IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

demima
30. kvě 2011

holkiiiii tak jestli nejsem blázen ani já ani manža tak máme na testu ducha po 5 letech čekání 😀 Prosím kukněte na to a písněte svůj názor moooc díky(pokud se mi to tu teda podaří vložit)

demima
30. kvě 2011
demima
30. kvě 2011

9 den po ET

mourinka29
30. kvě 2011

@demima juuj moc gratulujuuuuu a mužu vědet,jak staré a kolika buněčné embryjko ti zavedli??? a co se týče EUROFERTILU,tak jsem spokojená,všichni milí a to je pro mě nejduležitější 🙂

mourinka29
30. kvě 2011

vidíím,že jsem se přidala do správné diskuze 😀 😀 😀 😀 ,samá těhulka,jedna vedle druhéééé 😲 😲 😲 😲 😲 ,tady se mi bude líbit 😀 😀 ,snad je to pořádně nakažlivé 😀 😀

mourinka29
30. kvě 2011

@martinalibor tobě taky gratulujuuuu k těhotenstvíí,krásné testíky,holky já mám uplně husinu 😀 😀 😀 ,ono to fáákt jde,já už ted po druhém neuspěchu si řekla,že to snad ani nejde 🙄 ,ale vím,že jde,sama jsem to zažila a jen doufáám,že se zase zadaří a že ted ty dva nezdyry byla jen blbá náhoda,jsme kruci zdraví tak to musím vyjít néééé 😒 😒 😒

jaruska111
30. kvě 2011

@demima Mooooc gratuluji, jak Tě napadlo si udělat testík ???? To je supééér moooc gratuluji, snad na tom v pátek budu podobně nebo ve středu možná už to nevydržím...

mourinka29
30. kvě 2011

holky mi už z toho testování hrabe 🙄 🙄 🙄 🙄 ,udělala jsem ted tolik testíku,na každém cosi bylo 😒 😒 ,ale asi jsme to jen chtěli vidět,příště fákt nebudu testovat,ted jsem se vytrestala jako blázen 😒 😒 😒

demima
30. kvě 2011

@mourinka29 děkuuuju 😉 no našemu bobískovi se moc nechtělo vyvíjet,měli jsme 5 dní PK a 6 den mi zavedli morulku.Moc ti přeju ať se taky brzy dočkáš.Souhlasím s názorem dobrá diskuze 😉 jen doufám ,že na nás nečekají opět nějaké komplikace

demima
30. kvě 2011

@jaruska111 no už jsem to nemohla vydržet.Do toho to špinění ,tak jsem si říkala že si zajdu pro test ,že dneska už tam něco být musí a nebo ať si nedělám zbytečné naděje a ony na mě vykoukli 😀 u tebe jsem vyčetla že jsi taky testovala a byl tam dušík ,tak sem s ním co?

demima
30. kvě 2011

@mourinka29 a jak jsi na tom vlastně ty ,kolikátý den po ET?

jaruska111
30. kvě 2011

@demima hele já si nejsem moc jistá ☹ já to vidím ale ukazato ho někomu jinému tak ho asi neuvidí, dělala jsem si dva na jednom nic a na tom druhym jsem něco viděla co by mohlo napovídat druhé čárce, ale ještě počkám asi do středy, myslím si ale že to bude blbý... ☹ Ještě mam ubčas už druhý den bolesti v podbříšku na pravé straně jako od vaječníku, tak nevím co to je....

jaruska111
30. kvě 2011

@mourinka29 To jsi na tom stejně, taky na tom jednom asi vidím co chci já, a ukazat ho někomu jinému tam nic neuvidí a jsem 8 den po ET

demima
30. kvě 2011

@jaruska111 tak vydrž a uvidíš ,že čárečka bude sílit ,musí 😉 mě taky pobolívá břicho a ještě k tomu to špinění ,které mi přijde že se víc a víc zhoršuje tak uvidím jak vysoké bude hcg ve středu.Když si ,ale viděla dušíka tak snad by to mohlo být dobrý znamení 😉 Vůbec nikomu jsi to neukázala?to bych asi nevydržela.Mě se ta druhá začala barvit poměrně hned,test jsem dělala na tajňačku a když už jsem viděla náznak druhý č. tak jsem ječela na manžu ať se jde podívat jestli nejsem blázen.A to jsem si tolik roků plánovala jak krásně mu to jednou oznámím

jaruska111
30. kvě 2011

@demima ,neukazala jsem dneska doma sama, manžel má celý den, možná večer mu to řeknu,ale on mi vynadá že jsem už ten test dělala...... Něco fak já tam vidím, ale myslím že je to spíš negativní ☹ Ale neztrácím naději,🙂 ofiko testovat bych měla až za týden co mi řekli v CARu, a MS má příjít v pátek, v sobotu nebo v pátek budu testovat znovu když se nedostaví v pátek MS

demima
30. kvě 2011

@jaruska111 držím palečky ,máš ještě poměrně dlouho do ofi. ms to já ji měla dostat včera.Uvidíš bude to dobré ,musí!!!

jaruska111
30. kvě 2011

@demima Hele, kolikáteho jsi měla ET myslím 19.5.?? já měla totiž pocit že jsi víc jak 9den po ET.

mourinka29
30. kvě 2011

Holky já nechodím na klasické ivf,jen na minimálni stimulaci s clostylem zavedli mi dvě embryjka bez PK a jsem dneska 14tý den od oplodnění,takže 14DPO,ono se to prý počítá od oplodnění,což je den po punkci je 1DPO,
@demima a prosímtě,jakto,že ti ho nechali tak dlouho kultivovat??tys měla víc jak 5 embryjek ????

