IVF. Kdo podstoupil?

verunda18
27. únor 2022

Ahoj je tu někdo kdo podstoupil IVF .
S přítelem se snažíme hodně dlouho o miminko asi 3 roky ,rok sami ,rok na gynekologii a zbytek na reprodukci ale nejde nám to ,už si nevím rady ,roky taky už jdou napřed .
Já už tedy jedno dítko mám s předchozího vztahu .s novým přítelem jsme 6 let a prostě nedaří se ,moc bychom si přáli kdyby jsme měli aspoň jedno dítko .
Nevíte jestli když už mám jedno dítko jestli my udělají IVF.
Děkuji

alexkisss
27. únor 2022

Ahojky na sto procent te nejdříve vyšetří i tvého přítele hormonální obraz spermiogram atd a pak se uvidí zda je někde nějaký problém pak uvidíte co vám doporučí

junykessy
27. únor 2022

@verunda18 ahoj zkušenosti nemam.. Ale taky se snazime, loni v cervenci jsme prisli o malou v 17tt a od te doby se nedari. Pan doktor v CAR nam dal sanci na prirozene, pokud to zase nevyjde tak zkusime IUI a nakonec IVF... Pritom jsme oba v poradku... Ale urco zajdete do CAR, udelaji vam veskere testy, Vam i priteli a podle toho vam nasadi léčbu.. Drzim palce

mydlova
27. únor 2022

@verunda18 vždyť chodíš do ivf centra. Co ti tam řekli?

verunda18
autor
27. únor 2022

@mydlova podle všechno jsme oba dva zdraví .
Přítel má trošku horší ten spermiogram ale tak na to řekli že je to normální ,že to už je věkem .
Jednou jsme zkusili IUI a pak teď normálně a stejně nic .

verunda18
autor
27. únor 2022

@junykessy jj tam už dávno chodíme ,mame všechny testy za sebou i IUI a i normálně pocit doma ,ale prostě nedaří se .přítel sice má zhoršený spermiogram ale to prý je normální na jeho věk .
Prostě nevím kde je chyba .

mydlova
27. únor 2022

@verunda18 podle tvé fotky - nemáš nadváhu? Kolik je příteli? Ono se standartne první dělá IUI až pak IVF. Protože cena jednoho IVF je cca 50tis, je tam hodně hormonů, můžeš mít problémy.. Oni ti samí navrhnou po několika pokusech IVF..

verunda18
autor
27. únor 2022

@mydlova tak nebudu popírat že jsem nepřibrala mám trošku nadváhu už jsem už dala dietu ,na tom IUI už jsem byla jednou a nezabíralo to .přítelovi bude teď 39 let tak by jsme chtěli jedno společné dítko .

zelenaesmolda
27. únor 2022

co je to dneska za modu delat si dite s kazdym novym pritelem?

wladimira
27. únor 2022

@zelenaesmolda pardon ale tohle je teda úplně zbytečný koment 🤦🏻‍♀️

verunda18
autor
27. únor 2022

@zelenaesmolda jako pardon ale nejsem ta co střídá několik partnerů .jenom s přítelem jsme spolu 6 let a nemame společné dítko,tak na tom není nic špatného chtít aspoň jedno dítko .

tulipdona
27. únor 2022

Poraď se v centru to mi ti tu máme poradit? Jednou IUI nic není, proč si nebyla víckrát?

zelenaesmolda
27. únor 2022

@verunda18
no,pak vidim ty prispevky,jak chlap odesel nebo se par rozesel a zenska zustala sama na dve deti,otcove neplati,lituje,ze dala diteti prijmeni po chlapovi protoze se pak jmenujou kazdy jinak atd.

verunda18
autor
27. únor 2022

@zelenaesmolda já neříkám jsou takové typy lidí ,ale já určitě do takové skupiny fakt s přítelem nepatřím.

zelenaesmolda
27. únor 2022

@verunda18
to neni o typu lidi,nikdy nevis co vas potka...