IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

78marcela
1. led 2015

@suzik161 no uvidíme. Nevím. Tobě držím taky moc pěsti a jsem strašne zvědavá co to v tom bříšku máš schované . Dej potom vědět, těším se..

suzik161
1. led 2015

@78marcela jasně 🙂 bude to nějak navečer, přeci jen je před námi kus cesty 🙂 kdy by jsi měla vědět výsledky, mohu se podívat přes telefon 🙂 budu na tebe celý den myslet!!

78marcela
1. led 2015

@suzik161 chci jet hned ráno jak se vyspíme. Výsledky budou počítám během dvou hodin. Chci jet tak brzy protože přítel jede do Brna ke svým příbuzným, tak bych jela s ním a stavila se v Car pro léky. Už mi docházejí a kdybych je náhodou potřebovala... Pokud budou blbé výsledky tak nikam nepojedu. Tak uvidím. Ale nějaká důvěra v zázrak se u mě zrovna nekoná..

78marcela
2. led 2015

@evcann
@suzik161

Ženy, tak u nás se stal vánoční zázrak. Z pondělního hcg 30,6 je dnes za pouhé čtyři dny hcg 230,6. Takže přece jen bobis v bříšku zabral a hezky se snaží. Věřím že se bude hezky snažit i dal do konce srpna.

evcann
2. led 2015

@78marcela no tak to je ovšem luxusní zprávička 🙂 gratulujiiiiiiii, držím všechno at se drží je to bojovníček

rezni
2. led 2015

Zdravím, můžu se prosím přidat? nedá mě to, ale četla jsem celou vaší diskuzi a četlo se to, jak napínavá detektivka. Já se teď chystám na změnu CAR a půjdu na IVF. Mám za sebou jedno IVF bez transferu, páč nic do 5 dne nevydrželo 🙄 ,2 IUI a nic ... vážně se tady hezky podporujete. 78marcela tobě hodně, hodně, hodně....držím pěstičky, ale hlavně , aby tě neopouštěla víra v to, že v srpnu pochováš svoje miminko. Věřím, že pokus se miminko rozhodne , tak prostě zůstane!

evcann
2. led 2015

@rezni ahoj, určitě se můžeš přidat, jak dlouho se snažíte? tak to mas pred sebou jeste spoustu možností 😉

rezni
2. led 2015

@evcann už 5 let , bohužel jsem starší kousek (40 let), tak to jde zhurta. Jinak já děti mám holku 18 let a kluka 9 let. Chtěla jsem miminko na stará kolínka a miminko ne a ne přijít 😒 Pravda je, že jsem trochu zaspala a měla to řešit dříve. Než jsem se stačila otočit tak 5 let v čudu. Bohužel jsem samoplátce a tak jsem omezena finančně. Za nic jsem zaplatila 70 000 kč, přemýšlím o nativu, ale nevím jak budou reagovat moje skoro prázdná vajucha 😝

evcann
2. led 2015

@rezni tak deticky uz mas to je fajn, ale chapu te, ja si tenkrat po ivf rikala, ze budu stastna za jedno a samozrejme jsem, ale ted cekam druhe z 3 ivf a jsem nejstastnejsi a moc jsem jo chtela. Takze ji mi jasne jak to mas. Je nas tu takovych vic. No samoplatce to je ranec :(. Takze mas pco? a kam chodis do Caru?

78marcela
2. led 2015

@rezni díky.
@evcann vůbec jsem tomu nevěřila.

rezni
2. led 2015

@evcann byla jsem v Heliosu a teď jsem objednaná do Reprofitu v Brně. Když jsem byla mladá 😀 tak první těhotenství proběhlo tak , že jsem o něm věděla až ve 4 měsíci. Druhé bylo do třech měsíců, takže taky žádná dřina. No a teď ...můžu se zbláznit.Já vím , že je tu spousta holek co bojují o své první, ale věřte, když chce někdo miminko, tak nezáleží jestli první nebo třetí. Bohužel i díky věku vím , že to můžu zkoušet tak rok a konec.Bohužel i díky věku si nemůžu o tom moc popovídat s kamoškama , protože tohle se nedá někomu vysvětlit, kdo to zrovna neřeší. Naštěstí mám skvělého manžela, který vše se mnou podstupuje. Má už i jméno a ví že to bude a basta..jo a chce holku

evcann
2. led 2015

@rezni tak to se do toho musis obout :D, tak u tebe to je asi vekem, kdyz za mlada jsi problem nemela. Tak to pujde, jen to chce vychytat. My uz mame taky jmena, ale muj chce teda kluka, ale at je to co je to hlavne at je v poradku, jdu na kontrolu ve stredu a uz se nemuzu dockat, furt se pozoruju :D

@78marcela no to verim, ze 30 je to krasna hodnota, ted pujdes teda co caru?

suzik161
2. led 2015

@78marcela krása, nádhera!!! Moc gratuluji a bude to dobré, vím to! Na mě leze nějaká chřipka, takže ležím a piju čajík 🙂 a já mám pod srdcem na 90% holčičku 🙂

rezni
2. led 2015

Když vás tady tak pozoruji , tak pomaloučku tady v podstatě otěhotní každá......někdo dříve někdo později...a to je velká motivace. Jak jsem řekla, je to napínavé jak detektivka. Nemohla jsem od toho odtrhnou oči-je těhotná -není těhotná??? Holky moc vám všem tady držím pěstičky a těším se na dobré zprávičky. Mě ten kolotoč začne 13.1.2014 tak uvidím. Moc vyšetření mě asi ani dělat nebudou, protože všechno mám z předešlého CAR

