IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

cuddle
13. črc 2011

@martas14 zitra a ve ctvrtek si beru dovcu a k tomu vikend , takze 4 dny, v pondeli budu delat z domu relaxacne a pak se vypravim za zakazniky nekde v blizkem okoli, daleke cesty planovat vubec nebudu a samo pokud by mi nebylo dobre, tak to prehodnotim 🙂

cuddle
13. črc 2011

@martas14 chodila jsem v Brne na Obilnak, podstoupila jsem tam IUI a odesla, dle me si uctuji jeste vic nez soukrome cary, byt by to tak byt nemelo - navic v Heliosu nam prisel hned prvni pohovor lepsi na obilnaku byl prvni pohovor hroznej, ten kam jsme byli objednani se vubec nedostavil, resila to s nama nejaka pomalu medicka, moc nam toho nerekli, vzdy to bylo takove rozporuplne

olousek35
13. črc 2011

@tonytony
@cuddle zdravím také z Brna. Ale z Reprofitu. 😉 Jinak když koukneš do albíčka, tak jsem měla // už 6.den. Ale to jsem asi vyjímka. U nás máme ofiko testovat až 12.den

cuddle
13. črc 2011

@olousek35 tak ja mela v jednech papirech 12 den a dnes mi do zpravy napsali 10 ty, tak uvidim, ted 10 urcite vydrzim ( doufam 😀 😀 😀 😀 )

eliska76
13. črc 2011

@martas14 Moooc na tebe myslím, určitě si zítra napíšem skvělé zprávy 😉 !!!!

martas14
13. črc 2011

@eliska76 děkuju za podporu, bude se hodit, tak zítra jen dobré zprávy Eli tfuj tfuj 😉

tonytony
13. črc 2011

@cuddle Ano, dřív říkali 12.den- ještě před tím rokem, teď už 10.- a určo ten 10. by tam aspoň duch byl s BC🙂

cuddle
13. črc 2011

@tonytony no asi proto to upravili, preci jen uz ma urcity vyvoj za sebou, a pri IUI nam rikali 12 den, takze tomu by odpovidal pomalu i 8 den, ale vydrzim do 10 teho, dle instrukci 🙂

mufinka26
14. črc 2011

@cuddle ahojky tak sme se dneska vrátily z chaty 😀 😀 No dneska sem 7.den po ET... prsa mám citlivá, občas mě píchá v podbřišku a je my trocu blivno, ale to bude tím estrofenem... jinak se cítím, až podezřele dobře... normálně by mě už bolelo břicho, jako na mrchu.... ale pořád nic 😀 😀 😀 no tak snad to bude to pravý ořechovííí a konečně se dočkáme těch // a co ty? jinak já sem do práce taky nechodila, normálně sem byla celou dobu na neschopence a ted mám dovolenou a pak nastupuji zase na neschopenku 😀 😀

mufinka26
14. črc 2011

@tonytony ahojky, tak dneska 7.den, pomalu mě chytá rapl, že bych testovala 😅 😀 😀 ale já to vydržíííím, teda alespon ještě pět dní bych chtěla vydržet 😅 😅 😅 a jak se cítíš těhulko?

cuddle
14. črc 2011

@mufinka26 ja si vzala dnes a zitra volno a vikend k tomu , a pak normal pujdu do prace, ale lehce a testovat mam 10 ty den to je sobota
jinak ja jsem utahana asi z toho vedra, rano jsem statecne vstala, nasnidala se a za hodinu a pul jsem byla zpatky v posteli a spala az do poledne, to je moralka 😀

cuddle
14. črc 2011

holky dotaz, ja dlouho po ET jste meli sex pauzu? nam nikdo nic nerekl a tak nevim jestli jako nejaka ano nebo neni nutne, mezi OPU a ET bylo napsano sex. abstinence, ale ted??

verru
14. črc 2011

U nás v CARu doporučují pauzu 5 dní po ET

mufinka26
14. črc 2011

@cuddle u nás c CARu taky doporučujou 5 dní... no 1.ET sme to držely, až do testování.... No a ted sme to vydžely opravdu jenom těch 5.dní 😅 😅 ale bříško nebolí, takže si myslím, že to bojovníčkům neuškodilo 😀

olousek35
14. črc 2011

@cuddle nám doporučovali taky myslím pět dní sex.abstinence, neponořování se pod hladinu - např.vana, bazén, atd. Jinak vše.

mufinka26
14. črc 2011

Týý jo tak sem se před chvílí probrala z hlubokého spánku 😀 😀 😀 😀 nějak mě pobolívá bříško a mám ho dost nafouklééé, no snad je to tím, že si tam bojovníčci dělají místo 😀 😀

cuddle
14. črc 2011

@olousek35
@mufinka26
@verru no jo to koupani to vim a 5 dnu je myslim taky v pohode, pokud mi bude dobre 😉

eliska76
14. črc 2011

@martas14 Ahoj Martiku, tak co? Jsem jak z tebe celá nervozní 😉 😉 . Představ si, že se nám to povedlo 😀 , hurá, volala jsem do caru na ty výsledky a od té neděle jsem opravdu byla připravená a smířená s tím, že je to háji, ale dnes mi řekla sestři, že je krev pozitivní a hcg mám 670, takže jedno mimi je tam 😀 . Byla jsem z toho úplně v šoku. A co ty kočičko, budeme těhotnět spolu!!!!!

