IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

esinka
13. čer 2011

@tonytony nepláááš...já před prvním UTZ taky plašila a udělala si dva dny před UTZ testík...druh čárka byla do 5sekund a mnohem silnější,než první..tak jsem se zase uklidnila,že to hcg pěkně vyrostlo..a pak už jsem se modlila jen pro to,aby bylo mimi na správném místě..
jak jááá zááávidíííím ženám,co zjistili těhu až tak za dva měsíce!!!! 😀 která z žen,co otěhotní přirozeně ví,že existuje morulka,blastocysta... 😀 😀 😀 to mysi to žereme hezky před otěhotněním,při oplodnění a ještě celou dobu pak... 😀

esinka
13. čer 2011

@tonytony to víš,že je..kdy jdeš na UTZ?promiň,jestli jsem to přehlídla..

demima
13. čer 2011

@tonytony jé tak to jsem taky ráda ,že mám spřízněnou duši ,která je na tom stejně 😀 manža má asi pravdu ,že se blíží utz tak jsme z něj na nervy,já ale budu klidná až uvidím ,že je vše ok a asi teprve pak si začnu užívat to zatím nekomplikované těhotenství 😅 Kdy tebe čeká UZ?
@esinka 😀 😀 no kliďo bych si to s tebou vyměnila ,teda je pravda že asi jen na chvilku abych věděla že je ok 😀

demima
13. čer 2011

@tonytony no další věc co máme společného ,taky teď vypadám jak nejkrásnější ženská ze škaredince 😀 😀 😀

demima
13. čer 2011

@esinka jj souhlasím ,nejraději bych po ET usla a vzbudila se minimálně za 3 měsíce

cuddle
13. čer 2011

@luca77 urcite pokud to masi v poledne nekdo radeji polyka, pac treba v praci to neni uplne znacka ideal, a vecer doma zavadet, vsak uvidis ja bych urcite se priklanela zavadet, vzhledem k tomu , ze mi pri polykani nebylo uplne dobre a byla jsem jak prejeta parnim valcem a taky ten ucinek je asi lepsi a rychlejsi...vsak sama uvidis

ejviska
13. čer 2011

@spimy aha, tak ty mas dlouhy, tak to je jinak ;)
@tonytony jak na hovno? Sak jednu holcicku mas, ne? 😉

demima
13. čer 2011

@esinka já to teď pomalu dočítám po zpatku a ty jsi teda měla pěkné překvápko!!tak opožděně ,ale přece MOOOC gratuluji k dvojčátkům!!!!!!!!!!!

esinka
13. čer 2011

@demima hihi,,jojo,bylo to překvapení..poprvé v životě mě něco takhle dostalo!!!nedalo se ovládat.. 😀 a moc děkuji...

tonytony
13. čer 2011

@ejviska No, jo, ale před tím i potom jen selhává☹

tonytony
13. čer 2011

@demima Já jdu na UZ teď ve čt ráno, ale budu tady až nějak odpoledne, mám pak ještě kontrolu na hematologii skrz ty moje trombofilní mutace...

ejviska
13. čer 2011

@tonytony a delas jeste testy, jake jsou carky?

tonytony
13. čer 2011

@cuddle Tak já, když si dám Utrogestan polknutím, tak tak za hodinku jsem unavená a taková na spaní, za 2-3 hodinky jak sjetá, zfetlá a sice unavená a rozvolněná, ale melu a jakoby až hyperaktivní, ale tak jako nešikovně- prostě vypadám jak ožralá nebo zfetlá- prostě paráda stav☹

tonytony
13. čer 2011

@ejviska Ne, už nemám☹ Naposledy 20.den po ET- dnes jsem už 26.- tuším, ale čárka už byla o hodně tmavší než ta kontrolní od toho 15.dne už byla tmavší...
Já si ale nemyslím, že by to bylo v téhle fázi na čárce poznat, ikdyby to nebylo ok, prostě to CG by podle mě už teď tak rychle neklesalo samo od sebe, že by to na tom bylo vidět...

tonytony
13. čer 2011

@esinka Ve čt ráno...

