IVF Květen / červen 2010. Nájde se někdo?

misanda
1. bře 2010

najde se někdo ? 😉

misanda
autor
4. bře 2010

tir : já si taky myslim, že jaro a léto je celkově pro IVF lepší...přece jenom to tělo je prostě víc nastartovaný 🙂

jinak transplantace je darda...i tak bych do toho ale šla...za pokus to stojí..já jsem takovej typ, že bych si to pak jednou vyčítala, to vim ☹ ale adopci bych určitě chtěla...i kdyby to nevyšlo s tou transplantací...každopádně!!! bez dítěte si život nedovedu představit 😢

kristiula
4. bře 2010

Ahoj holky, tak to jsem rada ze nas je tady vic 😉
to je pravda ze na jare vsechno se lipe dela, a to slunicko primo dopuje, nalada je lepsi a vsechno je hned snadnejsi.
Ja nevim teda jestlio by jsem do adopce sla, ale ursite bych nasetrila na tu operaci, znamse, pak bych sem toho litovala.
ja prave cekam na menzes, a furt nic, tak jeste pockam tyden a pak pujdu do caru, nechci to prodluzovat, i tak se to tahne jak.......
tak jo holky preji hezky pracovni den pro pracujici i pro nepracujici at se to hezky uzijou 😉 pa

misha1009
4. bře 2010

krásné dopo, děkuju za přivítání 🙂
Miši, no, zatím mi doktorka říká, jak jsem naprosto zdravá, ale jen podle utz, žádný hormonální profil, nic. Když nám to nešlo cca rok, tak mi předepsala clostil. a když to nešlo ani po tom, tak mi dala žádanku na spermio...

misi.21
4. bře 2010

misha1009: Já chodila hrozně často na kontroly protože jsem neměla menses,vždycky jsem vyfasovala vyvolávačku a šla domů s tím,že je vše OK,tak snad příští měsíc. Asi až po půl roce mi dala duphaston a já konečně měla mrchu a byla jsem ujištěna že je vše jak má být. Když se dalšího půl roku nic nedělo změnila jsem dr a po první návštěvě jsem si nesla žádanku do CARu na spermio a já taky špatný,tak jsem to ořvala a vyrazili jsme. Od té doby už to jede a doufám že to brzy dobře skončí... 🙂 Jinak Clostilbegyd mi taky nepomohl,zkoušeli jsme to s ním tři měsíce...
Všem hodně štěstí a ať těch návštěv v centru už moc nepotřebujeme... 😉

misanda
autor
4. bře 2010

no holky, já moc ráda nejsem, že se nám to tady plní...pač všichni musí na IVF a nejde to přirozeně 😠 😠 😠 😠 ...co naděláme, že?

tak to já bych adopci chtěla...dokonce jsem dřív doma říkala, že bych chtěla dvě děti naše a jedno bysme adoptovali...nějaký vjetnámče...to by se mi líbilo 😀 když já jsem taková chodící charita a tak, mno...hlavně teda co se dětí týče...

jinak holky...u nás bylo taky vše ok...byla jsem ukázková...HP na jedničku s *, utz a všechny kontroly výborný...mudra furt řikala, že u nás je to jenom otázka času, pak jsme stimulovali min.dávkama na IUI, měla jsem vajca jak kráva, 25mm a měla jsem jich při min.stimulace docela dost...pak 2.IUI, ta samá situace, slepice jak vyšitá 🙂, no a když nic, tak teda jsme šli do lapara...a od tý doby se to veze ☹ ☹ ☹ a ta super kvočna už asi nikdy nebudu..při docela vysokých dávkách u 1.IVF jsem měla pouze 8folikulů, z toho 3vajíčka ☹ ☹ ☹

misha1009
4. bře 2010

koukám, že ani jedna z nás nemá na růžích ustláno... ☹, ale co, aspoň si to všechno pak budem víc užívat, když s tím máme na začátku takový trápení 😉. Jsem hodně zvědavá, co nám v Caru řeknou, čekáme už od ledna, přítele dopuju všema možnýma vitamínama, tak snad aspoň trošku zaberou...

