IVF Karlovy Vary. Taky jste odsud a plánujete?

sal80
20. čer 2011

Ahoj. Jsem tu dnes poprvé. V pátek jsme byli na vstupním pohovoru při plánování IVF. Je tu také někdo z Karlových Varů? 🙂

mispuleee
2. lis 2015

@karnea tak to držím palce 🙂 já jsem teď osmí den po et a už jsem šestý nevydržela a zkusila test 😕 druhá čárka slabá a dnes i včera lehce zesílela, tak nevím, uvídíme 😕

karnea
2. lis 2015

@mispuleee Tak to je super 🙂. Já jsem bohužel zjistila, že začínám špinit, takže je to asi víš kde ☹

mispuleee
2. lis 2015

ale špinění ještě přeci nic neznamená 😉 , třeba to ještě bude mít pozitivní výsledek 😉

pajala
3. lis 2015

@petulinka17 do belehradske

petulinka17
3. lis 2015

@pajala já taky 🙂 jak jsi tam spokojená?

pajala
4. lis 2015

@petulinka17 no sz na dr.Uhera mi přijdou všichni v pohodě a takže nemůžu říct nic negativního. 🙂 jak jsi na tom ty?

petulinka17
4. lis 2015

@pajala já se dr. Uherem setkala asi jen jednou (myslím že to byl on) a moc sympatický mi taky nebyl 🙂 ale dělal mi jen ultrazvuk , takže se to dalo vydržet 😀 jinak jsou tam všichni moc fajn, akorát mi občas přišlo, že tam hrozně "lezou do zadku" cizincům, většinou Němcům, co jsem se tam tak setkala...

pajala
5. lis 2015

@petulinka17 taky mi přišlo divný ze je tam spousta němců a hlavně vietnamcu

petulinka17
5. lis 2015

@pajala Vietnamců? 😀 ty jsem tam teda v životě neviděla 🙂

pajala
5. lis 2015

@petulinka17 ja je tam minimálně třikrát určitě potkala-tak uvidíme kdo tam bude zitra

petulinka17
5. lis 2015

Tak to já teda ještě žádný 😀 a zítra (teda už dnes) jdeš na ultrazvuk?

pajala
6. lis 2015

@petulinka17 jo jo dnes utz a řeknou mi termín ketu-počítám ze tak koncem příštího týdne když bude vše jak me tak uvidíme.a co ty?

petulinka17
6. lis 2015

@pajala tak držím palečky ať je na utz vše v pořádku 😉 já byla na utz 27.10. a na KETu 4.11. 🙂 a to je Tvůj první KET?

pajala
6. lis 2015

@petulinka17 ne ne druhý.takže příští pátek jdu na to.

pajala
6. lis 2015

@petulinka17 kdy ti řekli ze můžeš zkusit testik?

petulinka17
6. lis 2015

@pajala 18.11. jdu na krev, o testu jsme se vůbec nebavili, došlo mi to až doma...takže si ho asi udělám 17.11. 🙂 a ještě máš nějaké "mrazáčky"? A necháš si dát hedno nebo dvě?

pajala
6. lis 2015

@petulinka17 máme ještě tři zmrazené ale při minulém pokusu rozmrazili čtyři co byli spolu a k použití bylo jedno a půl takze mám teď obavy jak se s tím ty tři poperou.me minulé sestricka řekla abych test zkusila nejdriv den před krví ze by mohl dřív byt pozitivní z pregnylu .určitě jdem do jednoho.

petulinka17
6. lis 2015

@pajala jj, přesně taky se bojím té falešné pozitivity kvůli Pregnylu....navíc jsem srab, takže opravdu testuju 13.-14. den po KET. Takže teď Ti zase rozmrazí všechny tři?

pajala
6. lis 2015

@petulinka17 jn ale kdyby byly dobrý tak prý není problém je znovu zmrazit

petulinka17
6. lis 2015

Jo to mi taky teď při posledním pokusu říkali, ale bohužel jedno bylo nic moc, takže by to bylo zbytečný ☹

pajala
8. lis 2015

@petulinka17 a ty jsi na neschopence?

petulinka17
8. lis 2015

@pajala já jsem ještě (chvilku) na mateřský 🙂 ale od prosince mě bohužel čeká nástup do práce ☹

pajala
8. lis 2015

@petulinka17 třeba vyhde ket a nebudes muset do prace 🙂 🙂

petulinka17
8. lis 2015

Doufám, že vyjde 🙂 ale to s tou prací ještě nevím.... mám dilema 😒

pajala
9. lis 2015

@petulinka17 určitě vyjde 🙂

petulinka17
9. lis 2015

@pajala děkuju 🙂 nic jiného si nepřeju...

pajala
10. lis 2015

@petulinka17 ahoj jak se daří?

petulinka17
10. lis 2015

Ahoj @pajala ale jo dobrý 🙂 cítím se celkem normálně což nevím jestli je dobře nebo špatně... A co Ty? Už se Ti to blíží viď? 🙂

pajala
11. lis 2015

@petulinka17 blíží no.někdo to tak me ze se cítí v poho takze to nemusí nic znamenat😀

petulinka17
15. lis 2015

Ahojky @pajala tak jak to v pátek proběhlo? Jak se cítíš? 🙂 U mě nic moc, bolí mě břicho jako přes ms a zdá se že začínám špinit ☹