IVF. Jak to děláte s prací?

marca22
21. bře 2011

Ahoj holky které jste několikrát podstupovali ivf,jak to děláte s prací? Vypisujou vám v caru marodní? Mě bylo řečeno že mi můžou jen potvrdit návštěvu u lékaře,tak jak to mám dělat,když mám nárok jen na 1 den u lékaře za měsíc a dovolenou už jsem si kvůli ivf vybrala? Poraďte jak to děláte?

prdecek
21. bře 2011

Ahojky, u nás v centru dávají PN hned od začátku stimulace, když chceš. Není tam žádný problém. Já toho využila. Ale asi to je centrum od centra individuální. Ale pokud děláš kancelářskou práci, tak si myslím, že nevadí, když budeš normálně chodit do práce. Ale to je i podle toho jak se cítíš a tak. Pokud budeš začínat IVF cyklus tak se k nám klidně přidej na diskuzi: IVF březen 2011

marinka
21. bře 2011

Když jsem podstupovala IVF ve Zlíně, tak mi nabízeli neschopenku tuším po OPU, během stimulace ne. Ale to podle mě není potřeba, ale po OPU už určitě jo. Já jsem si hrála na hrdinku a šla jsem do práce a sám šéf mě pustil hned domů, že jsem bílá jak smrtka 😅 😀 Takže od ET už jsem si neschopenku nechala napsat a nakonec jsem na ní zůstala celých 9 měsíců 😉

crca
21. bře 2011

Jsem (teda byla) 😀 na tom stejně jako "Marinka",akorád jsem chodila do Sanusu Hradec a Pardubice 😉 V práci jsem si píchala injekce v kanclu(byť jsem byla zaměstnanec ve formě dělníka na dílně 😅 )v práci to všichni věděli,takže jsem neměla problém a od OPU,nebo po KETU jsem vždy zůstavala na neschopence,naštěstí naposledy na 3 roky 😅 Držím palečky ať to výjde 😉

vodni
23. bře 2011

Unica Brno - možnost si vzít neschopenku od prvního ultrazvuku, což je cca týden před OPU (já ji nevyužila), A délka neschopenky - určitě nějakou dobu po ET, ale nevím, jestli až do testu - stejně je pak lepší do práce chodit, aby na to člověk moc nemyslel. Samozřejmě záleží na typu práce. Někdo na neschopence už zůstane po celou dobu těhotenství 😉