IVF Květen / červen 2010. Nájde se někdo?

misanda
1. bře 2010

najde se někdo ? 😉

misi.21
9. bře 2010

Holky prosím vás jak je to s alkoholem?? Já jsem abstinent a přítel toho taky moc navypije,ale v sobotu bude slavit 25.narozeniny. Tak jestli to může zapít(s mírou,to je jasný 😉 ) ale jestli to nemůže nějak moc ovlivnit IVF?

misanda
autor
10. bře 2010

brý den,

boruvka, jen si poplač, to pomáhá 😉

miši, myslím, že vliv to moc nemá 🙂 když se nezduníte do němoty, tak je to v pohodě. Mišanda jde taky příští pátek pařit a určitě nějakou tu sklenku vína dá 😀

boruvkova
10. bře 2010

Dobré ránko 😎

misanda
autor
10. bře 2010

no dobré dobré 😀

boruvkova
10. bře 2010

jsem tu jen na skok, za 10min. odchazim na konzultaci do Pronatalu 😉

boruvkova
10. bře 2010

Misando, nabrala jsi neco po stimulce? ja mam z toho hlavu v pejru, ja 3 kg = dve konfekcni velikosti v pase 🙄 musim to nutne shodit do dalsi stimulky, jinak prasknu 😠

misanda
autor
10. bře 2010

boruvka, tak držím držím a těším se na pozitivní info!! jasný!!!jinak si mišandu ani nepřej!!

po stimulce, jako po hormonech jsem nic nenabrala, já nabrala až po ET, kdy mě můj milovaný spolubydlící nutil jenom ležet a cpát se...takže taky cca 2kila, ale cejtim to na sobě a potřebuju zhubnout...víc než dvě kila 😀

cutce
10. bře 2010

dobre ranko,

Misi: tak v tom ti neporadim 😒

cutce
10. bře 2010

boruvko: sice opozdene ale budu na tebe myslet aby ti to dobre dopadlo 😉

misanda
autor
10. bře 2010

holky, já bych to zas tak nehrotila..já asi nejsem taková citlivka, ale prostě si myslim, že když se má zadařit, tak se zadaří i s tim, že jste 14dní před IVF něco vypily 🙂 nechápu holky, který se začínaj snažit o mimino, a přestanou pít úplně...i víno atd...já to prostě až tak neprožívám... 😅 si vemte, kolik holčin otěhotnělo v alkoholovém opojení 😀 😉 příroda si stejně všechno udělá po svym a my se můžeme klidně stavět na hlavu 😉

cutce
10. bře 2010

souhlasim s misandou: muj byl na testech a kouril doutnicky, ted po roce uz nekouri a testy byly horsi, je to tim, ze je ve vetsim strese.

Zalezi na spouste okolnostech, budte stastny, odrelaxovany, spravna zivotosprava a urco se povede. A stejne z toho alkoholu tam za 14 dni v tele nic nezbyde. 😉

misanda
autor
10. bře 2010

cutce, moje řeč...člověk musí být hlavně v psychický pohodě 🙂 jinak můj manža je skoro výstavní bejk a jednou byl tak nervní (než jsme šli na 1.IUI) a taky se to na těch spermoších podepsalo...od tý doby věděl, co ho čeká a byl v pohodě a i spermio 😉

boruvkova
10. bře 2010

Tak jeste jednou ahoj holky,

jsem zpátky z Pronatalu, takže 2.ivf začátek dubna, jakmile začnu s menzes, jelikož právě končím druhou po 1.ivf. To je ta dobrá zpráva. Konečně jsem spokojená, že nám tam dr. Paseková všechno vysvětlila. Blbá zpráva je ta, že se pozastavovala nad mojí reakcí při první stimulaci, jelikož jsem po ní měla jen 2 vajíčka. Takže prostě moje tělo špatně reaguje a jsem už taky prý trochu stará a je to tady dané geneticky, takže te´d se budu třást, abych těch vajuch měla víc a byla aspoň PK. Holky to je děs, já neměla žádný problém a teď zjistím, že mám po takové stimulce vajuch pomalu míň než kterákoli jiná holka bez stimulky☹
Takže budu mít opět krátký protokol, ale změnili mi skladbu léků..

cutce
10. bře 2010

boruvko: tak vidis, hlavne, ze vi jak na to.

pockej jak stara, kolik ti je prosim te????

boruvkova
10. bře 2010

cutce: bude mi 32, ale proste dle reakce mych vajecniku mam v tomhle smeru stare telo, zrejme..

cutce
10. bře 2010

co blbnes, me je uplne stejne a me rekli, ze jsem mlada 😀 😀 😀 😀 😀

boruvkova
10. bře 2010

no ale moje vajecniky jsou stare 🙂

boruvkova
10. bře 2010

ja jsem zadne zdravotni problemy nemela, ale proste jsem po stimulce mela jen ty dve vejce a to je sakra malo. Ale uz se tesim, za tri tydny zacnu znova... akorat kdo zacne taky v dubnu? ja jdu vzdycky jako prvni, jako prvni pak vim, ze se to nepovedlo, a pak teprve zacnou stimulovat ostatni a hlasi dve carky, ja se na to vyprdnu, ja nechci stimulovat samaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

misanda
autor
10. bře 2010

boruvka : super, závidim..já nevim proč mi to tak prodlužujou, ach jo ☹ ☹

jinak neboj, jestli ti změnili léky, tak vaječníky můžou reagovat úplně jinak 😉

jaké budeš mít??

