IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

zluva
26. zář 2014

@zofielinda a máte zamražíno, kdyby to teď nevyšlo?
Testila jsi nebo se držíš?

zofielinda
26. zář 2014

Ještě jedno mám zamrazeno. Netestnu, jdu rovnou ve čtvrtek na krev.

zluva
26. zář 2014

@zofielinda tak je to už jen necelý týden... já musím počkat do 8.10 Držím pěsti, ať se ms nedostaví a jsou tam //

mery41
26. zář 2014

ahoj holky,tak jsem objednaná na pondělí na vyvolávačku.Já budu mít jen minimální stimulaci a to jen clostikem. .Mám totiž nízkou AMH,tak chtějí,abych měla aspon 5vajíček ,které by měly být lepší,než třeba 15 ☹ ,tak uvidíme ,jak to potom dopadne.Si říkám,když jsem loni otěhotněla přirozeně ,ikdyž to bylo mimoděložní,snad se mi to s IVF zadaří ,moc bych si to přála.Ovšem jako všichni tady 🙂

evcann
26. zář 2014

@soleilll taky je nesnášim, hele ale není se co divit, ze to tak berou, jeto psychika a moc se s tim prat neda, ono je to prejde az se zadari

suzik161
26. zář 2014

@lentikalena tak jak holka?? Myslím na tebe. Určitě to bude dobrý!!! S internetem to vypadá slibně, tak tě budu pozorovat častěji. 😀

lentikalena
26. zář 2014

@suzik161 Ahoj holka,už jsem si říkala co je s tebou,že se ani neozveš.Jinak já tak nějak odpočívám a ještě další týden budu.To víš bojím se a musím na vše myslet.Dělám si pořád test jsem asi blázen,každý říká,že je to teprve pátý den a,že je to brzo,ale co kdyby náhodou 😀 Jinak na tebe taky myslím a jsem ráda,že to s internetem vypadá slibně.

suzik161
26. zář 2014

@lentikalena ji, bude mi ho dělat kamarád, a dnes říkal, že snad v neděli 🙂 je brzo, hlavně si z toho nedělej hlavu a nestresuj se!!! Neprospívá vám to 🙂 nepíší, ale sleduji tě, koukám jen přes tel a moc a ním neumím!! Jinak ti držím palce moc!!!

lentikalena
27. zář 2014

Ahoj holky tak co je u vás něco nového 😉

zluva
27. zář 2014

@lentikalena ahoj ja jsem dnes tedy 3.den po ET a pocity..no tak nejak vsechno stejne 🙂 byli jsme na prochajde v lese, tak mi dnesek utekl trochu rychleji 🙂

lentikalena
28. zář 2014

@suzik161 Ahoj tak dneska je neděle den zapojovaní internetu. 😀 Těším se na komunikaci s tebou.Jinak přeji pěknou neděli. 😉

suzy115
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sasanka033
28. zář 2014

@suzy115 ahoj, ja jsem to podstoupila a je tady k tomu i diskuse, dokonce i vic. jedna je tahle:
https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/studie-v-ivf-cube-praha/

elvie
28. zář 2014

Můžu se přidat? 23. 9. jsem byla na KET a teď čekám. Na krev jdu 6. 10. . Strašně se bojím, že to nevyjde ☹ , ale zároveň doufám, že to zvládnu. Snažím se odpočívat, ale zároveň musím fungovat jako máma pro naší 6-ti letou cácorku (mimochodem taky po KET). Manžel mi moc nepomáhá, nějak o všechno ztratil zájem a spíš se kvůli tomu jenom nervuji a došlo i na hádky. Moje představy, že mě bude obletovat totiž vzaly za své hned dva dny po KET. Tak teď mám strach, že ty nervy bublinkám uškodily.

lentikalena
28. zář 2014

@elvie ahoj a vítám tě mezi náma.Nestresuj se a bud v klidu.Já vím,že je to pro tebe těžké,ale chce to klid.Já jsem po OPU a mám jít také 6.10 na krev a na kontrolu a dozvím se ortel.Také se bojím.Myslím,že se bojíme asi všechny stejně a všechny tu máme stejný cíl. 😉 A manželem se nestresuj toho to přejde to víš chlapy 😀

elvie
28. zář 2014

Děkuji za přivítání a podporu. To čekání je strašně dlouhé 😠 , nikdy se mi čtrnáct dní nezdálo tak dlouhých. Držím pěsti a ať 6.10. je šťastným dnem.

