IVF, ET a KET v září, říjnu 2014

kytka12
20. črc 2014

Plánujete v září nebo říjnu IVF nebo KET? Je tu mnoho diskuzí ve kterých se ztrácím, proto zakládám toto téma. Snad se navzájem podpoříme. Mě čeká KET a plánuji ho až na září, až se trošku zmátožím po odběru vajíček. Těšíte se na IVF popř. KET jak k tomu přistupuje partner? Podporuje vás nebo to moc nechápe?

kapr
7. lis 2014

@evcann tak ona je taková veselá 🙂

donia
7. lis 2014

@evcann taky jdu v pondeli do CARu. Ja Gennet Letna, co ty?

evcann
7. lis 2014

@donia já Iscare Holešovice 🙂 na co jdeš?

donia
7. lis 2014

@evcann chce me videt par dni pred MS, abychom pri MS mohli zacit stimulovat na moje prvni IVF

evcann
7. lis 2014

@donia tak to držím palce at to klapne, ja jsem prave ve stimulaci, takze na kontrolu jak to roste, ale už na 3 IVF

donia
7. lis 2014

@evcann dekuji, jsi hodna 🙂 tobe drzim palce, at to klapne, no zjistis driv jak ja...
Ja to mam prave vse poprve, tak jeste ani nevim poradne co me ceka.

missym
7. lis 2014

Ach jooo, kontrola za mnou a výsledek zase žádný. Takže se na 90 % odsouvá KET na příští rok ☹ Dneska jsem 16. den po vysazení léků, 12DC a pořád špiním, hCG 218 a v děloze prý pořád cosi je a ještě ke všemu se doktorce nezdá levý vaječník. Že na něm něco je (možná by to mohla být jizva po odstranění dermoidu) a je asi nalepený na dělohu. Jako to jsem ráda, že jsem vyplajzla 4 tis. za sprej při operaci, aby nedošlo ke srůstům. No jsem zvědavá, co z toho bude. No jo, to jsou ty plány, že Vánoce oslavím 2v1, potom teda, že do Vánoc stihneme KET a teď budu ráda, když se miminko k nám rozhodne přijít příští rok. Kočky, přeji všem tady moc štěstíčka, aby to konečně vyšlo :-*

donia
7. lis 2014

@missym Ach jo, to jsou trapeni, vid? Proc to nemuze jit jednoduseji. Tak se drz, holka.

missym
7. lis 2014

@donia Díky. Je to strašný, pořád se v tom plácám. Ale teď mám větší strach z těch srůstů. Vůbec se mi nechce zase pod kudlu a jak jinak se to řeší, to netuším. Tak moc držím pěsti, aby stimulka probíhala bez problémů a mimčo se potom chytlo hned na poprvé 😵

lipanek2
8. lis 2014

řekla bych, že dneska je čárka silnější...

hanule80
8. lis 2014

@lipanek2 teď už jde hezky vidět 😉 tak jen tak dál 🙂

evcann
8. lis 2014

@missym no to věřím, kde vzít to pozitivni co? Ja po těch zkušenostech ted mam hrůzu jít v pondělí na kontrolu :(. Kočko drz se ve finále to stojí za to

werik153
9. lis 2014

Nejste tady některá z Liberce ? 🙂

gasha
9. lis 2014

@werik153 Já ne 🙂

werik153
9. lis 2014

Tak jinak ještě, nebyla jste některá na Preimplantační diagnostice ? 🙂 Mám doporučení kvůli chromosonální vadě- nemoc je na 50% dědičná a já sama jí mám...tak bych si o tom chtěla s někým popovídat....

gasha
9. lis 2014

@werik153 Já toho absolvovala hodně, ale tohle ne, takže bohužel neporadím 🙂

evcann
10. lis 2014

@werik153 to já bohužel taky nepomůžu, slyšela jsem o tom, ale nevím o tom nic

missym
10. lis 2014

@evcann Děkuju. Ještěže je manžel hodně pozitivní a snaží se mi aspoň trochu toho pozitivna předat, jinak bych to už asi nedala. Ale dobrý, kombinace horká vana, červený svařák a sex pomohla, začala jsem po špinění zase krvácet, tak snad už se vyčistí všechno a bude to v pořádku.
Tobě držím pěsti, aby kontrola dopadla dobře a vajíčka pěkně rostly 🙂

evcann
10. lis 2014

@missym tak alespon, ze tak, aby se zbytecne nenabalovali další komplikace, no ja jdu dnes a jsem jak na trní, uvidime no stejne uz to nezmením

kapr
10. lis 2014

@evcann v kolik? 😉

evcann
10. lis 2014

@kapr ve 13h, jako tenkrat jsem v tyhle fazi jeste nervni nebyla, nic jsem si nepripostela a ted premyslim nad kazdou kravinou, desny. Vajecniky bolej tak by mohli neco delat, kdyz tak ctu jaky ma kdo davky tak ja mam teda mega davky a tak snad to k necemu bude

kapr
10. lis 2014

@evcann pokud tě bolejí, určitě něco produkují 😉 Tak jsem to tedy měla já. No jsem na tebe zvědavá. A kolik si tak mívala folikulů?

evcann
10. lis 2014

@kapr no kdyz nepocitam tenkrat to jsem jich mela tusim neco okolo 40, z toho 28 vajicek, a ted na IUI pri vyssich davkach jsem prave mela stezi 2 folikuly a to fakt jako byly tezce vydreny, takze proto ted takovy davky, rikala, ze lepe lehce prestimulovat nez mit na posledni IVF malou odezvu, ale ani tak necekam zadny zazrak, je hrozne znat tech 9 let, v tomhle hrozne moc

kapr
10. lis 2014

@evcann tak značka ideál je okolo 10ti. Jako 40 a z toho 28 je faaaakt mazec. Kolik ti jich z toho zbylo oplodněných a k zamražení?

evcann
10. lis 2014

@kapr no ja mela velkou kvalitu, ja jich tam mam jeste 18 zamrazenych blastocyst 🙂, ale bohuzel k nicemu no

kapr
10. lis 2014

@evcann joj počkej, to je ten jiný partner? 🙂 Tak to je sakra škoda 😒

evcann
10. lis 2014

@kapr presne tak, to je ten jiny partner, kdyby to byl stejny tak mam vystarano, 18 blastocyst 1 kvality, jasne, vsechny by nevydrzeli rozmrazeni, ale i tak, hezky KETy a pak pripadne IVF, ale bohuzel

kapr
10. lis 2014

@evcann hele tak co, tak nový začátek. Hlavně že jseš šťastná 😉

evcann
10. lis 2014

@kapr jj ted uz jo, tak my jsme ted s pritelem dlouho spolu 🙂

kapr
10. lis 2014

@evcann 😉 tak držím vše co mám a dej vědět 🙂 já myslím, že to bude dobré. Kdy si předběžně myslíš, že by bylo opu?