IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

tonytony
13. čer 2011

@demima Jistě, nemusí se to jedno vůbec chytit... No HCG bylo 776- 12.den po ET- nedá se dle toho ale podle mě tohleříct, někdo má HCG nižší a jsou tam a někdo vyšší a je tam jen 1, takže tohle neřeším, modlím se, aby tam bylo aspoň jedno a hlavně se srdíčkem a bylo vše v pořádku až do konce! Vše ostatní, co by bylo navíc, bude jen třešinka na dortu- samozřejmě🙂

demima
13. čer 2011

@tonytony 🙂 myslíš ,že už bude ve čt slyšet i srdíčko?

tonytony
13. čer 2011

@demima No, prý by být mělo- budu 7+0, mám strach, velikej, zamlklý mám už taky za sebou, bohužel☹ Jen ne po IVF- což by teď bylo po tom všem, po 3IVF výrazně horší☹

demima
13. čer 2011

@tonytony ☹ to je mi líto ,ale tentokrát to bude určitě dobré ,musí 🙂 jen prosím tě můžu se zeptat ,ten zmlklý jsi nějak poznala?Já se toho totiž taky trošku obavam ,no trošku hrozně moc se bojím ,že testy jsou ok a pak přijdu na uz a dostanu šok.Kdyby s mimi něco nebylo v pořádku tak by mě asi rovnou převezli na jiné oddělení ☹

mufinka26
13. čer 2011

@tonytony ahojky budu na tebe moc myslet a neboj to srdíčko, nebo srdíčka 😀 😀 😀 😀 tam určitě budou 😉 😀 😀 😀 😀

mufinka26
13. čer 2011

@demima ahoj jestly můžu odpovědět i já, já měla taky zamlklý potrat v 9tt. popravdě sem nepoznala, že je něco špatně ☹ zjistily to až na uz.... ale neboj mimísek bude ok a nad tímhle ani radši nepřemýšlej 😉 😉

tonytony
13. čer 2011

@demima Právě že vůbec- nic... Jen šok na UZ... Ale přece jen to je jiné asi po norm. otěhulení a po 3.IVF takový konec- to myslím, že chápete tady každá☹

tonytony
13. čer 2011

@mufinka26
@demima Děkuju, jste hodný, to já se právě strašně bojím, že bych se tam fakt totálně sesypala a skončila na tom jiném oddělení☹

mufinka26
13. čer 2011

@tonytony neboj kočko, smůlu už má vybranou na xlet dopředu, ted bude jenm to dobrý a krásný 😀

tonytony
13. čer 2011

@mufinka26 Mufi a Ty jsi už před tím na UZ u miminka srdíčko měla třeba kolem toho 7.tt a pak v 9. najednou nebylo- nebilo? U mě naštěstí nebylo- nebilo od začátku, takže aspoň to nebylo tak strašný, že bít přestalo- aspoŃ tak jsem si to tenkrát "ulehčovala" si to tak říkat...

demima
13. čer 2011

@mufinka26 ahoj děkuju tak to mě mrzí co se ti stalo ☹ , a já si myslela ,že se musí vyloženě krvácet nebo musí být nějaké bolesti...snažím se na to nemyslet,ale sem tam mě to bohužel napadne.Jak si na tom ty? pokud si vzpomínám tak by jses měla v nejbližší době připravovat na KET 😉

bohu_nka
13. čer 2011

@tonytony Holky, já vás praštím!!!!! Jdu na srdíčko zítra a teď jsem sem vlezla a dočítám, co jste dneska napovídaly, a čtu tohle..... JÁ UŽ SE TAKY BOJÍÍÍÍÍÍÍM!!!!

mufinka26
13. čer 2011

@tonytony u mě bylo-bilo už v tom 7tt.. moje mudra má uz v ordinaci a když sem šla na kontrolu ve 12tt tak se jí to nezdálo a poslala mě do nemocnice, tam my řekly, že podle velikosti se mimi přestalo vyvíjet 9tt.. no a srdíčko už nebilo ☹ ☹ byl to šílenej šok, protože sem si myslela, že už to riziko je zamnou, že mám ten 12tt, no a ono to tak nebylo

mufinka26
13. čer 2011

@demima jojo.. ted čekám jenom na mrchu a hurá na stymulaci na KET, já se tak nemůžu dočkat, až budu mít zase bobísky u sebe 😀 😀
@bohu_nka neboooojjjjjjj.... srdíčko tam bude bít jako zvon 😀 😀 😀 😀 😀

