IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

tonytony
29. kvě 2011

@martinalibor Ježiš, no fuj, to bych zkolabovala, nemít tam najednou nic, úplně s emi udělalo zle, jen jak to čtu! Fuj teda!
Jo, já zítra jedu na krev, tak už budu vědět víc... Zkusím sem ty testy dát, co na to řeknete... Bojím se, protože minue mi čárka nesílila a bylo to špatný, ale to byla podstaně slabší...
1.foto- 25kové 9. a 11.den po ET
2.foto- 10kové 9. a 11.den po ET
3.foto- 10kové 9., 10. a 11.den po ET

mmaxicka
29. kvě 2011

ahojky holky 🙂
@tonytony teda ja nejsem kdovi jaky expert, ale tohle me prijdou poradne dalnice a carky jsou porad stejne, rozhodne neblednou 😉 takze klidek, uvidis zitra hcg bude urcite pekne

martinalibor
29. kvě 2011

@tonytony NO taky jsem včera myslela, že zešílím !!! 😠 😠 😠 ale pak naštěstí to bylo dobrý 🙂

Tedaaa testíčky máš ukázkové, já myslím, že to je všechno v pořádku , prostě už jen nemají kam tmavnout. Myslím, že už jsou dost tmavé a JE TO JASNÝ 😀 😀 😀 😀 Nádhera 😀 Snad budu mít taky tak krásný !!!
Moc ti držím palečky na zítra na krvičku a napiš jasný ??? 🙂 🙂 🙂

tonytony
29. kvě 2011

@martinalibor Jasný! Rozkaz🙂 No, nevím, podle mě by měly ještě trošku přece jen zesílit... Jako tmavé jsou dost, na ten 9.den jsem byla až překvapená, ale čekala bych, že ob ten den tam rozdíl znát bude...

tonytony
29. kvě 2011

@martinalibor Ty máš taky testíky na ukázku?

demima
29. kvě 2011

ahoj holčiny,omlouvám se,že se sem cpu 😉 jen bych potřebovala malou radu.6 den po ET jsem šla nedočkavě na krev hcg bylo 2 ☹ Včera 7 den po ET jsem měla na papíře jen nepatrnou červenou žilku po tom čisto.Dnes ráno opět krev a už trošku větší množství.Teď zase čisto.Myslíte ,že je ještě nějaká naděje na těhu?Nic mě nebolí ,jen pořád lítám čůrat,ale to mám někdy i před ms.Máme zavedené pouze 1 embryjko tak už se mooc bojím ,že to vzdalo ☹

martinalibor
29. kvě 2011

no mám je ve fotečkách 🙂 ale zkusím je dát sem 🙂

martinalibor
29. kvě 2011

@demima Ahojky Deminko, já bych to určitě nevzdávala !!! 🙂 Já mám také pouze jen jednoho mrňouska a čárka se mi trochu více ukázala až 10 den po ET . Myslím jen, že jsi to trochu uspěchala s tou krví , takže je jasné, že se teď trochu bojíš. Ale neboj , bude to dobré... Určitě bych naději neztrácela !!! 🙂 Držím moc palečky , ať se zadaří !!!!

tonytony
29. kvě 2011

@martinalibor Tak u Tebe je to sílení markantní každým dnem!!! Takhle jsem to měla u malé🙂 Máš zavedeno jedno nebo dvě?

tonytony
29. kvě 2011

@demima Taky myslím, že je to ještě ok, ta krev byla moc brzy! Držím palce a dej vědět. Kdy máš jít na krev oficiálně?