tonytony
13. čer 2011

@demima Kdy jdeš na UZ Ty? Mně se to děsně motá, zítra?

esinka
13. čer 2011

@tonytony tak to budu na tebe myslet při stejné činnosti..taky jdu na UTZ a pak lítat po dalších doktorech a ještě s Verunkou.. 😀 😀 😀

cuddle
13. čer 2011

@tonytony no prave a pak takto chod do prace, navic ja vetsinu pracovni doby jsem nekde na cestach , takze hodne jezdim autem a v tomto stavu teda bych ridit nemohla, u zavadeni to bylo v pohode, unavena jsem byla, ale to bych rekla tak bezne

tonytony
13. čer 2011

@esinka Díky, snad tam něco najdeme, ale jestli tam strachy vůbec dolezu☹

tonytony
13. čer 2011

@cuddle Jenže každý to snáší jinak- třeba kamarádka polykala, nevyhovovalo jí to zavádění a v pohodě- řídila i norm. fugovala v práci- dost náročné na pozornost a přesnost, takže to musíš vyzkoušet🙂 Já teda po zavádění ok, ale spolknutí jsem fetka jasná🙂

esinka
13. čer 2011

těhulky,pijete kafe?

tonytony
13. čer 2011

@esinka Já ne, ale já i normálně dala tak max. 1 a to ještě takové to kafe- nekafe z Dolce Gusta- Latté nebo Capuccino, teď jsem za celou dobu od // měla jen 2x Caro a nějak mi to nechybí, ale určitě si myslím, že 1 kafe denně nikomu neublíží ani nám ne🙂 Kdybych měla chuť, tak si ho dám bez obav🙂

ejviska
13. čer 2011

@tonytony taky myslim, ze na tom testu uz to nepoznas..to je fakt.
Tak to zkus pustit z hlavy, protoze to neovlivnis stejne, radsi premyslej, jestli je tam jeden nebo dva 🙂

tonytony
13. čer 2011

@ejviska Ejvi, to víš, že se zasnívám- furt- přiznávám, ale pak si říkám, že bych se měla nějak aspoň trochu připravit na ev. špatnou zprávu, byť vím, že se asi připravit nelze, ale mám strach, že se tam totálně sesypu a odvezou mě do cvokárny- bojím se moc, ale na druhou stranu si už nějak po tolika dnech "těšení se" a nadějí nedokážu představit tu facku☹ Je to fakt na prd, říkám pořád- jako nadstandard by mělo být v Caru po ET 3 měsíční koma a pak výsledek jako OPU- taky uspí a pak padne verdikt naráz, nemáš čas na nějaké silnomyšlenky, pochyby, pocity a řešení☹

tonytony
13. čer 2011

@ejviska Kdypak Ty že se to sem přesně přepravíš na akci?

demima
13. čer 2011

tak já mám za sebou opět odpolední spánek po utrouši 🙂
@esinka to věřím ,musel to být pěkný šok,ale určo nadmíru příjemný 😉
@tonytony s tím testem to taky souhlasím,že by tam šlo těžko poznat zda je to ok či ne.Tak to na tebe budu myslet ve čt já mám taky ve čt,ale až další týden dnes jsem 23 den po ET.Určitě to bude dobré 😉kolik ti jich zavedli?

ejviska
13. čer 2011

@tonytony na konci cervna, iVF v cervenci

demima
13. čer 2011

@esinka no já teda skoro vůbec,měla jsem asi před týdnem takové spíš kakao půl na půl s mlíkem a moc mi to nevonělo

tonytony
13. čer 2011

@ejviska No, tak to už máš fakt za pár, já vím, že akce je červenec, jen sjem nevěděla, kdy sem jedeš🙂 Tak šťastnou cestu Tobě a pak i Bobíškům🙂
@demima Mám zavedeny 2... Ale budu šťastná a vděčná, když tam bude aspoň 1 v pořádku a vydrží až do konce🙂

demima
13. čer 2011

@tonytony a dle krve ti říkali co ,že to vypadá na 1 či 2?jen nerozumím ,myslíš ,že třeba to 1 může jen tak odejít aniž bys krvácela ,nebo měla nějaký problém?