš se přenastavit proč?

evcann
14. srp 2014

Dashi
Helios Brno
1.ivf - nic (2 ks)
1. ket - nic (2ks)
2. ket - nic (2ks)
přípravy na 2. ivf - nejspíš září - stimulace, čekáme na výsledky

Kapr
Iscare

Evcann
Iscare
PCO a zvýšená buněčná imunita
1.IUI červenec - neúspěšně
srpen příprava na 2. IUI
pokud se nepovede tak v říjnu na 3. IVF
78marcela
Car Reprofit Brno
1ET nic, 2KET nic
3KET zamlkle tehu
4KET nic
5KET - 15.8.

Maggie4
září/říjnu 2.IVF
Teď mě čeká znovu vyšetření krve a v půlce září začínám stimulovat

Hanourek
Snailka
CAR Motol Praha
2x IUI nic
Nyní stimulace na 1. IVF

evcann
14. srp 2014

@78marcela takhle ja šla tenkrat už po několikáte a taky jsem nic nečekala ani žádné příznaky jsem neměla a vyšlo to, takže to můžeš mít stejně i když se nepřenastavís 🙂, ono to jen tak nejde po nekolika neuspěšných pokus se najednou těšit, že to vyjde

Tak tabulka je, ale rozhodilo se řádkování a označení jinak než to bylo, příště bude lepší 🙂

petross
14. srp 2014

Ahoj, nás čeká IVF září/říjen v Pronatalu Praha. Byly u mě zjištěny protilátky proti ováriím, jinak vše v pořádku, ovulace vždy kolem 14 dne, menstruace kolem 28, přítel spermiogram také v pořádku. Momentálně čekáme na potvrzení od pojišťovny.

78marcela
14. srp 2014

@kapr já nevím proč to nejde...ale myslím že proto, že v květnu když jsem šla na čtvrtej pokus, tak jsem tomu strašně věřila, byla jsem si jistá, že to vyjde a nevyšlo. A docela těžko jsem to rozdejchávala a ted si myslím, že mám nějakej psychickej blok, který mi brání být pozitivně naladěna a věřit.
@evcann no přesně...těch neúspěchů už bylo tolik, že to prostě nejde se těšit. Tak třeba je to dobrý, nevím...uvidíme.

kapr
14. srp 2014

@78marcela ufff teď jsem narazila na to téma dítě a nevěra.......ufffff 😖
Hele to znám, takhle jsem tomu věřila vloni v srpnu 😒 teď se bojím, že pokud nebudu pozitivní a vyšlu byť malou pochybnost, tak toho prcka vyděsím.......takže na sobě pracuji co to jde 😉