eliska76
14. črc 2011

@cuddle Ahoj cuddle, tak jsi měla pravdu, že slaboučká čárka nemusí nic znamenat 🙂 , děkuju za podporu, i když se přiznám, hodila jsem flintu do žita, ale je to tam 😀 , hcg dle tabulek taky v normě hned jsem se ptala na výsledky a mám 670. A co ty? Čtu, že se cítíš fajn, tak to je skvělé!!! Jen tak dál 😉

martas14
14. črc 2011

@eliska76 ahoj zlatíčko, mám z tebe šílenou radost, tak to je supééééééér 😀 😀 já jsem říkala, že 14tka je štastné číslo 😉 To máš, ale krásné hodnoty, tak to moc gratuluju těhulko. a že jsi to ty tak ze známosti budu těhotnět s tebou 😀 😀 😀 😉 já si dnes ráno ze strachem udělala test, ani jsem nedýchala, však mi taky trvalo než jsem dokázala oddělat ruky z očí 😀 ale jo Eliku viděla jsem své první // v životě, je bezva pocit 😉 čuměli jsme s manžou na ten test, snad půl hodiny, pak jsem ani nestíhala do práce 😀 v sedm jsem si odskočila do caru na krev, jak jsem byla objednaná a teď odpoledne mě paní doktorka oznámila, že potvrzuje moje těhotenství a hcg mám 224. dnešek je tak strašně krásný den, nezdá se ti taky Eli 😀 😀

martas14
14. črc 2011

@mufinka26 tak už jste zpátky z dovolenky, určitě jste si krásně odpočinuly,mělas pravdu s tím, že to člověk nějak vnitřně cítí jestli to bude dobré, taky jsem věřila...cítila...a dopadlo to 😉 tak pěkně zahnízďujte, držím palečky a ať to brzy vidíš //

marmar79
14. črc 2011

@eliska, @martas14 - gratuluji k těhotenství.
Já byla na krvi v pondělí, měla jsem HCG 600.
Ať se vám daří.

cuddle
14. črc 2011

@eliska76 jeeeeeeeeeeeeee blahopreju, krasny - ja rikala, ze si to uzavirala brzo 🙂

martas14
14. črc 2011

@marmar79 ahojky moc děkujeme a tobě taky letí velké blahopřání 😉 to je tvoje první IVF i mimi? a holky jaktože máte tak velké hodnoty, že by dvojčátka 😀 😀

cuddle
14. črc 2011

@martas14 jeeeee krasny - holky teda Vy jste sikulky 🙂

cuddle
14. črc 2011

@marmar79 taky blahopreju k vysledkum HCG
holky koukam, ze cerven, cevenec je krasne uspesny - za par dnu nahlasi // mufinka , no a bude to skupina samych tehulek 😀

martas14
14. črc 2011

@cuddle děkuju, jo jo je to bezvadné, jsem hrozně šťastná, teď už jen aby to probíhalo vše o.k.
říkala jsem, že ty začínáš a my testujem, takže ti rádi předáme štafetu a brzo se na tebe těšíme v těhu
řádách 😉

cuddle
14. črc 2011

@martas14 kam ty vlastne v Brne chodis? nevim jestli jsem se uz neptala - mela jsi 1 nebo 2 zavedene?

martas14
14. črc 2011

@cuddle já jsem ti chtěla ještě včera odepsat, ale pak jsem to nějak nestihla, já chodím právě na OBi a jsem tam hrozně spokojena se vším, jednak z toho důvodu, že genetiku a první sperm. nám dělali na Unice a tam v podstatě mluvili jen o dárci, takže to bylo okamžitě všechno špatně a věděla jsem, že tam nechci být, zato na OBi se nezmínili ani jednou, všichni vstřícní a od začátku nás hrozně podporovali.
Nás má na starosti docent Crha a ikdyž je takový zvláštní jak píšou lidi na diskuzích, tak nám všechno pěkně vysvětlil a když mi dělal OPU i ET tak první došel za mnou pohladil mě po ruce, usmál se a ptal se jak se mám, což mě hrozně uklidňovalo, ani po jednom mě nebolelo ani ťuk, minutu po probrání jsem mohla dělat klidně i stojky -)) Navíc jsme využili toho měsíce reprodukce a měli mesu zdarma, což ušetřit dvanáct tácu taky není špatné, a s tím že by měli něco drahé, co jsem teda srovnávala s aktuálníma ceníkama z Unice se mi teda nezdálo, ale tak každému se líbí někde jinde a hlavní je ten pocit, když má člověk dobrý pocit, tak je to nejdůležitější

martas14
14. črc 2011

@cuddle měla jsem zavedené dvě, já bych ráda dvojčátka, tak uvidíme