IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

tonytony
24. kvě 2011

@mufinka26 Tak jak tady šmejdím na netu, tak někdo zrovna psal, že ho tačalo bolet v krku a teplota a ře tam byly//🙂 Tak se drž, a´t je to tak i u Tebe! Já dnes v noci byla celá zpocená, ale asi strachy a utrogestanem, teplotu určitěnemám, spíš dnes běhám na WCko nějak hodně a blbě se mi dočurává, ale to už mi asi hrabe úplně☹

mufinka26
24. kvě 2011

@tonytony já pořád zase strašně piju,pořád mám strašnej pocit žízně a jak říkám, vařim se ve vlastní štávě ☹ fakt mazec... no tak, kéž by to tak bylo.. a na malou lítám taky.. přijdu si jak průtokovej ohřívač 😀 no uvidíme jak dopadneme.... 😀

tonytony
24. kvě 2011

@mufinka26 Já taky piju víc než jinda, i proto si myslím, že chodím víc čurat a nic jiného v tom spíš není, ale nevím, no...

martinalibor
24. kvě 2011

@mufinka26 Ahojky Mufinko 🙂 i tobě moc děkuji za krásné přivítání mezi Vás 😅
Já mám také zavedenýho jednoho mrňouska, tak doufám, že to vyjde i když je u jednoho menší šance. A jakpak se cítíš? Tak koukám, že nás je tu hodně koho v nejbližší době čeká testík . Jinak taky se trochu bojím, dneska smrkám a mám nějakou rýmu :(

mufinka26
24. kvě 2011

@martinalibor to mě zase pobolívá v krku a celkově se cejtim strašně unavená... taky doufám, že nám to tady všem vyjde 🙂) akorád sem docela nervozní, ale to tady asi každá 🙂) moc ti budu držet palečky...

martinalibor
24. kvě 2011

@mufinka26 Děkuji moc a i já tobě 🙂 🙂 🙂 tak krásný sluneční den, zatím pa 😅

mmaxicka
24. kvě 2011

ahojky holky tak jsem doma z caru a s dobrymi zpravami 🙂 ti nasi 3bojovnicci vsichni zabojovali a jeden je uz u me v brisku a 2 v mrazacku 🙂 tak z toho mam fakt radost... probirala jsem s dr.to moje boleni bricha, tak rikal ze to jeste nejakou dobu budu citit ze po tom mnozstvi foliku mam porad zvetsene vajecniky na 8 a 6cm..ale volna tekutina tam nikde neni takze snad zatim dobre

@tonytony vim ze se to lehko rekne ale nehazej flintu do zita... kamaradka kterym vyslo 1.IVF tak rikala ze jedine co po et bylo jinak bylo ze mela 2dny prujem a to ze pry proplakala protoze se bala ze pri tech krecich ve strevech se embryjko nemohlo udrzet .-) ale prsa a jinak citlive bricho zacala mit az tak na 6tt... takze klidek .-) vazne to muzes mit jinak nez jsi to mela predtim

@martinalibor vitam te mezi nama, at ti tu utece cekani na testik .-)

@mufinka26 rika se ze priznaky nachlazeni a chripky muzou znacit tehu 😀

tonytony
24. kvě 2011

@mmaxicka Tak moc gratuluju, tomu se říká nádhera, když vydží hezky všechny, to jsou silní bojovníčcia Ty to vybojují🙂 Drž se moc🙂

mufinka26
24. kvě 2011

@mmaxicka no to je skvělííí... tak at se bojovníček pěkně uhnízdííí 😀 😀 no jestly to je příznak těhu to uvidíme vpátek 😀 ty odpočívej at se bojovníčkovy pěkně hnízdí 😀 😀

jijina
24. kvě 2011

Ahoj, ráda bych se přidala k této diskuzi, také čekám na testík a vůbec to neutíká jsem po 3.IVF

tonytony
24. kvě 2011

@jijina Ahojky, tak to jsme na tom podobně- jsem taky po 3.IVF a čekám, ale nějak to nadějně nevidím- viz. výše☹ Kolikátý den jsi po ET?

mmaxicka
24. kvě 2011

@jijina vitej 🙂 teda koukam ze v tehle diskuzi jsme uz vsechny zkusene "i-ve-ef-acky" 🙂) tak kez by to pro nas vsechny bylo uz posledni .-))

mmaxicka
24. kvě 2011

@tonytony
@mufinka26 holky diky moc 🙂

mufinka26
24. kvě 2011

@jijina též tě vítám.. a jak se cítíš?

jijina
24. kvě 2011

Díky za přijetí. 🙂 První IVF bylo před 5 lety a úspěšné, máme holčičku 🙂 . Tak jsme se rozhodli pro druhé na podzim, ale bohužel,to nevyšlo, protože mě to první uplně zničilo 3 operace a přišla jsem o vaječník tudíž málo vajíček, zbyla jen jedna bublinka po třech dnech kultivace. Dnes jsem 10 den ET, 2 embrya po 5 dnech kultivace a zatím dobré test vyšel pozitivně, akorát se neraduji, protože nevím jestli to neovlivňuje Pregnyl.

tonytony
24. kvě 2011

@jijina To už by něměl, tak to si mylsím, můžeš začít radovat, já potichounku gratuluju🙂

bohu_nka
24. kvě 2011

@mmaxicka Tak to je supeeer! Už sis jednoho bojovníka přivezla! Tak ať se mu u tebe líbí 🙂

@jijina Ahojky! Já si taky myslím, že to není pregnylem!!!

