IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

martas14
19. lis 2011

@mufinka26 tak to je krása,takový úspěch po tom kolik už jsi prošla pokusů, tak blahopřeju holka 😉

mufinka26
8. pro 2011

@bohu_nka
@martas14 ahojky těhulky, jak se máte? jak si užíváte bříška? u mě je nonstop nevolnost, a pupík mám jak kdybych byla už vě čtvrtym měsíci 😅 😀 minulý týden sem byla na kontrole a mimísek nám předváděl úžasný disco 😀 😀 9+5tt měl brouček 3cm to už byl kus človíčka, byly sme z manželem jak u vytržení, nejlepší kino 😀 19.12 nás čeká další UTZ tentokrát screening, tak snad bude vše OK 😀 jde s náma i Danielka, aby na vlastní očka viděla to malý číslo 😀 Jinak bříško mě něbolí, jenom mě občas píchá na stranách, ale to je od toho jak se napíná děloha 😀

bohu_nka
12. pro 2011

@mufinka26 Ahojky! Já už jsem začala balit tašku do porodnice 🙂 Musím teda ještě dost věcí v lékárně a v drogerii dokoupit. Chci mít vše na mimčo připravené do Vánoc, aby byl klid. Akorát po Vánocích budeme skládat postýlku a ještě doperu ty věci, co dostaneme od Ježíška. Už se mi to krátí! A začínám být s tím břichem nemotorná a trochu tvrdne, takže musím víc odpočívat. Tobě taky ty týdny pěkně naskakují! Končíš první trimestr. To už by mohly ty nevolnosti ustoupit, ne? A 3 centimetrový obřík! To je něco! Je fajn, že máte screening před Vánocema! Jsem zvědavá, co tomu Danielka řekne!

ejviska
19. led 2012

@mufinka26 ahoj kocko! Koukam, ze uz jsi skoro v pulce!

mufinka26
20. led 2012

@ejviska ahojky, jojo, akorád teda mi přijde, že to moc neutíká 😀 už sem, ale klidnější 😀

ejviska
20. led 2012

@mufinka26 vidis, a mne se zda, jak ti o utika 🙂
Hele, koukam na datum porodu, no to chudakovi malemu udelat nemuzete! Mit narozky na vysvedceni!

mufinka26
20. led 2012

@ejviska neboj, bude to minimálně o čtrnáct dní dřív 😉 zjistily mi vysoký tlak, takže to bude dřív 😀

mufinka26
1. bře 2012

@tonytony
@esinka
@bohu_nka ahojky holky 🙂 jak se daří, ted už jsou z vás maminky a radujete se z dětiček 🙂 Mě čekánještě 12 týdnů, ale už se nemůžu dočkat 🙂

esinka
4. led 2013

@bohu_nka nazdárek,opravdu dloooouho jsem tu nebyla 🙂 máme se dobře a Lukášek se má k světu..už má ve svém brzkém ročku (17.1.) přes 10kg a lítá tu jak rarášek 🙂),je to to nejhodnější miminečko,se kterým jsem od narození neměla žádné problémy..tééédy,až na zdraví..už půl roku jsme neustále nachlazení..Lukášek se střídá s verunkou,jak to tahá ze školky..takže zvažuji návštěvu imunologa,ať namé lumpíky jukne..bylo by fajn to tu zaseoživit 🙂,ale to je asi nereálné...pááápááá