IVF. Jak dlouho trvá, než dojde k odběru vajíček?

teta_bob
2. srp 2011

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdo máte zkušenost s IVF jak dlouho trvá, než dojde k odběru vajíček? Mám syndrom PCO, o kterém jsem až do svých 29 let nevěděla, nikdy jsem netrpěla žádnými problémy a až po neúspěšném pokusu otěhotnět jsem začala hledat důvod. Když jsem přestala užívat HA, přestala jsem menstruovat. Nyní chodím do CAR, kde mne po užívání estrofem 2mg (1-1-1) a utrogestan (vaginálně 2-0-2) po 164 dnech rozmenstruovali. Když se dostavila MS odebrali mi krev, ale od té doby se nic neděje. Přítel již byl na spermiogramu, oba jsme byli u genetika. Paní doktorka říkala, že jakmile začnu menstruovat, začne příprava na odběr vajíček, stimulace a následné zavedení, ale bohužel se nic neděje, táhne se to již půl roku, ale zatím bohužel žádné vize do budoucna. Předem moc děkuji a přeji hezký den.

crca
2. srp 2011

@teta_bob Ti museli ale říct,kdy si máš zavolat ne?Nebo,zase nemenstruuješ?My byli dohodnuté tak,že až budu mít měsíčky,tak se mám objednat na určitý den,pak jsem tam jela,oni mě rozepsali kolik a čeho mám píchat(záleží jestli budeš mít krátký,nebo dlouhý protokol),mezitím zase utz a úprava dávek-já měla asi krátký protokol,píchala jsem kolem 8 dnů,když to bylo o.k,tak mě dali injekci sebou Pregnyl,s tou jsem jela v určitý den na pohotovost,aby mě jí píchli a už to jelo.Druhý den nástup na odběr a do 3 dnů bylo zavádění,takže suma sumárum mě ten koloběh vyšel asi na 10-14 dní,ale to se musíš domluvit s nima.Musela ti dr.říct,kdy volat ne?

teta_bob
autor
8. srp 2011

Právě, že tomu nerozumím, začala jsem menstruovat, vzali mi krev a od té doby se nic neděje.....sama menstruovat asi nebudu, mám málo hormonů, neroste mi sliznice....jinak díky 🙂 ...povedlo se vám to hned na poprvé? co za problém jsi měla ty?
Máš dvojčátka? To musí být krásný 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru