IVF květen 2022. Kdo plánuje?

zuzicek2013
11. kvě 2022

Ahoj holky,hledám spolubojovnice na květnový KET. Je tu některá,která plánuje KET tento měsíc či v brzké době?pojďme pokecat a podpořit se.

micha2105
12. kvě 2022

Ahoj, já se teprve připravuji na stimulaci, ale moc ráda bych o tom s někým pokecala a podpořila se. Jedno dítko máme přirozeně a druhé se nedaří, v březnu jsme byli na konzultaci v CAR a jediné řešení je IVF.

verka86
12. kvě 2022

@zuzicek2013 ahoj, my máme z IVF holčičku, teď měla rok a půl a přáli bychom si pro ni parťáka. Bohužel jsem v prosinci v 7 tt o prcka přišla a doteď se bojím jít do dalšího pokusu (máme za sebou jedinou stimulaci a ještě 2 sněhuláčci na nás čekají). Asi potřebuju dodat odvahu 💪🏻

micha2105
12. kvě 2022

holky a jak jste zvládaly stimulaci? já z toho mám hrozný strach, nesnáším jehly :( u nás je problém u manžela a také sbírám odvahu, abych se do toho pustila. Navíc už nejsem nejmladší a nechci to stále oddalovat.

volodka162
12. kvě 2022

Já se taky připichuji....máme 7letého syna...nějaká snaha (prášky a injekce od gyndařky) byly ale jedno biochemické a pak jsem šla na výškrab protože kolem 10tt odešlo samo (už jsem viděla i srdičko...). Takže v říjnu jsme si řekli, že do toho jdeme. Bohužel čekačka byla dlouhá, letos už 3 operační zákroky kvůli srůstům a zítra budu volat, zda platí 30.5. termín na to, abychom už přišli do CAR a dali mi hned léky a sepsali jsme nějaké tiskopisy a jdeme prý na to IVF. Jaký je týdnově harmonogram, vůbec netuším...může mi někdo cca říct, jak dlouho je ta stimulace? Týden? 14 dní? Měsíc? Injekcí se už nebojím, dávala jsem si sobě a v únoru manželovi do stehna (před operací kýly doma)....jen se bojím, že mi bude blbě, ale tak holt to bude asi jistit neschopenka, ale nevím...uvidíme co nám řeknou. Ale nechám to na nich. Každopádně máme prý poslední šanci...mám to dole naprd. Je mi 35let, takže není na co čekat.

zuzicek2013
autor
12. kvě 2022

@micha2105 to mě mrzí a jak to že teď to nejde přirozeně? ono někdy i když přirozené otěhotnění vyloučí,tak se může zadařit ;).

zuzicek2013
autor
12. kvě 2022

@verka86 to mě mrzí,to nám to klaplo před 6 lety a zbylo nám ještě 5 mrazàčků,4 transfery v průběhu dvou let už mám za sebou a nic....🥺, nakonec mi zjistili zvýšené NK buňky a nasadili Medrol, máme poslední embryjko tak to to větší je to stres....příští týden mám jít na transfer tak kéž by to ten poslední bojovnìček zvládl.

soptik82
12. kvě 2022

@zuzicek2013 ahoj holky ja už jdu teď v pondělí na Ket ale s celým darovaným embryem. Bohužel nám už není přáno mít své dítě .... Je to naše poslední šance🍀 za ten jeden rok toho bylo tolik že jsme unavení psychicky....držím palečky nám všem 🤗😉

zuzicek2013
autor
12. kvě 2022

@soptik82 jo to znám,člověk už je z toho tak psychicky unavený,že si někdy říká,že to snad nedá....tak přeji hodně štěstí,ať to klapne. A po kolikátém jsi transferu?

soptik82
12. kvě 2022

@zuzicek2013 transfer proběhl 3x teď to bude po 4 a snad to vyjde s darovaným emryjkem... Je mi už 40 let a přítel má azospermií... Oba dva jsme pro to udělali maximum ( podstoupili operace) snad se na nás usměje štěstí 🍀

micha2105
12. kvě 2022

@soptik82 držím moc palce !!

