IVF - kolik jste si daly zavést embryjek? A úspěšnost?

verry
6. led 2012

Ahoj holky, zajímalo by mě kolik jste si dali zavést embrijek při IVF??? A kolik se jich chytlo??
Díky za odpovědi. Jsem na vážkách, jestli jedno nebo dvě. 😕

sysysy
30. led 2012

1.IVF - 2 embrya - negativní. V následujícím cyklu jsem přirozeně otěhotněla (nevím kdy ani jak) - dcerka 🙂
2. IVF - 2 embrya - synek🙂

marmar79
31. led 2012

1. IVF - 2 embrya - 1 embryo se uchytilo, v 6tt. přestalo bít srdíčko
2. IVF - 2 embrya - čekáme 1 miminko 🙂

arianka
31. led 2012

2 a máme 2 klučíky 🙂

lukza
1. únor 2012

1 IVF 2embrya a těhu se nekonalo
1 Ket 2 embrya a opět se nekonalo těhu
2Ket 1emryo a těhu se opět nekonalo
nakonec mám dvě děti a obě přirozeně

go
1. únor 2012

1 IVF 1embryo - nic ☹
2 IVF 1 embryo - nic ☹
3 IVF 3 embrya - nic ☹
4 IVF transfer tento tyden, opet bych chtela 3 🙂

jananovacek
5. únor 2012

1. IVF 3 embrya 3. den - nic
změna centra
2. IVF 1 embryo po PGD - zatim // 😵

leeela
6. únor 2012

1 IVF - zavedeny 2 embrya a v bříšku se mrskají Nikolka a Martínek 😅

mnaulink
6. únor 2012

Nejdřív 1 z opatrnosti, pak 3x po 2 a nakonec jsme se na to vykašlali a teď čekáme 2 děťátko po přirozeném početí..manželova šance na oplodnění 1% a pak že se zázraky nedějí, chce to být psychicky v klidu a neupínat se na to tolik, ale to se mi to teď říká...nikdy bych předtím tomu nevěřila a už jsem se s tím smířila, že nám holt není dáno..

zvalentova
6. únor 2012

1. IVF - z 16 odebraných vajíček přežilo jediné, ET jednoho embrya
2. IVF - z 20 odebraných, přežily jen dvě, ET dvou embryí, která se drží zuby nehty. 😉

karlam
6. únor 2012

Poprvé dvě, jedna blastocysta, duhá morula, chytlo se jedno ale nevydrželo 😒 Podruhé dvě blastocysty, chytly se obě a snad i obě zůstanou 😉

danuskajjj
16. únor 2012

Po odsátí nekomplikující cysty se mi splašily hormony a poté první stimulace byla přerušena po 6 dnech, rostl jen 1 folikul.
Pak druhá stimulace - 4 odebrané a oplodněné, z toho 2 krásné 4 buněčné po dvou dnech zavedené, chytly se obě. V 6tt jedno zaniklo a jedno se krásně vyvíjí a teď nás čeká screening v 13 tt.

tamazight
18. bře 2013

Dneska jsem devátý den po ET dvou embryí a začíná se mi rozbíhat MS. Jako ukázkový tonoucí se pokoučím chytit stébla - stalo se vám některé, že jedno embryo se neuchytilo a odešlo s menstruací a druhé se přesto udrželo? Už mi opravdu hrabe, tak to jen zkouším, kde to jde ☹

ratatooy
19. bře 2013

mi meli 1IVF vloženo 1 embryjko a podařilo se protože sem veřila a 100%vedela že se podaří ted jdeme na KET a jsem na važkách protože sme u ivf nemely problem tak bych radši zase jedno ale uspešnst je o neco menší než s čerstyma

irisi
19. bře 2013

1.IVF... OHSS.... z cca 22 vajíček žádné embryjko k zamražení
2.IVF .... ET 2 embryí - biochem. //, KET 2embryí
3IVF .... pokud budou tak 2 embrya a doufám, že se uchytí obě !!!!! 🙂

jawuna
20. říj 2013

Jedno embryjko a jedno miminko 😵

luhace
20. říj 2013

2 embryjka, cekam kluka a holcicku...za chvili rodim 🙂

adenka84
13. pro 2013

1. IVF 2 embria - nic
1. KET 1 embrio..- nic
2. IVF 2 embria - nic
3. IVF 3 embria - podařil a se nám dcera

barakara
14. pro 2013

1.IVF zavedeno jedno embryo ve fazi blastocysty a zadarilo se.

