IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

cermi77
3. únor 2015

@evcann obrovská gratulace 😵 😵 😵 , nádherný miminko 🙂 !!! Já si tentokrát pohrávala s myšlenkou, že se necháme překvapit, ale když už dr. na UZ ukázal včetně vnitřních orgánů všechno, tak jsme s manželem nevydrželi a zeptali se, takhle to budete mít chvilku aspoň napínavé, má to svoje kouzlo 😉.
Já jdu do poradny zítra navečer, tak doufám, že bude UZ a zase nějaká fotka.

missym
3. únor 2015

@evcann Nádhera, je to krásný bobek 🙂 Moc gratuluji k tomu ukázkovému miminku 😵
U mě se nic neděje. Jsem 67 dní po revizi, 15 dní po první vyvolávačce a MS nikde. Tak jsem si dneska byla pro další dávku (tentokrát dvojitou - kombinace agolutinu a ještě čehosi na a) a čekám dalších 14 dní, jestli MS přijde nebo ne. Jsem už z toho zoufalá. Podle doktorky z CARu jsem už měla být po druhé MS a domlouvat si u nich termín na KET a takhle nic. Někdo mi to miminko asi nepřeje ☹

suzik161
3. únor 2015

@evcann Moc gratuluji, krásné miminko!!! Jen tak dál!
Já jsem měla UTZ včera a malá tam sebou vrtěla a kroutila se. V jednu chvíli mi mávala a pak zvednutým palcem ukázala, že je vše OK a že se má asi fajn 😀
Tím dobré zprávy končí, s největší pravděpodobností mám těhu cukrovku, tu první hodnotu na lačno jsem měla 5,3 a má být 5,1. Všechny ostatní jsou v pohodě. Tak doufám, že je to následek mého neuvážlivého cpaní se ovocem a jogurty ☹ Mám se objednat do dia poradny, ale tam asi drží prázdniny, tak až příští týden 😀 U nás je to dělaný špatně, prostě si tím testem projdeš, i když máš tu první hodnotu špatnou, jinde by celé testování stopli a šla by jsi na kontrolu další den. No uvidíme 😀 Jinak 20.2. nás čeká UTZ ve 20tt a snad to budu mít vše na DVD, tak bych vám malou ukázala. Mějte se hezky a držím palce!

suzik161
3. únor 2015
evcann
3. únor 2015

@missym takhle jsem to presne mela ja, vzdycky mi injekce zabrali a pak pred timhle IVF nic a musela jsem znova po 14 dnech na mega davku a i tak to prislo asi zase az za 14 dni. Zdrzuje to, to me stve, ale treba se telo hezky pripravi a pak se to povede 🙂

missym
3. únor 2015

@evcann No doufám, že to už nebude trvat těch 14 dní. Ještě před první injekcí jsem měla bolesti podbřišku jak na MS, pořád je mám, tak snad to teď už půjde rychle. Už mě tohle neustálý čekání bez konce nebaví. Až bude termín do CARu, tak to aspoň bude mít všechno nějaký cíl.

donia
3. únor 2015

@evcann velka gratulace, je super, ze je vse v poradku

Ja mam termin v CAR ted v pondeli, tak uvidim co s nama dal. IVF probehlo (s temi silenymi stavy s tlakem a navaly ☹ ) jen se muselo zmrazit. Takze bud priprava na KET nebo jeste IUI. Chci neco bez hormonu, i za cenu nizsi uspesnosti, ale nevim jak se k tomu bude stavet dr. Takove stavy jako pri a po stimulaci uz nechci nikdy zazit.

gasha
4. únor 2015

@evcann gratuluji! Já byla dneska na ET. Z 22 vajíček zamrazili 5 v prvojádrech, jedno mi dneska zavedli, ale nic dalšího na mrazení nebylo. Včera ještě byly 4 další, ale ty to do dneška vzdali. Tak věřím, že to tenhle bojovníček dá. Do dalšího Ivf už nejdu, ted jsem dostala OHSS. naštěstí jen 1. stupeň a pak jsem pila jak duha a cpala se hovězím, tak snad jsem to zažehnala 🙂

kapr
4. únor 2015

@gasha držím moc palečky 😉

missym
4. únor 2015

@gasha Taky moc držím, aby to vyšlo a bojovníček si to svoje místečko pěkně zabydlel a nepustil 🙂

cermi77
4. únor 2015

@gasha držím pěsti, ať se chytne a nepustí 😵.

evcann
4. únor 2015

@gasha tak to držím palečky, mas to hodne podobně me. Odběr 18 oocytu. Do druhého dne jen 5 možná 7 schopných a nakonec byl k transferu jen jedno jediný první kvality ve stadiu moruly a druhy beckovy. A udržel se ten jeden jediný bojovnicek ze všech. Takze šanci rozhodne mas. At to dopadne jako u me 🙂

evcann
4. únor 2015

@donia no to je mi jasny to bych taky znovu nechtěla. Však ono si miminko cestu najde. A bude to lepší, protoze při takových stavech by to ani nebylo dobre pro mimco

