IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

sara24
28. čer 2011

ahojky 🙂 já neměla po stimulaci vůbec nafouklé bříško, to až asi poslední dva týdny. Ani jsem asi neměla moc vysoké dávky Gonalu. Pregnyl jsem také nepíchala, měla jsem Ovitrelle, ale to je asi na stejné bázi, co? Já testovala asi 18 dní po aplikaci toho Ovitrelle, tak to bylo jasné, že tam nemohou žádné zbytky být. Navíc HCG z krve bylo opravdu dost vysoké, 880 mlU/ml. Našla jsem nějakou tabulku, že po 5denní kultivaci má být 13.den HCG z krve minimálně 160, průměr že je kolem 500 a max. 1600. Tak jsem se svou hodnotou nad průměrem. Nožky hore dát nemohu, chodím do práce, ale chodím si sem víceméně sednout 🙂 možná tady odpočívám víc, než bych odpočívala doma 🙂
Jinak já mám hodně stabilní žaludek, vždy jsem mohla sníst cokoliv a nic to se mnou neudělalo, tak ani těhotenské nevolnosti nepředpokládám. Uvidíme 🙂

esinka
28. čer 2011

@sara24 😀 😀 😀 😀 😀 nožky hore si dej i v práci,když se nikdo nebude koukat.. 😀 😀 😀 😀
jinak taky jsem mívala odolný žaludek..ale těhotenství ti může tělo totálně pozměnit,tak uvidíš..je fakt,že největší nevolnosti jsem teď měla ten druhý měsíc..teď už je to trošičku lepší,tak to snad budu mít lepší,než s Verunkou 😠 .únava je sice stále,ale už není tak obr veliká..já měla 13.den HCG 475,6 a měla jsem dvojčátka.. 😀 ..ale jedno to vzdalo,tak se radujeme už jen z jednoho..o to víc se radujeme,ale i strachujeme..
si tady vypisujeme a musím se objednat na gyndu..jupííí.. 😀 😀 😀

sara24
28. čer 2011

ale záleží na tom jestli jsi měla prodlouženou kultivaci nebo ne, to také ovlivní výši HCG. Já to mám teda nějaké extra vysoké, ale dvojčátka by to musela být jedině jednovaječná :-O tak snad tam bude jen jedno a bude to pořádně silný jedinec. Je fakt, že jak jsem pořád kýchala, tak manžel mi povídá, že by to byl zázrak, kdyby se u mě zahnízdilo a ono jo 🙂 tak snad už je proti tomu odolné 🙂
já vám teda povím, že bych snad radši od rána do večera zvracela, abych věděla, že tam něco mám 🙂
ale moje maminka říkala, že se mnou vůbec nevěděla, že je těhotná. Zjistila to až asi ve třetím měsíci a neměla vůbec žádné příznaky. Moje příbuzná když čekala mimčo a měla termín podobně jako teď já, se mnou byla ještě na začátku července na dovolené a také jí nebylo nic celé těhu, říkala jen, že už to dlouho nedostala, po příjezdu udělala test a bylo to jasné 🙂 ale žádné nevolnosti apod.

esinka
28. čer 2011

@sara24 tak to té kamarádce fakt závidím..já si to pěkně užívám..toho nachlazení se taky neboj..jsem nachlazená už měsíc a bála jsem se taky..ale mudra mi dokonce dovolila nasivin pro dospělé 3x denně,takže to bylo fajn..ale kýchání a kašlání prý neohrozí embryjku.. 😉..spíše mám problémy se zbavit těch hlenů...nemít je,tak mi není ani špatně..si tedy myslím.. 😅

sara24
28. čer 2011

já Vám zase závidím to zvracení 🙂 takhle ani nevím, že jsem těhotná 🙂 rozhodla jsem se, že abych byla jistější, dojdu si v pondělí k tomu svému gynekologovi a pak za týden na ten ultrazvuk do CARu, kde jsem objednaná. Jestli to dobře dopadne, tak koupím paní doktorce nějakou pěknou sadu naušnic a přívěšku od Swarovského. Tím podle mě nepohrdne žádná žena, co myslíte?

