IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

esinka
24. čer 2011

ahojky všem
@bohu_nka já už prednison dobrala asi dva dny po prvním UTZ ještě na CAR..a pak už mi nechali jen utroš+kys.listovou..a já ještě beru sama magnezko a měla bych ještě železo..ale při mých momentálních zácpách bych si fakt dala.. 😀
ale pokud máš brát do konce 9tt,tak to ber tak,jak jsi napsala.. 😀

kosalucy
24. čer 2011

Ahoj holky... Tak já hlásím špatný zprávy ☹ Včera HCG 80.8 a dneska už jen 60. Nacpala sem se i k doktorovi a ten to bohužel taky vidí bledě...Kontrolu mám příští pátek...
Takže nic no ... ☹

esinka
24. čer 2011

@kosalucy tak to je mi moc líto...vím,že jsi psala,že to vidíš na poslední kolo,ale určitě si to necháš uležet v hlavě a příští pokus už určitě výjde,ne?teď se ti už aspoň chvíli embryjko drželo,takže příště už určitě vydrží celých 9měsíců.. 😉

cuddle
24. čer 2011

@demima další krásnej obrázek, tady je to jak v galerii 🙂

kosalucy
24. čer 2011

@esinka Já mám ještě 7 mrazáčků... Tak si teď dáme pauzu - kupujeme dům, tak alespoň se mam na co soustředit...
Ještě jdu v pátek na kontrolu, ale stejně se zázrak asi konat nebude ☹ Testy už nedělam, složku papírů IVF 2011 už jsem skovala...
Asi si koupim dalšího psa a koně, když teda osud nechce, abych měla děti... 😖

ejviska
24. čer 2011

@kosalucy to me mrzi, ale je videt, ze tam "neco" bylo, ale nevydrzelo. To je do budoucna povzbudive x.
Ty mas kone??

esinka
24. čer 2011

@kosalucy no,že jsi milovnce koní,jsem si všimla.. 😀 nejsi poblíž Olomouci? 😀 no nééé,jsi od Prahy,že?mám v Praze kamarádku a tak má koně..tady neznám nikoho..a to je škoděnkááá,s dcerkou bych chodila minimálně na čumendu..

kosalucy
24. čer 2011

Tyjo, takovej příspěvěk a smazalo se mi to... 😖

@ejviska
Něco tam bylo určitě, ale bůchví proč se mimískovi u mě nelíbilo ☹
Jj, mam 2 koně a 2 psi. Každého za jedno nevydařené IVF... 😉
Ba ne, prvního koníka jsem dostala od manžy k narozkám. Ale tu druhou kobylku jsem zachránila právě když jsem smutnila po IVFku. To samé s čubinou, tu jsem vytáhla vloni z popelnice a taky jsem si jí z lítosti nechala...

@esinka
Jsem z Prahy, ještě teda měsíc-pak budu vesničanka...Koníky mám ustájené u Mělníka.
V Olomouci bohužel nikoho neznám ☹

ejviska
24. čer 2011

@kosalucy dcera chodi jezdit kazdy tyden, je jeste mala, tak uvidime, jestli ji to vydrzi.. ale zatim chodi rok a dobry! Ja, jako hyperprotektivni matka, jsem z toho trosku na vetvi, ale co nadelam... 😉

tonytony
24. čer 2011

@kosalucy Je mi to moc líto, takhle jsem to měla přesně já u 2.IVF:-( Ale teď to další snad klaplo, tak snad Tě to trošku povzbudí🙂 U 1. nebyly ani //... Moc držím palce, ať je tomu u Tebe taky tak a už u mrazáčků🙂
Teda koníci, to koukám!!!

esinka
24. čer 2011

@ejviska jééé,od kolika jezdí?naše malá má 3,5roku a už loni seděla na koníkovi a je na něm docela pevná..nebojí se.a koně miluje..tak mě mrzí,že nemáme přístup a možnost ji v tom podporovat ..jezdec nejsem,ale koníky miluji..

