IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

eliska76
8. črc 2011

@martas14 Jeeee 😉 , tak to je paráda, ty dvojačata 😀 . Tak to je jasný, to si užiješ 😀 . Už aby to bylo viď? Určitě se to povede, je nějakej dobrej měsíc! A ty dokotři, to jsou fakt hňupi, že vás tam hnali, v každý čekárně je to hnus 😖 . Tak se opatruj a hnízděte!!!! No doufám, že máš pravdu s těma příznakama, jen jestli si to člověk nepřivolává mozkem 🙄 , víš, jak po tom toužíme....., no už brzo uvidíme 😉

martas14
8. črc 2011

@eliska76 jo jo paradá, kvůli tomu jsem se hecla a hodinu čučela na netu na kočárky pro dvojčata, ještě teď jsem z těch cen v tranzu, např. ti co seděli vedle nás napravo, tak ten stojí 28 tisíc!!!!! 😝 no děs, sice na to nemám, ale určitě mě to neodradí od toho, že chci aby se chytli oba dva mimísci 😉 taky jsem teď upekla bábovku aby měl můj na snídani, ale ta vůně mě asi zabije, to byl zas nápad 😕 , jak mám teď odolat 😝 🙂
neboj to není žádné mozkem to je srdcem, to se jen mimi hlásí na scénu a v neděli ti hodí pěkný podpísek na testík 😉 závidím ti, že už jen dva dny, já ještě celej týden a to je celá věčnost 😖

martas14
8. črc 2011

@cuddle a co ty holka jaké bylo dnes OPU, vyspinkala ses dobře a úrodička velká?

cuddle
8. črc 2011

@martas14 ahojte, trosku jsem si doma pospala, narkoza myslim dobry, pekne sem se probudila i mluvila s pani co byla se mnou na pokoji, ale asi po 45 min se mi zacalo delat trosku spatne a tocit hlava a takove navaly horka, tak me sestricka vic zvedla do seda, otevrela okno, dala caj a svacinu a jeste jsem tam lezela, no asi o pul hodku dyl nez bylo v planu, manzel statecne cekal
koordinatorka se na mne divala trosku nejiste, ze je videt, ze nejsem uplne v kondici, normalne mam zdravou barvu a ted asi trochu beloba a hlavne jsem byla docela zpocena - no dostala jsem nejake leky proti hyperstimulaci - mam si zitra a den potom dojit na injekci do zadku - takze nevim jestli sem mela nabeh - bricho me trochu poboliva, ale jinak lezim a zbytek dne mam naordinovany relax a peci od manzela
odebrali 18 vajicek - to jestli jsou zrale a kolik je uvidi dnes - ale reknou nam az zitra kolik se oplodnilo, meli jsme v ICSI 8 kusu a nakonec jsme se rozhodli, ze si doplatime jeste pripadne dalsi 4 kdyz jich bude zralych vic, takze maximalne budou oplodnovat 12
no a k tomu pobolivani bricha se mi pridala asi zacpa, takze nevim jestli trpim vic tim pobolivanim podbrisku nebo je to zacpou, zitra se v caru poptam jestli nato muzu neco brat...nebo co s tim

martas14
8. črc 2011

@cuddle jééé tak to je krása, to musíš být moc spokojená, 18 je super číslo, teď aby ještě bylo hodně zralých a všechny se krásně oplodňovali, ICSI jste dávali kvůli horšímu spermiu nebo proto že je to větší úspěšnost?
tak zítra hned napiš, kolik se jich pořádně zkamarádilo 😉
no na tu zácpu bacha, radši se poptej, bo mě po ET říkali, že si mám dát na zácpu pozor, že to není dobré ty první dny kdy se vaja zahnízďují, nějaké tlaky a tak

mufinka26
9. črc 2011

@cuddle ahojky, na tu zácpu se radši opravdu poptej, mě po opu taky hodně bolelo břicho a měla zácpu a stálo to za prd.... 😒 je lepší to vyřešit dřív než ti daji bobísky do bříška 😀 😀 a dneska čekám zprávičky, že se vám všech dvanáct drobečků krásně oplodnilo 😀 😀

cuddle
9. črc 2011

@martas14 jojo ICSI kvuli spatnemu spermiu - byla horsi morfologie, takze to bylo doporuceno, ze prirozene by nebylo uspesne - tu zacpu doufam, ze do te doby nez pujdu pro mrnousy zpatky tak bude vyresena....nasadim tekutou stravu 😀

cuddle
9. črc 2011

@mufinka26 volam v 10 ale jelikoz uz nebudeme dnes doma, tak Vam asi pisnu vysledek az zitra, dnes jsem rano byla pichnout injekci proti hyperstimulaku a jeste jednu zitra, prislo mi, ze je to sama sul.....