esinka
28. čer 2011

@sara24 my do CARu vezli chlebíčky a bonboniéry..ale až po porodu.hihi..hezky,až to bylo jasný,že se povedlo.ale tak nějak je to u nas v CAR tak milé,že si na nás i za takovou dobu vzpomněli a když viděli hned i miminko,které se narodilo díky jejich pomocí,tak byli dojatí.takže to uděláme zase tak.. 🙂

sara24
28. čer 2011

také jsme říkali, že až po porodu, to je jasné 🙂až jestli to dobře dopadne.

sara24
29. čer 2011

ahoj holky, chtěla bych se ještě na něco zeptat...Už jsem byla rozhodnutá, že si dojdu v pondělí na ten ultrazvuk ke svému gynekologovi a pak další pondělí, jak jsem objednaná do CARu, ale včera mě mamka vylekala, že si myslí, jestli ten ultrazvuk také není škodlivý pro mimčo...Nevíte o tom něco? Pěkný den Vám přeji 🙂

olousek35
29. čer 2011

@sara24 není, kdyby byl, tak ho doktoři nebudou dělat, nebo ho omezí na minimum. Hlavně žádné stresy a klídek a pohodičku. Vše bude dobré.

ejviska
29. čer 2011

@sara24 jako v principu UZ mimcu neskodi, ale nic se nema prehanet. Nekteri dr. maji nazor, ze hodne UZ neni dobre. Kdyz byt musi, tak se neda nic delat, ale "jen tak" je asi zbytecny. 😉
Teda sada nausnic atd.. pro dr., to mi prijde prehnane. Ja vim, ze mate obr radost, ze vam k mimcu pomohli, ale je to proste jejich prace.
Kdyby mi nekdo dal takovou pozornost, tak si to urcite nevezmu a bude z toho trapas. Ale to je jen muj nazor. 😉

revilo
29. čer 2011

baby tak dnes jsem byla na odberu, mela jsem 16 oc,ale bohuzel manzel ma velmi malo pouzitelnych spermii,tak se desim,ze z toho zas nic nebude ☹ v pondeli jdeme na transfer,tak drzte pesti aby se nektere oplodnily....

revilo
29. čer 2011

@bublenudle Ahoj, jak jsi na tom? Ja dnes byla na odberu a mam jich zatim 16,ale manzel ma velmi malo spermii ☹ tak nevim, kdyz neco vyberou,tak jdu v pondeli na ET. Dej mi vedet zda jsi zacala uz aspon stimulovat

cuddle
29. čer 2011

@revilo a jakou metodou vam je budou teda oplodnovat kdyz jich bylo malo? ICSI nebo PICSI? tak uvidis zitra budes chytrejsi kolik bylo oplodneno z tech 16ti kousku

mufinka26
29. čer 2011

tak zítra mě čeká UZ 😀 😀 holky držte palečky at je slyznice ok 😀 😀 Jinak dnesk byl dobrej den, byly sme koupit kytičku pro pani učitelku a mladá nám dělala módní přehlídku co si vezme zítra na sebe 😀 😀 No ta puberta na ní leze docela brzy, protože na sobě měla pomalu celou skřín 😀 😀 😀

bublenudle
29. čer 2011

..revilo..Ahojky,tak to máš pěkně vajuch 🙂 ,neboj vše bude ok...ja budu mit 15.7 vysledky vyšetřeni co jsem ted dělala,a pak se hned domluvim co dal...tak doufam,že za měsic jdu na stimulku,už se nemužu dočkat 😵 😵

revilo
29. čer 2011

@cuddle ISCI tak uvidim, zitra napisu

revilo
29. čer 2011

@bublenudle no ja mela i minule hodne,ale ve finale nebylo ani k zamrazeni. Kvalita spermii byla spatna. Tak drzim pesti at ti vysetreni dopadne ok. Ja pred mesicem cekala na vysledky na rakovinu delozniho cipku (mela jsem z minule spatne vysledky) ,tak to byly dost nervy, protoze jsem mela zacit stimulku v nedeli a vysledky jsem mela az v pondeli....takze jeste hrozilo,ze to budu muset prerusit. Ale nakonec vysledky byly v norme.

bublenudle
29. čer 2011

@revilo tak to je fajn,že je to ok...budu na Tebe myslet,dej mi určitě vědet,jak jsi dopadla..určitě bude tentokrat i do mražaku...neboj...ja jsem docela klidna,je to divny...tak snad budu mit pravdu a vse bude ok na testech...