cutce
10. bře 2010

boruvka, mi budeme stimulovat s tebou tady a pak budeme vsichni jasat, ze mas dve carky a pak budes povzbuzovat ty nas, ze se to taky povede 😉

boruvkova
10. bře 2010

tak to jste holky mooooc hodny 😀
No mluvila o menopuru, ale pro leky si pujdu az zacnu s menses, vzdyt misi vis, jak to funguje🙂 Ale proste opet kratky protokol. Pry maji byt mezi pokusy tri cykly. Zda se mi to teda divny, ale ted mam druhou po prvnim pokusu a tu treti uz pry zase muzu zacit... sice se mi to tak uplne nezda, furt si rikam, jestli se nespletli, ale jsem rada.

misanda
autor
10. bře 2010

a předtím jsi měla co? menopur je dobrej!!

no já už jsem jedu MS měla, po IVF, teď mě čeká druhá po přírodním cyklu..pak beru HA, to bude třetí a pak mám před sebou ještě 6týdnů se Zoladexem ☹ přitom bych měla jít skoro okamžitě..nevim proč to mudra tak zdržuje a já pak mám nervy na pochodu ☹

boruvkova
10. bře 2010

ja jsem predtim mela gonal 225 jednotek od tretiho nebo ctvrteho dne jeste cetrotide.. no uvidime co z toho bude...Misi ja jsem sice hooodne rada, ze jdeme uz pri treti menses, ale samotne mi to prijde celkem rychly a stale si rikam, jestli jsme si s pani doktorkou dobre rozumnely🙂 no tak uvidime, ze.. Prave jak jsme se na jinych diskuzich bavily o te pauze, ze tri mesice, tak ona mi rikala ze po stimulce proste trikrat menses a pri treti uz muzu zase stimulovat 🙂

Jak ti vubec prisli na endometriozu?... jo ja byla jeste prekvapena, kdyz jsem zjistila, ze mame hotovy i imuno, ze nam to delali zaroven s genetikou.. to jsem byla ze vseho vyvalena a ani jsem nevedela, jakevsechny testy nam delali..

misanda
autor
10. bře 2010

boruvka a jak dopadlo to imuno???

endošku pouze laparoskopicky, jinak se zjistit nedá.

já taky měla gonal, ráda bych ten menopur, tak uvidíme...

boruvkova
10. bře 2010

no vsechno dobry, ale to uz vime, genetika ok, imuno ok, hormonalni profil super, takze ani nikdo nepredpokladal tak nizky pocet vajec...
No me laparo nikdo nenavrhnul, ani nevim jak se ktomu clovek dostane, ze mu delaji laparo??

misanda
autor
10. bře 2010

boruvka, laparo je postup před IVF, když je vše v pořádku a neví, co by tam mohlo být za problém. tak uvidíš jak vám vyjde druhej pokus aon snad už konečně vyjde - přece jenom bývají úspěšnější než ty první...a kdyby náhodou nic, tak si o tu laparo zažádej...

boruvkova
10. bře 2010

misi: no tak to se teda picnu, takze teda laparo nemam. Ja jsem si myslela, ze ta se dela kdyz mas nejake problemy.. takze teoreticky muzu mit endometriozu a nevim o tom? no to je teda fakt super...

misanda
autor
10. bře 2010

boruvka : já tě nechtěla plašit...neni proč..určo nemáááášš!!! 🤐

no, já nikdy žádný problémy neměla...měla jsem všechno na jedničku a ukázkový... 🤐 ale tak věřim, že když ti nenašli nic na imunu, tak endo snad mít nebudeš!!!

boruvkova
10. bře 2010

misanda: tak samo do toho nebudu doktorum kecat, jen me to prekvapilo, myslela jsem, ze jsi mela nejake problemy... u nas se hned prislo na spatny spermio a vis uz se nezkoumalo..
Uz se strasne tesim na dalsi pokus, zaroven to bude des, ted se jeste budu bat, abych mela dost a kvalitnich vajec.. no budou velikonoce, tak snad jo 😀 ze jo? 😉
No a az budu cekat na vysledky nebo uz vysledky budu vedet, tak ty misi zacnes s pichanim a budes mit nadeji jeste pred sebou 😉
Rika se, ze jarni pokusy jsou uspesnejsi, tak budeme doufat 🙂

misanda
autor
10. bře 2010

já nevim,proč když doktoři přijdou na špatný spermio, proč neprojedou taky pořádně tu ženskou...tohle mi fakt hlava nebere...přece nemusí být problém jenom na jedný straně...

boruvko, snad začnu...možná budu na sále a budou mi dělat zas laparo ☹ uvidíme v dubnu...to se rozhodne ☹

a já doufám, že ten menopur ti ty vajca nažene!!!! určitě jo!!!