lentikalena
29. zář 2014

@elvie jj to čekání je nojhorších.Já jsem si začala dělat testy,ale už jsem si řekla dost nechám to osudu.Člověk se akorád stresuje,když se pořád ukazuje jedna čárka.Říkám si je asi ještě brzo ☹ .Tady se všichni navzájem podporujeme.Neboj 6.10 musí být šťastný den taky na něj čekám.A do jakého Sanusu chodíš? 😉

dashi
29. zář 2014

Ahoj holky, tak hlásím v pátek odebráno 13 oocytů, v sobotu se jich oplodnilo 8 přirozeně, čekám na 10 hod a volám jak se bojovnčíkové mají 😉

donia
29. zář 2014

@dashi To je pekna uroda 😉 U nas by to dr. take chtela nechat prirozene, ze by nemel byt problem. Tak snad, ale me to ceka teprve v listopadu, takze ja mam vse pred sebou. Jak jsi zvladala stimulaci?

evcann
29. zář 2014

@dashi Ahoj, tak to je hezké, ještě, aby všichni prosperovali a je to bezvadné. Držím palce. Já mám z toho hrůzu. Tenkrat jsem to tak nerešila a ted se bojim. Jakou jsi mela stimulaci a dávkovaní?

Jinak se nám to tu krásně rozrůstá, já přemýšlím jestli tabulku dělat nebo ne, na jednu stranu když tu ta tabulka není přijde mi to hrozně nepřehledné a vůbec nevim asi krom dvou co kdy a jak. Že spíš je to takový, že si tu každý píše s jednou nebo dvouma a tím to končí a pak v tom případě ji nemá cenu dělat.

dashi
29. zář 2014

@donia No ke konci už jsem toho měla plný zuby, dělo mi i problém si píchnout do břich a v pátek jsem byla ráda, že vajíčka odsály. Jinak jsem měla krátký protokol, 225 jed a asi tak 4 dny ke konci 300jed. Já se taky bojím, hlavně na ten ET, to začnou teprve nervy 😉
@evcann jak chceš mě je to celkem jedno jestli tu ta tabulka je či ne 😉

suzik161
29. zář 2014

@lentikalena ahoj, nakonec se internet přesunul a bude asi až tento týden. Snad to dopadne už. Jak ty, jak se cítíš??

radullka
29. zář 2014

ahoj holky jsem po ivf, 14 dní mě čeká hrozného čekání na to jestli to vyjde, ztrácím naději, snažím se vše proto by to vyšlo, ale podvědomí je totálně skeptické, že nám to s manželem nevyjde. Měla jsem jen šest vajíček, zbyly už jen dvě jedno mi daly a druhé zamrazily, když čtu kolik jste měli vajíček trochu se toho obávám,že jsem jich měla opravdu extrémě málo.

dashi
29. zář 2014

@radullka hlavu vhůru, to že jsi jich měla málo, nic neznamená. Já jich měla docela dost, ale podle embryoložky budu ráda za nejvíc kvalitních asi 5, což teda taky není super numero 😉

lentikalena
29. zář 2014

@radullka ničeho se neboj holka musíme věřit já jsem také po IVF týden mám za sebou a druhý týden před sebou.A 6.10 se dozvím ortel.Nejhorší je to čekání.A s tima vajíčkama jsme na tom stejně.Také nám zbyly dvě.Jednou jsem si dala a drůhé nám zamrazily.Takže jsme na tom stejně,ale musíme věřit 😉

lentikalena
29. zář 2014

@suzik161 ☹ jakto až,tento týden a já se tak těšila 😉 Jak se cítím tak nějak pořád stejně nedávám tomu moc velkou naději.Akorád mě někdy zabolí v tím podbříšku jak jsem ti psala a to při určitém pohybu tak se docela bojím.A u tebe je něco nového 🙂

kapr
29. zář 2014

@lentikalena i já se přikláním k 6.10. 🙂 jdu na UTZ jestli bude v přiroz. cyklu 1 nebo 2 vajucha 😉

radullka
29. zář 2014

já se dovím ortel 10.10. hezké datum, doufám, že vše dopadne jak má, dělaly jste si holky těhu. test, udělala bych si ho, ale nechci se zbytečně stresovat, ale zároveň se chci připravit, kdyby náhodou ne, poslední dobou mě rozbrečí každá maličkost, jinak vše držím pěstičky holky a přeji mnoho štěstí, aby to vyšlo 🙂

zluva
29. zář 2014

Ahoj holkyy, tak po víkendu a já dnes slavím 5 den čekání 😀 a krev 8.10 a rozhodla jsem se testit v po nebo út před krví...teda, pokud to do té doby nedostanu 😝

dashi
29. zář 2014

@radullka držím pěsti, já jdu 1. na ET, takže ortel budu vědět až 12.10 😉