IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

cuddle
23. čer 2011

@esinka krásnej obrázek, takový bych taky od paní doktorky co nejdřív chtěla....to je jak deti u doktorky, kdyz si odnasi obrazek taky maji radost 😀 😀 😀

cuddle
23. čer 2011

@kosalucy mela jsem mamatest citlivost 10 prodavaji se po 2 v baleni, a jsou cenove velmi prijatelne v porovnanim treba s tema digi testama - citlivost je stejna....takze zalezi spis na tobe, ale asi lepsi kdyz testujes tak par dnu za sebou stejny druh, typ testu to je asi lepsi

mufinka26
23. čer 2011

@demima ahojky, tak jak dopadl UZ?? 🙂 🙂 celý den tu koukám jestly tu nebude od tebe zprávička 😀

tonytony
23. čer 2011

@kosalucy Moc držím palce na krev, ať je tam pěkné čísílko🙂
@esinka Krásná fotečka, ikdyž vím, že pro Tebe mohla být ještě o trošičku, hezčí, ale zkus to brát tak, že kdyby bylo něco špatně s druhým a později, mohlo to skončit špatně pro obě... Vím, slabá útěcha, ale ono to, bohužel s těmi dvojčátky někdy tak je a to si říkám i já, že raději 1 a v pořádku než pak průšvih...

Jinak mně je dnes po několika dnech blivna docela dobře, tak si říkám, že se snad nestalo něco blbýho a že se třeba jednou za čas udělá "lepší" den bez žaludečních problémů a zase to přijde- fakt je to hnus, ale jsem sand raději, že jsem klidnější... Dnes mi to prostě nějak chybí☹

tonytony
23. čer 2011

@demima Teda, kdepak jsi, nakukuju hlavně ndes kvůli Tobě, jak jsi dopadla...??? MOc myslím!!!

ejviska
23. čer 2011

Denima vcera psala, ze se stavi jeste u rodiny, ne? Tak asi slavi 😉

esinka
23. čer 2011

@tonytony moc děkuji,už to tak beru...ať je dobré aspoň to jedno.. 😉
no a jinak neboj..ono je to s tím blivajzem opravdu jak na houpačce..jednou je ti dobře a pak týden blbě.. 😀
demima nás pěkně napíná!!! 😀 ale určitě to znamená jen dobré zprávičky..

spimy
23. čer 2011

Odbornice, co víte o fragmentaci embryí? Nám dnes zaváděli obě fragmentovaná. Snažím se o tom něco přečíst, ale jsem z toho tumpachová. Jak moc je to zlé. Nejlepší je, že si nepamatuju procenta. Včera v poledne bylo jen jedno z nich na 15% a dnes už obě, ale ta ... mi to říkala s nohama nahoře těsně před zavedením na sále a to mi to bylo celkem jedno, takže nevím, kolik procent fragmentace tam bylo dnes. 😔

@demima Nás napínáš, co? 😎

esinka
23. čer 2011

@spimy no abych pravdu řekla,tak co vím,tak se divím,že ti je zaváděli..ale nechci strašit,možná je to jinak..takže nejlepší bude,když si zavoláš zpět na CAR,ať ti to pořádně vysvětlí..já bych bez odpovědi ani neodjela..to bych se postarala...

demima
23. čer 2011

AHOJÍK ŽENY,HURÁÁÁ JUPÍÍÍ JUCHŮŮŮ MÁME SRDÍČKO!!!!!!!!!! 😀 😀 😀
Až ted jsme dorazili domů.Zaváděli mi jedno embr. Dr mi říkal ,že to vypadá ,že se nám rozdělilo na dvě,ale viděl tam pouze,,asi"váček a proto to mé špinění.Nic méně naše ,,1" o kterém víme je ve 100% formě.Srdíčko přítomné a jsme 6+5 a říkal ,že to mám brát jako 7t,tak jsem z toho zase paf 😀 .Pan docent se mnou byl docela rychle hotov,tak jsem si jen rychle řekla o fotečku ,dostala průkajdu papíry a už jdu k mé gynek. a ta snad bude výřečnější 😀 Jinak Vám všem děkuji za podporu 😉 😉

demima
23. čer 2011

je to drobátek tmavé ,ale snad uvidíte ,já vidím 😀 😀

ejviska
23. čer 2011

@demima jupiii, tak velka gratulace!