evcann
2. led 2015

@rezni tím líp, půjdete rovnou do toho

donia
2. led 2015

@rezni Ahoj, tak ja ti rozumim naprosto 😀 Take mam 2 deti, obe se zadarily hned a ted, kdyz jsme se rozhodli, ze bychom chteli jeste miminko, tak to nejde a nejde. Resime to vic jak rok a stale nic, resp. po IUI se zadarilo hned, ale bohuzel v 10tt revize ☹ a v listopadu jsem si prosla stimulaci na prvni IVF a s nasledky se potykam do dnes... strasne spatne jsem to snasela, vyskakuje mi uz tak vysoky tlak + navaly a beru prasky na vse mozne. Byla jsem x krat na pohotovosti, 2x mela doma zachranku a naposledy jsem byla na pohotovosti na Stedry den a to cele 4 hodinky, musela jsem cekat na vysledky krve. Takze ja uz do dalsi stimulace urcite nepujdu, mam obavy i z tehu jako takoveho, protoze ten tlak je strasak. Ale tu tvou touhu naprosto chapu a je to presne jak pises, je jedno kolikate, ta touha je stale stejna, jen ten neuspech asi snasime lepe, nez ty, ktere teprve zacinaji. To je jasne. A vekove jsme na tom take stejne 🙂

donia
2. led 2015

@78marcela no super, drzim palce 😵

rezni
2. led 2015

@donia tak to jsem ráda , že je tu někdo stejně ,,mladý,, jinak s tým tlakem jsem to četla 😢 máš aspoň nějaké vajíčka ?

78marcela
2. led 2015

Tak to je úžasné, že holčička, jste nadšení? Já bych určitě byla. A máte jméno? Vše je ok, jste zdravé? A ptala ses jaký je rozdíl mezi tím jejich vyšetřením prenascanem a a tím drahým? A co manžel a máte fotku? To je otázek, vid.
@suzik161

@evcann a jaká jména máte vy ? Do car půjdu 15.1. Dnes jsem tam byla pro léky, už mi docházely.

kapr
2. led 2015

Ahojek vsem s preji hezky Novy rok 🙂 vratili jsme se z hor a po velkem dramatu se mi podarilo zaregistrovat do Podoli 😉 mam z toho velkou radost a tesim se az se vyspim 😉
Jinak gratuluji k postupum s miminkama 🙂

kapr
2. led 2015

@78marcela tak co ty? Cetla jsem hezke zpravicky 🙂

kapr
2. led 2015

@evcann a tobe jsem napsala zpravicku 😉

suzik161
2. led 2015

@78marcela Jsme nadšený moc, v celku nám bylo pohlaví jedno 😀 Manžel celou cestu nepromluvil a nad něčím přemýšlel, jen mi nechtěl říct nad čím 😀 Jméno bude asi vybírat manžel, když jsme se o to bavili, tak mluvil o Elišce, ale prý ještě musí kouknout do kalendáře 😀 Rozdíl je v tom, že tohle je podrobný UTZ, kde ti vše změří a podle toho dr vyhodnotí výsledky, zda je to dobře, nebo ne. Furt hlásila nějaká čísla 😀 a pak řekla že je to dobré. Fotku přidám do svého bloku 😀

evcann
2. led 2015

@78marcela hezky se to tu zase rozjíždí, my mame Jakuba a Natalku, ja bych raději Tomáše, ale ten mi neprošel :D. Udělali ti utz nebo neco?

@kapr vim, uz mazu odepsat

@suzik161 tak holcicka jo, krásný 🙂 třeba to chlap musel trochu vstřebat a promyslet jméno 🙂

suzik161
2. led 2015

@evcann spíš si myslím, že byl rád, a neumí to vyjádřit 🙂 je nám jedno, co to bude, hlavně aby to bylo zdravé 🙂

evcann
2. led 2015

@suzik161 presne tak, hlavně, aby byla miminka zdrava

78marcela
2. led 2015

@kapr no hezká byla hlavně ta dnešní. V pondělí ta zpráva stála za velký kulovy. A dnes jsem šťastná. Věřím na stopro, že to vyjde. Dnes jsem plná optimismu a jistoty že to bude ok. Už jsem byla v obchodě vybírat hračky. I když teda zatím jenom očima🙂 určitě budu zase stresovat a nervovat, ale dnes si užívám tu skvělou zprávu. Modlila jsem se aby řekla nad sto a ona 230. To je skvělá zpráva.

@evcann nedělali mi nic. Na vše je brzy. Jen mi dali léky na dalších 14 dnů a 15.1 jdu na utz. Věřím že už bude srdíčko.
@suzik161 jsi dobrá, že necháš vybírat manžela. U nás jsem ten akční já, kdo přichází s návrhy a přítel jen říká ano ne. Včera jsem přišla s Tamarou. Přítel řekl že pro letadlo dobrý ale pro dítě ne. Prý je to protiletadlový systém nebo co a on nechce mít za dítě letadlo.. Takže Tamara neprošla a přitom se mi líbí. Dnes jsem přišla s Magdalenou.

suzik161
2. led 2015

@78marcela já nechám vybrat manžela, ale když to nebude ono, tak mu trošičku podstrčím to své. Za ty roky vím jak na něj 🙂 Majda je dobrá 🙂

evcann
2. led 2015

@78marcela letadlo :D tak to je luxusní hlaska, ale jmen mas dost tak vyberes jiné

78marcela
2. led 2015

@evcann to jo. Já mám variant dost a dost😉😉😉
@suzik161 tak to máte určitě ideální manželství. Já tohle neumím, hezky podstrčit své a aby to měl za svůj nápad. Vždy jsem to chtěla umět.. A jaké je to tvé jméno?