IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

jaruska111
3. čer 2011

@tonytony Ahojky děvčátka 🙂)) nevím nevím krvacím už víc dneska jsem to nevydržela a dělala jsem znovu test a negativní, zkusím to ještě v neděli a pak už na to prdím asi to nevyšlo..... ☹ ☹ Už jsem s tím smířená, včera jsem měla špatnou náladu... Dneska je to už lepší, půjdu hold příště znovu 🙂)))

mufinka26
3. čer 2011

@tonytony z manželem sme si řekly, že to taky začneme praktykovat.. a jak se cítíš těhulko?
😉

mufinka26
3. čer 2011

@jaruska111 ahojky, tak to mě mrzí, ale je dobře, že to bereš pozityvně 😀 😀 v září do toho půjdeme kdyžtak zase spolu 😀 😀

jaruska111
3. čer 2011

@demima Nic nic se asi konat nebude, jako jsem to psala Tonytony 🙂)) hold píště... 🙂 🙂 🙂

jaruska111
3. čer 2011

@mufinka26 No to je jasný, Tobě řekly že máš jít až v září?? já pochopila že půjdeš hned další cylus.....

mufinka26
3. čer 2011

@jaruska111 já moc nepočítám, že se ten KET vydaří... takže když to nevyjde tak v září 2. IVF 😀

tonytony
3. čer 2011

@jaruska111 Ach jo☹ Je mi to moc líto, fakt chci vždycky věřit až do konce, že se to v dobré obrátí☹ Je ale pravda, že 1.IVF vyjde málokomu- já to taky u 1.IVF nebyla schopná skousnout, že to nevyšlo, tolik jsme tomu věřila, ale vím, že to prostě tak je a málo kdo má to štěstí, bohužel☹
@mufinka26 Já nevím, jsem unavená- večer usínám u TV- to neznám, jsme noční pták- chodím spát kolem 1 hod. a teď jsem v 10 tuhá☹ a jinak odpoledne, když vyloženě přes dne neodpočívám, tak mě tvrdne břicho a někdy i ty křeče- i kolem pupíku, ale já mám i pupeční kýlu, tak možná, jak se to tam roztahuje... JInak nic, sem tam trošku prsa, hůř dočurávám, jinak byhc pořád něco jedla... No a začínám se bát toho UZ☹

mufinka26
3. čer 2011

@tonytony být tebou tak se nebojím, tohle sem přesně měla, když sem čekala svoji princeznu.. břicho my tvrdlo.. byla sem jak spící panna 😀 to víš, ted se v bříšku děje největší fuška 😀 😀 😀

jaruska111
3. čer 2011

@tonytony Já jsem s tím do toho šla že je malá šance na úspěch, a kort když jsem měla jenom jedno vajíčko, to už vůbec jsem tomu moc nevěřila, uvidím alespoň budu mít v létě čas se rozhodnout jestli půjdu na NATIV nebo zkusím stimulku na klasický IVF, já bych teda asi raději na stimulku zkusit to ještě jednou a kdybych znovu neměla vajíčka tak je rozhodnuto a chodila bych už jenom na NATIV. Manžel právě do mě hustí na ten NATIV jít hned, tak ho ještě možná zkusím přemluvít, uvidíme máme dost času na rozmyšlenou 🙂)))

tonytony
3. čer 2011

@mufinka26 doufám, že to jsou ty pozit. příznaky a ne ty špatné🙂
@jaruska111 Uvidíš, budete mít nějakou schůzlu s dr z Caru asi ne, pokud se to teď nepovedlo, tak tam to vše můžete probrat- mně se vždycky po tom trošku uleví, že je nějaká vize, plán...

@jaruska111
@mufinka26 Moc Vám, holčičky, budu nadále držet palce a sledovat Vás, tak nám hlěvně nikam neutečte🙂

jaruska111
3. čer 2011

@tonytony Jo jo v pondělí tam mam volat jak to dopadlo a obejdnat se na konzultaci 🙂)))))))

domca1221
3. čer 2011

@spimy Ahoj, chodime do Teplic do Pronatalu. U nás je to tak, že přítel měl vždy spemo dobré, tak je to pouze u mě. Včéra jsem dostala veškeré papíry na prostudování a rozhodnutí co vše si necháme udělat. Můžu se zeptat jaké máš léky na stimulaci? Já budu mít puregon, měla jsem ho již při IUI, ale vždy jsem měla folíky jen na jedné straně, tak jsem na to zvědavá. Přece jenom už je to i o financích, tak snad se zadří.