zuzicek2013
autor
12. kvě 2022

@soptik82 u nás má manžel taky azoospermii,je to hrozná diagnóza,si říkám,že nic horší snad už ani v není....nulová šance na přirozené početí,ale musíme bojovat no. A příteli se nenašli vůbec žádné spermie?

soptik82
12. kvě 2022

@zuzicek2013 našli byli jsme až v Praze u pana doktora Kočího... Ten našel v pravém varleti aspoň něco málo... Já mám zase endometriozu 4 stupně a už malou zásobu vajíček.... Jak říkám poslední šanci tomu dáváme v pondělí a pak končíme.... 😉🍀 Aspoň že já svoje děti mám (19,15let) s prvního manželství... Přítel bohužel nemá žádné a dost se tím trápil a možná že i trápí i když mi říká něco jiného 🤷‍♀️🥺

zuzicek2013
autor
12. kvě 2022

Holky nemáte některá zkušenost s kvasinkami před KET?tento týden jsem dostala kvasinky,dávala jsem si krém a dneska chci tabletu ,ale od zítřka už mám zavádět progesteron,na KET mám jít příští středu.co by ještě mohlo pomoci?

soptik82
12. kvě 2022

@zuzicek2013 tak s tím zkušenost nemám ale máš ještě čas zkusila bych zavolat a poradit se s nimi... Taky už zavádím 🙏 progesteron snad nesnáším nejvíc 😝...

micha2105
13. kvě 2022

@zuzicek2013 už to nejde více jak 2 roky a nejsem holt nejmladší, tak nemůžu už čekat, jestli se zadaří přirozeně. Manžel má pomalé spermie, takže ta šance na přirozené otěhotnění je u nas bohužel velice nízká

julia1305
16. kvě 2022

Ahoj holky, připojím se k vaší diskuzi. Na KETu jsem byla v pátek 13.5. a budu taky ráda za pár spřízněných duší se stejným " problémem" 🙂 Je mi téměř 37 a je to můj 3. KET. První KET vyšel, jednovaječná dvojčata, ale na konci 3.měsíce jsem potratila, po cca 4 měsících další pokus, ten se nechytil. Na základě toho mě doktorka poslala na reprodukční imunologii a vytvářím protilátky proti obalu vajíčka, takže to prý vždycky zabiju (až na mého 15letého syna), proto taky beru Medrol. Po měsíci užívání jsme to zase zkusili a zrovna v pátek 13., tak snad to tentokrát vyjde🙂 Ale to čekání 14 dní na krevní testy je nekonečný...

soptik82
16. kvě 2022

@julia1305 já jdu na věc za 10 min 😁

zuzicek2013
autor
17. kvě 2022

Ahoj holky,držím všem moc pěsti. Já jdu na Ket zítra. Od minulého týdne jsem měla kvasinky,tak jsem se bála aby se tím něco nepokazilo. Mám na Vás dotaz,brala jsem na kvasinky Lomexin,brala se jedná tabletka a za 3 dny se měla v případě potřeby vzít druhá. Tu jsem si nevzala,protože sem se cítila ok,bez výroku, svědění....a navíc sem nevěděla,zda necelé dva dny před transferem můžu. Ale dneska mě.obcas popichava v pochvě,někdy to mívám po transferu ,ale ne před,tak si říkám,jestli jsou kvasinky doléčeny nebo to může být Amalgenem?nevím jestli si tu tabletku na kvasinky vzít když jdu zítra na transfer nebo se na to vyprdnout,když pocitově se cítím dobře. Nemá s tím někdo zkušenosti?

zuzicek2013
autor
20. kvě 2022

Holky tak už je tu některá ,která dělala test?

miky25117
21. kvě 2022

Ahoj bola som na ketu 13.5. Dnes 8 dpt a test negativní zase to bolo moje 3 ivf

soptik82
21. kvě 2022

@miky25117 nezoufej ještě to může být všechno dobré.... Dej tomu par dní 🍀