IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

kytka12
autor
24. črc 2014

@majda21 Ahoj Pregnyl se prý drží v těle až 10 dní. Bohužel nemá asi cenu testovat dřív 😒

dashi
24. črc 2014

@majda21 vítej, moc ti přeju // 🙂 Já při 1. ivf taky dělala test 7. den duch, 8. den duch a 9. nic, takže pregnyl. Já bych ještě vydržela. Mě snad čeká 2. ivf srpen, září 🙂

majda21
24. črc 2014

@kytka12 Asi máš pravdu, děkuju, ale co si vzpomínám, tak jsem si to píchala před Opu a měla jsem prodlouženou kultivaci, takže dnes je to 14.den...vždycky je těch léků tolik, že se v tom vůbec nevyznám. 😒

majda21
24. črc 2014

@dashi Děkuju. Já měla minulý červenec duchy i potvrzené HCG z krve a pak taky nic, takže stojím nahama na zemi, ale samozřejmě, že to ve mě hlodá a myslím na to.... Tak to ti budu držet palce, je to fakt náročné ze všech stran. Kdo neprožije, nepochopí....

sasanka033
24. črc 2014

@andreee86 kazdej cyklus muze bejt jinej, takze zrovna jako na potvoru pred ketem muzes mit spatnou sliznici. takze se ten cylus KET neuskutecni. to se resi az na UTZ v tom cyklu, ve kterym se KET chysta, takze tesne pred ovu.

sasanka033
24. črc 2014

@dashi nojo, tak to je asi taky jiny...normalne bez priciny ti vetsinou zadnej doktor jen tak nenapise drahy vysetreni no...

dashi
24. črc 2014

@majda21 jj, souhlasím 😉 určitě se zadařilo, je třeba se podporovat 🙂

kytka12
autor
24. črc 2014

Ahojda, po odsátí vajíček se mi motá hlava. Měly jste to někdo? Co pomáhá? Bolest žádnou necítím, př. krční páteř, ani cvičení mi nepomáhá... tak nevím, připadám si pořád jako opilá

dashi
24. črc 2014

@kytka12 není to po tý narkoze 😒 nějaký bylinky 😉

kytka12
autor
24. črc 2014

@dashi Asi jo. Měla jsem zablokovanou celou páteř a nemohla jsem ani dýchat, asi mě naklonily zadkem nahoru a jak se mi uvolnilo svalstvo kolem páteře, tak to nějak nebylo ono. Zkouším dechová cvičení, občas to může být i z rovnovážného systému v uchu, tak snad něco zabere a hlavně to přejde.

sasanka033
24. črc 2014

@majda21 zlato, potichu gratuluju, podle me to neni pregnyl, nebo ovitrelle🙂

majda21
24. črc 2014

@sasanka033 Děkuju Sasanko, uvidíme, chce to čas a pevné nervy. Znám tě už z jiné diskuze, tenkrát jsem prožívala KET, který nevyšel...Co je u tebe nového?

sasanka033
24. črc 2014

@majda21 fakt?🙂 bohuzel nic. 3 IVF, dohromady 4 transfery a nic ☹

majda21
24. črc 2014

@sasanka033 Tak to mě moc mrzí, ale musíš věřit, zadaří se, uvidíš!!!! Budeš bojovat dál??

fori
24. črc 2014

@majda21 ja mela 7 den po ET taky ducha...a Pregnyl to nebyl 🙂

sasanka033
24. črc 2014

@majda21 ted nevim...teda jako takhle - nechci to vzdavat, to rozhodne ne, jen nevim kdy a jak se do toho pustime znovu. ted jsem zacla bojovat zase doma: caj baby radnicke, inofolic, maca, cinsky byliny na endosku a jeste chci prikoupit lubrikant na poceti 😀

majda21
24. črc 2014

@sasanka033 Máš pravdu, asi to chce si odpočinout. Tělo není stroj. Ty jo, ani jsme nevěděla, že toho tolik existuje .... tak to musí klapnout!! Měla jsem teď od posledního KETu taky pauzu (od února) a ještě se nám povedlo vypadnout na dovolenou těsně před stimulkou, možná, že i tohle pomohlo, uvidíme 😉

majda21
24. črc 2014

@fori Koukala jsem na tvé fotečky testů, tak doufám, že to taky dopadne takhle úžasně 🙂

fori
24. črc 2014

@majda21 urcite to vyjde...drzim palce

dashi
25. črc 2014

@majda21 tak jak holka, jak je? co testík 😉

majda21
25. črc 2014

@dashi Myslim,ze sili...

dashi
25. črc 2014

@majda21 no nádhera 🙂 to už není pregnyl, to by slábly 😎 Potichounku gratuluju 🙂

kytka12
autor
25. črc 2014

@majda21 Ahoj, jo tak tohle vypadá na pozitivní těhotenský test. Držím palce ať to tak vydrží!

