IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

petrala
autor
9. bře 2011

Takze nikdo? ☹

len089
9. bře 2011

Ahoj mi podstoupíme ještě IUI a když to neklapne tak taky tak v květnu,červnu IVF. bude to naš druhý pokus. Chodili jsme doBudějovic a tet chodíme do motola.Kam chodíš ty?

petrala
autor
9. bře 2011

@len089 ahoj,my chcodime do Iscare Praha🙂Ja mam akorad za sebou čtvrte iui a neuspesne☹ fakt jsem doufala....takze ted IVF a to musi vyjit....Me bylo receno ze na IVF musis byt 3 mesice bez jakekoli stimulace a vykonu...

verru
9. bře 2011

Ahoj, tak já jsem taky asi patřím. Řekli mi to přesně jako len089 - příští cyklus UIU a když to nevyjde tak hned další cyklus IVF. Ale zatím o tom vůbec nic nevím. Jen dr. utrousila, že budu mít dlouhý protokol. Doufám, že příště se toho dozvím víc. Teď jsem z toho byla tak v šoku, že jsem se skoro ani na nic nezeptala 😅

verru
9. bře 2011

A co máte, holky, za problémy? U mě zjistili vysoké protilátky na spermie, beru už 6 týdnů kortikoidy, ale přirozeně to nejspíš nepůjde. V pondělí jdu na imunologii, tak tam se snad dozvím víc.
@petrala jak probíhá to IUI? Já dostala nějaké léky na růst folikulů 3-7DC, pak mám přijít na ultrazvuk a prý mi řeknou ten termín IUI? Za jak dlouho po ultrazvuku si na to šla? Vůbec nemám představu...

adenka84
9. bře 2011

@verru IUI probíhá jako běžná gynekologická prohlídka..spermie se nejdříve očistí, vyberou se jen ty zdarvá a schopná a pak ti je pan mudr zavede dovnitř..nebolí to ..není to niijak nepříjemné...pak jsem vždy 20 min ležela a odcházela domů....za 14 dní jsem si dělala test...
já byla na IUI celkem 3x, ale bohužel ani jednou to nevyšlo..vyšel nám až 4 pokus IVF...zapalť pán bůh za to...
moc vám všem držím palečky....

verru
9. bře 2011

@adenka84 no já uvidím, co mi řekne imunoložka. V CARu říkali jedno IUI a pak hned IVF, ale když bude jen malá šance na úspěch IUI, tak bych radši zkusila nejprve alespoň 3x IUI a pak terpve IVF jako poslední možnost...Jinak ti moc děkuji a hlavně GRATULUJU! Vidím, že jsi relativně čerstvá těhulka...když jsem viděla ty hromady léků u tebe v albu, tak klobouk dolů! Neměli jste to vůbec jednoduché a hodně jste si toho prožili...ještě jednou moc gratuluju a moc ti to přeju!
Jo ještě dotázek, kolikátý den si chodila na to IUI?

petrala
autor
9. bře 2011

@verru Ahojky,ja sla vzdy na utz 10-12 DC a pak podle velikosti foliklu mi dr rekla kdy mam prijid cca za dva dny🙂 je to vzdy dost rychli🙂)) iui je super jen skoda ze nam to nevyslo,tak jsem doufala☹
ale tobe drzim palce.....

petrala
autor
9. bře 2011

koukam ze se nam to tady pekne rozjelo🙂 to jsem moc rada.... 🙂
my mame jen pomalejsi spermie☹ jinak je vse ok,

petrala
autor
10. bře 2011

🙂

glumbi
11. bře 2011

Ahoj holky, más čeká první IVF asi koncem dubna, začátkem května...můžu se přidat? 🙂

verru
11. bře 2011

@glumbi No jasně, pojď mezi nás...nám to tady zatím moc nefrčí. Asi je to tím, že je to zatím dost daleko a alespoň já o tom zatím vůbec nic nevím.. 😅 Co máte za problém?

glumbi
12. bře 2011

@verru my už to řešíme půl roku a konečně jsme se rozhoupali...máme málo mršek, zkoušeli jsme léčbu a nic moc, takže jedině IVF+ICSI 🙂 28.3 jdeme na konzultaci do CARu a pak už to snad půjde rychle 🙂

rea73
12. bře 2011

Ahoj můžu se také přidat?Nás čeká IVF v červnu bude to 3IVF a v novém caru protože se budeme stěhovat tento měsíc.Tak doufám,že to bude změna k lepšímu.

