IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

kapr
15. zář 2014

a tady současnost

kapr
15. zář 2014

@evcann no nejlepší je asi jedno 🙂 spermiogramu to nepomůže🙂 ale aspoň mi odsouhlasil, že nemusím brát Utroš, že je to u mne zbytečné 😉
mrňous už to není, ale tu fotku jsem dala kvůli podobě, myslím, že je celý táta. Jen oči má prý po mně. A postavou je rovněžeš naprosto po manželovi 🙂

breberka82
15. zář 2014

Ahoj holky, můžu se k vám připojit, na konci října mě čeká mé první IVF.... 😎

kapr
15. zář 2014

@evcann jo a jinak se cítím normálně 🙂 trochu mne bolí tělo z toho sexování, už nejsem nejmladší 🙂

sasanka033
15. zář 2014

@evcann jsi hodna, ale me do tabulky nedavej, ja jen nakukuju - nemam ted v planu IVF. u me to vypada na dalsi laparku, novy imuno a pak mozna minimalka, ale to az nekdy pred vanoci.

kapr
15. zář 2014

.........a nově příchozí zdravím a vítám 🙂

evcann
15. zář 2014

@breberka82 ahojky vitam te, jen me u tebe zarazi, ze jsi tehotna a miminko cekas v červenci, ale to je asi nejaka chybka ze? to už i bylo

@kapr no jasne nepomuze, ale furt lepsi nez slovena 🙂, jééé vy jste hezká rodinka, manzelovi podobny je, ale musi to byt takove neprijemne, kdyz se vas na to kolikra ptaji

@sasanka033 nedám, to je jen dobrovolné pro lepsi prehlednost kdo tu je a jelikoz si nemuzeme pamatovat vsechny tak at to nemusím furt hledat

kapr
15. zář 2014

@evcann je to nepříjemné 🙂 ale už jsem si zvykla. kdyby DNA testy nestály tolik, nejraději bych jim je tam přinesla 😝

kapr
15. zář 2014

@evcann hele a dívala jsem se na stránky a primář to nebyl. Ani není na fotkách. Tak asi nějaký nováček 🙂

evcann
15. zář 2014

@kapr no to mi povidej, taky si to říkám, že už nejsem nejmladší a my vlastne v pátek vecer a sobotu a stacilo mi to :D hruza, ale proste jak je to narizeny tak, že jako bysme mohli jeste v neděli, ale me se tááák nechtelo, tak rikam hele tri dny tam vydrží tak co a nebylo nic 🙂

kapr
15. zář 2014

@evcann 🙂 přesně 🙂 ještě že jsem musela žehlit 🙂 říkám...chceš košile? Chceš 🙂 tak není čas 😵

evcann
15. zář 2014

@kapr no ono ho z fotek na fb nepoznas ja ho taky nepoznala, ale tady je to on uplne vlevo https://www.facebook.com/iscareivf/photos/pb.23... nebo to byl fakt jinej?

kapr
15. zář 2014

@evcann fakt jinej 🙂 ....tak třeba to byl jen zřízenec 🙂)))) ale měl na vizitce MUDr. 🙂 myslím že Michal

evcann
15. zář 2014

@kapr :D tak to jsi mě pobavila, uplne to vidim, chces kosile? chces :D :D užasný :D. No tak to je divný tak mají možná fakt někoho nového, zase :/. Zřízenec :D no když byla ta sobota co? :D