mufinka26
9. črc 2011

@cuddle to je dobrýý. mě doporučovaly hooodně píít vodu a mléčné vírobky na ten hyperstymulák, že je to dobrá prevence 😅 moc držíme palečky 😀 😀 určitě se na ty svoje bojovníčky moc těšíš 😀 😀 přijdu si jak blázínek, občas se přistihnu jak si hladim bříško 😀 😀

cuddle
9. črc 2011

@mufinka26 hehe to ja taky, ale tim jak funim a sem nafoukla to te stimulaci, tak ho zatlacuju a premeruju jestli se jeste nezvetsuje, nastesti ne 🙂

martas14
9. črc 2011

@cuddle ahoj holky, jo jo já taky do sebe valím nějaké jogurtíky, sýry a kakajíčko tak třikrát denně, to se to mléko pak pije úplně samo 😀 ale čučím, že jsou i nějaké injekce proti hyperstimuláku, to jsem zatím ještě nikde neslyšela, tak to je fajn. Ty vlastně dneska valíš na tu velkou grilovačku viď, tak to si dáš nějaký pěkný mastný steak a zácpa bude pryč, jak promažeš trubky 😀 😀 Tak si to moc užij a zítra nezapomeň napsat jak se bojovníčci vyvíjí 😉

martas14
9. črc 2011

@mufinka26 a jak to utíka tobě Mufi? já dnes sedmý den, sotva v půlce 😒 jinak zatím dobré nic nebolí ani nevím, že jsem někde na něčem byla, tak snad je to dobré. Psalas že si chceš dělat testík na narozeninky, ale neříkalas kterej den?

mufinka26
9. črc 2011

@martas14 ahojky, mě občas píchá v podbřišku, tak doufám, že je to tim jak se prckové zahnízdují... testovat bych měla podle caru 17. den což vychází na 23. července, ale bud testnu na svátek 17.července což bude11. den a nebo to vydržím do 22. července na ty narozky, ale znám se a budu asi testovat dřív 😀 😀 😀 😀 už při prvni ET sem testovala dřív, ale to sem nějak podvědomě cítila, že to nebude dobrý, měla sem takový divný pocit hnedka po ET.. 😒 ale ted je to úplně jiný... taky si přijdu, jak, kdybych na ničem nebyla 😀 😀 😀 sem i úplně v pohodě, vůbec nejsem nervozníííí 😀 😀 😀

martas14
9. črc 2011

@mufinka26 to je teda dlouhý termín, testovat až za sedmnáct dnů? jééé, to bych se zbláznila ještě víc 😀 u nás v cáru se jde na krev za dvanáct dní a dovolili mi udělat test den předem, ale můj mě z toho zrazuje ať se nechám překvapit na krev, že to už je jedno a že bych tam pak ani nedojela kdybych zjistila špatné hodnoty.
a tady je někdo taky Martinka, když máš svátek 17náctého 😉 😉
tak pěkně uživej a bobíci ať hnízdí a drží a drží 😉

mufinka26
9. črc 2011

@martas14 u nás v caru se tak testuje, to je pak ten vísledek jasnej 😀 chodím k Apolináři 😀

cuddle
9. črc 2011

@martas14 no to jsem zvedava jestli ten flak urgilovany masa pomuze, asi bych mela rict, ze ho chci udelat min :-ú ale zase salmonela neni prijemna predstava - takze radeji dam sklenici mleka, probioticke napoje a tak

cuddle
9. črc 2011

z 12 oplodnovanych metodou ICSI mame dnes 11 kousku, takze jen 1 se neujalo, dalsi informace v pondeli - tak ufff snad to bobanci vydrzi 😉