martinalibor
29. kvě 2011

@tonytony No taky mi příjde, že to sílí 🙂 mám zavedené jen jednoho mrňouska, tak doufám, že bude v pořádku . Má místo na roztahování, tak ať se ukáže 😀 Já řekla, že když je to první IVF, tak zkusíme jedno.. Bála jsem se dvouch mrňousků, abych to zvládla kdyby se povedli obě . Ale kdyby to teď nevyšlo, tak bych šla taky do dvou 🙂

demima
29. kvě 2011

@martinalibor ahojky,vím jsem nedočkavec ☹ U tebe už vidím dušíka na testu osmý den a teď máš už pěkné dálnice tak to moc gratuluji 🙂 Jsem ráda ,že vidím ,že i s 1 bobísem se to dá podařitJá mám s testování už trochu strach po 5 letech negativních papírků..tak se bojím že přibyde další.Myslíš že to špiněnění by mohlo znamenat uhnizďování?i když 8 den to už je trošku asi pozdě ,že

demima
29. kvě 2011

@tonytony díky ,no mám jít ofic. 1.6.

tonytony
29. kvě 2011

@demima No, tak to už je za pár🙂 Moc držím palce a to špinění bývá u hodně holek dobrá známka, co čtu a já třeba u dcery krvácela( ne špinila) až do 5. měsíce- byly to teda nervy, ale zvládly jsme to až do konce... Klidně si Utrogestan pak nezaváděj, ale polykej, když je tam dole krev a můžeš Ascorutin nebo vit. C, citron s vodou🙂

tonytony
29. kvě 2011

@demima Spíš je to tam překrvené a někdo k tomu má sklon takhle cmrndat z drobných cévek, neboj, jak jsem psala Ascorutin 3x2 tabletky🙂

martinalibor
29. kvě 2011

@demima NO já špinila taky trochu až teď, ale myslím si, že je to i tím, že mám utrogestan který beru 2x denně 2 tablety , takže jsem ''zapatlaná'' i od toho 😒 No čárečky zesílili, tak snad vydrží . To znám ty negativní testíky, my na ně koukáme už skoro 3 rokem až teď teprve jsme viděli dušíka ! No taky jsem se bála zavést jen jednoho mrňouska, ale riskli jsme to a snad to vyšlo. Taky mě vždy nakopne když vidím, že se zadaří holčinám, který mají také jen jedno v bříšku. Mooc na tebe myslím a držím palečky. Po 5 letech je už dlouhá doba a čas, aby se mimísko chytilo !!! To je vaše první IVF ?

demima
29. kvě 2011

@tonytony děkuju ,no uvidíme docela mě to krvácení děsí ,ale nic jiného než čekat mi nezbyde,zatím mě ani břicho nebolí jako že bych měla dostat ofi ms.To smekám že jste to s dcerkou zvládli ,museli to být šílené nervy,no hlavně že to dobře dopadlo.U tebe jsem vyčetla ,jestli to teda chápu správně ,že jdeš zítra na krev?testíky jsi už pozit. měla že?Tak to potichoučku mooc gratuluju 😉 Citron s vodou ,to je dobré pít?Já to mám i tak ráda ale manža mi zase nadává ,že to prý není dobrý na žaludek

demima
29. kvě 2011

@martinalibor no já taky beru utrouš a dokonce 3x denně 2 tablety,myslíš že to může být i s toho?Taky si říkám ,že už by bylo načase 🙂 1 IVF to není .1)neměli jsme vajíčka (brzy mi udělali punkci,tak stopnuté) 2)Zavedeny 3 mimísci negat. 3.) KET opět 3 mimísi opět neg.
U tebe je to poprvé?

tonytony
29. kvě 2011

@demima No, na to krvácení to je dobrý, když nemáš po ruce ten Ascorutin nebo vit. C... Jinak ten Ascorutin určo nejlepší🙂
Jo, testíky pozit. mám, jen mi dnes přijde, že nesílí čárka, když koukneš o pár příspěvků výš, mám je tam vyfocené- tal koukni, jestli tam něco vykoukáš... Já fakt rozdíl spíš nevidím, tak jsem dnes trošku vystrašená☹

martinalibor
29. kvě 2011

@demima Tobě zaváděli 2x 3 emrijka ? JJ my máme 3x Inseminaci a nic. A teď první IVF .

