IVF Karlovy Vary. Taky jste odsud a plánujete?

sal80
20. čer 2011

Ahoj. Jsem tu dnes poprvé. V pátek jsme byli na vstupním pohovoru při plánování IVF. Je tu také někdo z Karlových Varů? 🙂

lussi84
20. čer 2011

Ahoj já taky jsem z Varů.Já už stimuluju a zítra jdu na kontrolu a už by mi snad měli říct termín na odběr vajíček 🙂

adenka84
20. čer 2011

@sal80
@lussi84 holky tak to vám oběma držím moc palečky, aby jste se brzy dočkali toho malého zázraku..
také čekáme miminko po IVf a jsme moc rádi, že se zadařilo...ale z KV nemám bohužel žádnou zkušenost..jezdili jsme do Caru do Plzně...

sal80
autor
21. čer 2011

@lussi84 Ahoj 🙂 Dnes máš odběr, tak ať je vše tak, jak má 🙂 Budu držet palce. My začínáme se stimulací v srpnu a v říjnu, pokud vše bude v pořádku a budou vajíčka, by mohlo dojít k etapě "zavrtávání" 😀

sal80
autor
21. čer 2011

@adenka84 Ahoj. Díky za podporu pro nás obě 🙂 Jak daleko jsi s bříškem? Hodně štěstí 😉

adenka84
21. čer 2011

@sal80 ahojky nemáte zač holky..
Jka daleko jsem s bříškem? to máš asi namysli jak dlouho jsme těhu..dnes jsem přesně 24+0 tudíš začínám 25 týden těhotenství..
jestli se chceš podívat na můj pupík, mám ho v albíčku tak se klidně jukni...

sal80
autor
21. čer 2011

@adenka84 Ano, bylo to myšleno tak, jak jsi pochopila 🙂 Na bříško jsem se podívala, i na výbavičku pro Marušku, vše je úžasné 😉

adenka84
21. čer 2011

@sal80 Díky..
určitě se také brzy dočkáte...
jdeš na IVF poprvé?

sal80
autor
21. čer 2011

@adenka84 No, uvidíme 🙂 Někdy mám i strach o tom i psát, snad i pomyslet...abych to nezakřikla... Ano, jdu poprvé. Vám se zadařilo hned? 🙂

adenka84
21. čer 2011

@sal80 strach..tak ten chápu..také jsem ho měla...ne z toho kolotoče kolem, z různých vyšetření, stimulace atd..to ne to jsem zvládala dobře..měla jsem vynikající lékaře suprový Car..takže tohle mě nedělalo problém...
strach jsem měla vždy z toho..zda bude dost vajíček, zda budou kvalitní, kolik se jich uchytí a halvně jestli se udrží v mém těle..to je to nejhorší ta nejistota to čekání na výsledek a pak to obrovské zklamání když to nevyjde...

My jsme se s manželem snažili přesně 4 roky..podstoupila jsme nejdříve 3 IUI, své 1 IVF a následně 1 KET..ani jednou to nevyšlo...poslali nás na genetické a imunologické vyšetření, pak jsem byla na laparaskopii, hysteroskopii, chromopertubaci....po těchto zákrocích jsme šli na 2 IVF bohužel opět nic...
dala jsem si tedy žádost do Lázní, že to před 3 IVF zkusím tam třeba mě to pomůže...dost jsem si tam psychicky odpočinula a i fyzicky mě bylo také mnohem lépe...můj lázeňský lékař mi doporučil co nejdříve po příjezdu domů podstoupit 3 IVF..ještě v lázních jsem se objednala do Caru.vše jim vysvětlila, tak jak se věci mají..řekli přijeďte hned až se budete vracet domů, udělali se potřebná vyšetření před IVF a v loni den před Štědrým dnem jsem začala se stimulací....v lednu 2011 bylo tedy 3 IVF a to bylo konečně úspěšné..takže možná, že právě ty Lázně pomohli...i když pravda je, že mé 3 IVF bylo celé jiné než ty předchozí, změna léků, změna stimulace poprvé jsme si nechali udělat AH a poprvé jsme si nechali zavést 3 embria...no a z toho se nám uchytila naše Maruška..

