IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

mufinka26
27. kvě 2011

@tonytony neboj, temtokrát to bude všechno v pořádku 😉 🙂 musí.. 🙂

tonytony
27. kvě 2011

@mufinka26 Mufi a jak byla včera ta čárka silná? A kolikátý, že jsi přesně den po kolikadenní kultivaci? Připomeň mi to, ještě jednou, prosím... Já už bych dnes bez druhé čárky věděla, že to je špatně, ale některé holky fakt mívají čárku později nebo až pozit. krev, ještě flintu neházej...

mufinka26
27. kvě 2011

@tonytony včera byla slabá a byla vidět.. to sem byla 10den po ET, dneska 11 den po ET. embryjko my zaváděly čtvrtý den po OPU ☹ já ti nevim holka, zvlášt potom jak mě včera bolel ten podřišek.. ☹

tonytony
27. kvě 2011

@mufinka26 MNě od včera bolí břicho snad čím dál víc, až se taky bojím,co to je... těžko říct, takhle rychle, že by zmizela, nevím☹ Nechceš si zajít na krev?

mufinka26
27. kvě 2011

@tonytony zatim ne.. uvidíme v caru říkaly, že si mám test udělat 14,-17. den po ET tak ještě počkám a uvidím. už mám utrogestan jenom na dva dny, tak bud to bude dobrý nebo příde MS.. počítaly sme i z neúspěchem, ale stejně sem z toho taková přešlá. je to naše 1. ivf.. a máme 5 mrazáčků, tak bych chtěla co nejdřív jít na ket, ale nevím jak to je, za jak dlouho se to dělá, no a tentokrát si necháme zavést dva bojovníčky... tobě to strašně moc přeju, za to co sis prožila si ted zasloužíš, aby bylo vše v naprostém pořádku 🙂

bohu_nka
27. kvě 2011

@tonytony No uvidíme. Jaký je váš další postup? Kdy jdeš na krev?
Já až 20.den po ET na krev a ultrazvuk....Takže musím vydržet do středy...Dobrý je,že je to Den dětí, tak doufám, že se ukážou ty moje děti 😀

bohu_nka
27. kvě 2011

@mufinka26 Dneska jsi netestovala?

mmaxicka
27. kvě 2011

@tonytony jo biochemickym tehu jsem si taky prosla loni pred vanocemi... mela jsem 2dny zpozdeni (coz u me neexistuje , MS jsem dostavala spis driv, max.28DC) no takze jsem si 30DC udelala test a vykoukla na me slaboucka druha carka...byla jsem uplne paf ale nejak vnitrne jsem se bala tomu verit, no a odpol.jsem zacala trochu krvacet, radsi jsem zasla za doktorem vzal me krev a rikal ze by to mohlo byt mimodelozni protoze me bolelo bricho (ale jinak nez na MS) takze pak dalsi a dalsi kontroly - hcg 3dny stoupalo ale pak zacalo klesat a krvaceni neprestalo...takze biochemicke :-/ mela jsem strasne nervy, kdyby to byl mimon tak bych na vanoce byla ve spitale... rikam si ze uz jsme toho kazda tolik prozila ze preci uz se na nas to stesti musi usmat....

mufinka26
27. kvě 2011

@bohu_nka právě, že testova a dneska tam ta druhá nebyla. ☹ včera jo a dneska už ne ☹

tonytony
27. kvě 2011

@mmaxicka Já mám za sebou biochemek už víc- ale nesnažit se a netstovat tolik let, tak o nich asi ani nevím, taky zamlklinka byla... Tak te´d se jen modlím, aby se to nezatoulalalo taky ještě někam jinam- od včera mě fest bolí břicho, jkaoby mi v něm někdo hrabal, píchal, řezal...???

tonytony
27. kvě 2011

@bohu_nka Já jdu na krev 12.den po ET tj. v pondělí.

tonytony
27. kvě 2011

@mufinka26 Na KET můžeš jít hned tenhle cyklus a je to prý i vyšší šance, že je tělo nadopované hormony a sněhuláčci jsou vždycky dobrá záloha! Uvidíěš, ještě vyčkej, možná bych si fakt šla na krev dřív i jako samoplátce- zjistila by jsi, jetsli třeba HCG bylo vyšší a klaslo nebo nebylo nic a jen vada testu nebo, že to tam je!.