Holky, já měla dneska nějaké nakupování a byla jsem na návštěvě u kamarádky....no a když jsem přijela dom, tak jsem se najedla a byla jsem naprosto vyřízená, vůbec jsem nemohla udržet oči otevřené... od 18. do 20:30 jsem spala jak dudek!!! Ach jo, ta únava!!! To se mi snad nikdy nestalo, že bych takhle navečer spala 😀

jijina
24. kvě 2011

No tím si fakt nejsu jistá poslední byl v pátek ráno, ale Tobě přeji i Všem ostatním ať to vynde. Vím že to není nic příjemného a konečně je taky někdo kdo to chápe a ským mohu pokecat. Ten kdo si tím neprojde tak fakt nic neví, ale nikomu to nepřeji.

jijina
24. kvě 2011

Jen se chci zeptat jestli ste si to taky některá po transféru nepíchala ten Pregnyl 5, 7, 10 den

bohu_nka
24. kvě 2011

@jijina já teda ne.

tonytony
24. kvě 2011

@jijina Tak to já taky s Pregnylem takhle nemám zkušenosti☹

tonytony
25. kvě 2011

@mufinka26
@mmaxicka
@jijina
@martinalibor
@bohu_nka
Tak jak se holčinky vede? Já to už nějak uvnitř vzdávám, není mi dnes už vůbec nic, tak přestávám věřit, jen teď najít sílu to definitvně ukončit testem nebo krví- strašně se bojím, na 2.stranu už bych to ráda měla za sebou...
Vůbec nějak nevím, co u nás bude dál... Mám pocit, že u nás IVF ani s nejlepšími podmínkami a šancemi nefunguje a to je prostě průšvih☹

mufinka26
25. kvě 2011

@tonytony kočko nevzdávej to... vím, že je to pro tebe ted těžký, ale nevzdávej to... opravdu.. každý těhu je jiný a příznaky můžou přijít později 🙂 myslím na tebe a držim ti moc pěstičky... tentokrát to musí u tebe vyjít... 🙂 a myslím, že tomu věřím nejen já.... 🙂

jinak u mě nic nového.. každý den si měřim teplotu a pořád se drží na 36,8 nebo 37 .... takže žádná změna.. prsa mě bolí jak když tam mám beton, ale to si myslím, že je z utrogestanu....

bohu_nka
25. kvě 2011

@tonytony A kdy můžeš zajít na krev? Možná je lepší to rozlousknout, než tohle užírání.

tonytony
25. kvě 2011

@mufinka26 Myslíš teplotu v podpaží nebo BT? M8 to nějaký význam s Utrogestanem?

tonytony
25. kvě 2011

@bohu_nka Právě že až v pondělí 12.den po ET, to se do té doby zblázním, testovat se bojím, ale právě si říkám raději to vědět než tohle, ale jsem srab☹

mufinka26
25. kvě 2011

@tonytony v podpaží... BT mám 37,6.... u mě ty prsa si myslím, že je to po utrogestanu...

mufinka26
25. kvě 2011

@tonytony to neni srabáctví kočko.... sme tu všechny z tebou... 😉

bohu_nka
25. kvě 2011

@tonytony Jenže ty TT domácí nejsou 100%. Tak když si ho uděláš takhle brzy, můžeš se akorát nervit ještě víc.
Nevím, jestli tomu věříš, ale zkoušela jsi někdy nějakou kartářku nebo numeroložku, léčitelku...nebo tak něco?¨Já už dvakrát u jedné byla a je skvělá!!! No a včera jsem k ní šla s mojí kamarádkou, která má problémy a bála se tam jít sama. Já jsem nic vědět nechtěla a první, co kartářka řekla bylo, jestli nejsem těhotná, že to tady děsně cítí!!! 😀 Já koukala jako vrána, protože jsem se vůbec na nic neptala a šla jsem tam jen kvůli té kamarádce....ale dost mě to uklidnilo.

tonytony
25. kvě 2011

@bohu_nka No, já byla u kartářky 2x, poprvé už je to dýl a řekla mi, že budu mít ještě chlapečka...Podruhé teď nedávno a ta mi řekla, že tenhle rok budu těhotná a bude to kluk... Tak jsem tomu teď moc věřila, ale... asi ne...