IVF,KET listopad 2018

sadovka
17. říj 2018

Ahoj holky, pojďme sdílet své pocity,poznatky... 26.10 si jdu vyzvednout léky a protokol a od první menstruace budu začínat s úplně prvním IVF. Navštěvují Reprofit v Brne, páni doktorku Pospíšilovou.

evunkas
7. lis 2018

@rybkaryb u nas se ceka stale jeste ceka na jedno vysetreni,pokud se to stihne,tak bychom meli zacit kolem 22.listopadu,ale budeme mit pgd,takze dali buh a to je jediny darek k vanocum,co si preju🙂 a aspon nejake vajicko bude ok,tak transfer bude taky az lednu.tak to budeme moci prozivat zase spolu😉

rybkaryb
7. lis 2018

@evunkas v narkoze je to v pohodě, zavres oči a otevres a je hotovo 🙂 jenže mě bylo po narkoze teď 2x dost zle, i když jsme tam zůstali asi tři hodiny, cesta domu cca 80km velká část po okruhu nebo dálnici kde není kde zastavit takže utrpení celou cestu až domu. Analgosedace zní dobře, zkusím a uvidím co je horší 🙂

rybkaryb
7. lis 2018

@evunkas taky čekáme ještě na genetiku do prosince. Transfer teda nebudu mít v lednu kvůli ohss ale asi až v únoru. Držím palce ať pgd dopadne dobře a v lednu si jdeš vyzvednout dáreček ;)

radovesnickamonika
7. lis 2018

@sadovka ahoj ano syn 4roky tak by to chtělo sourozence.ale nějak to nešlo a tak jsme šli do car kde zjistili manželovi méně spermií a jsou líné.a přitom syn se povedl v pohodě.

evawest
7. lis 2018

@rybkaryb Ja jsem mela odber vajicek ctyrikrat v lehke sedaci, pokazde to bylo jine. Jednou jsem treba vnimala uplne minimalne a jednou to fakt hodne bolelo. Ted jsem trikrat mela hlubokou sedaci, kdy jsi uplne mimo, ale neni to narkoza a to je uplne v pohode.

evunkas
7. lis 2018

@rybkaryb trosku me desis tim,ze ti bylo zle,ta analgosedace byla v pohode,nic se necitila,ale byla pri vedomi a nic mi potom nebylo,te narkozy se dost bojim,presne,aby mi nebylo zle potom...

gabrielamot
7. lis 2018

Holky, tak zkouším vanu, čaje, svářák, vanu, pohyb, všechno možný a mrcha ne a ne přijít. Od pátku silný menstruační bolesti a nic, tak nevím, kde se fláká :(

adelyi
7. lis 2018

Ahoj holky, smim se pridat? Mame pred sebou prvni IVF, ale jeste cekame na genetiku, uz je to 7. tyden. 30. listopadu by mela dorazit MS a zacneme stimulovat, tak snad to stihneme.

beck1127
8. lis 2018

Ahojda holky! Moje prvni diskuze, ale s kym jinym mam o tom pokecat.. 😊 3 neuspesne IUI (spatny spermiogram), v rijnu OPU, ale odlozeny transfer kvuli OHSS😣🤔 Pak prisla necekane do tydne MS, takze sme meli jit pristi tyden na KET(mame tam 6 prcku), ale zase nic. Sliznice jen 5 mm, takze cekame na prosinec, nez se dam pry doporadku. Dostala sem Prednison a Estrofem.Mate nekdo podobny trapeni? To cekani je desny, porad se to vlece 🙈🤐 Diiiiky...

lucik253
8. lis 2018

Ahojky,tak menstruace dosla v utery nad ranem.Od stredy beru zas Estrofem 1-1-1 a ve ct 15.11. jdu na ultrazvuk.