dashi
15. zář 2014

@kapr celej tatínek 😉 🙂

kapr
15. zář 2014

@evcann hele možná to byl fakt on, když jsem pak projížděla fotky .... 🙂

dashi
15. zář 2014

@evcann 12.9. začínám stimulovat, 17.9. razím na krev 😉

jajakad
15. zář 2014

@sasanka033 No, u nás jsem na vině já, manžel má (naštěstí) velmi dobrý spermiogram. Po 10letech antikoncepce tělo nechce fungovat, takže levý vaječník je nějaký "líný", jak říká MUDr, do toho mám nízkou sliznici - 4mm, můj maximum byl 6mm, neměla jsem ovulaci (což snad už je v pořádku), měla jsem i špatný hormonální profil - jako bych prý byla nastavena na přechod, mám prý dělohu jak 17 letá holka - může to být i důvodem k tomu, že prý nemůžu otěhotnět, a při poslední kontrole mi našli cystu plnou krve, tak do další MS se čeká, jestli sama odejde... To je fakt, když se to povede, tak si řeknu, že to za to všechno stálo, když se to nepovede, tak nevím... zatím IVF beru jako jedinou naději.

breberka82
15. zář 2014

@evcann Jé, tak to je chyba, asi jsem se registrovala před rokem, byla jsem těhotná, ale bylo to zamlklé těhotenství.... ani nevidím, kde to mám nastavené, ale vím, že těhotná určitě nejsem 😀 a dítě taky nemám 😠

jajakad
15. zář 2014

@kapr Díky za přivítání 🙂

kapr
15. zář 2014

@jajakad hele tak když máte dobré spermio, tak to bude dobré 😉 ono to není nic tak strašného. Jako je to trochu nepříjemné a napoprvé nervíky, ale dá se to 😉 já po antikoncepci také bojovala s anovulací, ale pak se to srovnalo. Trvalo to ale cca 6 měsíců a teď jsem už úplně plně funkční. Mám tedy trochu línější pravý vaječník, ale produkuje 😉

jajakad
15. zář 2014

@kapr Tak to my už máme za sebou rok a tři měsíce, 2 IUI, které se nepovedly. Trošku se bojím, jestli mám průchodné vejcovody, ale doktorka v Caru říkala, že pokud vůbec uvažujeme o IVF, že mě tím nebudou trápit a tím IVFkem se to obejde. Chápu, že pro ně je to kšeft, takže dají přednost IVFku, ale na druhou stranu, jsem ráda, že to nemusím podstupovat. Když by první IVF nevyšlo, tak to budu řešit dál - třeba tou průchodností, imunologii a tak. Tak to mě ten levý produkuje nějaký malinký vajíčka, prý nerostou.

kapr
15. zář 2014

@jajakad no jo vlastně 😉 také jsem toto všechno podstoupila. Už si to ani nepamatuji 😒 🙂

jajakad
15. zář 2014

@kapr Doufám, že se to povede a ráda to všechno taky zapomenu 😀

kapr
15. zář 2014

@jajakad zapomeneš 🙂 a nejen to. Já co si nenapíšu, nevím 🙂

jajakad
15. zář 2014

@kapr Tak to mám naprosto stejně 😀. Já ztratit své poznámky v mobilu, tak jsem totálně v háji 😀

eama
15. zář 2014

Ahoj holky, už skoro 2 měsíce vás sleduji a vidím, že víc hlav víc ví..a až dnes jsem si dovolila vás oslovit a poprosit o radu., nicméně mám dotaz kdy je možné jít na KET? jsem 11 den po ET, zavedeno jedno embryo PK (ve stádiu blastocysty), další 2 zamražená, bohůžel včera jsem začla lehce špinit a dnes už to vypadá na normální menses, tt negativní, užívám urtogestan 1-1-1 p.o + 0-0-2 vag., k tomu ještě anopyrin1x a prednison 1x p.o, za 3 dny mám jít do CAR na krev a tt,,což se určitě nepotrvrdí., tak je mi úplně na nic. Děkuji za odpvěď. 😔

dashi
15. zář 2014

@eama já myslím, že jsem šla hned další měsíc 😉 A do jakýho CAR chodíš?

suzik161
15. zář 2014

@lentikalena držím ti palce. Jj, jsem kousek od Brodu směr Humpolec 😉

eama
15. zář 2014

@dashi : tzn, ted když mám menses, tak čekat na další menses? Jezdím do CAR ve zlíně, a tobě se podařilo po KETu?