musilka
25. črc 2014

@majda21 gratuluji 🙂 krásné testíky ! Doufám že tě budeme následovat 🙂
Já jdu na Ket v pondělí v poledne To bude dlouhý víkend ještě že jsem v práci a nebude mě to nutit tolik nad tím přemýšlet 🙂

majda21
25. črc 2014

@musilka
@kytka12
@dashi Holky děkuju moc, ale ještě je moc brzy...Uvidíme po víkendu.
Stejně nám to klapne všem...Kdo si počká, ten se DOČKÁ!!!!

bibianca
25. črc 2014

Ahoj holky, cítím bezmoc. Nedávám to. Je mi hrozně v pondělí 21.7. jsem absolvovala již 3. revizi. Tentokrát jsem odhodlaná jít do CAR ve FN Brno Bohunice už mě ošetřující Dr. objednala k MUDr. Vlašínové do IVF ambulance na 11.8. chtěla bych to však co nejvíc urychlit. Je to hrozné nechce se mi čekat už ani chviličku. Chci podstoupit další vyšetření a taky jsem odhodlaná už pro umělé oplodnění. Chci to co nejdřív. Přijde mi to jako nekonečná doba to čekání. Nevím jak ted budeme muset dlouho zase čekat, ale už i období 6ti nedělí mi přijde strašně dlouhá doba. Natož pak čekat další 3 cykly. Máte nějakou zkušenost za jak dlouhou dobu je možné další početí nebo jak dlouhou dobu trvá IVF. Vůbec nevím jak dlouho to všechno může trvat.
Moje potraty:
04/2013 - 7 týden, revize, zamlklé těhotenství
10/2013 - 9 týden revize, zamlklé těhotenství v 7 tt tlouklo již srdíčko za 14 dnů už nic.
07/2014 - 6. týden revize, zřejmě biochemické těhotenství, plod ani váček tam nebyl, zvýšená sliznice a hladina HCG, od 31 DC jsem aplikovala fraxiparine, posléze anopyrin. Nic nepomohlo :( Od 38 DC jsem ležela v nemocnici a stejně to dopadlo špatně

Moc moc Vás prosím, o podporu. Jsem na dně.

dashi
25. črc 2014

@bibianca hlavu vzhůru holka, všehny nás tady něco trápí...nevydařené pokusy ivf, ket, iui ☹ ale člověk se musí zvednout a jít dál 😉 Já osobně bych to neuchvátala, spíš bych se snažila dát psychicky do pohody 🙂 což takhle lázně 😉

kytka12
autor
25. črc 2014

@bibianca Ahoj, taky jsem v červenci potratila 7 týden. Nikdo asi neví jak ženě po potratu je, mám dost často úzkosti a bolesti na hrudi, obvodní lékařka mi předepsala léky na uklidnění při úzkosti. Jenže léky jsou další zátěž, ale při ataku, kdy nemůžu skoro ani dýchat je to jediná pomoc. Tím nechci říkat, že máš brát léky. Jen bychom to měly brát jako ztrátu člena rodiny, oplakat, nechat si čas na projití fázemi truchlení. Vykašli se na manžela, pokud tvrdí cokoliv jiného, nikdo není v tvé situaci. Mně sice řekli, že po potratu můžu začít hned se snažením, ale sama cítím, že potřebuju trochu klidu. Prostě teď mám takové "šestinedělí", snažím se dát dokupy, ale ono to nejde a nejde.... Mrzí mě, co prožíváš a doporučuju na další těhotenství tolik nespěchat. Co se stane, když zase potratíš? Budeš asi v pěkným loji.... promiň jen můj názor

bibianca
25. črc 2014

@dashi Jo, nad tím jsem taky přemýšlela. Ale bojím se o místo. Smlouvu mám na neurčito na místo asistentky, ale vzhledem k tomu, že účetní šla na mateřskou, tak mě posadili na její místo. Moje původní místo asistentky zaniklo a účetní se má teď v říjnu vrátit nebo aspon chce. Jsem z toho všeho na prášky. Už si hledám místo jiné, ale myslím, že to tak hned nebude a navíc. Pokud budu lítat po vyšetření, tak asi by se jim (novému zaměstnavateli) moc nelíbilo. Taky jsem uvažovala nad lázněmi, ale pak nevím jestli bych se mohla vrátit na moje místo nebo vůbec do práce a nebo to řešit neschopenkou do doby než budu těhotná je asi hooodně hloupé... těhotná můžu a nemusím být hned...

dashi
25. črc 2014

@bibianca když jedeš do lázní tak jsi na neschopence, teda pokud to máš přes pojišŤovnu 🙂 😉 je to bájo, věř mi , já tam byla koncem ledna na 3 týdny 😎