IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

olousek35
30. čer 2011

ahoj holky, tak jdu od mudra z ultrazvuku, srdíčko stále bije a mám těhu průkajdu. Kontrola za 14 dní. Je to zatím dobré. 😝

sara24
30. čer 2011

ahoj holky, koukám jak všechny píšete, že to letí, mně přijde, že se to strašně táhne, to čekání na ultrazvuk a tak. Naštěstí mám příští týden volno, tak myslím, že ten další týden uteče rychleji. Mně všechny výpočty teď píšou, že bych měla být v 7tt, tak uvidíme. Všem Vám moc držím pěsti ať to dopadne co nejlépe! 🙂

esinka
30. čer 2011

@sara24 i tobě

sara24
30. čer 2011

holky berete utrogestan, popř. jaké máte dávkování? Já 2-0-2 vag.

cuddle
30. čer 2011

@mufinka26 jo vlastne, no tak to je krasne datum, to urco klapne 😉

tonytony
30. čer 2011

@mufinka26 Super zprávičky, Mufi a datum teda parádní! Moc budu myslet!!!

Já jsem přešťastná- mám za sebou další UZ- stále jsou tam dva mimísci a dvě srdíčka a velikostně jsou už i o 4 dny napřed- prý jsou plus minus už vyrovnaný... Pod jedním je malý hematomek, tak prý můžu zašpinit, ale zatím ťukám teda nic a doufám, že nic nebude, i tak je ale prý mimo mimísky, tak by je neměl ohrozit No a z Caru už jsme propuštěný, takže další kontrola u mého gynekologa🙂
Tak už si připouštím pomalu, že budou opravdu dvojčátka a že to snad nějak zvládneme až do konce a co nejdéle 3v1🙂 TRošku se toho začínám bát, ale jsem fakt přešťastná!

denousek
30. čer 2011

ahojky..holky...
prave jsem založila nove,UZAMČENE tema pro snazilky kterym to stale nejde,počít miminečko.nebo se to podařilo a prostě to nevyslo ( ..
nemám rada otevřené dizkuze v zamčené můžete vsechno a nehrozí nějake..šmírování,, zvu vás tedy ke me do čerstvé diskuze snad se nás tam pár sejde pište mi do ip .-) a já vás vpustím

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mimi-sta...

tonytony
30. čer 2011

@olousek35 Gratuluju k průkajdě- to je rychlost🙂

tonytony
30. čer 2011

@marmar79
@revilo Moc držím palečky, bojovnice🙂

cuddle
30. čer 2011

@tonytony jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to je krasny, no tak si to pekne uzivej... 😉

mufinka26
1. črc 2011

@tonytony to je úžasnýýý... 😀 😀 😀 😀 vidíš, říkala sem ti, že ted už budeš mít jenom ty nejlepší zprávičky 😀 😀 😀 😀 😀

esinka
1. črc 2011

ahojky,i já se připojuji k velkému HURRRÁÁÁÁÁÁÁ pro TONY!!!!!!
no vidíš,jací jste bojovníčci!!!!to je super,že ti vyšly obě embryjka ,moc ti to přeju 😉

u nás od podvečera strašná průtrž..myslela jsem,že odplaveme i s barákem,i když bydlíme na kopci..pršelo celou noc a já slyšela snad každou kapku,co spadla na střechu,takže jsem ráno v tom lijáku odmítla kamkoli jít a rozhodla jsem se Verunku nechat doma..ale během 5minut po tomto rozhodnutí déšť jako kouzelným proutkem přestal,takže jsem ji vzbudila a vyfešákovala jsem ji do školky..tak mám ještě dneska klídek..v pondělí jsem ji odhlásila,tak bude zlobit až do středy hezky maminku a tatínka 😀
zítra jedeme na narozeniny synovce do Krnova,tak se moc těšíme,že bude aspoň nějaký program v tom uplakaném počasí..a pak musím ještě něco vymyslet,protože s ní sedět doma ,to je vždycky boj o život!!! 😠 ..
ale tady okolo Olomouce toho pro děti moc nedělají..vždycky závidím Čechám,že se tam pořád něco děje..tady nic. 🙄 ..táák a jdu si ještě hajnout,než začnu lítat po baráku s hadrem..

