IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

sedmitecka
7. črc 2011

@mufinka26 kéž by, moje největší přání na světě 🙂 a včera jsme si s mužem udělali piknik v průhonickém pakru urybníka a provokativně nad námi pořád létali dva čápi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
7. črc 2011

@spimy já sem vyfasovala na druhý den cyklu estrofem 1-0-1 12.den cyklu sem měla UZ jestly je slyznice ok... byla takže od 15. dne od večera utrogestan 2-2-2... musím brát oba ty hormony... pan doktor říkal, že je budu muset brát do 11. týdne.... pokud to vyjde 😅 jako že to vyjde 😀 😀
U nás byl problém, že nemám ovulaci 😒

mufinka26
7. črc 2011

@sedmitecka no tak to je znamení 😀 😀 😀 😀

mufinka26
7. črc 2011

tak děvčátka, já se pomalu odpojím... v půl jedenáctý budu vyrážet, mám to sice kousek k APolináři, ale radši sem tam vždycky dřív a nasávám tu miminkovskou a těhulkovskou atmosféru 😀 😀 😀 😀

spimy
7. črc 2011

@sedmitecka No tak to je jasný znamení, že to budou dva kluci 😀

@mufinka26 Tak "tfuj tfuj" pro štěstí! 🙂

cuddle
7. črc 2011

@sedmitecka ti capy jsou hrozni, taky jsem je videla posledni dobou nejak casto, jen porad neleti tim spravnym smerem.....doufam, ze jim co nejdriv dojde nase GPS souradnice at trefi 😀

cuddle
7. črc 2011

@mufinka26 drz se 🙂

sedmitecka
7. črc 2011

@cuddle takyj sme na ně řvala, ať se nepředvádí a letí k nám, že jsou nějak pořád dezorientovaní 😀

cuddle
7. črc 2011

@sedmitecka jsou to jen ptaci 😀

sedmitecka
7. črc 2011

holky, jak dlouho může ukazovat pregnyl pozitivní test??? já byla včera 13. den od Pregnylu.....

cuddle
7. črc 2011

@sedmitecka rekla bych max do 10teho dne, zalezi jakou jsi mela davku, neboj to uz pregnyl byt urco nemuze .....ja mela pichnuty vcera a schvalne jsem si dnes delala test, abych vedela jak je silna carka po nem, a jeste to mozna prubnu jednou tak ze 5 dnu - abych pripadne mohla pak porovnat, ale 13 ty den to pregnyl nebude 😀

revilo
7. črc 2011

@sedmitecka tak to jsem si oddychla,ze ti to prestalo! Ja jsem dnes 5 den od ET,ale ms mam dostat az pristi patek, tak zatim nestresuju. Mas uz nejake priznaky?

spimy
7. črc 2011

Tak se mi právě dostavila MS, to byl fofr. Aspoň nebudeme čekat tak dlouho.

cuddle
7. črc 2011

@spimy tak to bylo rychle, ja bych zkusila hned ten KET, kdyz uz tak proc cekat, pokud se citis, tak bych do toho sla , at se prckove v tom mrazaku zbytecne nepochladi 😉

esinka
7. črc 2011

ahojky holky..tak jsem dneska byla na další kontrole a zase jsem viděla to naše krásné prtě..hezky si tam plave,vrtí už ručkama i nožkama a jsme 11+1..příští týden jdeme na genetiku a další kontrola + tripltest 5.8...
teď v sobotu jdeme šlapat Bílou Opavu..je to každoroční výšlap-vzpomínka na manželova tatínka..byla jsem jako těhule s Verunkou,tak půjdu i teď..a moc se těším..zatím všechny testy vypadají dobře,jen mě zlobí hodnoty štítné žlázy..i přes to,že mi zvýšili dávky..tak asi půjdu dříve,než jsem měla v plánu,aby se něco nepotento..

snažilky,moc vám držím pro štěstí vše,co se dá,aby se brzy zadařilo..
vítám nově příchozí
a těhulky,kde jste?co nového?se někde válíte,co?mě sluní nedělá dobře,takže se mu vyhýbám a vylézám zásadně ,když nesmaží...špatně je mi stále,ale zjistila jsem fakt,že zvracím,jen když vstávám na budík.. 😀 ..to je ,co? 😀 😀 😀 😀 ..ale jinak se to lepší,tak snad nebudu mít tak hrozný průběh,jako u Verunky..papapa a čeká nové zprááávy!!!