misha1009
4. bře 2010

do adopce bych taky šla hned, jenže můj drahý o tom nechce ani slyšet, zatím - docela se vyděsil, když jsem mu řekla, že už mě to taky napadlo

misanda
autor
4. bře 2010

misha : tak my už se o tom bavili a šli bysme do toho oba..určitě...no co jinýho by nám taky zbylo...život bez dětí pro mě životem prostě neni. já si vždycky zakládala na veliký rodině atd... 😒 😔

misha1009
4. bře 2010

miši, taky si neumím představit život bez dětí. ani jsem si neuměla představit, že třeba nám se to normálně nezadaří.. 😢 , všichni naši sourozenci k dětem přišli "omylem" a my? ... ale život si nevybírá... taky si myslim, že když se nebude dařit ivf, tak nakonec svolí, všechno chce svůj čas 😉

tirtir
4. bře 2010

Ahoj holky nebavme se o adopci a raději přemýšlejme nad sluníčkem.
Nevím proč, ale myslím, že 2010 nám přinese štěstí a náděj 🙂

misha1009
4. bře 2010

tirtir, venku je opravdu krásně, škoda jen, že musim čumákovat v práci! 😒 a to se prý má od víkendu počasí zas kazit...

misanda
autor
4. bře 2010

tir : jasný...teď se budeme soustředit na IVF a bude 🙂 😉

jinak holky, u nás lehce popadává sníh a docela se ochladilo...takže to určitě půjde i směrem k vám 😕 😠

misi.21
4. bře 2010

Krásný počasí na sjezdovku,jen vyrazit... Škoda sedět doma u počítače a jelikož mám vycházky,tak pádím aspoň chvilku na procházku... 🙂

misha1009
4. bře 2010

holky, když jste přišly do Caru, co všechno vám dělali za vyšetření? a za jak dlouho jste se dostali k IVF?

misanda
autor
4. bře 2010

já jsem se dostala k 1.IVF po roce a čtvrt...jenomže my měli ještě i inseminace...prvně byl HP, spermio, pak ty inseminace, pak teda laparo, pak imuno...začala jsem v prosinci 2008, první IVF únor 2010

misha1009
4. bře 2010

ty jo, taky už na to čekáte dlouho, viď? dlouhej boj. ale tak nějak v kostech cítím, že ten letošek to prostě vyjde 🙂

tirtir
4. bře 2010

misha odběry krve infekce, imunologie u obou a u mě hor.profil utz dělohy a vaječníků to je zatím všechno mo mi dělali

cutce
4. bře 2010

ahojky holciny

Mi jsme teprve byli na konzultaci a prvni IVF bychom melli mit v cervnu pokud vse pujde podle planu 🙂

misanda
autor
4. bře 2010

ahoj cutce 🙂 😀

já taky věřím v rok 2010...no uvidíme...

misi.21
4. bře 2010

Já byla v Brně poprvé v listopadu,pak jsme se rozhodli zkusit 3 měsíce s clostilem přirozeně což se nepovedlo ateď v březnu už bych měla začít se stimulací,takže to jde docela rychle... Záleží na problému a myslím že i hodně na dr,jak se s ním domluvíš...

misanda
autor
4. bře 2010

taky myslim, že záleží na problému..když už ví, co se děje tak je to všechno mnohem rychlejší...pak už to občas vázne jenom na pojišťovně...záleží jakou máš...

cutce
4. bře 2010

misanda, jak to, ze jsi tady?

misi.21
4. bře 2010

A Miši prosím tě jak je to s tou pojišťovnou?? Se mnou o tom nikdo zatím nemluvil. Jen mě sestřička na posledních odběrech objednala a řekla mi ať si vezmeme peníze,smlouvu co nám dali na začátku a co bysme chtěli podstoupit k IVF a že mi dá léky a vše se mnou projde co,kdy a jak užívat,ale o pojišťovně ani slovo. Mám Metal-aliance jestli to s tím může souviset??

misanda
autor
4. bře 2010

cutce, já jsem zakladatel týhle diskuze 😀 pač se nemůžu dočkat toho začátku června 😀

misanda
autor
4. bře 2010

misi : no, tak třeba VZP to schválí do týdne, co vim od holek, ale třeba moje to schvaluje 5týdnů 😔 😖

cutce
4. bře 2010

no tak to ja taky ne 😀 😀 😀

misanda
autor
4. bře 2010

cutce, však jo...to jsi tady správně 🙂

cutce
4. bře 2010

😀 😀 😀

misanda
autor
4. bře 2010

cutce, no vypadá to, že do toho jdeme spolu 🙂 holky tady začínaj hodně už i dřív...tak nám to zůstane na ten květen/ červen 🙂 doufám 🙂

cutce
4. bře 2010

no ja jeste poradne nevim, kdy presne.

26.4. mame poradu se sestrickou, ktera nam rekne co a jak brat a kdy prijit na ultrazvuky a tak, tak to se dozvim terminy. ale jsem to pocitala, ze posledni MS bude 29.5., takze kdyby to slo v tom cervnu tak bych rodila 5.3.2011 😀 😀 😀

no uz takhle blbnu

jo a jedu do CR na dovcu na velikonoce tak budeme koukat po kocarkach 🙂 🙂 🙂