revilo
1. črc 2011

@cuddle ano mame prodlouzenou,ale na ET bychom sli v pondeli. na odberu jsme byli ve stredu

revilo
1. črc 2011

holky jak to mate s utrogestanem, ja mam 4-0-4 a myslim,ze ty davky jsou na mych 50kg asi vysoke,protoze po polknuti rano hned padnu jak mrtva a spim 3-4hodiny uplne tvrde. nejsem schopna tu unavu prekonat. jeste ze podnikam a nemusim do prace,jinak nevim jak bych to delala

cuddle
1. črc 2011

@revilo teda to je fakt docela dost, ja mela 1-1-1 pri IUI a to mam nejakych 90 😀 , ale zavadela jsem

revilo
1. črc 2011

no ja bych taky mohla zavadet,ale ty 4 na zavadeni jsou hodne a pak to ze me v prubehu dne vytekalo

revilo
1. črc 2011

no ja bych taky mohla zavadet,ale ty 4 na zavadeni jsou hodne a pak to ze me v prubehu dne vytekalo

michaela28
1. črc 2011

@revilo Já mám necelých 60 kg a při IVF jsem měla 2-2-2 zavadět. Já bych si to třeba nějak rozdělila třeba na 2-2-4, třeba by to bylo lepší. Večer to je jedno, že vytuhneš 🙂 . A polykáš nebo zavádíš?

revilo
1. črc 2011

polykam, 4 na zavadeni jsou dost 🙂 v pondeli půjdeme na ET,tak se zeptam doktora jestli to mohu takto rozlozit. diky za zpravy

cuddle
1. črc 2011

@revilo dle zkusenosti holek, to zavadeni nema takovy efekt unavny, neni ti spatne a nechce se ti tak spat a pry je to lepsi , ale samo pokud nemas moznost rano polezet v klidu napr 15 minut, tak treba 2 zaved a 2 polkni, vecer bych urco jen zavadela

revilo
1. črc 2011

no tak to zkusim na vikend zmenit. Jen pristi patek letime na dovcu a nerada bych se kvuli tomu nekoupala

michaela28
1. črc 2011

@revilo
@cuddle s tím zaváděním je to pravda, nemá to takový nežádoucí účinky. A nějaké rozložení určitě vadit nebude. Je tedy pravda, že 4 zavádět najednou je dost 😒 .

olousek35
1. črc 2011

@revilo já mám 4-0-4 a zavádím a je to v pohodě. Něco vyteče, ale není to na závadu a má to větší účinek než polykat.

sara24
1. črc 2011

ahoj holky, na utrogestan jsem se včera ptala a nikdo se neměl k odpovědi. Tak dneska vidím, že máte všechny o dost vyšší dávky než já mých 2-0-2 zaváděných. Že to trochu vytéká mi už nevadí, ospalá vůbec nejsem...

cuddle
1. črc 2011

holky nosite do CAR ty pouzite jehly a strikacky, prazdne ampulky - zlikviduji to nejak ? premyslim kam s tim, vyhazovat normal do popelnice to prece nebudu.....

revilo
1. črc 2011

tak fakt nevim, asi to zle snasim,kazdopadne to zkusim na ten tyden zavadet a pak na dovolene to budu muset polykat, chci se koupat.

esinka
1. črc 2011

@revilo já měla 2x2x2 zavádět a padala jsem taky na celý den,ale po návštěvě už u mé gyndr jsme se domluvily do 12tt 1x0x1 a je to podstatně lepší..máš tedy koňskou dávku..motala se mi hlava..naštěstí to všechno ustoupilo po zmírnění dávky..
@cuddle na jehly jsem dostala kontejnerek a ten jsem plný odevzdala na CAR,ale říkali,že ten kontejner se může vyhodit do popelnice,což mi přišlo drastické..ještě to prý jde do lékáren..

mufinka26
1. črc 2011

@revilo já když polikala utrogestan tak sem byla úplně vyřízená.. když sem zaváděla tak to bylo ok 😀

mufinka26
1. črc 2011

@revilo jinak mám od neděle 2-2-2

tonytony
1. črc 2011

@esinka Jsem strašně ráda, jen se modlím o jediné, aby byla zdravá a nic se nestalo špatného- máme bohužel kolem sebe hodně dvojčátek, co mají "nějaké" problémy a tak to nepřidává- hlavně manžel se toho moc bojí- oni to ti chlapy spec. v tomhle berou trošku zase jinak než my mámy... Ale věřím, že my to zvládneme!!!

tonytony
1. črc 2011

@mufinka26 Jako Utrogestan místo takových 4 ˇpanáků není vůbec špatnej, jen se pak nic nedá udělat 😀