jaruska111
30. kvě 2011

@demima jooo a děkuji za podporu. Třeba jo, ještě tajně doufám, ale vzdala jsem to jako posledně po OPU pač po těch 48h se nechtělo vyvíjet a v neděli mi řekli přijeďte 🙂 Třeba to dopadne stejně, uvidíme,

demima
30. kvě 2011

@jaruska111 no vidíš já to měla stejně a jak to zatím vypadá.Já byla na ET 21.5.

demima
30. kvě 2011

@mourinka29 no právě že nee.Měla jsem 17 vajíček z toho se oplodnili pouze 3.Embryoložka říkala ,že se nevyvíjí dle jejich představ ani jedno.Říkala ,že ten 5 den bude rozhodnutí a že mi jinak ten cyklus stopne bez ET.Ty 2 to nepřežili a právě ten jeden bojovníček se ten 5 den rozvinul tak mi jej zavedli

mourinka29
30. kvě 2011

@demima ahááá tak tos měla hodně vajíček a neřekla ti,čím to muže být,že jich tolik nebylo dobrých???,já měla u IVF jen dvě vajíčka,blbě jsem zareagovala a mám taky jen jeden vaječník a jeden 4buněčný bojovníček to vyhrál,to jak to pak skončilo je jiná věc a ted u minimálek jsem měla po 4 vajíčka a vždycky zavedli 2 ,ale bez PK,takže nevím,jestli se přesaly vyvíjet,nebo proč to nevyšlo,no uvidíme ted 😵 ,jdu hned na další u těchto nativu a minimálek se muže každý cyklus,tak aspon,že ták 🙂

jaruska111
30. kvě 2011

@demina, Je pravda teda že pokaždý v těch CARech je to jinak, i když máš ofiko volat 1.6. že? a MS si měla dostat včera, to jsou teda dva dny, a já to mam ale dněma taky stejně MS mam mít v pátek a volat mam v pondělí, ale mám takový pocit že pondělí napsali proto abych nemusela volat už v neděli. 🙂 Ale to je jenom moje doměnka.

demima
30. kvě 2011

@mourinka29 áha ,tak to vůbec slyším prvně ,že to tak jde.A ty už máš všechny IVF vybraný?Určitě to musí vyjít budu držet palečky 😉 No já ty vajíčka neměla špatný ,oni byli všechny dobré,ale manžovi nějak zlenivěli spermijky.Nikdy jsme ICSI nepotřebovali ,vždy se oplodnili sami a větší polovina tak jsme mysleli ,že to nebude jinak a ono ejhle.

jaruska111
30. kvě 2011

@mourinka29 nad tím NATIVEM taky přemýšlím, páč mě stimulovali a měla jsem jenom jedno vajíčko které bylo schopno k odběru, a i přežilo PK a je 8den u mě zpátky 🙂, ale přijde mi nesmysl aby mě stimulovali a já nakonec vajíčka stejně neměla!! a i doktorka mi řekla že nemám moc zásob ve vaječnících vajíček do budoucna ☹ a i bych možná ráda byla raději bez hormonů, páč by to mohlo ublížit i mým střevům, co mam špatný.

demima
30. kvě 2011

@jaruska111 no já tam přímo jedu ve středu na krev.I když třeba v Ostravě jsem měla přijít až za 14 dní po ET a v OL už za 11dní,tak asi to má fakt každý jinak.A ty tam máš pouze volat ,nebo tam jedeš?

jaruska111
30. kvě 2011

@demima ne mam zavolat jak to dopadl test mam dělat i při MS, a když bude pozitivní objednat se na další pondělí na Ultrazvuk

demima
30. kvě 2011

@jaruska111 aha ,tak zase jiné.Já jedu na krev pokud bude hcg dostačujcí tak mi teprve řeknou termín ultrazvuku

mourinka29
30. kvě 2011

@jaruska111 máš vysoké FSH???já ho mám sice v normě,ale vaječník je lenivý,ale není to zas taková hruza a jak píšu i já já měla s clostylem 3folikuly ,ale dvě vajíčka ,což je na jeden vajječník s clostylem ok a ted u druhého pokusu jsem si sehnala puregon a brala jsem colsyt + 100j puregonu a měla jsem 5 folikulu na něm a 4 vajíčka,ale dvě se vubec neoplodnily,přitom manža má spermio uuplně ukázkové ,tak asi vajíčka jsou na prd a zavedli 2 čtyřbuněčné.co zbyly,tak ted abych nemusela mít uplně pauzu ,tak zkusím nativ,právě jen s tím mým vajíčkem a uvidíme jaké to bude,naštěstí ovuluju,tak to zkusím,dr sice mrčel 😀 ,že je menší šance,ale já mu furt neumím vysvětlit,že na co mi je 5 folikulu,když embryjko je jedno,dvě,a otěhotněla jsem loni taky s jedním,tak proč to nezkusit.

jaruska111
30. kvě 2011

@mourinka29 teď mě budeš asi mít za neumělce 🙂 FSH znamená co,to asi ani nevím jak to s ním mám, ale přijde mi zbytečné píchat do sebe hormony a to mi řekla doktorka že příště budou jednou takový ty dávky, je podlemě zbytečný. Když potom stejně nereaguju, tak tohle bylo moje první IVF nemohl to asi vědět nikdo, že to takhle dopadne, já bych se hormonům co nejraději vyhla do poslední chvíle co to bude možné ! Protože v CARu nikoho nezajímá že mam nemocné střeva a hormony jim škodí, naopak mi ten můj zánět mohou rozjet ☹ naštěstí mam ale ted nemoc v klidu co se týče střev. ale víš jak opak může být pravdou.