IVF - Fostimon injekce. Jaké dávky berete? Jak se cítíte?

janesm
2. pro 2006

Ahoj snažilky,která z Vás podstupuje IVF a píchá si Fostimon???? Jaké dávky berete a jak se cítíte??? Díky

dada074
12. bře 2010

Ahoj Darla Fostimon se aplikuje hluboko do svalu,tedy zadek nebo stehna.

lalia123
12. bře 2010

Ahojte, prosim Vas a podla coho ste si kupovali injekcie? Mne v lekarni povedali, ze vraj su pribalene /???/ no samozrejme, ze neboli. Dakujem 😉 .
Darla a odkedy stimulujes?

ogeletka
12. bře 2010

Ahoj Darla.
Ja som stimulovala Fostimonom a pichala som si ho do brucha pod kožu. V centre mi tak kázal doktor.

darla27
12. bře 2010

Lalia sestricka mi povedala ake si mam pytat, ale v lekarni tiez vedeli ake mi k tomu maju dat. 😉
Dnes budeme pichat stvrtu.
Ogeletka asi si nechodila do GF vsak? Lebo ja som si tam volala a povedali mi ze do svalu, takze do brucha nemozem. Skoda, musim to pretrpiet aj do zadku. ☹

sysysy
12. bře 2010

Mně doktorka řekla, že Fostimon si budu píchat sama do břicha do podkoží. Schválně jsem se jí na to ptala, neb co zjišťuji po diskusích, tak je to tak 50na50...což nechápu. Jsou to jedny a ty samé injekce a přitom podkoží a sval je sakra rozdíl....

ixi
13. bře 2010

ja som si tiez pichala do podkozia do brucha a mala som 28 vajok takze pohoda 🙂

majaja75
13. bře 2010

darla...ja som ti už písala ž som si fostimon pichala do brucha podkožne a mala som 23 vajíčok, chodím tiež do FG...

rena31
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anika142
8. črc 2010

ahojte, ja idem na 1. ivf + icsi budem brat fostimon 75 som zvedava co mi povedia kde si ho budem aplikovat, zatial cakam odpoved zo zdrav. poist.

monulkab
13. črc 2010

ahoj holky, dlouho jsem v této diskusi nebyla a koukám že se tu nic zásadního taky nestalo, začala jsem se svoji třetí injekční stimulací na IUI. Chodím už do jiného CARU, mám minimální dávkování Fostimonu - jen jednu ampuli. V sobotu nebo neděli jdu na UTZ a uvidíme, jestli se něco vyklube.
Jinak fostimon jsem vždy píchala do břicha, ale to že jsou tu rozdílná doporučení k aplikaci bude možná tím, že to jde tak i tak....jako třeba pregnyl...

anika142
26. srp 2010

ahojte, takze fostimon si budem pichat do brucha al. zadku. Vraj to ako kedy. Zalezi ci si to budem chciet sama pichat. Moj lekar ma teraz dovolenku takze si to zacnem az koncom septembra. No prvu mi pichnu 18 - 22 den ciklu cize tak v polovicke septembra. Som zvedava ako to dopadne.
Monulkab ako si dopadla?

markett_a
17. říj 2010

ahoj... taky picham Fostimon, do zadku... pichali mi ho tam i v CARu a mam si ho tak pichat i doma, coz samozrejme sama nezvladnu 🙂 chodim do nemocnice ke zname kazde rano pred praci... mam 4 davky najednou kazdy den, takze celkem silnou davku... byla jsem na UZ po 3 dnech stimulace anic, zvysili mi davky a zkusim zase po trech davkach :( snad uz tam nejaky folik bude 🙂

wrtulka
5. únor 2011

Ahojky holky mám prosbu dostala jsem Fostimon na minimální stimulaci pro IVF.
Tenhel cyklus nejde přes pojišťovnu takže si léky hadím. Kdyby někomu zbyl doma neprošlý použitelný Fostimon koupím...!!!

martuska00
9. únor 2011

nezostal niekomu FOSTIMON

wrtulka
9. únor 2011

@martuska00 ahojky taky ho scháním zatím se nikdo neozval ☹

krizek
14. dub 2011

Ahoj holky,

nabízím Fostimon 3 balení dohromady za 1.000Kč (pořizovala jsem cca za 10.000Kč). Povedlo se mi otěhotnět před IVF, tak mi všechen zbyl.
Když bude zájem ozvěte se na marcela.krizova@ seznam.cz
Jinak přeji hodně štěstí.

leonie28
14. dub 2011

Ahoj, krizek mas IP

sysula11
19. čer 2011

beriem fostimon hp 225-denne a mam bolesti v podbrusku mierne je to normalne?poradte mi prosim

elise
19. čer 2011

@sysula11 to je ok, vaječníky makaju, mňa to tiež dosť bolelo inak treba piť veľa tekutín🙂

sysula11
20. čer 2011

dik elise a tiez som dost pribrala a zacinaju mi opuchat nohy a clenky,to tiez patri k tomu bojim sa toho OHSS a tebe to ako dopadlo dik

sysula11
20. čer 2011

dik@elise a nevies mi este poradit s tymto - opuchaju mi clenky bojim sa toho OHSS?

elise
21. čer 2011

@sysula11 vykladaj si nohy ked sa bude dať, veľa pi tekutín (čistá voda nesýtené minerálky)dobre pomôže aj nožný kúpeľ ked si dáš do lavora teplú vodu a nasypeš do nej morskú soľ trošku vonneho oleja a masýruješ členky a lýtka. ja som pila až 3 l vody za deň počas pichania fostimonu. všetko bude dobre priodbere ti daju infuziu na zmiernenie🙂

sysula11
7. črc 2011

ahoj@elise som po ET 3 den a ked lezim pobolieva ma v podbrusku mozes mi poradit ako to je dik.

lenka111111
28. črc 2011

prosim ma niektora na vyše fostimon,mala by som zaujem napište mi dakujem

consti
3. led 2013

Ahoj taky mám Fostimon a ohldně toho píchání mi sestřička řekla, že do svalu, že má tak lepší účinnost. Tak snad jsem poradila 😉!

isabellaa
4. únor 2013

Caute baby, potrebujem surne poradit. Aky je rozdiel medzi FOSTIMON HP 75 m.j. a FOSTIMON 75 m.j.
To HP co znamena? Vdaka

isabellaa
4. únor 2013

Nikto nevie poradit? Na nete sa k tomu neviem dopatrat 😠

isabellaa
4. únor 2013

Tak uz viem, volala som vyrobcovi a menili krabice, je to to iste 😉

mavo
9. únor 2013

@consti
@isabellaa holky, pícháte si fostimon ráno nebo večer? Mám si píchat dvě ampule a nevím jestli ráno nebo večer... Moc díky za rady...

ifus
9. únor 2013

@mavo ahoj, ja si picham obe ampule najednou...hodinu si muzes urcit sama, jak ti to vyhovuje