IVF květen-červen 2011. Plánujete také někdo?

petrala
9. bře 2011

Ahoj najde setu nekdo,kdo planuje ivf ve stejny mesic jako ja? 🙂

demima
4. čer 2011

@ejviska jj já jsem ráda ,že jsou všichni tady,ale právě taky ráda vzpomínám na to jak jsem jako malá jezdila na vesnici k babi.Babi teda stále je ,ale než naše mimi doroste do věku ,že by si ji pamatovalo tak to bude bohužel asi vše jinak 😒 a co bude s jejím baráčkem to fakt netuším.Tam zůstáváte na trvalo ,nebo se vracíte do ČR?a kde podstupuješ IVF v ČR?

veverka.dada
4. čer 2011

@demima hele já myslím, žekaždý chce to, co nemá...takže je nakonec jedno, jestli bydlíš v paneláku nebo v domě...s domem jsou fakt děsné starosti...a navíc když je to ještě mimo okruh rodiny a přátel, tak to taky není úplně lehké...navíc do té přírody se dá vyrazit vždycky, ať už jen na odpoledne nebo třeba na týden 😵 aspoň člověka neomrzí 😅
já se taky pořád kntroluju 😀 každý píchnutí mě děsí, ale když mě nic nepíchá, tak je to snad ještě horší 😀 nejklidnější jsem vždycky ráno, když si udělám test a asi než uvidím srdíčko, tak ho budu dělat každý den 😉
z krvácení je dnes už jen špinění...takže to vypadá slibně 😵
a ty jsi vlastně dneska kolikátý den? a na tom utz už budeš mít asi srdíčko, co? 😵

veverka.dada
4. čer 2011

@ejviska kujuu 😵 já taky nevěřila, že bych jednou něco takovýho mohla vidět na vlastní oči a stalo se...takže nic jiného než věřit nepomůže 😵

veverka.dada
4. čer 2011

@tonytony díky...už jsou tam hotové dálnice 😀 to je taky to jediné, co mě dokáže uklidnit...aspoň do pondělí 😵

tonytony
4. čer 2011

@veverka.dada Chápu, já se na test ze čt, kde byla ta testovací silnější než kontrolní chodím dívat několikrát denně, abych byla klidnější, taky se mi už prsa derou z podprdy, což je u mě co říct- normálně tam nemám nic, takže to jsou dvě věci, co mi trošku dodávají klidu🙂 Ale strašně bych chtěla vědět, co se děje v bříšku a jak roste HCG reálně nejen na testu🙂

tonytony
4. čer 2011

@veverka.dada Jinak ano- břicho bolí= bojím se, břicho nebolí a je mi až moc dobře= taky se bojím 😀 Já to říkám pořád- po ET do kómatu do konce 1.trimestru a klidně si za to v Caru připlatím jako za nadstandardní proceduru! 😀

tonytony
4. čer 2011

@ejviska Ejvi, teď už jsi prostě na řadě Ty! Kdo jiný?

demima
4. čer 2011

@veverka.dada jj to souhlasím,já si vlastně na panelák ani moc nestěžuju.Navíc bydlíme v takovém přízemí ,že když se podívám ze židle tak mám pocit ,že mám před sebou zahradu 😀 No srdíčko asi ještě nebude dr.říkala že bude ráda když tam vůbec něco uvidí.Já jsem dnes 14 den po ET a mimi mělo PK 5dní.Ty jdeš v pondělí zase na krev?Mě už nikdo nezval ,už rovnou na UTZ.
@tonytony 😀 Mohli by jsme dát návrh na schválení ,myslím že by to uvítala každá maminka po IVF

tonytony
4. čer 2011

@demima Já hlasuju určitě PRO 😀

olousek35
4. čer 2011

Ahojda děvčata, posílám pozdravy

demima
4. čer 2011

@olousek35 ahojda krása 😵 který den jsi?

eimmy
4. čer 2011

@olousek35 no parááááda !!!!!!!!!!!!

demima
4. čer 2011

@olousek35 tak teď jsem vyčetla že máš testova až 11.6.tak to moooc gratuluju!!!!!!!

olousek35
4. čer 2011

dnes jsem 6.den po ET 5.ti denní blastocysty. Přítel donesl v poledne testy a já testla odpoledne po kafi, takže hodně naředěná moč. Bylo to pěkné překvápko. Tak snad hcg tentokrát bude stoupat a dotáhnem to až k porodu.

tonytony
4. čer 2011

@olousek35 Fíhááááááááááá🙂 Super!!!

ejviska
4. čer 2011

@demima na IVF chodim do CR, my jsme v UK prechodne, sice uz dva roky, ale muj muz sem sel za praci. Urcite se vratime do CR, tam jsem doma 🙂
@tonytony no jo, dusicek je tu vic ;)
@olousek35 ahoj, zrovna nam to eimmy prozradila na emiminu 🙂
Ty brdo, na 6.den a jeste ne z ranni moci, to je teda parada!!! Jsem zvedava na rano.

