IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

ejviska
14. čer 2011

@bohu_nka velka gratulace!!! 😵

tonytony
14. čer 2011

@bohu_nka Takže řvu a řvu a řvu!!! Krááááááááááááááása🙂 Moc gratuluju a moc chci doufat, že i já tohle budu ve čt moci napsat🙂 FAkt krásný to číst, natož prožít🙂

tonytony
14. čer 2011

@bohu_nka Kolik že jsi dnes týdnů a dnů???

esinka
14. čer 2011

@tonytony TONY,KLÍÍÍÍÍD 😀 😀 😀 😀 😀 VE ČTVRTEK TO ZAŽIJEŠ A PAK JEŠTĚ NĚKOLIKRÁT,AŽ DO PORODU!!! 😉

cuddle
14. čer 2011

holky nemela jste nektera Proveru? ja ji beru 5 den a sem uplne uvaneny tvor....normalne cucim do blba a nemuzu nastartovat mozek.....ach jo, jeste 5 dnu 😒

mufinka26
14. čer 2011

@cuddle provera na mě měla ten samý účinek, brala sem ji ještě před tim, než my napsala pani doktorka utrogestan, myslela sem, že to bude lepší, ale po utrouši je to úplně stejný 😅 😅 .... takže nezoufej.... nejsi v tom sama z tou šílenou únavou 😀 v práci si ze mě dělaji i legraci 😀 😀 😀

cuddle
14. čer 2011

@mufinka26 jo po utrosi to stejny, kdyz jsem polykala, pri zavadeni to bylo bez problemu, jenze provera se jen papka....takze sem v klidu, ze je to bezny stav " fetaka " , budu sjeta jeste 5 dnu 😀

mufinka26
14. čer 2011

@cuddle to já musím polikat ješte sedum 🙂 někdy si přijdu jak zaseklá 😀 😀 někdo po mě něco chce a já na ně koukám jak tydýt 😅 😅 což je docela sranda, teda alespon pro moje kolegyně 😀 😀 dělám v obchodu dvanáctky tak si večer přijdu jak hurvínej 😅

mufinka26
14. čer 2011

@cuddle ty to bereš na srovnání cyklu?

demima
14. čer 2011

@bohu_nka superrr gratulujiiiiii!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

tonytony
14. čer 2011

@cuddle U mě teda UTroš polykaný horší než Provera- tu jsem snášela ok, jen mi teda moc nepomohla na to na co měla☹

tonytony
14. čer 2011

@esinka Kéž by, Esinko🙂

cuddle
14. čer 2011

@mufinka26 mam to jako start dlouheho protokolu pred IVF, ted 10 dnu Proveru, od patku zacinam pichat Dipherelin a jak vysadim Proveru, tak pry by mela dorazit brzo MS a pak padim do CAR pro leky na stimulaci

cuddle
14. čer 2011

@tonytony tak ja utros myslim polykala jsem jednou a to nejak na zacatku kvuli ms a nejakou malou davku, ty vetsi davky jsem vzdy mela zavadet, takze to mi neprislo tak hrozny, ale dnes jsem fakt jak kdyby do me nekdo strcil, tak padnu na zem....

olousek35
14. čer 2011

@bohu_nka no nádhera, gratulace obrovská. 😉

sedmitecka
14. čer 2011

holky volám SOS, když jsme to dostala dneska cca ve 14,00, mám to brát jako první den menses nebo až zítřek??, vůbec nevím, co teď, jestli už zíra pro stimulku nebo až pozítří, te´d už v Pronatalu nikdo nebude....

domca1221
14. čer 2011

Ahoj holky, doufám, že nevadí, že se k vám přidám. Začátkem července mě čeká 1. IVF., za sebou máme již 2x IUI - bohužel bez výsledku. Chtěla jsem se zeptat na pár věcí, je teď na mě se rozhodnou zda si připlatit za ICSI, tak jsem se s váma chtěla poradit. Přítel je naprosto v pořádku, spermo má na výbornou, u mě byl problém s ovulací a MS, od té doby ale co stimuluji tak MS každý měsíc příjde, tak co myslíte mam si za to připlatit? je to otázka 7500.- tak proto nad tím uvažuji, děkuji

jinak všem držím moc palce ve snažení a novopečeným těhulkám moc gratuluji

mufinka26
14. čer 2011

@sedmitecka na papíře co sem dostala v caru se to prý počítá tak, že pokud si to dostala dneska do 18:00 tak se to počítá jako první den cyklu.. 😉

esinka
14. čer 2011

@sedmitecka néé,dneska určitě ne...první den MS se bere ten,který krvácíš od rána od probuzení..takže první den máš zítra...

