IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

tonytony
13. čer 2011

@spimy U 1.IVF 14., u 2.IVF 13. a u 3.IVF 15.den:-)

tonytony
13. čer 2011

@esinka Fíha, tak koukám, že taky bojuješ s nemocí☹ To je prd, co?

spimy
13. čer 2011

@tonytony Díky za odpověď 🙂 Páni, to je dlouho, ne? Jak jsi měla vysoké dávky při stimulaci?

olousek35
13. čer 2011

@spimy 1.IVF 14.den, 2.IVF 13.den

tonytony
13. čer 2011

@spimy Pokaždé jsem měla 0,1 Dipherelinu a 150 Merionalu či Menopuru.

spimy
13. čer 2011

@tonytony Jejda, já si píchám něco jiného. Začíná to na P a vždycky to zapomenu 😀 Ale vím, že první den 300, pak 225, 150, a dnes také 150. Další dávky mi dr. napíše zítra, jdu na kontrolu. A žila jsem v domnění, že stimulace běžně trvá 10-11 dní. Tak to jste mě vyvedly z omylu, děvčata ☹ No, počkám na další vzorky průzkumu 😀

esinka
13. čer 2011

@tonytony jojo,jsem nachlazená už dva týdny..a pořád se mě to drží...teď je to intenzivnější a pokud to do čtvrtka nepřejde,už budu muset k mudře,stejně do střediska jdu..ale otravuje to..nic si na to dát nemůžu a do toho ty nevolnosti.únava...no jsem fakt lazar..ale tak dneska mi ta plnější nosní dírka povolila i bez kapek,takže snad už to bude lepší..ale tedy zdaleka nemám takové nachlazení,jako jsem měla u Verunky.to jsem byla z toho úplně ležák.. 😉

esinka
13. čer 2011

@spimy tak já si na to musela vytáhnout všechny papíry,abych to spočítala.. 😀 😀
a OPU vychází na 16den stimulace..

tonytony
13. čer 2011

@spimy Každý to má jinak, někdo opravdu jde už třeba 11. či 12.den... Od P- to myslíš asi Puregon, ne?

tonytony
13. čer 2011

@esinka Ty jo, takže u Tebe nemoc se fakt = těhu🙂?

spimy
13. čer 2011

@tonytony Přesně ten myslím 😀 A ještě beru nějaké prášky od P 😉 A paralen to není 😀

esinka
13. čer 2011

@tonytony si pííííš...mám to potvrzené u hooodně mamin a těhulek.. 😀 ..píšu jen z vlastní zkušenosti.. 😀 😀

esinka
13. čer 2011

@spimy n to zase asi bude Prednison,ni? 😀

ejviska
13. čer 2011

@spimy ja mela OPU 13dc, je to den cyklu, ne den stimulace.

@esinka tak zkus priessnitz obklad na krk, ten je na bolest v krku jedinecny. A na kasel cibule s medem. Nebo ideal je zazvorocy caj s medem a citronem, ale to nevim, jak se muze zazvor v tehu..

spimy
13. čer 2011

@esinka Přesně tak, holky, je vidět, že jste odbornice na slovo vzaté a já sklerotička na slovo vzatá. A ještě otázka: já myslela, že dopíchám Puregon, dobnou mi něco na ovulaci a druhý den jdu na odběr vajoch. Nebo ne??

spimy
13. čer 2011

@ejviska No tak mě doktor říkal, že začít se v cyklu se stimulací pak může kdykoli, takže podle dne cyklu nic nepoznám 🙂 Já začínala např. 7DC. Ale píchám si 4. den. A zajímá mě, za jak dlouho cca čekat odběr 😉

esinka
13. čer 2011

@spimy , to fakt sama neodhadneš...každý reaguje na hormony jinak..budeš chodit na kontroly a tam podle růstů foliků budeš informovaná,jak a co brát..vždycky ale víš,kdy jdeš na odběr..nevím,jak to máš ty,zda máš předepsaný i pregnyl..ten se totiž musí píchnout přesně ..já ho píchla jak poprvé,tak teď ve středu ve 20.30hod a pak v pátek ráno na OPU..takže tuhle dobu bys měla vědět určitě dopředu,že jdeš..ale to ti řeknou i při poslední kontrole foliků.to opravdu dřív nezjistíš..teď se nezabývej OPU,ale hezky píchej a ber léky..ničeho se neobávej a těš se na to,že budeš mít do dvou týdnů v bříšku mimiska..na nic víc teď nemysli.. 😉

esinka
13. čer 2011

@ejviska jéé,moc děkuji za rady..jojo,zázvor se dokonce doporučuje na nevolnosti..vše znám,ale jaksi nemám k většině přístup...snad ten zábal...ale to zase nesnesu..nemůžu nosit ani roláky..asi něco,jako klaustrofobie.. 😅 ..tak musím doufat,že to samo konečně zmizí nebo mi snad pomůže mudra ve čtvrtek..