esinka
27. kvě 2011

holky já vám tak fandím,až zapomínám na sebe..hihi..a až všechny porodíme,tak si musíme pak udělat pořádný miminkovský sraz někde na půli cesty.. 😀 ..odkud jste?..já bydlím u Olomouce-na Jívové..

bohu_nka
27. kvě 2011

@esinka To beru, ale já bydlím v Českém Krumlově 😀 takže sraz někde mezi Brnem a Jihlavou 😀 😀 😀

esinka
27. kvě 2011

@bohu_nka jezuskýýý,tam je kráááásně..byli jsme minulé léto..celý váš kraj stojí za koukanou.. 😉

mmaxicka
27. kvě 2011

@bohu_nka tak koukam ze ta jihlava je na pul cesty .-) ja jsem z hradce kralove

bohu_nka
27. kvě 2011

@esinka To jo, je tu krásně. Já pocházím od Pelhřimova, ale už žiju a pracuju tady. Z okna mám výhled na Krumlov, na Vltavu a na Kleť. ale Olomouc je taky hezká! Já tam párkrát byla na školení a na konferenci, byli tam fajn lidi!!!

esinka
27. kvě 2011

@mmaxicka a tam chceme někdy zajet s Verunku do ZOO... 😀

mmaxicka
27. kvě 2011

@bohu_nka cesky krumlov je krasny... byli jsme tam loni s manzilkem na hudebnim festivalu a ja si to tam uplne zamilovala 🙂 to centrum je uzasne

bohu_nka
27. kvě 2011

@mmaxicka Jooo, Dvůr Králové safari-moooc pěkný. Ale Hradec je taky pěknej!! Byli jsme tam v létě za kamarádkou, líbil se mi tem park u soutoku.

esinka
27. kvě 2011

@bohu_nka s těmi lidmi bych to tak neviděla...haha...ale možná jen nemám na Hanáky štěstí..já pocházím z Opavy,ale od cca 20let jsem žila skoro 5let v Brně...pak jsem se vrátila do Opavy na rok,abych tam klofla manžela,který už žil rok v Olomouci kvůli práci..tak jsem se k němu pak nastěhovala..ale moje srdeční záležitostí je prostě Jižní Morava ..hned bych se tam stěhovala..

bohu_nka
27. kvě 2011

@mmaxicka
@esinka
Tak holky, až sem příště pojedete, tak se koukejte ozvat!!!

mmaxicka
27. kvě 2011

@esinka to myslis asi do dvora kralove tam je zoo 😀 je to asi 35km od nas... a je to tam super 🙂 minuly tyden tam byli rodice se synovcem a rikali ze je to tam skvele vylepsene a ta safari ze za to stoji

mmaxicka
27. kvě 2011

@bohu_nka no to je asi nejhezci park tady .-) kde jsou ty casy kdy jsem tam chodila randit 🙂 ted se tam dostanu jen kdyz tam fotime svatby .-)

mufinka26
27. kvě 2011

@bohu_nka jé krumlov je fakt hezkej, měly sme tam loni výlet, který sme pojaly jako svatební cestu 😀 máme v Předoticích u Písku chatu 😀

jinak čistokrevná Pražanda.... to sem já 🙂

esinka
27. kvě 2011

@mmaxicka pane jooo,to jsem teda .....no úplně jsem e nasměrovala tam...teda teda...jdu se zahrabat... 😅 v Hradci Králové jsem dělala rekvalifikaci na stříhání psů... 😀

esinka
27. kvě 2011

@mufinka26 z Prahy mám taky velice dobré vzpomínky..až se z nich červenám.. 😅

mufinka26
27. kvě 2011

@esinka i ty jedna 😀 😀

mmaxicka
27. kvě 2011

@esinka jee ty jsi expert na psi srst? to by se me zrovna hodila rada... muzu? ja mam vipetku a ted lina, ale je to naprosto priserne, staci ji pohladit a chlupy letaji vsude... vim ze existuji ruzne kartace na vysecavani chlupu, jenze to je na dlouhosrsta plemena, ona ma chlupy kratounke a jemne, nevis cim by se jich dalo zbavit?

esinka
27. kvě 2011

ale tak koukám,JE TU NĚKDO Z MORAVY????? 😀