luciusek
31. bře 2011

Ahoj holky,chtěla bych se taky mezi vás přidat.Nás čeká taky IVF v květnu nebo v červnu...

inza
7. dub 2011

Ahoj, po IVF me zustal Puregon tak ho nabizim. Piste do IP....Jinak vsem kdo ceka na IVF v kvetnu drzim palce. Nam nevyslo...

lindakap
10. dub 2011

Ahoj, já nejspíše v červnu. Snažím se teď udržovat se fit a načerpat síly, hlavně psychické 🙂

veverka.dada
24. dub 2011

ahojky 😵 taky bych se ráda přidala...2. května nastupuji dlouhý protokol 😉 docela se na to těším, po dlouhé době se něco konečně začíná dít...

bublenudle
25. dub 2011

Ahoj holky,mužu se přidat ?? ja se chystam na moje 3 IVF asi začatkem července....ted jsem po šestineděli,sama jsem otěhotněla ,ale bohužel mimoděložní těhu 7tt...takže laparka,potrat a oba vejcovody pryč ☹ ..Takže už jen opravdu IVF ...tak už se těšim až začnu se stimulkou... 😉

lindakap
25. dub 2011

Jak jsi snášela stimulace? Mě to čeká poprvé...

bublenudle
25. dub 2011

@lindakap ahojky,ja měla vždy dlouhý protokol,a bylo to ok....ale každej to ma jiné....

mmaxicka
26. dub 2011

ahojy holky muzu se k vam pridat? dneska jsem vyfasovala dlouhy protokol a hned zacinam se stimulaci ...

mmaxicka
26. dub 2011

@bublenudle muzu se te zeptat jake leky jsi mela pri dlouhem protokolu?

bublenudle
27. dub 2011

@mmaxicka Ahojky....ja si pichala gonal a puregon,a mela utroš a ještě cosi rano...a po ET si davala gel do pipky kazdé rano....kam do car chodiš??? kazdy car to ma trochu jine,a jine prašky...paa a hodne štěsti...

mmaxicka
27. dub 2011

@bublenudle ahojky chodim do Arlety v Kostelci nad Orlici... ja mela pri 1.IVF kratky protokol ale mela jsem jen jedno vajicko, to se sice oplodnilo ale nelibilo se mu u me ☹ takze ted zacinam 2cyklus a tentokrat prave s dlouhym protokolem, trochu me vydesilo to mnozstvi injekci (zatim je to 30 , to budu mit pekne rozpichane bricho 😖 ale co by clovek neudelal, ze) a jak jsi na tom ted ty?

bublenudle
27. dub 2011

@mmaxicka Ja jsem behem pul roku byla 2xIVF a 1xKet ale nic...ted jsem přirozene otehotnela,ale v skoro 7tydnu jsem musela jit na potrat,mela jsem mimoděložni těhu...takže mi ted skončilo šestineděli...no a za 2 měsice mujžu jit unovu na další IVF....tak doufám,že se tentokrat podaří....je to bohužel dlouha cesta k vytouženemu miminku...ja chodím do Brna....

lili1989
28. dub 2011

mmaxicka ahoj taky hodim do arlety,začatkem června mne čeka 2ivf.

mmaxicka
28. dub 2011

@bublenudle teda koukam co toho mas uz za sebou 😒 mrzi me ze se stale nedari...

mmaxicka
28. dub 2011

@lili1989 ahojky a jak jsi tam spokojena? my tam byli ted v utery a protoze tam doktor 14dni nebyl tak tam byl sileny blazinec, cekali jsme 2hodiny coz uz na manzu bylo hodne a uz byl vytoceny...nakonec jsem ani nesla k doktorovi ale k doktorce Musilove, ale byla taky v pohode... nakonec me prekvapilo ze se vlastne hned v utery zacalo s dlouhym protokolem tak to byl docela fofr ale alespon jsem se nestihla stresovat a uz je tu kolotoc injekci 😉

bublenudle
28. dub 2011

@mmaxicka No,bohužel....ale doufam,že nakonec budeme všechny mamky 😉