IVF Květen / červen 2010. Nájde se někdo?

misanda
1. bře 2010

najde se někdo ? 😉

cutce
9. bře 2010

misanda: jaky odber, mi nic o odberu nerikali

misanda
autor
9. bře 2010

cutce - no, stimuluješ pomocí hormonů, když nastimuluješ krásná zralá vajíčka, tak jedeš na odběr 😉 pak je oplodní a do pěti dní si pro ně jedeš - pokud budeš mít zaplacenou prodlouženou kultivaci 😉

cutce
9. bře 2010

jo no tak to rikala, ze budou hlidat vajicka jak jsou velka a az budou jak chteji tak je vyndaji 🙂 , ale myslim, ze rikala, ze je budou mit u sebe asi 14 dni tak nevim, no vsak uvidim co mio reknou

misanda
autor
9. bře 2010

cutce, tak 14dní si myslim, že je blbost...to by ti vajíčka asi už pomalu umřela, pač už ten pátej den se začnou loupat z obalu a musí se vyloupnout do toho tvýho břiška 😉

misi.21
9. bře 2010

misanda beru Euthyrox 50. Nejdřív půl tablety,po dvou měsících zvíšeno na 1 tabletu a teď nevím co se stalo ale měla jsem to zase rozházený,tak beru jeden den 1 tabletku a druhý den 1.5 tabletky...

cutce
9. bře 2010

aha no ja nevim 🙂

misanda
autor
9. bře 2010

misi, tak to bereme to samý, já beru půl tabletky ráno..ale mě se nic nezhoršilo, výslekdy mám ok, jenom to beru jako prevenci kvůli těm protilátkám co tělo tvoří...

boruvkova
9. bře 2010

Ahoj holky,

muzu se k vam pridat? teda misando, my uz se zname ze 😉 ? no ja vubec netusila, ze si zakladala tuhle diskuzi... Hlavne jsem si tak nejak myslela, ze na druhy pokus pujdeme driv a nedalo mi to, juknu sem a zjistim, ze ty jdes kveten/cerven? no to se picnu, ja myslela, ze driv, uz prave proto, ze tim padem my asi tedy taky az takhle za dlouho ☹ jelikoz jsme 1.pokus mely tak nejak kousek od sebe.

misanda
autor
9. bře 2010

ahoj boruvecko!!!

tak jdeme do boje zase spolu..tentokrát to dáme, ti žikám!!! 🙂

jak se jinak máš??? jak ti utíká čekání na další pokus???

boruvkova
9. bře 2010

Tak misi ted jsem totalne v depce. Na kontrolu po tom prvnim pokusu jdeme teprve zitra, takze tam nam reknou kdy dalsi, ale podle tebe usuzuju, ze to bude taky kveten/cerven.
No a ted proc ta depka a proc tady ted rvu jako mala... moje nejlepsi kamaradka, ktere to opravdu z celeho srdce preju mi dneska rekla, ze je tehotna. Mam z toho obrovskou radost a taky obrovskou depku, myslim ze tady ani nemusim vysvetlovat proc 🙂

boruvkova
9. bře 2010

Jinak se snazim, aby to utikalo co nejrychleji, vetsinu casu jsem v pohode 🙂 mam docela hodne aktivit, ale nekdy to utika pomaleji... Ale jak zacina vykukovat slunicko, tak uz se zacinam hoooodne tesit. doufam, ze ten druhy pokus vyjde, protoze dalsi trimesicni cekani NEVYDRZIM!!

misanda
autor
9. bře 2010

Boruvka : já už jsem z depky tak nějak venku. A neboj...mě zse mudra naznačila, že budeme možná v budoucnu potřebovat darovaný vajíčka, takže si to dovedeš představit ☹ byla jsem doslova v prdeli! ☹ a jinak s těma těhotnýma to chápu...já to mám vždycky...ale teď už mi nemá ani moc kdo těhotnět, díkybohu 🙂 ale chtěla jsem být těhotná s manžovou sestřenkou, docela si rozumíme, bydlíme kousek od sebe...no, a ona otěthotněla v prosinci..já měla děsnou radost, ale obulela jsem si to doma v koutečku...

boruvkova
9. bře 2010

No ja prave uz zadny depky nemela, tesila jsem se na dalsi ivf, ale tohle me tak nejak prekvapilo, kdyz mi to rikala, mela jsem radost, ale ted tady bulim v praci... Zname se od zakladky a jsme fakt jako segry, navic jsme spolu jeste zacaly pri praci podnikat a mely jsme to naplanovany tak, ze se tomu budu venovat ja, az budu tehu a to oni jeste mimco ani neplanovali. Proste se to tak nejak zasmodrchalo, jak uz to byva.
Jsem zvedava, co nam zitra v Pronatalu reknou. Ja doufala, ze dalsi pokus v dubnu, ale asi teda ne. Ted mam druhy menzes od ivf, tak jsem si myslela ze treba uz dalsi mesic... Tak si to budu muset v hlave preprogramovat 😉
Uz se tesim i na tu neschopenku doma, doufam, ze bude krasne, takze si vylezu na zahradku a bude pohodicka, klidecek. 😎

cutce
9. bře 2010

holky kdyz vy jdete prez IVF tak je neco v neporadku s Vami a nebo s manzelama?

boruvkova
9. bře 2010

cutce: u nas se prislo na problem u pritelova spermia, tudiz uz se u me s zadnym velkym badanim nepocitalo, proste rekli, ze s takovym spermiogramem rovnou ivf s icsi a tudiz me uz nikdo nezkoumal. Ja mam cyklus na den presnej a pravidelnej, takze s nejvetsi pravdepodobnosti ovuluji, ale to uz je pri ivf jaksi jedno.

cutce
9. bře 2010

boruvka: tak to mame uplne to same a ja jaksi taksi pocitam, ze se to povede napoprve, ja si nedokazu predstavit, ze to nepujde 😒
Andy mi tvrdi, ale pocitej s tim, ze by to nemuselo vyjit, ale ja si to nechci pripustit, tak se celkem bojim, jak to zvladnu kdyby se to nepovedlo 😢

misanda
autor
9. bře 2010

Boruvko, pak dej vědět co v pronatalu říkali. My tam byli zrovna včera na genetice 🙂 já příště na neschopence nebudu..jsem si řekla...