demima
29. kvě 2011

@tonytony Ascorutin nemám ,ale zítra pro něj doběhnu,tak dnes teda přesedlám na ten citron 🙂No teda ,podle mě to jsou opravdu šikovný dálnice!!!!Chápu ,že se bojíš jestli jsis už prošla zklamáním ,ale uvidíš že to bude dobrý,musí.Budu ti moc držet palečky 😉 Jak ti ,cítíš se nějak jinak?

martinalibor
29. kvě 2011

@tonytony Nebuď vystrašená zlato , bude to dobrý a zítra se ti to potvrdí. Nejdůležitější je , že ti čárky neslábnou!!! Ale chápu, že to člověk hodně zkoumá, taky zkoumám každou čárečku jak vypadá a jestli není slabší a jak je silná. Držím moc palečky na zítra ! 😅 😅 😅 Můžu se zeptat? Když tě bolelo to bříško, bolelo tě to všude nebo jen na jedné straně ? Mě totiž včera taky trochu bolelo ( jako při ms ) a dnes mě píchá v levo na boku dole 😖

demima
29. kvě 2011

@martinalibor jj ,asi právě proto mám teď takový strach..Měli jsme 17 vajuch,ale manžovi spermijky nějak zlenivěli a oplodnili se pouze 3 ,z toho dvě nevydrželi a jedno vydrželo 5 dni PK a už je u mě.Ze začátku se taky vyvíjelo nějak pomalo,ale pak to údajně dohnalo a 6 den mi zavedli morulku 🙂 U té inseminace je většinou malinká šance ,že to výjde,ale důležité je že teď to máte na dobré cestě

tonytony
29. kvě 2011

@martinalibor Ten 9.den mě bolelo všude a hodně a pak vlevo v boku večer ukrutně, jakoby mi tam píchali nožem☹
No, minule mi taky čárka neslábly, jen nesílily, ale byly výrazně slabší než teď... Což ale nic znamenat nemusí... Já jen doufám, že pokud se tam ěco dělo, tak se jedno ze dvou pustilo a ne obě☹ Proto teď ta čárka stagnuje, když HCG produkuje už jen jedno...

demima
29. kvě 2011

zatím se tu pěkně opatrujte ,jdem s manžou grilovat ať na chvíli přijdem na jiné myšlenky 🙂

martinalibor
29. kvě 2011

@tonytony neboj bude to dobrý . Zítra uvidíš. A kdy máš jít do CARu na utz ? Je dobře, že máš čárky dost výrazné ! To je důležitý..

martinalibor
29. kvě 2011

@demima jj dobrý nápad. 😀

tonytony
29. kvě 2011

@martinalibor Na uz se u nás chodí až za cca 3 týdny od krve tj. kolem toho 18.6.:-( To se do té doby užeru...

gerdusha
29. kvě 2011

ahojte baby,

prepacte,ze vam sem leziem...ale chcem sa spytat bab, ktore podstupuju ivf...najma by ma zaujimalo soft ivf...ake dlhe pauzy ste mali medzi jednotlivymi stimulaciami? isli ste do dalsej stimulacie po nevydarenom softe? ak ano, aka bola kvalita vajiciek? pripadne, oslabilo to pocet?

vytvorila som si aj diskusiu na tuto temu, ale zostava ignorovana...preto sa skusam popytat vo vytvorenych diskusiach o ivf

vdaka

martinalibor
29. kvě 2011

@tonytony No tak to jsme na tom stejně, já jsem teď 12 den po ET, oficiálně si mám test dělat 3.6. a pokud to bude pozitivní, tak se mám objednat na utz na 12.6. , takže taky čekám čekám . To je strašný, co ? Taková nejistota jestli opravdu je to v pořádku a teď čekat další 3 týdny na utz 😒 😒 😒