martas14
9. črc 2011

@cuddle no tak to je krása, to snad ani nemůže být lepší, a jak dlouhá bude PK ještě neříkali? tak ať to tak pěkně zvládají i dál bobci tfuj tfuj

martas14
9. črc 2011

@mufinka26 no jasnej sice bude, ale co to pomůže když matku-nositelku do té doby klepne 😀 😀
já jsem vděčná že je to takto dřív, i když víš jak to je // čárkama teprve ten pořádný boj začíná 😉

mufinka26
9. črc 2011

@martas14 to máš pravdu, já se budu zase bát, nejdřív to bude zvládnout první trimestr, pak vydržet do druhýho trimestru no a pak po 31 týdnu si řeknu, že sme za vodou 😀 😀 😀

tonytony
9. črc 2011

@cuddle Nádherný skore🙂 Jen tak dál!
@mufinka26 Mám už modrý palce, holka🙂

mufinka26
9. črc 2011

@tonytony seš zlatíčko 😀 😀 ale na ty modrý palce pozor, aby ti neupadly 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já se cejtim tak dobře.... občas mě píchne v podbřišku a dneska mám nějaký citliví prsa 😀 😀 tak uvidíme, jak se nám to bude zdááárně vyvíjet 😀 😀 😀 😀

tonytony
9. črc 2011

@mufinka26 Musí 😀

eliska76
9. črc 2011

@martas14 Ahojky Marti, to je vedro co? Ale pořád lepší než zima, tu úplně nesnáším 😀 . Mám děsnej vítr z toho testování. Zítra ráno 😉 . Dám ti vědět ať to dopadne jak to dopadne 😒 . Jsem z toho úplně na nervy, obdivuju holky tady, že testujou i dřív. Já jsem na trefení 🙂 . a co ty? Hnízdíte co? Tak se opatruj a pořádně hnízdi!

eliska76
9. črc 2011

@cuddle Tak to je teda parádní úrodička 😀 , tak to budou krásný silný mimi, ty porostou jedna radost 😀 . takže za chvíli je budeš mít u sebe viď? Tak ať se jim a tobě daří 😉

cuddle
9. črc 2011

@martas14 je to 5-6 dnu od OPU, takze transfer bud streda nebo ctvrtek - zalezi jak se budou drzet a vyvijet

mufinka26
9. črc 2011

@cuddle to je super zpráva 😀 😀 to máš krásnou zásobu 😀

martas14
9. črc 2011

@cuddle no tak to budeme akorát střídat stráž, já zjistím výsledek a skončí má čekačka a tobě to začne, tak snad uvidím dvě čárky a předám dál štafetu ke dvou čárkám 😉 😉

martas14
9. črc 2011

@eliska76 ahojky Eliku, horko bylo dnes nehorázný jsem se tu podlívala vlastním potem, ale zas na druhou stranu jsem nemusela s ostatníma do sadu na meruňky, což byl asi o dost brutálnější teror v tom horku 😀 naštěstí mě brácha naštval, takže jsem to na to svedla, bo to zatím před všema tajíme, tak moc bych je chtěla potěšit až jim řeknem, že čekáme mimi ☹ naši jsou zatím bez vnoučat i když mám o sedm let staršího bráchu, ale to je spíš proutník a seladon, než zodpovědný otec 😀 ale to má ještě týden čas, zato ty už zítra Eliku!!! Moc moc na tebe myslím a stráááááášně ti to přeju, uvidíš výjde to, nebudu moct ani dospat ráno a hned sem poletím, tak napiš, držím všechny čtyři palce co mám a uvidíš určitě to dobře dopadne 😉 😉 😉 😉

eliska76
9. črc 2011

@martas14 Děkuju ti, jsi zlatíčko 😀 . Mužovo rodiče jsou taky bez vnoučat a úplně šílí 🙂 . Ty by to rozmazlovali až hrůza 😀 . Jinak k dceři se chovají naprosto skvěle 😵 . Jojo už jsem si připravila na ráno na záchod testík, abych tu neplašila, neb to mám vždy tak akorát 😉 . A co ty? Budeš testovat? Četla jsem, že tě manžel přemlouvá, aby sis na to počkala až do caru 😅 . Jak dlouho ještě čekáš kočičko? Taky na vás myslím!!!