Takže se neboj..jednou to vyjde a věřím, že u vás se zadaří hned na poprvé..
mám spoustu kamarádek, kterým se podařilo otěhotnět hned na 1 IVF..

sal80
autor
21. čer 2011

@adenka84 Také nemám strach z té cesty k miminku, ale ze samotné fáze jeho čekání...počínaje tvorbou vajíček. Podstupovat IUI jsme nechtěli, a i ke stavu mých vejcovodů by to bylo zbytečné, a rozhodli jsme se rovnou pro IVF. Laparoskopie (opakovaně a i s chemopertubacemi) i hysteroskopii mám za sebou (naposledy 2007) a tak je teď, opětovně, dělat nebudou. Jde se stimulovat, odebírat, oplodňovat a pak vkládat. Psychicky jsem v pořádku, ještě mě nic negativního nepotkalo. I my věříme, že to bude napoprvé a příští prázdniny nás bude o jednoho (dva?) víc 🙂

Děkuju za podporu 🙂

adenka84
21. čer 2011

@sal80 To je moc dobře, že to tak bereš..tak to má být..
držím palečky...

sal80
autor
21. čer 2011

Díky 🙂

lussi84
21. čer 2011

Holky tak v pátek jdu na odběr vajíček i když vajíček mám málo mám jen 2 vajíčka a 2 mám malé které už asi nedozrají ☹ ale doktorka říkala že nezáleží na kvantitě ale na kvalitě tak snad to vyjde

adenka84
21. čer 2011

@lussi84 přesně jak píšeš nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě..moje známá měla pouze jeden folikul... v něm naštěstí 1 zralé vajíčko a dnes má 11 měsíčního chlapečka..takže otěhotnět je i tak možné..držím pěsti..

mazoja
9. zář 2011

Ahojte holky jsem taky z Varů v neděli jdu na IUI.a když se to nepodaří tak na IVF.Nevíte jaký je rozdíl,mezi tím co hradí pojišťovna a tím co stojí 15 000??? Jaké s tím máte zkušenosti?

sal80
autor
5. lis 2011

@mazoja Ahoj. Sice pozdě, ale přece...jak jsi dopadla s IUI? 🙂

pajala
7. zář 2015

Ahoj je tu někdo kdo v nejbližší době podstoupí ket?

petulinka17
9. říj 2015

Ahoj @pajala, já teď v říjnu snad, podle ms. A dojíždím do IVF do Karlových Varů.

mispuleee
21. říj 2015

Ahoj holky, dnes jsem byla na odběru vajíček a v pondělí transfer 🙂moje první ivf v kv. Je tu také někdo ? 🙂

petulinka17
21. říj 2015

Ahojky @mispuleee já dojíždím do KV na Bělehradskou a Ty? Já mám teď před KET, příští týden v úterý jedu na kontrolní ultrazvuk 🙂

karnea
22. říj 2015

Ahoj, já jdu na odběr zítra. Chodím do Pronatalu.

petulinka17
23. říj 2015

Ahoj @karnea to je Tvoje první IVF nebo? 🙂

karnea
23. říj 2015

@petulinka17 Jj první

mispuleee
24. říj 2015

Ahoj petulinka17 já chodím do té u Becherovky 🙂

petulinka17
24. říj 2015

@mispuleee tak to já taky 🙂

mispuleee
30. říj 2015

Tak jak jste holky postoupili ?? 🙂 já čekám na devátého, to mi budou brát krev, tak uvidíme 🙂

petulinka17
30. říj 2015

Já jdu ve středu 4.11. na KET 🙂 držím palce ať to dobře dopadne ;)

karnea
30. říj 2015

@mispuleee Já jdu na krev 11.11. takže jsme na tom stejně. V úterý mi zavedli dvě morulky. Je to nekonečné čekání. A jak se cítíš? Já teda jakoby nic. Nic mě už nepobolívá, prostě úplně fit.

pajala
31. říj 2015

Ahoj holky jé jdu na ket v pátek 13.11tak uvidíme jestli bude to číslo pro nás stastne 🙂

petulinka17
1. lis 2015

Ahoj @pajala určitě to bude šťastné číslo 🙂 a do kterého centra ve Varech chodíš?