demima
13. čer 2011

@tonytony jj to máš pravdu ,když někdo otěhotní přirozeně tak si myslím ,že to asi až tak intenzivně neprožívá jako po ivf ,to člověk hlídá každý den ,každou hodinu.Neboj ve čt skončíš maximálně doma s velikým úsměvem a spokojeností jak se mimi krásně daří 😉

demima
13. čer 2011

@bohu_nka jé je ,no začali jsme celkem nepříjemnou debatu tak pryč s ní.NEBOOJ bude to dobrý u nás všech a basta 😀 který den jsi po ET?už máš za sebou nějaký uz?

demima
13. čer 2011

@mufinka26 tak to je super ,doufám ,že se brzy přidáš k těhulkám ,držím palce 😵

tonytony
13. čer 2011

@mufinka26 No, to je právě to děsný, že až do porodu jen nervy a že si člověk nemůže oddechnout a radovat se☹
@bohu_nka Moc se omlouvám, to zase já tady plaším- mě ber s rezervou, já jsem tady vyhlášená stresmanka, tak si toho nevšímej... Zítra u Tebe bude vše v pořádku🙂

demima
13. čer 2011

@tonytony nejsi jediná 😅

mufinka26
13. čer 2011

@demima v to taky doufááám... sem optimista a budeme to zkoušet tak dlouho dokud to nedopadne dobře 😀 😀 ale ted tomu strašně věřím, protože nám dají dva bobísky a věřím v úspěch 😀

bohu_nka
13. čer 2011

@demima jojo, už jsem byla na krvi a utz - 21den (mám i foto 😀 . To bylo krásný! Zítra budu 4 týdny a 5 dní po ET.

demima
13. čer 2011

@mufinka26 tak to je super přístup a u takové maminy se bude bobíškům určo líbit 😀

bohu_nka
13. čer 2011

@tonytony
@demima Já právě moc stresmanka nejsem...teda nebývala jsem, ale co se nám nedařilo miminko, tak jsem začala být...to se nedá bez stresu. Člověk skoro nic nemůže udělat, jen pořád na něco čeká a bojí se ....

mufinka26
13. čer 2011

@demima budeme pěkně celá rodinka na chatě v jižních čechách, takže pěkně na čerstvím vzdoušku, občas krátká procházka do lesa co máme hnedka za chatou, bude to pohodička, v práci dovča, takže žádný omezování kvůli neschopence.. 😀 😀 prostě klídeček 😀 😀 a to by bylo, aby se mimíska nechytly

demima
13. čer 2011

@bohu_nka tak to je krása 😀 já byla pouze na krvi 11 den po ET a na utz jdu až 33 den po et.

tonytony
13. čer 2011

@bohu_nka No, právě, mě takhle 3 IVF totálně zdeptala a udělala ze mě uzel nervů... U6 bych chtěla tak moc žít zase normálně...

mufinka26
13. čer 2011

@demima
@bohu_nka
@tonytony jinak těhulky, já vám tak záááávidíííím, ale v dobrém a přejícném slova smyslu 😀 😀 😀 😀 moc vám to přeji, že vám to vyšlo 😀 😀 😀 😀

tonytony
13. čer 2011

@demima Jsme na tom fakt hodně podobně- myslím s těmi termíny krve a UZ, jinak na plašení si trvám, že na mě fakt asi nikdo nemá- už mi to tady hodně holek na MK taky napsalo a to jen čtou, jak plaším, naživo to je mnohem horší☹

demima
13. čer 2011

@bohu_nka to souhlasím ,že se to nedá,nejvíc miluju ty řeči kamarádek ,které mají děti sotva se otřou o chlapa a mě vykládají ať nestresuju 😠
@mufinka26 no tak to jsou super podmínky 🙂 My jedem na konci června na Vranov ,tak už se taky nemůžu dočkat až vyjedem někam na čerstvý vzduch než pořád hnipkat v začouzené Ostravě 😀

tonytony
13. čer 2011

@mufinka26 Ještě není co tak úplně závidět, fakt ještě ne, ale vím, jak to myslíš, taky jsem to tak u těch 2 IVF cítila, ale neboj, věřím, že teď, jak píšeš, to bude to pravé období pro Tvoje Štěstí a bude slavit narozeniny se ségrou🙂