mufinka26
8. lis 2018

@lucik253 taky zobu estrofem. Já mám utz v úterý 13.11 😀

sadovka
autor
8. lis 2018

Ahojky, jasné. Já taky čekám na mršku aby jsme mohli začít 😊

sadovka
autor
8. lis 2018

@gabrielamot a já to mám uuple stejně, taky zkouším všechno a pořád nic 😐🤔

beck1127
8. lis 2018

Tak myslite, ze Estrofem tomu pomuze, at se ma prcek kam zavrtat? 😊

beck1127
8. lis 2018

@lucik253 a muzu vedet, proc jsi mela odlozeny transfer, ze jdes az ted po MS? 😊

lucik253
8. lis 2018

@beck1127 Jedno ivf vlozeni mam za sebou ale 2.11. krev nic neukazala 😕 takze ted priprava na ket

renda1231
8. lis 2018

Tak holky my mame z brna heliosu 2leteho chlapecka mame vsechny ivf pokusy vybrane a ted mame nachystane 2 embrya po genetice kluka a holku jsme samoplátci zatim cekam na měsíčky a prijde transfer tak se tesime bude asi kolem 27.11.☺

beck1127
8. lis 2018

@renda1231 Vidis, to ti drzim palce, jestli dobre pocitam, tak me transfer vychazi 14 dni pred Vanoci, tak snad si nadelime ten nejkrasnejsi darecek 😊

beck1127
8. lis 2018

@lucik253 tak hodne stesti, tohle je proste boj, fakt obdivuju holky, co jsou porad pozitivne naladene a drzi se, ja jsem trosku stresan 🤔😣

gabrielamot
8. lis 2018

@sadovka to mě mrzí. Je to psychicky hrozný. Já už jsem skoro 14 dní po druhém dvojitém Agolutinu, několik dní jsem měla menstruační bolesti, ale nic se nerozjelo, tak nevím, co by mohlo ještě pomoct.

beck1127
8. lis 2018

@adelyi Ahoj. Ja cekam MS kolem 26.listopadu, uz aby to bylo a pak jdem taky na vec 😌

lucik253
8. lis 2018

@beck1127 no obrecela sem to hrozne 😓 diufam ze ten ket vyjde ale i se bojim 😔

beck1127
8. lis 2018

@lucik253 z toho ma strach muj chlap, ze kdyz nas prvni KET nevyjde, total se sesypu..a budu uplne v haji.. 😥😫 Moc ti to preju...v cem je u vas problem?

lucik253
9. lis 2018

@beck1127 Ja se taky bojim neuspechu a ze pak uz mne to polozi 😢😢😢Ja sem vubec nemela ovulaci ani clostilbegyt nepomohl.V Caru mne taky sledovali v dobe ovu a jen par malych vajicek nekde vzadu.Tak nam navrhli Ivf,tak sem zacla stimulovat Gonalem a to slo...21odebranych vajicek,zmrazeno mam 7embryi.

beck1127
9. lis 2018

@lucik253 Ja jsem od zacatku nemela skoro potize.. a ted sem to cele zacalo nejak kazit a mam strach 🤔No my 28 vaj a z toho tech 6 prcku...obcas si rikam, ze kvuli tomu proste musim vydrzet uplne vsechno, bejt statecna hm? 👍😌

lucik253
9. lis 2018

@beck1127 Clovek si preje aby uz to hlavne vyslo no 😍 rika si proc to vyslo...

renda1231
9. lis 2018

Holky a dali jste si treba někdo genetiku přece jen nam to nenabisli ve zline a to jsem mela 2 potraty a nekolik ketu .az v brne to automaticky dali je ro hrazene poj 1x a vidite jaka je úspěšnost donošení u nas bylo 97 %a mame zdraveho klučinu ted mame 2 embrya po gen uz jako samoplátci 38000kc vime ze je tam parecek a úspěšnost opet 96% 1 museli vyhodit melo ptedpoklad vrozene vady.

beck1127
9. lis 2018

@renda1231 O genetice s nami nikdo nemluvil...nenabidli, nic.. 🙄😶

renda1231
10. lis 2018

@beck1127 prave ze nam taky ve zline ani slovo v brne to bylo automaticky nabídnuto kdyz jsou uz nejake pokusy bez uspechu mela by to byt samozrejme. Kor když to plati pojišťovna a ne centrum.

sadovka
autor
12. lis 2018

Holky cvičitel některá hormonální jógu? A jestli ano, tak by mě zajímalo, zda jste cvičili i během stimulace?