mufinka26
7. črc 2011

tak děvčata bojovníčci, už jsou u maminky v bříšku 😀 😀 rozmrazily nám tři, jedno to nevydrželo, druhý je trošku slabší a třetí je výborné kvality 😀 😀 😀 takže sme nechaly zavést ty dvě 😀 😀 😀 cítím, že to bude dobrééé 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
7. črc 2011

@esinka teda to už máš v bříšku pěknýho plváčka 😀 😀 😀 zachvilku, už budeš psát jak tě krásně kope 😀 😀 😀

spimy
7. črc 2011

@cuddle Já bych určitě ráda hned, proto zjišťuji, co mě čeká, jak dlouho to bude trvat a tak 🙂 Myslím, že to bylo tak rychlé proto, že jsem včera vysadila Utrogestan, on tu MS drží, ne?
@mufinka26 Super, že už jsou prcci u maminky 😉 🙂

bohu_nka
7. črc 2011

@esinka Ahoj Esinko!!! Já byla taky teď na kontrole. My jsme 11+0 a měříme 41mm 😀 Já to horké počasí taky nedávám! Naštěstí máme v baráku chládeček! a o víkendu jedeme do Rožmberka na festival České hrady - to naše miminko prostě musí mít dobrý hudební vkus 😀
Jinak vítám všechny těhule, skorotěhule, simulantky a předsimulantky 😀 Frčí to tu pěkně! Tak držím všem palce!!!

bohu_nka
7. črc 2011

@mufinka26 Tak ať je jim u tebe líbí a ať se v té tvé "garsonce" zabydlí 😀 😀 😀

cuddle
7. črc 2011

@spimy ano mel by , ale je to taky asi individualni, nekdo dostane ms i presto ze bere utros, ja vzdy az po vysazeni , no jak psala mufinka taky zalezi jak to mas s tou ovulkou, pokud nemas problem a neni potreba to telo nejak pripravit, nemel by to byt problem vrhnout se nato tento cyklus

cuddle
7. črc 2011

@mufinka26 jeeee ty se mas 🙂

mufinka26
7. črc 2011

@cuddle neboj, taky budeš mít brzy bojovníčky v bříšku 😀
@bohu_nka teda to letí, nedávno sme si tu psaly, že budeš teprve testovat a ty už budeš mít pomalu zasebou první trimestr 😀 😀

mufinka26
7. črc 2011

@spimy já to měla po ET tak, že sem odmenstruovala, čekala sem na další Mrchu a teprve vní sem začala stymulovat... ted my pan doktor řekl, že pokud by KET nevyšel, jako že vyjde 😀 😀 tak můžu začít stymulovat hnedka 😀 😀 ale říkal, že ty dvě embrijka co nám zbyly si prý můžeme vyzvednout za dva roky 😀 😀 po porodu na další miminka 😀 😀 😀

cuddle
7. črc 2011

@mufinka26 jakoze bys k tem dvojcatum pak pridala jeste jednou dvojcata, teda ja osobne si myslim, ze by mi ty jedny stacili 😀

mufinka26
7. črc 2011

@cuddle to radši neee... ikdyž dcerka by asi proti nebyla, ta se moc těší až bude mít sourozence a je jí jedno jestly jedno nebo dva 😀 😀 my budeme rádi, když se prdouskové udržííí 😀 😀 😀 😀

cuddle
7. črc 2011

@mufinka26 urco se urzi, komu by se v tom horku chtelo ven 😉

martas14
7. črc 2011

ahoj holky, zdravím všechny
mufi taky moc držím ať se bojovníčci drží a pěkně zabydlují, já mám dnes 5 po ET tak si taky hrajem na bydlení 😀

martas14
7. črc 2011

@cuddle tobě už se to taky krátí zítra bude sklizeň úrodičky, tak ať je toho pořádná hromada 😉

mufinka26
7. črc 2011

@martas14 tak to už se pěkně zabydlely 😀 😀 to budeš brzy testovat... určitě budou // 😀 😀