IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

luciasek1982
23. kvě 2011

@tonytony Nevěš hlavu 😉 5 den po transféru je ještě hodně brzy..... třeba budete mile překvapení 😉 Přeji hodně štěstíčka!

tonytony
23. kvě 2011

@luciasek1982 Mně už to zas tak brzy nepřijde, mnule už mě prsa pnula fest, pak teda trošku polevila asi na 2 dny a pak zase pnula a pnula a pnula ještě měsíc po biochemickém těhu...

sedmitecka
23. kvě 2011

@tonytony kočko, nepanikař, opravdu je brzy, já začala mít minule příznaky až cca 10. den po ET, a to jsem měla transferovány dvě výstavní moruly po pětidenní kultivaci .....

sedmitecka
23. kvě 2011

@mmaxicka holka moje, moc ti držím palečky!!!!!! všechny, i ty moje opuchýřovaný ze sobotního pochodu 😀

bohu_nka
23. kvě 2011

@tonytony No právě, minule to bylo to biochemické těhu, teď je to to pravé, takže neplaš!!!

bohu_nka
23. kvě 2011

@luciasek1982 Zatím jsem si test nedělala, bojím se, že nevyjde. Tak radši čekám. V našem CARu říkali, ať si ho uděláme za 14. dní a pak se máme objednat na kontrolu, tak asi počkám do čtvrtka...asi...

tonytony
23. kvě 2011

@sedmitecka
@bohu_nka holky, kéž by jste měly pravdu, ale nevím... pravdu máte v tom, že chytám už slušnou paniku☹

sedmitecka
23. kvě 2011

@tonytony ale jo, já se ti nedivím, já budu taky v panice, znám se, a po tom prvním nevydařeném pokusu (taky jsem měla MA), budu panikařit asi hodně......

bohu_nka
23. kvě 2011

@tonytony Já jsem v panice pořád a tebe se snažím uklidnit. Mě sice prsa trochu pnou, ale já to mívám normálně před MS. Zdá se mi, že mi otekl podbřišek, ale nevím, jestli je to příznak 😀 Co mě fakt trápí, je žaludek. Je mi pořád těžko a svírá se mi...jestli je to těch hormonech, nebo nevím. Každou chvíli mi bublají střeva, až se mi přítel směje, že mimčo už kope 😀 Jooo, kdyby byl příznak těhotenství panika a nezvozita, tak jsme těhotné obě, viď?

bohu_nka
23. kvě 2011

@esinka Esinko, kdepak jsi? 😀 Že tys nakonec jela na Slovensko? Dofám, žes nám přivezla nějakou vešku 😀 😀 😀

tonytony
23. kvě 2011

@bohu_nka tak to já dnes taky bublám- mám průjem- teda jen jednou jsem byla ráno, ale řídko bylo fest a ted mě ten pocit v břiše neopouští☹

tonytony
23. kvě 2011

@bohu_nka a kdy ty plánuješ test?

bohu_nka
23. kvě 2011

@tonytony Asi až ve čtvrtek, to je 14.den a pak se má volat do CARu,ale je možné, že zítra nebo ve středu seberu odvahu a zkusím to.

tonytony
23. kvě 2011

@bohu_nka tý,jo až 14.den?tak to my ofiko máme testovat už 10.den a 12.den definit.krev, mně teda 10.den vychází sobota a 12.pondělí,tak bych nejraději šla až na tu krev☹

tonytony
23. kvě 2011

holky, průjem a takový pocit na průjem nemáte nikdo?

bohu_nka
23. kvě 2011

@tonytony A kam do CARu chodíš? A měli jste PK? My měli 72hodin(3dny).

tonytony
23. kvě 2011

Chodím do Heliosu v Brně a měli jsme PK 6 dní vč. genetického vyšetření embryí- PGD- ebryjka vyšla naprosto zdravá a byly to už hatchující blastocysty, tak nevím, jestli to nedopadne ani teď, co víc ro to udělat, už je to naše 3.IVF:-(

bohu_nka
23. kvě 2011

@tonytony Týýýjóoo! To máte teda superembryjka 😀 Tak to chápu ten 10. den. Nám dělali jen ISCI a "šoupli" mi je zpět hned 3. den, takže říkali test až za 14. dní a krev 20. den. Já chodím do Českých Budějovic.