ejviska
24. čer 2011

@esinka mala zacala jezdit, kdyz mela necelych sest. A myslim, ze tady na te farme berou od 5 let. Ze by ve vasem okoli nebyla nikde zadna moznost jezdit? Ted je to docela "moderni" ;)
Ja prave zvazuju, ze ted jak budem dva mesice doma, tak ji budu asi muset zaridit nejake jezdeni v Cechach, at z toho uplne nevypadne.

ejviska
24. čer 2011

@esinka kdyz jsem to dala do googlu, tak mne vypadlo 19 jezdeckych mist v okoli olomouce. Ale nevim, ty jsi z olomouce? Zkus pohledat.

kosalucy
24. čer 2011

@ejviska Nooo, nevím, kolik je Tvojí holčičce, ale mě to chytlo v 7letech. A ani po 20ti letech mě to nepustilo :D
Tak se připrav na "nejhorší" :D

ejviska
24. čer 2011

@kosalucy no ji je 6 let. Jezdi rok, na podzim ma 7 let. Tak dekuju za uklidneni 😀
Ja to jako nemam rada, vlastne kazdou tu hodinu co tam je, tak na ni cekam a sleduju to. A desim se, ze spadne apod..

ejviska
24. čer 2011

@kosalucy ted jsem koukala po farmach v okoli naseho bydliste a byly tam kone na prodej. Tak prej, jestli toho hezkeho za 50tis. muzem koupit??? 😀 😀 😀 😀 Takze "prituhuje" 😉

kosalucy
24. čer 2011

@tonytony
Stejně to je divný, zrovna sem to řikala manželovi...
V pondělí mi zavedli embrýsky a cca ve středu jsem začala pociťovat příznaky - prsa, bolesti jako na MS, nevolnosti, větší bříško... Pár dní takhle v poho, všechno supr. A pak, v úterý ráno jsem se probudila a NIC. Prostě sem nic necítila, žádné příznaky a navíc takový jako prázdno...☹
A to HCG by taky odpovídalo, když mi ze dne na den kleslo o 20jednotek! Tak v to úterý prostě mimi odešlo ☹
A vloni to bylo stejně tak...
Řeknu to doktorovi v centru, co to může znamenat...?!

kosalucy
24. čer 2011

@ejviska Hááhá :D Tak ta je vtipná :D Jo, ale pořizovací cena je úplný prd oproti tomu, co pak stojí "údržba" a taky "servis"...
Jo a když já se v 17ti letech rozhodla pro koupi prvního koně, tak mi v tom stejně nikdo nezabránil...🙂

demima
24. čer 2011

Moc Vám všem děkuju 🙂 Tak konečně máme přesný týden jsem 7+2 a mimi měří 1,5cm 😀
@olousek35 dnes jsem byla u mé gyn.váček byl už podstatně menší než včera a říkala že to na to vypadá,ale že se to muselo zastavit hned ze startu.Ať nad tím vůbec neuvažuju a užívám si jedno mimi,tak poslouchám 😀 A tobě se už taky blíží utz ,že?
@bohu_nka souhlas 😀 mě vzala už dnes ,tak jsem prcka viděla 2dny po sobě taky bych to brala každý den 🙂teď až 13.7.No já prednison beru ,ale mám tam snad poslední 4 prášky.Další mi v CAR nenapsali.Ale jestli máš napsáno do 9tt tak to tak ber 🙂 jj Esinka to dobře vysvětlila konečně vím ,že se to bere jako ukončený týden.
@kosalucy tak to je mi moc líto.. 😢 ale máte ještě moc sněhuláčků,tak se určitě minimálně jeden bobís povede 😉 To co popisuješ,bych přirovnala k takový tý daný ženský intuici.Jen málo kdo tomu věnuje pozornost.Já u 1IVF cítila od začátku ,že je něco špatně,jak říkáš prázdno.Teď 7den po ET jsem se vzbudila a prostě jsem věděla ,že je něco jinak.Každopádně držím palce a hodně sil do dalšího ET.

