IVF - kolik jste platili jako samoplátci?

adenka84
7. pro 2013

Ahoj všem,
moc by mě zajímalo.. kolik jste platila za IVF jako samoplátci.. teď mám namysli stimulaci s těmi nejlevněšími lékami. + ICSI a AH
najde se tu někdo takový?
děkuji moc všem za reakce

adenka84
autor
8. pro 2013

Holky to se vážně mezi vámi nenajde žádná co si hradila IVF úplně sama?

majka43
8. pro 2013

@adenka84 V Brně na Obilním asi 50 tisíc a stimulovala jsem Fostimonem.
V Repromedě asi 100 tisíc a to jsem stimulovala Puregonem.

sisi137
9. pro 2013

@adenka84 volbou pro pacientky, které mají vyčerpané všechny pokusy na pojišťovnu je ivf s minimální stimulací. Já podstoupila 4x a platila jsem od 15 do 23 tisíc. Základní cena je 13 000,- plus se potom počítá 1000,- ICSI na každé vajíčko. Ale nedělají to všechna centra.

adenka84
autor
9. pro 2013

@sisi137 děkuji, ale minimální stimulace je u mě pasé.. nereaguji na clostík moc dobře, a nechci riskovat to, že se neurodí žádný foliklu.. nebo urodí,ale bude prázdný... i lékaři tento postup u mě moc nedoporučují...

mě lékař řekl, že naše 4 IVF - ICSI + AH se nejlevnější stimulací vyjde na cca 35 000 kč tak mě zajímá jak to měli ostatní snažilky..
asi dost záleží na daném cenru a jejich ceníku..

koukám, že se u vás zadařilo.... gratuluji..

sisi137
9. pro 2013

No já u minimálky píchala od začátku Bravelle(to je injekce fsh) a vyšlo mě to na těch 20 tisíc se vším. Ale pokud to u tebe dr nedoporučuje....do toho zas já nevidím.
Ano u nás se zadařilo zázrakem přirozeně.
Držím pěsti ať se zadaří co nejdříve 🙂

barthia
12. pro 2013

Ahoj taky mě čeká 4.IVF někdy v příštím roce, až našetříme penízky. Taky nemůžu mít minimální stimulaci, jelikož máme špatné spermio a embrijka se nám špatně vyvíjejí, tak jsme rádi, že nám z 10-12 vajíček zůstane 1-2 embria k přenosu. Ale máme už jednu holčičku z 2.IVF, takže to chceme zkusit znovu. V Gennetu nám říkali 36.000,- /v ceně je ICSI + PK/ ale bez léků a léky máme počítat 15-25tis. podle léků. Takže počítám, že to bude maximálně 60tis. No musíme holt šetřit. 😒

dada074
18. pro 2013

Ahoj podstupovali dohromady 8 pokusů IVF a jedno nás stálo 34 - 38tis.,podle toho kolik jsem potřebovala léků,ale jelikož jsem špatně reagovala jak na Fostimon i Menopur většinou jsem měla něco kolem 45 amp. na jedem cyklus,což jsou docela dávky.Jo a navštěvovali jsme státní centrum což nás vyšlo levněji.