Jinak u nás je problém ve mě...a taky pravidelně ovuluju a menstruuju 🙂 ....já to věděla hned od začátku, že první pokus bude na pikaču ☹

boruvkova
9. bře 2010

Misi: sama jsem zvedava, co nam reknou, hlavne kdy bude ten dalsi pokus, ja jsem mela stimulku i transfer v lednu, tak uvidime, ted si prave z jine diskuze neuvedomuju, jetli ty taky nebo az v unoru 😒
Misi jak ti na tu endo vubec prisli? no ja pod zadnym zkoumanim prave nebyla. Mame hotove vsechny testy krome imuna a na to bych tedy sakra rada sla, tak se jich zitra zeptam a uvidime, jestli ho jeste stihneme.

Ja jsem si taky rikala, ze ten prvni pokus asi nevyjde, pritel ten na to jen, ze ja jsem asi v poradku, tak mi tam toho prcka vrznou a jsem tehu... no kdyby to bylo tak jednoduchy, ze 😅
Rekla jsem si, ze uz neschopenku neee, ale ted uz nad tim znovu uvazuju, protoze me v praci sejri a pak uz taky bude hezky, tak budu chodit ven s coklikem a budu lezt po zahradce.. 😉

misanda
autor
9. bře 2010

Boruvka: tak to budeš mít asi IVF dřív, ne? já budu mít ET až v červnu..jak tak počítám a jestli nám do toho nic jinýho nezasáhne...radši počítám s tou horší variantou a zatím moc neplánuju...jinak my měli první ET v únoru

Jinak na endo přijdou jenom laparoskopicky...bohužel. max se ti udělál cysta nebo tekutina ve vaječníku...a když jdeš na odstranění, tak to taky zjistí – opět laparoskopicky. Imuno trvá taky těch 5-6týdnů.

Já neschopenku nechci...když si představim, že je možná před náma ještě hodně dlouhá cesta a brát si pokaždý neschopenku fakt nejde, když je to teď s tou prací tak na prd. Maximálně si vezmu dva dny volno po ET, ale pak zase mastim do práce...a nechci si taky snižovat průměr na mateřskou těma nemocenskýma :-X

boruvkova
9. bře 2010

uvidíme, co nám zítra v Pronatalu řeknou. Dneska jsem nějak na hlavu, padle na me depice. Zítra budeme vědět víc..

cutce
9. bře 2010

boruvko: tak hlavu vzhuru a hodne stesti na zitra 😉

boruvkova
9. bře 2010

cutce: moc diky, ono to prejde, jen si ty nove zpravy musim obulet a bude to v pohode🙂 jsou to takove rozporuplne pocity, nejlepsi kamaradka, tkere to preju, ale chtela bych taky ☹

cutce
9. bře 2010

ja vim, u me je to kolem dokola tehule na poprve 😒

ale musime byt pozitvini, vzdyt mi budeme taky 🙂

misi.21
9. bře 2010

Misando psala jsi, že si nachceš kazit průměr na mateřskou neschopenkou. Já se na to ptala v práci a bylo mi řečeno,že ikdyž budu na neschopence od začátku,tak se mi mateřská bude počítat podle průměru před neschopenkou,vlastně podle toho co mám napsané ve smlouvě... Tak nevím. A s tou depkou,neznám žádnou ženskou v mém okolí,která by nebyla těhotná nebo nemá malé miminko,včetně švagřice a mých dvou sester,takže je to někdy na blázinec,hlavně ze začátku. ☹ Teď se snažím myslet na příjemější věci jako je svatba a IVF,na které se dost upínám,takže ta depka bude o to horší když se to nepovede...

Ale nám všem se to určitě povede,musí... 😉

cutce
9. bře 2010

presne misi i mi budeme nosit male an rukou 🙂

boruvkova
9. bře 2010

No holky nejvic me drti sestrenice, ty to jednou zkusili a kdyz si to rozmyslela a chtela pockat, tak se to hned povedlo a to pak jeste poslouchate, jak by bejvala jeste pockala ... jina znama zase jeste do pateho mesice s nama chodila hrat badminton a jako ze nevi, co na tom tehotenstvi kdo ma.. no ja kdybych mohla, tak bych jim vrazila takovou facku, az by si z toho sedly na zadek, takove kecy.. a takovym to prosimpekne jde jako po masle.. 🙄

cutce
9. bře 2010

boruvko: neber si to tak k srdci, to je vzdycky tak, kdo to neplanuje nebo nechce tak se jim to povede. Ale to je vsude se vsim.

misanda
autor
9. bře 2010

boruvecko, hlavu vzhůru...i ty se dočkáš...vim, že jsou to jenom debilní kecy a někdy na bolavý srdíčko fakt nestačí, ale neboooj, jsme holky mladý, my to dáme!!! musíme akorát zabojovat, no...

boruvkova
9. bře 2010

ale jo holky, dneska si pobrecim a nejak se s tim popasuju, zitra to bude v pohode, znam se, ale orvat to musim, abych se srovnala 😅

cutce
9. bře 2010

tak nekdy je nejlepsi se z toho dostat brecenim, aspon se ti ulevi 😉