esinka
30. čer 2011

nazdar ženýýý!!!
kde všechny jste?tady pořád házím očko,jak to tu žije a vy nikde..včera jsem konečně mohla Verunku pustit do bazénku..nahřátý byl na 23st...takže čajíček.a to bylo nadšení!!! no mám prostě doma vodníka ,od malička miluje vodu..už v porodnici,když se koupala,tak se ve vodičce rochnila a culila,až nám sestřička říkala,že to je vidět málo,poprvé tak spokojená koupel..a to ji zůstalo..letos ji už asi budu upouštět nenápadně rukávky,ať se naučí plavat sama.. 😀
jinak jsem stále zahleněná až někde,zvracení se zmírnilo,stejně jako únava i celková nevolnost..ale musím pravidelně a po troškách jíst..jak se dostanu do hodiny,kdy jsem měla něco spolknout,je mi hned zle..
na UTZ jdu místo ve 12tt už příští týden,což je o týden dříve..tak snad mimouška uvidím..mám od úterka docela nepříjemné bolesti v podbřišku,jakoby od vaječníků,tak jsem si volala ke gyndr,ale má dovolenou,tak to musím vydržet do čtvrtka a s tím,že pokud nastanou komplikace,musím valit na pohotovost do porodnice..takže stresy přetrvávají..
a zítra začínám 11tt..toto letíííííí...
tak konec samomluvy,pááápááá

marmar79
30. čer 2011

Ahoj! Nedávno jsem tu psala, že stimuluji. Teď už mám od úterý 2 embryjka u sebe a nastala mi doba čekání...
Zaváděli mi 2 10ti buněčné, tak doufám, že budou bojovat.
@esinko - toto letí, už 11tt - opatruj se.

esinka
30. čer 2011

@marmar79 nazdárek ...tak hezky vegeti,aby se mimískům v pelíšku hezky dařilo..a pořádně hluboko se zavrtaly..

mufinka26
30. čer 2011

@esinka teda to letí úplně neuvěřitelně rychle 😀 😀 já mám dneska v 13:30 UZ.. sem zvědavá jak dopadnu... 😒

cuddle
30. čer 2011

@marmar79 je tak to jsou bojovnici , a kolik jsi mela celkem vajicek a kolik se oplodnilo, mate i mrazacky? ja stimuluju zrovna a jsem zvedava jak dopadnu a do nas ceka dal

cuddle
30. čer 2011

@mufinka26 uz jdes kouknout na foliky???

marmar79
30. čer 2011

@cuddle Já měla 11 vajíček, bohužel žádné nezbylo k zamražení, pouze 2 zůstaly a ty mám u sebe. Při minulém IVF jsem měla vajíček jen 7 a také pouze dvě zbyly, ale tehdy jsem měla pouze 6 a 7 buněčné, sice bylo těhu potvrzeno, ale mimísek to vzdal v 8tt. Tak teď věřím, že to dopadne dobře a budou se vyvíjet.

revilo
30. čer 2011

tak ted jsem volala do caru, z 16 bylo zralych 13 a 10 se podarilo oplodnit.... tak drzte pesti at se drzi!!! z toho hrůzneho spermiogramu je to zatim uspech... 🙂

cuddle
30. čer 2011

@marmar79 tak to jo, tak to ted ma velkou sanci, nebo spis obe dve ty embryjka, ze se uchytnou, urcite to jsou ti spravni bojovnici... 😉

cuddle
30. čer 2011

@revilo tak to je krásna statistika, takze ted mate PK a v sobotu pak ET jo, tak uvidis jak to bude zitra , urcite se to pekne podari

mufinka26
30. čer 2011

@cuddle ahojky, nene jenom na slyznici, jdeme na mrazáčky cco nám zbyly.. Z května po neúspěšném ivf... 😀 😀

Jinak děvčata 7.7 ve 12 :00 magické datum a čas 😀 😀 😀 nám budou vloženy zpátky do bříška dva bojovníčci 😀 😀 😀 😀 já se tak těšíííííím... věřím, že tentokrát to vyjde, vnitřně to cítím a věřím z celé duše 😀 😀 😀 😀

mufinka26
30. čer 2011

@tonytony ahoj zlatí tak jak ti dneska dopadl UZ?? pořád tu jukám, jestly neuvidím zprávy od tebe 😀 😀