mufinka26
14. čer 2011

@domca1221 ahojky a vítej u nás.... 🙂 mě čeká začátkem července KET tak třeba budeme nastejno čekaltelky na testování 😀

esinka
14. čer 2011

@domca1221 vítej spolubojovnice!!! tak já jsem pro pro ICSI..dvakrát jsem měla IVF s ICSI a AH a pokaždé úspěch.. 😀 ..měli jsme špatné spermio a já anovulaci..po lécích jsem vždycky reagovala podle tabulek...prý.. 😀 pokud máš jakékoli pochybnosti,pokus se domluvit se svým lékařem v CAR..ten by tě měl nasměrovat,jak se rozhodnout..

domca1221
14. čer 2011

@mufinka26 moc děkuji za přivítání, bylo by super kdyby jsem tu měla někoho na stejno aspoň se můžeme podporovat 🙂 to zase budou nervy, budu ti moc držet palce, já teď čekám na MS který by měla dorazit cca 23.6 a od druhého dne stimulka, stimuluji puregonem, tak snad to vyjde.

@esinka Taky právě uvažuje že si ICSI nechám udělat, když už do toho má ty peníze vrazit tak asi jo. Jde o to, že všude se dočítám, že se doporučuje když je špatné spermo no a to mi právě máme dobré, tak snad mi poradí přímo mudr., ještě se zeptám za jak dlouho jste podstoupili IVF po stimulaci? jen ať vim na kdy to mam cca očekávat 🙂

cuddle
14. čer 2011

@domca1221 zalezi taky kolik budes mit odebranych vajicek, me rikali, ze pokud je to do 5ti kusu, doporucuji urcite ICSI i v pripade vyborneho spermia
take mame spermio uplne v poradku a prvotni info je , ze to neni potreba, jen prave dle toho mnoztvi vajicek, pac nereaguju jako nekdo kdo jich ma treba 25

mufinka26
14. čer 2011

@domca1221 jééé to já čekám, že v tý době mrcha taky dorazííí... pak stymuluju estofenem.. no a počítám že ten 14.-15. den cyklu nám zavedou zpátkly do bříška dva bojovníčky... 16.5 sem podstupovala 1. ivf a z něj máme 5 mrazáčků... 🙂

esinka
14. čer 2011

@domca1221 neboj,tady podporují snažillky i těhulky.. 😀
a o tom termínu po stimulaci jsme si psali tak o stránku o dvě zpátky.. 😉
nejde to naplánovat..každá reagujeme jinak..já třeba byla 16den od začátku stimulace..jsem to málem blbě napsala...

sedmitecka
14. čer 2011

@mufinka26
@esinka
holky děkuji moc za reakci, takže jak vidím z vašich rozdílných reakcí, můžu si vybrat 🙂 🙂 🙂 🙂 evidentně to má každý CAR jinak , takže na tom asi až tak moc nesejde, co...no ráno tam zavolám a uvidím 🙂 🙂 🙂

mufinka26
14. čer 2011

@sedmitecka to bude nejjistější, asi je to opravdu v každym caru jiný 😅

mufinka26
14. čer 2011

tak holčiny konečně se my šichta blíží ke konci, už jenom půl hodky a jedu domůůůů.... mám tak hodnýho manžela, že pro mě dokonce přijede autem, abych nezmokla, jelikož nám tady v Praze pěkně leje 😀 😀 😀

revilo
14. čer 2011

@sedmitecka ahoj,no my ted cekame na schvaleni druheho ivf od pojistovny a snad tento tyden zaćneme druhy pokus. Ted uz to bude lepsi, protoze vim do ceho jdu a co me ceka. A hlavne na tu dobu cekani na tehotensky test jedeme odpocivat nekam k mori. Protoze to cekani je na tom to nejhorsi. A kdy ty jdes zase? Držím palečky!!!

cuddle
14. čer 2011

@domca1221 myslim, ze budu mit podobny termin, predpoklad je 23-25.6 dorazit ms, takze by to mohlo odpovidat , ze tim budeme prochazet spolecne