IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

bohu_nka
28. črc 2011

@tonytony To já úplně chápu, že nestíháš! Jestli ti je pořád blbě a ještě dcerka...to je jasný. Já jdu na kontrolu za týden, tak se taky nemůžu dočkat+se bojím, ale zatím všechny testy v pohodě. Napiš, jak jste dneska dopadli.

eliska76
28. črc 2011

@martas14 Ahoj Marti, tak utz dnes kráááásný 😀 . Krásně prý roste, je přesně jak má být. Má už 1cm 😀 . Jo a dr. viděl i žloutkový váček, takže vše OK. Ani krev mi nebrali, když asi viděli, že mimi roste jak má 😉 . Ještě si vyžádal kontrolu příští pátek, že chce vidět pořádně srdíčko, aby mě prý na gyndu odeslal tiptop 😀 . Jinak už neberu estrofem, nechal mi jen utrogestan. A jak se cítíš ty? 😉

tonytony
28. črc 2011

@esinka Ahojky, no já zase jsem prasátko a žiju na polévkách, podmáslí a ovoci- na střídačku během dne několikrát!
ˇVýkám taky nerada, tak nevím, jestli by to bylo pro mě... Pořád doufám, že už to poleví...

martas14
28. črc 2011

@eliska76 No tak to je bezvadné, tak už máme celý centimetr hmmm, tak to je přímo kusanec baby 😀 dokonce ti už sebrali jedny léky no to je taky moc dobré znamení holka. a Eli už jsi slyšela srdíčko? já se na to tak strašně těším, až to uslyším, vůbec si to nedovedu představit jaké to musí být slyšet naživo, zvlatního břicha a né jen z telky 😀 no musím počkat do úterka, to ještě bude doba, ale taky mi říkali, že příště bez krve, že se to bude už kontrolovat jen přes utz, no a pokud to bude dobré tak šup ke své.....ale to si teda ještě nedovedu moc představit protože tam prý pak bude kontrola jen jednou za měsíc, no to nemůžu takové čekání přežit 😀 aspoň zezačátku ju budu muset ukecat abych se mohla přijít juknout častějc i kdybych si to měla zaplati. Jinak se mám dobře, zatím mi fakt nic není ani žádné chutě, nebo nechutě, pořád jen pšikání a teda víc hlad mohla bych jíst furt 😀 mám obavu jak budu s takovu vypadat 🙄, zítra mám vážící den, tak už teď se klepu jak to dopadne 😅 ,ale je fajn, že je teď tolik ovoce a zeleniny, že snad vitamínků budu mít dost. ty už máš nějaké choutky 😉

tonytony
28. črc 2011

Jinak hlásím, že dnešní NT screening UZ a vše i dle krve je v pořádku- riziko i přimém věku 1:18000,tak mám obr radost a spadl mi ze srdce obr balvan. Bylo to krásný vidět je, jak už jsou hotový človíčkové🙂 Tak už snad konečně začnu i užívat ten pocit těhulkování🙂

martas14
28. črc 2011

@tonytony jé tak to je moc krásné, když výsledky dobře vyjdou. tak to moc gratuluju a přeji už pohodový zbytek těhu a jak píšeš už jen samé obtáhlé halenečky a pěkně se chlubit pupíkem a užívat si krásného pocitu, než raubíři vyběhnou ven a bude s nima práce až až 😉

tonytony
28. črc 2011

@martas14 Moc děkuju- už se na to chlubení s pupíčkem moc těším, doteď jsem se spíš schovávala, kdyby něco... Tak ted, jak píšeš🙂 Tobě přeji hodně štěstí🙂

eliska76
28. črc 2011

@martas14 Ahojky Marti, srdíčko jsem zatím ještě neslyšela, příští pátek 😉 . A taky mi nic není a taky žádný chutě 😀 . Je to fajn, když nám není zle 😉 . Hezky si to užívej!!!!

mufinka26
29. črc 2011

@tonytony gratulace obrovská 😀 ale já věděla, že to bude dobrý 😀
JInak zlatíčka dorazila mrcha 😀 a já můžu od zítra začít ze stymulací na 2.KET 😀 tak doufám, že ty naše zbylý dva bojovníčci se v pořádku rozmrazí 😀

rosnatka
29. črc 2011

@tonytony
Ahoj tonytony, my si spolu nikdy nepsaly, ale já vaše příspěvky na koníkovi už nějakou dobu čtu. Vím, že čekáš dvojčátka - i když jsi tomu nejdřív vůbec nevěřila. Chci se Tě zeptat - myslím, že Ty jsi psala, že jsi při prvním těhotenství docela dlouho krvácela. Víš, já to mám teď taky. Jsem v šestém týdnu. Ve středu jsem byla v CAR na kontrole a potvrdili mi srdíčko. Ve čtvrtek nad ránem jsem začala slabě krvácet. Včera jsem byla na pohotovosti. Prý je vše v pořádku, kromě Utrouše mi napsali i Ascorutin a pokud to prý nebude masivní s kousky sliznice, nic se neděje. To, že každá návštěva toalety je pro mě obrovským stresem Ti asi nemusím vykládat. Řekli Ti, čím to je? Prý mi praskají cévky. Přemýšlím, zda nemám jet do Sanusu do nemocnice, ale mám to tam přes hodinu autem, museli by mě vzít rodiče a na jednu stranu nechci zbytečně plašit a na druhou stranu jsem z toho úplně na dně.
Dík za odpověď a přeji poklidné těhu všem.