muddledgirl
27. pro 2013

1.IVF ET 1 embryo nic
ket 1 embryo nic
ket 2 embrya nic

2.IVF 1 embryo...jsem těhu

holino
27. pro 2013

1 IVF - zavedna 1 hatchujicí blastocysta a je z ní 16 měsíční rošťák 😀 😀
dalších 8 zmražno na někdy =)

megara
3. pro 2014

Ahoj dámy, přečetla jsem celou otázku a stejně z budoucího KETu nejsem moudrá jestli dát 1 nebo 2, a tak bych Vás ráda požádala o pokračování otázky a Vaše statistiky 🙂 Já po 1IVF ET 2 embryí-nic-žádné sněhulky, 2IVF ET 2 embryí -nic, zamraženy 2 sněhulky, tak koukám na statistiky. 🙂 a hledám inspiraci 🙂. Díky 🙂

iveet1
3. pro 2014

Ahoj ja po 1 IVF - zavedena 2 embrya a máme 10 měsíční holčičku 🙂 ...šla bych opět do dvou ....doktorka mi tehdy říkala ze jejich statistiky jsou: při zavedení jednoho 40% úspěšnost a při dvou 65% ...což pro nás bylo rozhodující 🙂 tak snad trosku usnadnim rozhodování a držím palce ať to vyjde 😉

sammaelka
4. pro 2014

1. IVF - Jedno tridenni - nechytilo se.
2. KET - dve tridenni - chytilo se jedno a za chvili ji budou dva roky 🙂

mica21
4. pro 2014

Ahoj, tak my po 1 IVF nechali zavést jedno a to se uchytilo.. dalších 5 čeká u ledu 😉 . Já neměla žádné zdravotní problémy, takže bych řekla, že je to též rozhodující.. tak ať vám to vyjde!

evcann
4. pro 2014

1. IVF - 2 blastocysty - nevyšlo
1. KET - 2 blastocysty - nevyšlo
2. IVF - 2 blastocysty - udržel se jeden, syn - dnes 7 let
takže když jsem šla ted do posledního 3. IVF byla jasná volba dvě - tentokrát moruly, chytla se jedna a doufám, že vydrží

soleilll
4. pro 2014

1. IVF - 2 embrya (morula a blastocysta) - nic
2. IVF - 1 embryo (blastocysta, víc nebylo k dispozici) - nic
3. IVF - 2 embrya (blastocysty) - 1 se pustilo a 2. => syn
4. KET I. - 2 embrya (ze 3 blastocyst přežily rozmazení jen 2) - nic
5. KET II. - nedošlo k němu, všechny 3 blastocysty se rozpadly

lejla29
4. pro 2014

1.IVF - 2 embrya 5.den (blastocysty) - biochemické těhu takže nic
2.IVF- 2 embrya 5.den (blastocysty) - dcera
3.IVF-1 embryo 5.den (začínající blastocysta) - nic
4.IVF- 2 embrya 5.den (začínající blastocysty) - nic
5.IVF - 2 embrya 4.den (moruly) - dvojčata se srdíčkem, ale hematom a revize v 8.týdnu ☹
6.IVF určitě dám dvě, když budou a raději opět 4.den

arciklip
16. pro 2014

1.IVF - 2embrya (Blastocysty) - a // a uvidíme na kontrole kolik jich tam je 🙂 a 2 máme v mrazáčku

lipanek2
16. pro 2014

1.IVF 1embryo - úspěšné
1.KET 1 embryo - úspěšné

U KETu mi rozmrazovali dvě embrya najednou, ale stejně jsem byla přesvědčená, že chci jedno...

aquila
16. pro 2014

1.IVF 2 blastocysty - dcera
2. KET 1 blastocysta - nic
3. KET 1 blastocysta - nic
4. KET 1 blastocysta - už jsem 29 tt

V prvním případě, který byl před šesti lety jsem dala na radu lékařů a nechala si zavést dvě, doba se změnila a tak jsem teď taky dala na rady a pokaždé nechala zavést jedno a vyplatilo se. Pokaždé to bylo kvalitní embryo, blastocysta a přesto se nepodařilo. Takže není to jen o počtu a kvalitě, ale taky o šťastné souhře okolností...