esinka
23. čer 2011

@demima mooooc gratulujííííííííííííííííííííííííííííííííííííí !!! jupííííííí,jupíííííííííííí !!!!!
sláva sláva sláva!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a já vidííííím 😀 😀 😀
no a to je správně,že 6+5 je 7tt...máš 6týdnů ukončených+5 dní ze sedmého,končíš 7tt... 🙂

gammaray
23. čer 2011

@demima gratuluji,moc ti to přeji.... 😀 😀

ejviska
23. čer 2011

@spimy ono asi zalezi kolik tam tech fragmentaci je. Ale ted uz jsou stejne tam, tak se to musi nechat na prirode. ;) Jinak cim vic fragmentaci, tim nizsi sance na implantaci, ale to jsi asi uz na netu zjistila ;) Ale radsi nic necti, i kdyz muzou mit embryjka horsi prognozu, tak to neznamena, ze se nemuzou zahnizdit ;)

demima
23. čer 2011

@ejviska
@esinka
@gammaray děkujííí jsem šťastná jak blecha 😀 😀 😀
@esinka no konečně mi to někdo dneska správně vysvětlil 😀 děkujííí 😀 tak v neděli začínám 8tt,chápu to konečně dobře?

esinka
23. čer 2011

@demima no nejsem si jistá jen tím koncem.hihi..6+5,6+6,6+7,7+0 NEBO 6+5,6+6,7+0..a myslím,že B je správně 😀 😀 😀 😀 protože pak by týden měl asi o jeden den navíc..

demima
23. čer 2011

@esinka 😀 no důležité že dr říkal že odpovídá tak jak má 😀

mufinka26
23. čer 2011

@demima kráááásnáááá fotečkaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
23. čer 2011

@demima obrovská gratulace 😀 😀 😀 😀

demima
23. čer 2011

@mufinka26 😀 😀 😀 kují a brzo chci vidět tvojíííí!

mufinka26
23. čer 2011

@demima neboj holka... já vás doženuuuuu 😀 😀 a když né ted tak určitě příště 😀 😀 😀 😀 😀 😀

demima
23. čer 2011

@mufinka26 to je jasné!! 😀 😀 😀

ejviska
23. čer 2011

@esinka
@demima myslim, ze 6+7 a 7+0 je to same, ale doktori pouzivaji 7+0 a to je prvni den 8.tydne

tonytony
23. čer 2011

@demima Jupíííííííííííííííííí🙂 Paráda, obr gratulace, mamčo🙂

@spimy Moc držím palečky, aby to byli silní bojovníčci a zabojovali, co nejvíc to půjde🙂

olousek35
23. čer 2011

@demima no vidis, byla to dvojcata. Je mozne, ze to druhe dozene. Ale hlavne at je jsou zdrava. Pocet je jedno. Obrovska gratulace, maminko.

ejviska
23. čer 2011

@mufinka26 ja jsem v rychlosti cetla, ze "se ozeru", misto "dozenu" 😀 Mozna oboji, ne? 😀

kosalucy
23. čer 2011

@demima
Taky moc gratuluju 😀DD
Samé takové fotečky by to tady chtělo! .-)

mufinka26
23. čer 2011

@ejviska 😀 😀 😀

bohu_nka
24. čer 2011

@demima Móóóc gratuluju! To je fakt skvělýýýý! Já už bych chtěla jít na další utz. Uklidňuje to! Jdu až v 11.týdnu ke svému gyndr. To je až za 14dní!!! Ach jo! Proč do toho břicha není vidět🙂

Holky, do kdy máte brát Prednison? Teda jestlli ho berete? Mně napsali v CARu do konce 9.týdne. To je teda 8+6tt, jestli tomu dobře rozumím. Včera to tu Esinka vysvětlovala 😀