@bohu_nka děkuji za přivítání

demima
3. čer 2011

@tonytony jj díky,musím se přestat tak hlídat 😉 a neboj na UZ bude vše v pořádku!
@jaruska111 to je mi líto ,ale líbí se mi tvůj přístup.Nám taky 1 ivf nevyšlo,ale já to tak statečně nebrala.Příště to snad bude dobré.Musí!!

mmaxicka
3. čer 2011

ahoj holky, tak hlasim ze u nas nevyslo ani 2.ivf... vcera jsem spinila a pak vecer prisla MS, takze nic ☹

mourinka29
3. čer 2011

@jaruska111 to mi je líto ☹ ,ach joo,ale dělej,jak cítíš,pokud cítíš pauzičku,tak si ji dej 😉

Holky já už nemám ani jednu kamarádku bezdětnou 😒 a po tom,co se mi stalo ted v těhu se jim vyhýbám co to jde,jen po telefonu to jde,ale na osobní setkání nemám sílu 🙄

mourinka29
3. čer 2011

@mmaxicka ty taky nic?? 😔 ,mi to příjde všechno o jedné velké náhodě,jestli se zadaří nebo né 😒 😒 ,a my musíme zkoušet a zkoušet 😒 až se trefíme,je to na palici,A co ted??máš něco v hlavě už?nebo budeš odpočívat? 😔

mmaxicka
3. čer 2011

@mourinka29 nevim v utery jedem do caru meli jsme jet na test, tak to nebude test ale spis konzultace co dal... mame 2mrazacky tak uvidime co pan doktor doporuci, jestli hned ket ... ja bych ale mozna radeji predem nejake testy, imuno a tak... nevim jestli je to nahoda, ale po ivf nedojdu nikdy dal nez k 9dni po et 😒

tonytony
3. čer 2011

@mmaxicka A berete u Vás v Caru Predison a Anopyrin? Genetiku máte? Imuno asi teda ne, jak čtu...???

mourinka29
3. čer 2011

já ano,já beru ale vyřvala jsem si to 😀 😀 ,páč v minulém CARU to byla samozřejmost a ted v tom co jsem,tak mi dr. vysvětloval,že to neprokázalo nějakou lepší uspěšnost ,ale i tak jsem ho poprosila,že ho raději chci 😀
@mmaxicka ahaa,tak to nevím co s tím 😖 😖,tak snad nějak pořídíš

ejviska
3. čer 2011

Omlouvam se, ze vam sem lezu ;)
Ahoj @mmaxicka , teda vcera jsem na tebe cely den myslela a koukam, ze to nepomohlo ☹
TAk hodne sil do dalsiho boje!!!!

mmaxicka
3. čer 2011

@tonytony beru jen prednison a utrogestan... zadne testy jako imuno a genetiku nemame a asi je ted budu chtit preci jen proc jit do ket kdyby to zase melo skoncit 9.dnem :-/
@ejviska no jo ja me la nejake vnitrni tuseni ze to nevyjde ☹ a ty sily , no nevim kde je budu brat, ted jsem ve meste potkala tehuly tak jsem se normalne rozbrecela ☹

bohu_nka
3. čer 2011

@mmaxicka To je mi líto, ☹ doprčic!!! Bude asi dobrý absolvovat další testy - aby to vyšlo už s těma mrazáčkama!!! Drž se!

mmaxicka
3. čer 2011

@bohu_nka a jak dlouho ty testy trvaji? jsem zvedava co v utery rekne dr. ja mu nehci kdovi jak radit, ale mam pocit ze zavadet ted dalsi embryjko ze zbytecne, kdyz to konci takhle

ejviska
3. čer 2011

@mmaxicka ja bych taky do niceho nesla bez testu. Trva to dlouho. Genetika mesic a imuno taky tak. A pokud chces uplne udelat vysetreni na reprodukcni imunologii, tak ta je jenom v Praze a Plzni. JInak v kazdem CARu nejake imuno delaji, asi zakladni. Ale to ti snad delali uplne pri prvni navsteve v CARu. Se poptej

tonytony
3. čer 2011

@mmaxicka Asi bych taky nechala udělat tu genetiku a imuno- genetiku určitě- je to jak kde, teď o prázdninách to může být zase jinak, já čekala na gentiku jen pár dní, pak ale na výsledky měsíc... Imuno teda nemáme, já to obcházím tím Prednisonem jak jdu do stimulace a gumsexem( neovuluji, takže domácí snažení by stejně bylo k prdu)...

mmaxicka
3. čer 2011

@ejviska no ja mam pocit ze me ani zadne imuno nedelali ☹ teda alespon o tom dr.nikdy nemluvil

spimy
3. čer 2011

@mmaxicka ☹ Maxi, to je mi líto. U nás genetika trvala měsíc a celkově běhání po vyšetřeních se vleklo, ale taky za to mohl přítel, protože se mu do objednávání a běhání nechtělo. Tak se držte, určitě objeví důvod a KET už bude to pravé oříškové 😉

mufinka26
3. čer 2011

@mmaxicka to je my lítoo.. moc sem ti držela palečky.... ☹

spimy
3. čer 2011

@domca1221 Já se Ti mrknu doma, popravdě jsem neřešila, co mi fiknou za injekci a co mě čeká, jen vím, že mi to 2x denně bude přítel aplikovat, protože já se mám na to moc ráda 😝 Dostala jsem jednu zahajovačku a pak budu stimulovat po 14 denní pauze a k tomu dostanu injekce 10.6. Ale na stimulačním plánu to tuším je napsané.

ejviska
3. čer 2011

@mmaxicka pri prvni navsteve berou krev na infekcni nemoci, to vam urcite delali, treba vzali i to. I kdyz je divny, ze by ti to dr. nerekl. Oni nedelaji cele slozite imuno, jen nejaky zaklad.