78marcela
4. únor 2015

@evcann tak gratuluji, jsem moc ráda že je vše ok. U mě bylo minulý týden bledě, nevím jestli jsem to tu psala, někde ano, měla jsem zlou virózu, horečky 39,5, do toho se přidalo zvracení, po kterém jsem tak toužila a to hned tedy ve velkém stylu. Takže jsem skončila v nemocnici na kapackach. Pak jsem i dva dny spinila ale v pátek na kontrole bylo vše ok, mimi měřilo 2cm a přesně odpovídalo. Tak si říkám že když to přežilo ten minulý týden tak už přežije všechno.😉

@catchulinecka tak to máš dlouhé čekání😉 já doufám že se dozvím už brzy, co se mi v tom bříšku klube.

gasha
4. únor 2015

@kapr
@missym
@cermi77
@evcann
Holky díky moc za podporu. Přistupuji k tomu optimisticky a věřím, že to vyjde 🙂 Navíc když vidím, jak se tu davově těhotní, tak se odsud nechci ani hnout 😀 Teď ještě v klidu přežít těch 14 dní do testu...

evcann
4. únor 2015

@78marcela no ty blaho, tak hlavně at ma mimi dobre výsledky po takových teplotách, budu držet palce 🙂

78marcela
4. únor 2015

@gasha nejdřív 14 dnů do testu, pak dalších 14 dnů do kontroly srdíčka, pak měsíc do screeningu a pak pořád něco a něco 🙂 těch nervů a stresu se jen tak nezbavís😉😉😉
@evcann no nedes mě, říkám si, že když přežilo tohle, tak přežije v pořádku všechno. Myslíš že ho to mohlo poškodit? Ty vysoký teploty trvaly asi 24 hodin, pak už klesaly.

evcann
4. únor 2015

@78marcela ja te vubec nechci strašit, urcite když srdíčko bije tak to jen s jen dobra vyhlídka, ale ty teploty nejsou nic moc, ale trvala chvilku tak to urcite bude v pohode, kdy jdeš na screening?

78marcela
4. únor 2015

@evcann vůbec nevím. Na kontrolu jdu zase až za týden ve čtvrtek. To bych snad už měla dostat průkazku a snad mi řekne nějaké info ke screeningu. Ve čtvrtek budu 10+5.

kapr
5. únor 2015

@evcann 🙂 řekla ta, která byla po až za ušima 🙂)))))))

donia
5. únor 2015

@78marcela drzim palce, at uz jsi jen fit a zdravicko slouzi 😵

gasha
5. únor 2015

@78marcela určitě to mimi zvládne, myslím, že už si konečně zasloužíš, aby bylo všechno v pohodě! Držím palce! 🙂
A s tím strachem souhlasím - nejdřív obava, jestli to vyšlo, pak radost a následně strach v podstatě az do konce života. Člověk se dlouho upírá ke 12tt, pak 24tt, pak k porodu a když už máš pocit, že to bude dobrý, tak máš o toho drobečka hrozný strach, abys dělala všechno správně, atd... A s první nemocí a hlavně teplotou jseš úplně vyřízená... Mám 2 holky a na začátku jsem byla že všeho po... Říkám si, že u 3. bych už měla být víc v klidu, ale kdo ví... 🙂

evcann
5. únor 2015

@kapr no práve ja jsem vyplesklá ze všeho až moc, ale ty jsi taky ze začátku taky plašila při špinění takže víš jaky to je 🙂 já to nejspis resim až moc :/

kapr
5. únor 2015

@evcann jj, ale já reagovala na ten počet odebraných vajíček jak jsi psala🙂
jenže to bohužel není z příspěvku poznat.
Myslela jsem to dobře 🙂 strašně mně to rozesmálo 🙂 ty jeden bojovníčku 😵

evcann
5. únor 2015

@kapr tak jsem to nepochopila 😀 , me taky zbyl jeden jediny, a jak hezky bojuje 🙂, chtela jsem tim rict, ze jsem si rikala, ze to nemuze dat, jen jedna sance a presto se to zadarilo, no ale ze to resim az moc je taky pravda 🙂

kapr
5. únor 2015

@evcann no vždyť jo 🙂 jde právě o to, co jsi si říkala🙂 než to chudák vybojoval a přesvědčil tě 😀

viavia
5. únor 2015

@gasha ahoj,dovolim si vstoupit do diskuze 🙂 držím palce,jsem na tom podobně ET byl v pondělí...snad se bobisek zavrtava 😉

donia
5. únor 2015

Holky, co mate zkusenost s KET, jak to bylo s nejakymi podpurnymi preparaty pred a po? Ja po te spatne zkusenosti s hormony nechci nic brat, ale nevim jestli mi pak KET vubec dokazi provest.

gasha
5. únor 2015

@viavia Bezva, můžeme to prožívat spolu 🙂 I když já se to snažím trochu vytěsnit, abych z toho neblbla 😉 Kolikaty je to pokus? A už nějaké dítě máš?

gasha
5. únor 2015

@donia já měla KET bez léků, jen jsem dostala Ovitrelle na ovulaci.