IVF - kolik jste si daly zavést embryjek? A úspěšnost?

verry
6. led 2012

Ahoj holky, zajímalo by mě kolik jste si dali zavést embrijek při IVF??? A kolik se jich chytlo??
Díky za odpovědi. Jsem na vážkách, jestli jedno nebo dvě. 😕

ivarei
7. led 2012

Nechali jsme zavést 2, máme Aničku a Adámka a denně děkuji všem svatým, že jsme se nerozhodli jinak. Po porodu nám řekli, že další miminko už mít nemůžeme.

vanule
7. led 2012

Na podzim 2011 naše 1IVF nechali jsme zavést 2blastocysty po prodloužené kultivati, uchytily se obě, ale bohužel v brzkém začátku se jedno embryo přestalo vyvýjet. Jsem šťastná za to jedno a nakonec máme ještě 5mrazáčků, tak doufám, že časem přibude i sourozenec 🙂 Přeju hodně štěstí

crca
7. led 2012

Pokaždé dvě,ať to bylo IVF nebo Ket a naposledy se chytli oba a budou jim už skoro 3,vím,že jedno bylo 6ti buněčné a druhé 8mi buněčné,ale kdo je kdo,to do dneška nevím 😀 😀

venika86
7. led 2012

Napoprvé jsme si nechali zavést dvě expandované blastocysty a nechytla se ani jedna. Při Ketu jsme nechali zavést opět dvě a chytl se náš Adámek. A teď čekáme Aleška. Ten se nám podařil přirozeně napoprvé 😉

monivo
7. led 2012

My nechali zavést jen jedno, protože jsem měla silný OHSS. Brzy se chystáme na KET a necháme zavést jen jedno (je to doporučení lékaře a zároveň bych se bála dvojčat, když už doma jedno dítě máme). Kdybych šla na první IVF a nebyl by problém, tak bych dala také 2 embrya. Nám se povedlo napoprvé.

zoditka
7. led 2012

Já byla na IVF 3x
1.IVF zavedeny 3 embrya, chytlo se jedno, narodilo se 1 dítě
2.IVF zavedeny opět 3 embrya, těhu se nekonalo
3.IVF i do třetice zavedeny 3 embrya, ale bohužel jsem opět neotěhotněla.
Dneska si říkám, že jsem byla docela kaskadér, se třemi embryjky, ale ta touha po miminku byla silnější a se třemi embryjky šance zas o něco vyšší...
Rozhodnutí je samozřejmě na tobě, ale já bych si určitě nechala zavést 2, s jedním je mnohem menší šance na úspěch... přeju hodně štěstí!!!

saminka
7. led 2012

pri prvnim klasickem IVF jsme nechali zavest dve hatchujici blastocysty a mame z ji prvni dcerku, pak dva neuspesne Kety se dvema embryjky a z prvni minimalky jsme zavadeli dve 8bunecna a mame z ni druhou dcerku, takze vzdy dve a chytlo se dvakrat jedno 😵 😵 😵 😵

safarikovap
7. led 2012

@verry Při 1.IVF zavedena 1x morulka - negativní. Při 2.IVF zavedeny dvě blastocysty - chytla se jedna 😉

marinka
7. led 2012

Nechali jsme si zavést dvě osmibuněčná embrya a chytlo se jedno, naše Anička 🙂

evitaa
7. led 2012

Také řeším toto dilema. Při 1. IVF jsme zavedli 1 embryo (víc jich nebylo). Teď při druhém si necháme zavést asi zase jedno, protože mám divný pocit, že by mi zbýval už jen jeden pokus na pojišťovnu. Takhle bychom měli ještě jedno IVF navíc na pojišťovnu.

petra49
7. led 2012

Tak my si nechali zavést 2 bez PK a chytlo se jedno- Tomášek. Teď jsem měla mít KET, ale ze 6 se nic nerozmrazilo, tak nás čeká 2IVF

katy2
7. led 2012

Raz zaviedli 3 embryjka pri ET - dve sa chytili, ale narodilo sa len jedno dieta - druhe babo to vzdalo....
Druhy ET - 2 embryjka - chytilo sa jedno - mame dalsie babo....
Pri KET sa stale zavadzali 2 embryjka, ale ani raz sa nepodaril....

hanucha
7. led 2012

Ahojky také to řeším. Při 1 Ivf jsme zavedli 1 embryo nechytlo se. Pak KET 2 embrya nechytlo se ani jedno. Tet mě čeká ket, ale dáme asi zase 2. I kdyš doktorka doporučuje jen jedno.

