IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

mufinka26
17. črc 2011

@cuddle to my povídej, já od včerejška lítám i v noci, to je šílený, vzbudilo mě to snad pětkrát ☹ ale jastly je to dobrý znamení, tak to z klidem vydžím 😀 😀

cuddle
17. črc 2011

@mufinka26 ja chodim od OPU taky i 2-3 x v noci a fakt mam nekdy pocit, ze ten mocak je tak polovicni 😀 jinak nic sem tam me pichne v podbrisku spis k veceru , ale bolesti zatim zadne, ono na ms je jeste brzo , jsem dnes 23 dc , takze jeste tyden

mufinka26
17. črc 2011

@cuddle tak to je opravdu brzy já sem dneska 29dc... mrcha, měla přijít včera, taky mě od včera bříško bolí, ale včera sem uvařila obídek a padla jak když sem běžela maraton.. Byla sem totálně hotová... No a večer sem spala jak miminko znova 😀 manžel my včera řekl, že sem nějaká jiná, jak kdyby my něco bylo 😅 😀 prostě ten drobek tam být musí, jinak si to už nedokážu vysvětly, a hlavně dva testy my ukázaly sice slaboučkýho ducha, ale něco tam je 😀 Při 1. ivf sem měla 8.den ducha a pak ale další dny byly testíký bílý jak sníh... Ted je to všechno nějak jiný 😀 i já se cítím nějak jinak 🙂

cuddle
17. črc 2011

@mufinka26 tak hlavni je , ze to citis, uvidis krev je blizko 😉

sedmitecka
17. črc 2011

@ejviska jojo...kdo tam bydli??? 😕 😕 😕 😕 ejviska???? 😀 😀 😀 😀

sedmitecka
17. črc 2011

@mufinka26 to ze se citis jinak je to nejlepsi znameni!!!! drzim palecky 🙂

mufinka26
17. črc 2011

@sedmitecka děkuji ti zlatí 😀

mufinka26
17. črc 2011

@sedmitecka a jak se cítíš?

ejviska
17. črc 2011

@sedmitecka jj, ejviska!!! 🙂

olousek35
17. črc 2011

@mufinka26 je to výborný znamení. Já skoro do dnes spím po jakékoliv námaze. A to i třeba po hodině sedení u pc jsem unavená a spala bych. A ze začátku jsem se budívala o půl třetí ráno a byla jsem vyspaná. To je určitě známka těhotenství. Pak skleněný oči, zacpaný nos - ten jsem tentokrát neměla. Atdatd

mufinka26
17. črc 2011

@olousek35 věřím, že alespon ten jeden bojovníček zabojoval 🙂 tak zase za chvíly razíme na chatičku do jižních čech a vracíme se až příští neděly... to budu starší a doufám, že těhule natuty 😀 😀

cuddle
17. črc 2011

@olousek35
@mufinka26 tak jestli je pocit, ze usnu ve stoje v chuzi priznak tehotenstvi, tak to budeme mit minimalne 5tercata 😀 😀 😀 😀 mufinka - budes testovat i na chate? no tak asi se hned nedozvime jak jsi dopadla, ale tak urcite nam pak posles fotecky tech // - pekne si uzij volno , ja uz zitra do prace

olousek35
17. črc 2011

@cuddle jj, je to tak 😀

sedmitecka
17. črc 2011

@mufinka26 cítím se bídně, ale zlepšuje se to ....

@ejviska super, jen jestli tam jeste v pulce srpna budes 😉

ejviska
17. črc 2011

@sedmitecka jasny, ze jo 🙂

revilo
17. črc 2011

@martas14 martas tak jsem to dnes dostala a rano znovu negativni,takze uz neni nadej. Pisu jen,ze jsem ti to slibila...mej se pa

eliska76
18. črc 2011

@martas14 Ahoj Marti, tak kde se nám schováváš přes víkend? Koukej mi něco napsat 😀 . Dnes jdu na ten ultrazvuk, tak jsem z toho nějaká nervní 😖 . Doufám, že uvidíme už tu tečku 😀 . Pak ti hned písnu ju.

eliska76
18. črc 2011

@mufinka26 Ahoj Mufi, to jsou samé super zprávy 😀 , je fajn, že to cítíš, asi o sobě dává vědět 😉 . A kam jezdíte do Jižních Čech? Možná jste kousek od nás 🙂 . Já jdu v poledně na UTZ, tak doufám, že uvidím tu tečku, konečně! 😀 . Pak dám vědět, jak jsem dopadla.