tonytony
23. kvě 2011

No, jenže nám to je k prdu- u 1.IVF bylo 1 taky takhle hezký a nic, to jsem ale nebrala Prednison ani nepíchala Clexane na ředění krve( mám trombofilní mutace), u 2.IVF nám zbylo jen jedno a nebylo zcela v pořádku, tak jsem ani nečekala, že se chytí- chytilo, ale pustilo, jak dr. předpokládal, takže biochemické, teď ty 2 zdravá byla pro nás zázrak a věřila jsem tomu, že to klapne, když beru Prednison, píchám Clexane a jsou super a zatím to moc nevypadá☹ Myslím, že už bych prsa cítila☹

bohu_nka
23. kvě 2011

@tonytony Podle toho co čtu, tak to vidím dobře. Minule jsi cítila a nebylo, takže teď zatím necítíš a BUDE!!!

tonytony
23. kvě 2011

@bohu_nka No, ono bylo, ale pustilo se, // byly a těhu taky, jen pak rychle skončilo... A pokaždé, kdyžb těhu bylo( ať už skončilo jakkoli), tak prsa pnula a byla to u mě 1.známka, proto tak plaším, že pořád nic☹
To už mě spíš dnes začíná bolet bvřicho, ale možná od toho průjmu nebo spíš teda pocitu na průjem nebo nervíků než něčeho jiného☹

mufinka26
23. kvě 2011

@tonytony jak si psala ten pocit na průjem, tak to sem měla po opu a pak ještě 3 dny po ET... ted mám poslední dva dny spíš opačný problém 😅
jinak kočko... určitě to bude dobrý, ikdyž to ted vidíš černě... třeba to, že bereš ten Prednison a pícháš si Clexane tak to potlačuje ty prvotní příznaky, který bývají každý těhu jiný 😉 takže určo to bude dobrý 😀

mufinka26
23. kvě 2011

@bohu_nka teda tobě závidím, že máš tu vůli a zatím si netestovala 😀 myslím na tebe at ti to vyjde 😀 😀

bohu_nka
23. kvě 2011

@mufinka26 To není vůle, ale strach. Co když tam // nebudou?
Ty už jsi testovala? Jak dlouho jsi od ET?

mufinka26
23. kvě 2011

@bohu_nka to sme na tom podobně na jednu stranu se na čtvrtek těšim, nadruhou co když tam // nebudou... dneska sem 7 den po ET..

tonytony
23. kvě 2011

@mufinka26 Ne, ne, ten Prednison jsem brala i u 2.IVF, jen nepíchala, ale brala Amopyrin, tím to nebude☹ Já se tak nechci pozorovat, ale to, že mi nic není je horší než tisíc jakýchkoli jiných příznaků...
Nicméně dnes se motám, jak vstanu, ale to bude taky spíš utrogestanem než něčím jiným, kruci, já si tak přála být v kómatu po ET až do min. testu nejlépe konce 1.trimestru:-(

luciasek1982
23. kvě 2011

@tonytony Aha, tak to jo. Já znám holky, které na sobě nic nepozorovaly a těhu i tak byly! Ale uvidíš, třeba to klapne 😉

luciasek1982
23. kvě 2011

@bohu_nka Jo to moc dobře znám.... taky jsem vždycky váhala jestli si testík dělat a nebo ne. Měla jsem strach, že budu moc brzy zklamaná..... raději jsem si chtěla nećhávat delší naději v to, že se to povedlo. Ale abych pravdu řekla, tak jsem nikdy nevydržela do odběrů, vždycky jsem si testík udělala ještě před kontrolou 😕

mufinka26
23. kvě 2011

@tonytony to chápu... jestly to u nás vyjde tak bych byla nejradši do konce prvního trimestru taky v komatu... před dvěma roky sem měla zamlklý potrat v devátym týdnu... takže malá dušička ve mě je..

bohu_nka
23. kvě 2011

@luciasek1982
@mufinka26
@tonytony
Holky, zůstaly jste doma? Nebo chdíte do práce?