caricia1
7. led 2012

Ahoj 😉 1.IVF,nechali jsme zavést dvě osmibuněčné,nedopadlo to.Na KET taky dvě-jedno 6 ti buněčné a jedno 4 buněčné a chytlo se jedno.
Kdybych šla znovu,nechám zavést zase dvě. 😉

winterska
7. led 2012

při prvním IVF jsme zavedli 2 embrya - nevyšlo, při druhém také 2 - zase to nevyšlo.. Pak nám konečně přišli na problém a už stimulujeme na 3. IVF - opět dáme 2 embrya - snad budou dobrá 🙂

theresa
7. led 2012

Při prvním IVF 1 embryo - chytilo se, narodil se nám chlapeček. Po 4 letech jsem teď šla na KET opět 1 embryo - čekáme v červnu holčičku. Jestli jdete na první pokus dala bych jedno a při dalším dvě.

koffen
7. led 2012

My jsme si nechali zavést 2 embryjka při 1. pokusu, jiná jsme ani neměli, chytla se obě a jmenují se Anička a Kristýnka 🙂. Celé těhotenství rizikové, porod císařem, ale v termínu a teď někdy je to o nervy s rošťandama, ale určitě bychom se nikdy nerozhodli jinak 😀...volila bych 2 i když to doktoři nedoporučují..

mircalla
7. led 2012

1. IVF 2 embrya (s PK blastocysty) chytilo sa jedno, zial spontanny potrat
2. IVF 2 embrya (bez PK) nechytilo
3. IVF 1 embryo (bez PK, nebolo viac) nechytilo
4. IVF 2 embrya (blastocysty), chytilo sa jedno, zial missed abort v 8tt
5. IVF 2 embrya (blastocysty), syncek Filip.....Konecne

Viac ako 2 by som nedavala, je to riziko, poznam jeden pripad osobne, kde to nedopadlo zial dobre
@koffen asi zavisi od doktora, ale 2 sa davaju docela bezne

mufinka26
7. led 2012

1.ET 1 embryjko nechytlo se
2.ET 2 embryjka nechytly se
3.ET 1 embryjko nechytlo se
4.ET 1 embryjko konečně úspěch a ted startujeme 16.tt 🙂
Jinak všechny byly z 1. IVF 🙂

luucia
8. led 2012

1.IVF - z důvodu OHHS nedošlo k ET. 1.KET - jedno 12ti buněčné embryo - biochemické těhotenství. 2.KET jedno 8mi buněčné embryo - // 😵

kachen
8. led 2012

1.IVF- 1 blastocysta. A bracha ceka v mrazaku.

marhulinka
8. led 2012

1.IVF - ET 2 embryjka - chytlo se jedno /časný potrat/
KET 2 embryjka - chytlo se jedno /ve 14tt přestalo bít srdíčko/
KET 2 embryjka - nic
2.IVF - ET 1 embryjka /já žádala o dvě,ale volal mi embryolog a doporučil mi jedno/ - výsledek náš Kubík.
Já osobně bych si už dávala zavézt jen jedno,vím,že si člověk řekně,víc je i víc šance...ale ne vždy to tak je. /1IVF jsem podstupovala v jiném centru-tam mě nikdy nikdo neřekl,že by se zavedlo jen jedno,prostě automaticky 2/...

s9480
20. led 2012

1IVF - ET -1embryo - nic
2IVF stoplé pouze jedno vajco - nakonec jen IUI - nic
3IVF - ET - 2 embrya - nic
po 8 letech snažení počet dětí 0 ☹

bruni
20. led 2012

1.IVF zavedeno jedno embrio (víc jich nezbylo) - negativní, 2. IVF - žádné embrio nezbylo, 3.IVF - zavedena 2 embria - //, chytlo se jedno 🙂

paraple98
30. led 2012

1. IVF - 2 embrya - žádné
2. IVF - 2 embrya - žádné
3. IVF - 2 embrya - 1 se chytilo - máme holčičku

marca22
30. led 2012

1.IVF stopnuto před punkcí
2.IVF stopnuto před ET
3.IVF ET 2 embrya ve stadiu blastocysty - obě se chytly 🙂

petra.happyday
30. led 2012

1.IVF - 2 embrya-nic
2.IVF - 2embrya -nic
Poté KET 1embryo (nezvládlo bohužel proces rozmražení)
No a nakonec se mi podařilo po nekonečných sedmi letech otěhotnět přirozeně, ikdyž už jsem podle lékařů neměla žádnou šanci 😉 Zázraky se prostě dějí!!! 🙂 🙂 🙂

dorca
30. led 2012

1.IVF:1 embryo-negat.
2.IVF:1 embryo-negat.
3.IVF:2 embrya-konečně pozit. a narodila se Michalka 🙂 🙂 🙂

jimmy1
30. led 2012

@verry
1. IVF 1. pokus 2008, 2 embrya - nezadařilo se
1. KET 2009 1 embryo - Martínek 😵
2. IVF 2. pokus 2011, 1 embryo - 17tt 😵

jaru30
30. led 2012

První IVF - zavedeno 1 osmibuněčné embryo a podařilo se! Teď je z něj ten klučina na fotce 😉
Říkala jsem si, že poprvé zkusím jen jedno. A když by to náhodou neklaplo, tak příště bych nechala 2.
Hodně štěstí!