eliska76
18. črc 2011

@cuddle Ahoj Cuddle, tak jak je? čtu tady, že vlasně výborně 😀 , pořádně hnízdi!!!! Už se na tebe těšíme 😉 . Taky mě bolí břicho, jako na menzes, ale to je takový chvílema, vždy seš úplně leknu 😒 , ale dobrý! jo a na záchod chodím taky několikrát za noc 😀

eliska76
18. črc 2011

@olousek35 Ahojky, jak ti je? 😀 Už je to s těma nevolnostma lepší 😉 . Já jdu dnes na UTZ, neb minule tam ještě dr. nic neviděl 😖 , tak doufám, že dnes potvrdí, že je vše OK. Pořád jsem byl samá sranda, a teť to na mě nějak padlo 😒 , jsem úplně v nervu. Ach jo, tohle je fakt děs 🙂 .

cuddle
18. črc 2011

@eliska76 no rozhodla jsem se vyckat jeste s testovanim, videla jsem, ze nektere holky testovali uz 5-6 den po ET, cili cca 10-11 od OPU, no zkusim vydzet, car mi napsal 10 den od et a pak volat co dal
no jinak nevim bud sem neco spatneho snedla nebo uz jsem paranoidni, dnes jsem rano misto snidane malem poblila manzela.....no nakonec jsem to udrzela, ale nebylo to teda prijemne, doufam, ze to znaci dobre zpravy a ne to ze budu mit nejakou strevni chripku.... 😒

cuddle
18. črc 2011

@eliska76 jo a drz se na ultrazvuku, ucro to bude vsechno krasny a tam kde ma byt, dej pak vedet

olousek35
18. črc 2011

@eliska76 ahojda, jj, od pátku jako když utne a je mi dobře. Tak snad to neznamená nic zlého, ale jen to, že mám od nevolností pokoj. Je to super moct jíst jen když mám chut a když ti pak není zle. To je úplně pohádka. 😀 Jinak uz dopadne dobře. Hodíš nám sem ještě dnes nádhernou fotečku, uvidíš.
@cuddle kolikátý den po ET si? To nebude paranoia, ale těhotenství. Já taky pár dní po ET málem vrhla. 😀

cuddle
18. črc 2011

@olousek35 jsem dnes 5ty den, ET bylo ve stredu dopoledne - no nevim moc tomu neverim, jestli ja nemam vsechny priznaky a nakonec prd z toho 😉 no zajdu dnes do lekarny koupim nejaky tehu test a ve stredu bych to mozna zkusila , nejdriv jsem si rikala, ze vydrzim az do toho 10 teho dne po ET jak mam napsano, ale to asi nedam 😀

eliska76
18. črc 2011

@olousek35 Tak to je paráda, konečně konec blinkání 😀 . Tak teď už to bude jen lepší 😉 . Děkuju 😀 . Po utz se ozvu.

olousek35
18. črc 2011

@cuddle tak mamatest 10. Ten bude určitě pozitivní. Počkej aspon do toho 7.dne. Já od začátku kouřila, cca od 4.dne po ET už mi nešla vykouřit ani celá cigareta. Po půlce se mi navalovalo a 5.den jsem málem vrhla i bez ní. Tělo se hlásí o pozornost, tak ho poslouchej. No a myslím, že u tebe je to taky jasný. Testíkem to jen potvrdíš. 😉
@eliska76 já to zvládla bez blinkání, ale s celodenní nevolností. Bylo to hrozný. 😀

cuddle
18. črc 2011

@olousek35 jo zkusim pockat do stredy a uvidim, no ofiko mam testovat v sobotu, tak treba do ty doby to na me vykoukne, ja // videla jen po pregnylu a to byly jeste takove svetlunke, holt sem asi zase nejaka vyjimka 😀 vypila jsem caj a razem je mi dobre , tak nevim

spimy
18. črc 2011

Ahoj holky, koukám, že samé dobré zprávy, to je super, všem potichoučku blahopřeju a přeju, ať to dobře pokračuje 🙂
Já dnes měla KO, která dopadla na draka. Prý mám rozhašené tělo po stimulaci, takže žádné KET nebude ☹ Teď prý budu čekat klidně 2 měsíce na MS, což mě šokovalo, protože jsem to dostala hned po vysazení utroše. Nečekala jsem komplikace a teď takové příšerné oddálení ☹ Až to kdovíkdy dostanu, mám se objednat zase na KO 12.-15. DC. 😔

olousek35
18. črc 2011

@spimy oni ví, proč to dělají. Věř doktorům. Dáš chvíli pauzu a třeba se zadaří mezitím i přirozeně. Nebyla bys první. Hlavně se hod psychicky do klidu a neupínej se na to. Třeba ó dva měsíce později, ale ono to vyjde. Neboj.

spimy
18. črc 2011

@olousek35 Přítel nemá spermie, takže se nezadaří. Jo, to čekání je na tom ale nejhorší, to všechny určitě víte, ne? 😔