spimy
13. čer 2011

@esinka Já se to nesnažím naplánovat, spíš si udělat hrubou představu, protože mám lístky do divadla za 1000 Kč a myslela jsem, že to nemám šanci dát, že tou dobou budu po zavedení. Ale ono asi ne, ono to bude celé na delší lokty. 😅
Každopádně díky všem za info, pro představu 😉

esinka
13. čer 2011

@spimy no tak já si myslím,že pokud nemáš do divadla strastiplnou cestu,tak bys jet mohla..to je relax,ne?..někdo chodí hned po OPU nebo i ET do práce..tak proč bys nemohla jít do divadla...celý den si poležíš a pokud ti bude dobře,což ti po ET určitě bude,tak bys jet mohla..po OPU bývá špatně,to jediné by ti mohlo pokazit..ale každý to má jinak..já poprvé za půl hodiny po narkóze už přemlouvala,že pojedu domů..a tentokrát mi bylo hrozně,zvracela jsem a hraniční OHSS..což se dalo snést,jen jsem si musela píchat do stanovení hcg fraxiparin..nic hrozného..hlavně,že se zadařilo.. 😉

bohu_nka
13. čer 2011

@spimy Já jsem stimulovala 10. dní, pak jsem v sobotu večer píchla Ovirelle (nevím, jestli si pamatuju přesný název) a v pondělí ráno OPU. Takže jsem šla 12. den od prvního dne stimulace.

spimy
13. čer 2011

@esinka Mně právě dr. strašili, že nemám chodit do práce hlavně kvůli tomu, abych něco nechytla. Že emryjka se rychle dělí a to se virózám nejvíc líbí. No a v divadle mi to přijde trochu jako v čekárně u doktora. O cestu nejde, je to kousek. Tak vám nevím 😢

demima
13. čer 2011

@tonytony no právě ,že vůbec .Trošičku se mi ze začátku zvětšili,ale teď mám pocit jako by se spíš zmenšovali 😒 na dotek jsou opravdu jen minimálně citlivé ,ale žádná velká změna.Tak fakt nevím jestli to ještě přijde.
@esinka na jednu stranu si říkám ,že ti musí být hrozně ,ale na druhou ,alespoň víš že tam mimi je a dává o sobě teda znatelně vědět tak to zase závidím já,teď si říkám ,že bych raději blila abych věděla že je to ok 🙂 jen jediné co mi zůstává je čůrání.Vypiju minimum a už letím na wc.
@spimy čauki ,já jsem šla 14 den ,ale ono to asi záleží na tom kdo má jaký protokol

tonytony
13. čer 2011

@demima No, tak to jsi mě uklidnila, já tady dnes od rána lítám, že se mi zdá, že se mi taky trošku snad i zemnšily, byť mě manžel uklidňuje, že ne a že jsem prostě už jen zase na nervy z UZ, ale nevím, taky se mi to zdá, jak píšeš- jakoby moje slova!!! A taky Esince závidím, že jí je špatně, že má echo z bříška a zřetelný! 😀 😝

ejviska
13. čer 2011

@spimy stimulaci nezacinas kdykoliv, ale 2-3.dc ;) Pokud mas kratky protokol. Ten pregnyl se picha uplne presne 36h pred odberem vajicek, je nutne ten cas dodrzet. Jinak muzes vsechno pokazit.
JAk pise esinka, po OPU ti muze byt blbe, je to v narkoze...Mne teda bylo zle dost, ale pak uz je to dobry, ET je v pohode. Ale bricho jsem mela nafoukle jeste 5 dni po ET, to bylo teda desny.
@tonytony to by ani nebyla tony, kdyby nebyla plasoun, coooooo? 😀 😉 Hele, mas tam prvotridni embryjka, prozkoumane ze vsech stran, zdrave, tak co by jim melo byt? 😉

esinka
13. čer 2011

@spimy no vidíš a já onemocněla kdysi i teď,a to jsem seděla jen doma.. 😀 záleží,jak se budeš cítit..nasaď vitamín C a je na tobě,jak se rozhodneš.doktoři ti vždycky řeknou,ať ležíš doma,že je to lepší..je to lepší.to určitě..
@tonytony @demima nooo ženy,to mi tedy přejete!! 😀 😀 😀 😀 😀 ...už bych si bříška moooc přála užívat,moje obě sestry neměly až do porodu žádnou koplikaci,nevolnosti,prostě byly jen těhotné a krásné..já jsem nateklá všemi směry,vyblitá v obličeji a žaludek mi nadává za vše,co mu tam pošlu.. 😀 to je fakt náádhera... 😀 😀 😀 😀
močení mám tedy časté pouze vnoci,přes den asi normální...jen co mám,je to,že když se močák naplní,začne hrozně tlačit..vnoci ale chodím snad už 4-5x..do toho se párkrát probudí Verunka,že chce taky,tak je to žůůůůžo...ale já se dospím přes den...
bože,já jsem zahleněná...ble..

spimy
13. čer 2011

@ejviska Já mám dlouhý a dr. říkal, že kdykoli poté, co se dostaví MS. Hormony po té úvodní injekci, co jsem dostala já, byly odpáleny, po MS už neprodukovaly a byl čas na to asi měsíc začít se stimulací. Dr. nám to dokonce kreslil, takže tuhle část chápu 😅
O Pregnylu nám to říkali, počítám s tím 🙂 Jen zase nevím, že 36 hodin předem... 😕

@esinka Panejo, holka, ty si to užíváš se vším všudy i nevšudy!

tonytony
13. čer 2011

@ejviska No, jo, jenže embryjka můžou být sebelepší, když mám tělo na hovno☹

esinka
13. čer 2011

@spimy jojo,ten je důležitý 😉

tonytony
13. čer 2011

@esinka No v ksichtě a v dekoltu jsem teda taky krasavice teď- k pokoukání- samý uhrák, pupen, oteklý☹ Ale to je fuk, hlavně, aby to znamenalo, že je mimi v pořádku!