IVF Květen / červen 2010. Nájde se někdo?

misanda
1. bře 2010

najde se někdo ? 😉

boruvkova
10. bře 2010

taky mi to prijde husty, celou dobu jim rikam, ze moje ovu asi nic moc, ze jsem byla u moji gyndarky na folikulometrii a zadna slava a oni na to, ze mam hormonalni profil v poradku, takze davkovani klasika.. no clovek jim stejne musi verit, jinak by se z toho zblaznil..
Ja taky musim jeste pockat na schvaleni pojistovny, snad to za tri tydny stihne.... pak uvidime.
Jo v Pronatalu lehce zvedli ceny, ale tak zase ted usetrime na lecich, budeme to mit za 3tis. pred tim s gonalem to bylo 5tis.

Misi uvidime, jak to vsechno bude 🙂 Proste nikdy nevis.

misanda
autor
10. bře 2010

A jakou máš pojišťovnu???
Zvedli ceny?? Jak zvedli??? Já měla taky za gonal 5tis.

cutce
10. bře 2010

tak ja jsem na tom stejne, brali mi krev aby zjistili mou ovulaci, ta byla v pohode a pak projeli vejcovody a to bylo taky v poradku, ale tot vse. Zadny testy vubec jaky mam vajicka nic takovyho. Jak rikate, manzel ma problem a me tolika nezkoumaji.

Ode me budou chtit 10 - 15 vajicek, tak na to jsem zvedava. 😲

boruvkova
10. bře 2010

Misi ja mam VZP, ale ne ze zvedla cenu pojistovna, ale Pronatal za zakroky. Nemam u sebe ted ty materialy, ma je pritel ale ted si nevzpominam, co stalo 7tis? to zvedli na 7500,-takze ne nic strasnyho, ale ostatni si uz nevybavuju..

Cutce: mne presne jako tobe.

Navic prvni konzultaci jsme meli u Voborila, ten mi moc nesedel, byli jsme posledni a ani moc nic nevysvetlil.
Dneska jsme byli u Pasekovy, ta mi delala pri prvnim pokusu ET a dneska byla super. Konecne se s nami bavil nekdo jako s lidma🙂

misanda
autor
10. bře 2010

VZP je rychlá, to budeš mít do 14dnů i s lékama v pronatalu 😉 ty jo, tak to jsem na novej ceník pronatalu zvědavá...ach jo ☹

Nejlepší z pronatalu je mardesics 🙂

cutce
10. bře 2010

holky mate prasky nebo si budete pichat injekce? Me rikali jen o injekcich

boruvkova
10. bře 2010

pry zvedali ceny mirne, no vzhledem k celkovejm castkam, ktery tam vzdycky zahuci, se to snad uz ztrati....

S Mardesicem jsem teda jeste nemela tu cest 😉

misanda
autor
10. bře 2010

injekce 😉 jsou prý nejúčinnější 🙂 a mě to baví 😀 😝

misanda
autor
10. bře 2010

boruvka : stejně je to zlodějina...vem si, jak jsou na tom lidi teď finančně...a oni to ještě zvednou...nj, za kvalitu si člověk musí asi holt zaplatit... 🤐

cutce
10. bře 2010

holky a kolik mate pokusu? Mi teda dva pokusy mame prez pojistovnu, ale pak bychom si to museli hradit, kdyz budu mit dobra vajicka zmrazi se a pak bychom platili jen 30 tisic a kdyz budou spatny tak 150 tisic. takz ety vase tisicovky jsou v poho 🙂 😉

boruvkova
10. bře 2010

cutce: ja pri stimulce injekce.. me teda na rozdil od misandy desne nebavi... pak po et prasky

misando: no tak tomu neuveris, my mame teda tenhle rok desne smolnej, s penezma teda az tak na stiru nejsme, ale jak jsem psala na jine diskuzi, kam take chodis.. pri ET nam pred pronatalem vykradli auto, a ted jeste minuly tyden i byt, coz prave nevime, jestli nahodou nenavazovalo na to auto, takze nas to krome ivf stalo jeste dalsi prachy 😠 , takze holky kdyz se dari, tak se proste dari. takze ted doufam, ze zaciname na novo, jinak uz se z toho fakt po...ru

cutce
10. bře 2010

no tak ja rekla hned Andymu, ze pichat injekce bude on, me je z n ich spatne a bojim se jich 😅

boruvkova
10. bře 2010

cutce: my jdeme na druhy pokus, prvni nas vysel na 21.000,- ale proto, ze jsme nemeli nic na zamrazeni, ani zadnou prodlouzenou kultivaci, jinak bysme platili vic. 😒

injekce jsou v poho, pichnout se to da, ale otravuje me to.