slunickoef
29. črc 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat, kde jste byly na IVF a kolik vás to vyšlo finančně. Mě dnes řekl doktor v CAR Sanus Jihlava doplatek 20000 a zdá se mi to celkem dost??? Moc děkuji za odpovědi Eva

eliska76
29. črc 2011

@slunickoef Ahoj, to je úplně normální, taky jsem dopláceli 20000 a to jsme to měli bez zamrazení embriek. S mrazáčkama by to vyšlo ještě o 5000 více. Chodíme do Pronatalu v ČB.

mufinka26
29. črc 2011

@slunickoef tak to my doplácely jenom za hormony co sme měly navíc asi 5000kč, jelikož sem potřebovala vysoký dávky. jinak bysme platily jenom ty 3000 za zamražení. chodím do státního zařízení v Praze k Apolináři

martas14
29. črc 2011

@slunickoef nás to stálo 26 000 v brně na OBI a bylo v tom ICSI, prodloužená kultivace,asistovaný hatching,mražení 3 ks vajíček + léky, které jsem braly ty dražší v peru. Bylo to naše první IVF a taky jsme z toho byli zaskočení, ale plus mínus se to tak pohybuje ty ceny všude, záleží jen na tom kdo má co v té ceně započítané, proto to má někdo levnější a někdo dražší. Jinak přeju hodně síly do tohoto kolotoče, ale za ten výsledek to určitě stojí 😉

tonytony
29. črc 2011

@rosnatka Ne, nikdy mi nezjistili příčinu, neměla jsem ani žádný hematom, nic, ale do 5. měsíce a pořád dost, někdy míň, někdy víc, ale jasná červená krev a dost a dost často, někdy jen slabší špinění a pak zase- byly to nervy děsný, ob 2 dny jsem lítala k dr. a vše bylo ok, jen jsem krvácela... Jako teď nekrvácím a přitom si píchám Clexane na ředění krve- nikdo to moc nechápe, je to fakt paradox... Moc držím palce, já brala taky Utrogestan- polykala!!!a Ascorutin a ležela☹

tonytony
29. črc 2011

@mufinka26 Tak to je fajn, že už dorazila a můžeš do toho skočit! Drž se, holka, teď už to musí klapnout!

martas14
29. črc 2011

@mufinka26 tak pěknou stimulaci na druhý ket a ať už jsou bojovníčci v bříšku, tam je jim stejně nejlíp 😉

rosnatka
30. črc 2011

@tonytony díky za odpověď, utrouš už polykám taky, spolu s ascorutinem. Snažím se ležet a doufat, že vše bude dobré. Přeji příjemné těhnění, budeš to mít určitě náročné a i pak až se mimouši narodí. Tak ať vše v pohodě zvládneš. To samo platí i pro všechny budoucí maminy i čekatelky. 🙂

mufinka26
30. črc 2011

tak holky a odedneška sem zase v kolotoči stymulace 😀 to sem bez těch hormonů dlouho nebyla 😀 😀 😀 takže estrofem 1-0-1 a za deset dní ultrazvuk sliznice 😀 😀 a pak vytoužený KETík 😀 😀 doufám, že do třetice to konečně vyjde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eliska76
30. črc 2011

@mufinka26 Tak hurá do toho 😉 ! Drž se. Je skvělé, že máte sněhuláčky, teď to určitě vyjde 😀 . Musí!

eliska76
30. črc 2011

@martas14 Ahoj Marti, tak jak se máte rodinko? 😀 . Tady je hnusný počasí, zataženo a zima a vítr 😠 . Teď razíme na houby, tak doufám, že bude pořádná nadílka, těšíme se na houbovku 😉 . Jinak u mě vše dobrý, nic mi není, až mě to trochu znervózňuje 🙂 . Už se nemůžu dočkat pátku a utz a srdíčka až ho uvidím 🙂 . Mějte se krásně a dávej na sebe pozor! 😉

bublenudle
30. črc 2011

Ahojky,takže hlasím z dnešniho OPU bylo 9 vajiček a z toho 5 zralých...takže máme 5 kousku a ted čekat,kolik se jich oplodnííí a kolik jich bude na PGD 😵 😵

sedmitecka
30. črc 2011

@bublenudle hezká úroda, tak moc držíme palce!!!!!!

@eliska76 taky se chystáme do lesa ,potřebuju naškubat nějaké borůvky, chci udělat cheesecake, ale taky tady leje jako z konve ☹ ☹

sedmitecka
30. črc 2011

@mufinka26 musí to vyjít, držííííím!!!!!!!

tonytony
30. črc 2011

@rosnatka Musíš být prostě opatrnější a hodně se šetřit, určitě to taky vybojujete, držím moc palce!

olousek35
30. črc 2011

@slunickoef já v reprofitu 1.IVF s fostimonem a prodlouženou kultivací 6000,- a 2.IVF s puregonem, prodlouženou kultivací a zamrazením embryjek cca 15 000,-. Kamarádce napočítali v sanusu jihlava i za iui 10 tisíc, jinde je to do 1500,- a to bylo v přirozeném cyklu a bez léků. 2.iui ji napočítali 20 tisíc. Je to šílené, jejich ceny.

mufinka26
30. črc 2011

@bublenudle tak to je krásnááá úrodička 🙂 moc držím palečky 😀

bublenudle
30. črc 2011

@sedmitecka děkuji mooooc,snad se jich dost oplodni na PGD

bublenudle
30. črc 2011

@mufinka26 děkuji moc.jsem rada,aspon 5 kouskuuu

mufinka26
31. črc 2011

ahojky děvčata nějak nám to tady utichlo 🙂