IVF v Kolíně 2017

charleeee
30. srp 2017

Ahoj děvčata, momentálně nás s manželem čeká 3 UIU a následně je nám doporučeno při neúspěchu naše první IVF. Docházíme do Kolína do Pronatalu. Bylo nám sděleno, že základní stojí cca 26 tis. Chtěla bych se optat, zda tam některá již na IVF byla? Jaké máte s touto klinikou zkušenosti. Moc děkuji za informace 🙂

listopadka1
30. srp 2017

Ahoj, byla jsem tam předloni, zkušenosti vesměs dobrý, většina personálu příjemná a ochotná, jen jedna sestra protivná jak činže, tu už bych potkat znova nechtěla. Ale nevím, jestli tam ještě je. A taky jsme tam občas dost dlouho čekali, ačkoli jsme byli objednaní na určitou hodinu - ale chápu, že pokud měli zrovna nějakou komplikaci nebo tak, tak se to může zdržet. Ale někdy to bylo otravný.
Ovšem dítě nám udělali, a za to jsem jim vděčná 🙂

charleeee
autor
30. srp 2017

A mohu se optat, zda jste podstupovala i IVF? Jak to bylo časově a finančně náročné? Děkuji 🙂 Vypadá to, že sestra už tam asi není. Nebo jsme zatím na ni naštěstí nenarazili 🙂

listopadka1
30. srp 2017

@charleeee byla jsem na IVF, primo po nem se nezadarilo, povedlo se z prvniho KET - takze od zacatku stimulace do otehotneni asi 3 mesice. platili jsme celkem asi 33 000, protoze jsme si nechavali zamrazit dost embryi a to pojistovna nehradi a KET stal asi 5500.

charleeee
autor
31. srp 2017

Děkuji za info 🙂 Pořádně se v tom ještě neorientuji, tak hledám, kde zjistím více 🙂 Každopádně gratuluji k miminku a doufám, že se nám zadaří hned první IVF, jako Vám 🙂

listopadka1
31. srp 2017

@charleeee he, kdyby jen to, teď po roce jsem znova těhotná a tentokrát přirozeně 😀 a to jsem měla jasnou diagnózu, ale asi když tělo pochopilo, co se od něj čeká, tak se nějak opravilo 🙂
tak přeju hodně sil a hodně štěstí, hlavně nemějte obavy, nakonec se dočkáte. Já jsem byla pochopitelně taky strašně skeptická, bála jsem se, že se to nepovede a kdoví co, a nakonec to tak krásně dopadlo.