misanda
autor
10. bře 2010

cutce, my máme "hrazené" tři pokusy, u kterých tě to stejně ve finále vyjde na cca 20tis, když máš ICSI.

jinak já bych si nenechala injekce píchnout, ti chlapi to děsně protahujou 🙂 a ty sama nejlíp víš jak a kam 😉

boruvko, tak to je na pěst s tím autem!!! doprčic!!! my taky zatim na IVF máme, tak na dně zatím nejsme a doufám, že nebudeme...ale víš jak...jestli nedáme miminko do těch tří pokusů tak to bude docela drsný...

misanda
autor
10. bře 2010

boruvka : jak vás mohl vyjít jeden pokus tolik???? 😕 😕 😕 😨

my teda taky neměli mrazáky, ani PK a platili jsme do desítky...i s lékama teda...

cutce
10. bře 2010

nene ja se injekci bojim jak cert ☹ , ale uvidime, treba to pujde

ja myslela jak jste se bavili o tech 5 tisicu, ze to je co platite za cely IVF, no tak to se omlouvam, to jsou taky pekny palky ☹

boruvkova
10. bře 2010

no my platili jeste 7tis za zamrazeni spermatu, kdyby pritel nemel pri opu nic k pouziti.
A meli jsme ivf+icsi

misanda
autor
10. bře 2010

boruvko, tak to joooo..my měli taky ICSI, ale počítali nám za něj jenom 3tis, pač vyjelo jenom u jednoho embrýse 🤐 😢

boruvkova
10. bře 2010

tak to potom joooo

tirtir
10. bře 2010

Ahol holky tak se hlasím i s rozbíhající ms.
Dnes jsem volala do caru ykrs vzpsání žádosti na pojišťovnu.
Prý mám zavolat tak za 3 týdny to už by to tam mělo být a pak 3 den nového cyklu začnem stimulovat.
Jak se nám to přibližuje yačínám mít trochu strach.
Holky probíhalo to tak i u Vás a jestli jo co se dělo pak???

misanda
autor
10. bře 2010

Ahoj tir,

Ničeho se nebuuuj, bude to ok, budeš se těšit na lepší začátky 😉 a všechno rychle uteče, halvně ta stimulka...to ani nebudeš vědět jak 😉

boruvkova
10. bře 2010

tirtir: ja jsem mela kratky protokol s antagonisty, domlluva byla:
pri konzultaci poslana zadost na pojistovnu - 1.den menses volat do CAR a overit, zda pojistovna schvalila leky na stimulku, objednat se na druhy den na rozpis a vyzvednuti leku- druhy den vyzvednut rozpis s instruktazi, jak si pichat a zacatek stimulace.

🙂

cutce
10. bře 2010

je holky kdyz si tady o tom tak piseme, ja uz to chci mit za sebou a byt tehu 😅

misanda
autor
10. bře 2010

Jj, já měla taky u dvou krátkých protokolů (když jsme šli na IUI) píchat od 1DC a cca 10dní jsem myslím stimulovala a pak se jelo 🙂

tirtir
10. bře 2010

ježkovi oči až tak
Holky jak dlouho se píchají ty injekce a já zatím vůbec nevím co do mě budou píchat nebo vlastně si budu píchat

boruvkova
10. bře 2010

tak my jsme s nasim spermio nemeli iui vubec, my jen ivf s icsi

misanda
autor
10. bře 2010

boruvka, jj, se špatným to nemá moc význam...my jsme bejci, my měli 😀

tir tir, to záleží jak budeš reagovat, ale tak cca 10-15dní...

tirtir
10. bře 2010

mis dík já si stejně asi ještě tak ya týden yalovám co a jak aby jsme nic nepropasli

misanda
autor
10. bře 2010

tir, určo je lepší se zeptat, než pak nevědět, takže volej volej 🙂

tirtir
10. bře 2010

jo budem volat a jak jsem psala všem hodně štěstíčka jaro už klepe na dveře