IVF - Fostimon injekce. Jaké dávky berete? Jak se cítíte?

janesm
2. pro 2006

Ahoj snažilky,která z Vás podstupuje IVF a píchá si Fostimon???? Jaké dávky berete a jak se cítíte??? Díky

mavo
9. únor 2013

@ifus a je lepší ráno nebo večer? Moc díky za odpověď 🙂

ifus
9. únor 2013

@mavo Ja se jen divim, ze takovy zakladni veci ti v CARu nerekli.... 😖

ifus
9. únor 2013

@mavo Je to uplne jedno.) ja picham vecer,ptze pak muzu v klidu lezet..jsem po nich celkem unavena..zalezi, jak delas v praci....

mavo
9. únor 2013

@ifus no jen mi řekli, že si to mám píchat ve stejný čas... neřekli jestli ráno nebo večer a já nevím, co je lepší...

ifus
9. únor 2013

@mavo Neni v tomhle nic horsiho a nic lepsiho...stejne jako je jedno, kam si to pichas..to jen par slecen tady resi, ze kdyz si to pichly do briska, tak mely vic vajicek nez ty,co si to pichaly do zadku a opacne...jasne se tam pise, ze se muze tak i tak,,jak do svalu, tak pod kuzi a je jedno, jestli vecer nebo rano, h lavne zrhuba ve sejnej cas...

mavo
9. únor 2013

@ifus Super, já jsem rozhodně rozhodlá pro zadek 🙂) a asi teda večer, abych si pak mohla lehnout 🙂

ifus
9. únor 2013

@mavo ty si to budes pichat sama do zadku? 🙂)

isabellaa
9. únor 2013

@mavo ja mam pichat iba jednu a to rano

mavo
9. únor 2013

@ifus Ne, manžel je večer doma 🙂 musím ještě zjistit jestli bude každý večer, jinak bych musela píchat ráno a jezdit přes rodiče do práce a nebo si chodit ráno do caru..

mavo
9. únor 2013

@isabellaa jen jednu? a jak dlouho? Mě psali rovnou dvě ampule..

ifus
9. únor 2013

@mavo Kazdej to ma nastaveny jinak...

isabellaa
9. únor 2013

@mavo ano kazdy inak podla hormonalneho profilu....mne bude stacit asi jedna od 2dc a 7/8 dc sono a potom sa uvidi ako som zareagovala, 13,14 odber vajok

consti
9. únor 2013

@mavo Já si je píchala ráno, protože mi je píchal manžel a ten odpoledne,/večer nechodí domů ve stejný čas...Záleží, jak ti to víc vyhovuje a jak se domluvíš s manželem 😉 . Myslím, že je to jedno... 😉

ifus
9. únor 2013

@mavo a myslis, ze to nezvladnes pichat sama do briska?

mavo
10. únor 2013

@ifus do bříška asi ne... radši do zadku.... a už třetí den jen špiním, tak čekám na pořádný menzes... člověk nejdřív nechce aby chodil a teď se přemlouvám, aby přišel a mohla jsem si začít píchat 🙂)

ifus
10. únor 2013

@mavo Joo, ty si zacinas pichat 2. DC? Tak to jooo, to mas teda asi kratky protokol, moc se v tom teda nevyznam 🙂 Mne pozastavili cyklus injekci a pichat jsem zacala 14 dni po ni 🙂 Tak at ti to co nejdriv vsechno utece🙂

mavo
10. únor 2013

@ifus jj, 2.DC, zatím to mám na 6 injekcí... pak se uvidí. Mám krátký protokol.

mystery22
27. bře 2013

@emjee kikina666 : mám zájem o fostimon 🙂

emjee
27. bře 2013

@mystery22 ten prispevok od @kikina666 je z 15.januara 2009 - taku dobu spotreby ten liek urcite nema

mystery22
27. bře 2013

Jé děkuji nevšimla jsem si 🙂

manita
22. kvě 2013

@isabellaa Ako si zareagovala na tú 1 ampulku Fostimonu od 2 DC ? Čaká ma to...

@mavo Aj ty si tak mala? Ako si reagovala?

Dievčatá, čo ste boli na IVF stimulované Fostimonom, napíšte svoje názory (klikám po koníku a niekde dievčatá píšu, že je lepší Gonal alebo Puregon... vraj drahší, ale kvalitnejší. Je to tak?).
@consti

mavo
22. kvě 2013

@manita ahoj, já na Fostimon reagovala dobře... říká se, že Gonal je čistší hormon, ale ono záleží, do jakého CARu chodíš... kamarádka chodila do soukromého a té rovnou řekli že Gonal je nejlepší... a já chodila do státního a když jsem se na to ptala, tak nikdo nic neříkal a tak jsem si vzala ty bez doplatku..

isabellaa
24. kvě 2013

@manita nemala som s nim ziaden problem

manita
26. kvě 2013

@mavo
@isabellaa
Ďakujem. Už nemám veľa času na rozmyslenie, či si ten Fostimon dám alebo nie. O týždeň začínam. Čítala som na zahraničných stránkach, že je najlacnejší a tak to aj vyzerá... výžaťok z moču menopauzálnych žien + výťažok z ovarií čínskych škrečkov nastimulovaných nejakým svinstvom.. 😝 ... už radšej nič nečítam.. 😖

A koľko vajíčok sa vám z neho vytvorilo?

isabellaa
26. kvě 2013

@manita 14 folikulov, 11 zrelych, oplodnenych 7. A to som brala min davky 75j. denne 😉
Drzim palce

manita
26. kvě 2013

@isabellaa To bola jedna ampulka Fostimonu denne a taká hojná úroda?

isabellaa
27. kvě 2013

@manita ano, tak sa zadarilo, ale asi kvoli mojmu pco / polycysticke vajecniky, tak mi to odvovodnili....

manita
30. kvě 2013

@isabellaa
@mavo
Mali ste k tomu Fostimonu aj Diphereline?

mavo
30. kvě 2013

@manita nene, jen fostimon...

manita
30. kvě 2013

@mavo jéj, ty si tu, dík, teda mala si Fostimon od 2 DC dez Dipherelinu. A koľko ampuliek denne toho Fostimonu? Vyšlo ti z toho IVF? (Koľko vajok si získala pri OPU).