IVF,KET listopad 2018

sadovka
17. říj 2018

Ahoj holky, pojďme sdílet své pocity,poznatky... 26.10 si jdu vyzvednout léky a protokol a od první menstruace budu začínat s úplně prvním IVF. Navštěvují Reprofit v Brne, páni doktorku Pospíšilovou.

gabrielamot
7. pro 2018

@mufinka26 díky za odpověď. Já mám teď 2-2-2, ale vystačí mi jen do neděle.

mufinka26
7. pro 2018

@gabrielamot to já mám taky a ještě k tomu estrofem. Hele tak si ráno v pondělí jen zajed pro recept, oni ti ho vystaví. Nebo pokud máš blíž svoji gynekolozku, může ti ho napsat i ona 🙂

gabrielamot
7. pro 2018

@mufinka26 Koukala jsem do zprávy, tam mám brát 15 dní, takže to je akorát neděle, začínala jsem večerní dávkou v sobotu. Zítra budu mít recept, abych mohla pokračovat bez výpadku.
Estrofem nemám vůbec, ten je na co? A bereš nějaké vitamíny?

mufinka26
7. pro 2018

@gabrielamot ten se bere při ketu. Vitamíny beru, od dr.maxe pro tehule a pak ještě vitamin C Protože sem od transferu nemocná.

1987katka
7. pro 2018

Ja po KET jen utrogestan (do 13 tt) a prednison. Nic vic, ani minule u ET. Takze estrofem jen tem, co maji z necim problem, na co to vubec je???

1987katka
7. pro 2018

@gabrielamot ktery den jsi dnes? Potichu gratuluju...jen jestli to neni nejak malo? Ja se synem mela 33 DC asi 1300

mufinka26
8. pro 2018

@1987katka estrofem a prednison by měl být podobný. Je to hormon. Já po et měla taky jenom utrogestan.

1987katka
8. pro 2018

@mufinka26 aha tak jsem chytrejsi, takze jako prednison. Me prave zarazilo, ze na KET a ET nas tam bylo 5 a u 3 z nich jsem slysela od dr estrofem a u nas 2 ne 😒

gabrielamot
8. pro 2018

@mufinka26 Pregnafolin? Na tento cyklus jsem si koupila Femibion, ale dost drahý, tak sháním levnější.

gabrielamot
8. pro 2018

@1987katka 11 den po ET, 29 DC, ale cykly mám celý život dlouhé, ale bojím se, že je to nízké :( snad to dopadne dobře. Včera jsem netestovala, ale dnešní test byl o kousíček silnější.

gabrielamot
8. pro 2018

Embryjko bylo 3 denní, jestli správně počítám. Čtvrtek OPU, v pondělí ET.

mufinka26
9. pro 2018

@gabrielamot joo to je ono. Mě v tehu bylo po femibionu hrozně zle. Tyhle jsou nejen levnější, ale i v pohodě s mým žaludkem 🙂

gabrielamot
9. pro 2018

@mufinka26 Super, od zítřka je začínám brát. Prosím o radu. Myslíš, že má vliv na hladinu hcg i stáří embrya nebo je to blbost?

mufinka26
9. pro 2018

@gabrielamot na hladinu hcg má vliv to, kdy se zavrtalo a tím pádem se začalo hcg vylučovat do těla. Jsou holky i po ivf, kde k Uhnízdění došlo později. Uvidíš jak ti dopadne zítra krev, pokud se hodnota zdvojnásobí, může to být prosperující těhotenství 😉

gabrielamot
9. pro 2018

@mufinka26 děkuju za odpověď. Snad to zítra dopadne dobře, to jsou nervy. Kdy máš první kontrolu? Po 3 týdnech od transferu?

1987katka
9. pro 2018

Holky jinak misto Femibionu doporucuju brat "Chytre miminko" cenove dostupne velice dobre a nadupane spravne jako Femibion...kdyz vzdy porovnam slozeni. Brala jsem minule tehu a ted taky 😉

1987katka
9. pro 2018

@gabrielamot vliv zavrtani ma urcite vliv...jen se fakt divim, ze v teto moderni dobe nekde dali 3 denni? Kde prosim te? Dle selskeho rozumu ma byt spravne jeste 2 dny v jinem prostredi vajecniku a ne uz v deloze. Ja za prodlouzenou kultivaci 10 vajicek na 5 dni dala "jen" 5 tis a z toho 4 jiz nezraly dale, takze by se zavadely zbytecne (to ve vysledku stoji vic nez ta kultivace).

gabrielamot
10. pro 2018

@1987katka diky,kouknu na to. Apolinar prave. Kdyz jsem si cetla ruzny clanky,tak me z toho bylo az spatne.Porad verim,ze se bojovnicek chytl a bude to dobre.

1987katka
10. pro 2018

@gabrielamot to vis, ze to bude dobre! Moje kamaradka taky Apolinar a hned napoprve maji dceru! Takze drzim palce. Jak vypada ted tvuj test?

mufinka26
10. pro 2018

@gabrielamot jojo jdu už tento čtvrtek 🙂 Držím ti na dnešek palečky 🍀

mufinka26
10. pro 2018

@1987katka Pozor někdy je lepší zavést třídenní... je tu spousta holek co zavedli třídenní a mají miminka. Ono je těm prckům v břiše lépe, než v misce... 🙂

gabrielamot
10. pro 2018

@1987katka Pořád tomu věřím, dneska jsem netestovala. Ráno jsem byla na krvi. Včera jsem testovala jinou značkou, bylo to silnější, ale pořád to není dálnice. Už mám jenom dva testy, digitál a jeden Max, další už nechci kupovat. Musím dokoupit dárky 😂 Já ani nemám srovnání, u syna jsem testovala až v 6tt a krev jsem měla nabíranou až ke konci 6tt, tak to už bylo hodně vysoký.

gabrielamot
10. pro 2018

@mufinka26 děkuju 🙂 také moc držím palečky. Jsem na nervy, snad to budu do 12 vědět. Já doufám, že ví, co dělají 🙂 já jsem takový extra případ, říkali, že ICSI je na jistotu a nám se neoplodnilo ani jedno, všechny jen klasicky IVF.

mufinka26
10. pro 2018

@gabrielamot Nám se oplodnilo 7 vajíček přes ivf a pět icsi… vydželi do pátého dne jen ty, co se oplodnili přes ivf 🙂

gabrielamot
10. pro 2018

@mufinka26 to jsou krásné počty. My máme jenom to jedno, mrazáčky nemáme.

mufinka26
10. pro 2018

@gabrielamot nakonec sme měly čtyři mrazáčky, teď už je tam jen jeden, ale doufám, že už nebude potřeba.

gabrielamot
10. pro 2018

@mufinka26 držím palce, moc, aby všechno krásně klaplo 🍀 miminko se drželo a všechno bylo v pořádku. U sebe v to též doufám, jinak bychom museli všechno znova.

sadovka
autor
10. pro 2018

Holky a ten femibidon nebo chytré maminko se má brát ještě před otěhotněním, třeba i v průběhu IVF?

gabrielamot
10. pro 2018

@sadovka brala jsem i behem stimulace,od 1dc

mufinka26
10. pro 2018

@sadovka jojo, jsou to vitamíny, ty ti neublíží, ba naopak, kyselina listová je velmi potřeba a ideálně je brát vitamíny tak dva tři měsíce před otěhotněním. Já sem, ale lajdák 😀 takže jsem je začala brát měsíc před ketem🙂