esinka
25. čer 2011

@ejviska ahojky,tak ono tady je koní asi dost..ale bydlíme od Olmíku 20km a já nemám k dospozici auto ani řidičák a bydlíme v místě,kde jezdí odtud i zpět jen 2-3busy ..proto jsem psala,že my možnost nemáme..je přímo tady jeden koník,ale ten už moc nepovozí..je to obézní klisna,kterou mají na statku snad jen na koukání a tak 2x do roka ji vyvezou...smutné..je mi ji líto,protože je fakt krásná a hodná,ale brzy asi zakrní.. 😒

luca77
25. čer 2011

@cuddle já jsem včera zkusila v poledne 1tobolku spolknout a nepozorovala jsem na sobě nic,žádná ospalost nic.Joo s aplikátorem je to super.

ejviska
25. čer 2011

@esinka aha, tak to mate slozite. Bez auta je to blby a tady v UK zcela nemozne. Ja tu byla rok bez auta a to se fakt nedalo..do skoly pesky ve vetru-desti.. uz mam nastesti svoje auto.
@kosalucy ja teda tomu nerozumim odborne, ale myslim, ze pokud se embryjko chytne a pak pusti, tak je asi chybicka v nem, ze se zastavi ve vyvoji. Ze ma treba genetickou vadu. To se urcite stava casto i prirozene, ale kdo netestuje hned, tak to ani nepozna a odejde to s ms.

tonytony
25. čer 2011

@kosalucy Máte udělanou genetiku? Asi bych šla do PGD, aby bylo embryjko v pořádku, u takovéhle situace se to doporučuje... My měli pokaždé vyšší počet náhodných chromozomových vad embryjek...

olousek35
25. čer 2011

@demima no jo, v pondělí se rozhodne. Ale pěkně plaším, jestli to bude v pořádku. Chjo. Ten slabší test mě fakt srazil na kolena. Koupila jsem další a ty jsou aspon stejně silné a digitální a ten ukazuje 3+ , ta to bude snad v poho. Ale stejně plaším a bojím se ultrazvuku, co se tam dozvím.
Mimíska si užívej a pomalu mu začni vyprávět pohádky, at si zvyká 😉

cuddle
25. čer 2011

ahoj holky, tak dnes 1DC mrcha dorazila spolecne s tchyni na vikend ....takze supr
rano jsem hned hupsla do CARu na krev, dostala jsem igelitku dalsich leku a ode dneska aplikuju 3 ampulky Merionalu , ve stredu kontrolni odber krve a v sobotu asi krev a ultrazvuk....takze zase se neco deje

demima
25. čer 2011

@olousek35 Víš ,podle mě se chudáku zbytečně nervuješ!!Testy jsi měla nádherné.Většinou ty testy mají jiný obsah té barvy tak tě to může zbytečně vystrašit.Určitě to bude dobré a v po uvidíš nadherné srdíčko!Jak ti je?

olousek35
25. čer 2011

@demima jsi hodná, že mě uklidňuješ. Stále spím, je mi zle, vadí mi pachy, nemůžu spát na břichu, jelikož už cítím dělohu a tlačí mě. Na jídlo se musím přemáhat, nemám na nic chuť. Prostě bych to nejraději všechno zaspala. Jak se cítíš ty? Je to úleva vědět, že je vše v pořádku, ne?

demima
25. čer 2011

@olousek35 tak to je super ,to jsme na tom úplně stejně 😀 ještě k tomu sem tam navštívím wc mísu.Říkám si že mimi o sobě dává vědět tak je to dobrý.Opravdu ten utz mě hodně uklidnil a uvidíš ,že ty budeš cítit stejnou úlevu v po 😉 Užívejme spánku,příští rok se už moc nevyspíme 😀

olousek35
25. čer 2011

@demima snad to tak bude a bude srdíčko a budu v klidu. Wc míse se zatím bráním, ale bojím se, že dlouho neubráním. Už jím raději jídla, která by se dobře vracela. Pěkně blbnu, co? 😀

demima
25. čer 2011

@olousek35 😀 to je normální 😀 já se bránila cca 4dny.Fakt mi nebylo dobře a tak jsem se přemlouvala ,že to vydržím a pak nevydržela a přišla jsem na to ,že je mi dokonce líp.Tak když je už sebemenší náznak,tak letím a je mi hned lépe 😀