olousek35
4. čer 2011

@ejviska ráno testnu až v ponděli, pak dám vědět. Na emimino se s tímhle rychlým připojením nedostanu. 5.minut se mi otevírala stránka a neotevřela, tak jsem to vzdala, tak zítra večer. Pozdravuj holky a snad to tentokrát udržím. Ale začínám mít strach z dvojčat, to by mi děloha nevydržela.

ejviska
4. čer 2011

@olousek35 mas dve blastocysty?? no, pri tak brzo pozitivnim testu bych se nedivila. Ale kdyby si dr.mysleli, ze urcite dve deloha nezvladne, tak by ti je snad nedaly, ne?
Holky pozdravim, uz se tam z toho radujem 🙂

olousek35
4. čer 2011

Mám jen jednu, dvě mi odmítli dát, mám děložní stěnu samej myomek, ale nejsou prorostlý dovnitř. Takže pružnost v háji. To naše embryo, co nám dali, mělo 3.den místo 8 buněk už 10, tak se bojím, aby nebyla jednovaječná. Ale snad ne. Ale když srovnávám testy, tak je dnešní stejnej jako ten, kterej jsem měla minule 13.den. Ale stát se může naprosto vše. Bojím, bojím.

ejviska
4. čer 2011

@olousek35 a na hcg jdes kdy?

olousek35
4. čer 2011

@ejviska no, testovat mám oficiálně 11.6.to bude 13.den a sobota, tak krev až 13.6.v pondělí, to bude 15.den.

bohu_nka
4. čer 2011

@mufinka26 Do Krumlova? Tam to trochu znám. 😀 Koukám na něj z okna 😀 😀 😀 Kde máte chatu?

@veverka.dada Jsem ráda, že se ti Krumlov líbí. Už tady 2 roky žiju 😀 Jooo a testík je parádníí!!!

bohu_nka
4. čer 2011

@olousek35 Tak to gratuluju!!! Je to vůbec možný takhle brzy??? Já se tak bála, že se nic neukáže, že jsem testovala až 13. den po ET.

mufinka26
5. čer 2011

@bohu_nka v Předoticích u Písku.... To ti závidím, je to opravdu krásný město... 😀 😀
@olousek35 moc hezkej testík... velikááánská gratulace 😀 😀 takhle brzy a takhle úžasný dálnice 😀 😀 😀 😀

veverka.dada
5. čer 2011

@tonytony hele já mám všechny ty testy v pouzdýrku na nočním stolku a dívám se na ně několikrát denně 😀 pořád se musim přesvědčovat, že se mi to nezdálo 😀
jinak máš teda pravdu...bylo by to nejlepší s tím probuzením až na začátku druhého trimestru 😅 a nebo aspoň kdyby někdo vymyslel způsob, jak se podívat dovnitř a vidět, jak se tam všechno vyvíjí, že? 😝
@demima tak to máš dobrý, že aspoň koukáš na kousek tý zeleně...a aspoň nemusíš opravovat střechu nebo čistit komín a podobně 😅
jééé, a kdy vlastně je srdíčko vůbec vidět? v kolikátým tt? no já jdu znovu na krev v pondělí právě kvůli tomu silnému krvácení...jestli se to udrželo...ty jsi jen špinila, tak tam není žádné podezření 😉
@olousek35 gratuluju a ať čárečka hezky sílí 😵
@bohu_nka děkuju 😵 nooo, jako my se tam snažíme s manželem jezdit každý rok aspoň na výlet a jednou jsme tam byli i na pár dnů na dovče 😵 nádhera, moc se nám tam líbí 😵 jen jsem ještě nikdy nebyla uvnitř v zámku 😀

demima
5. čer 2011

@veverka.dada 😀 no to je jediná výhoda,ale zase nemůžu nechat třeba v ložnici otevřené okno a jít do kuchyně,protože by tam beztak někdo ležel 😀
myslím že kolem 7tt by mělo jít slyšet,dr mi říkala ať počítám s tím ,že příjdu 23.6 a pak plus mínus za týden dva na srdíčko,to uvidí podle toho jak bude mimi velké.To je jasný že se udrželo,je to silák 🙂 kolik ti jich vlastně dali jedno nebo dvě?

tonytony
5. čer 2011

Holky, mně dnes bylo tak dobře, jako kdyby se nic nedělo, takže jsme celý den docela prořádili a já mám teď výčitky jako blázen, jestli jsme to nepřehnali☹ Bojím, bojím☹ Snad je vše v pořádku...
Jinak já bych měla jít na ten UZ v 7+0 a to už by prý mělo srdíčko určitě být...

tonytony
5. čer 2011

Krumlov je nádhernej, jen já si to tam trošku min. rok pokazila... Vyrazili jsme tam s manželem sami na romantický víkend pár dní před ET u 1.IVF a snili si tam o tom, jak je to tutovka a jak si tam za rok zajedeme už s kočárkem i s našima, jak nám tam naši pohlídají mimi a my si to tam sjedeme☹ Takže teď se mi tam nějak nechce- vše dopadlo tenkrát jinak, tak třeba příští rok, když to dobře dopadne, tak to zvládneme- přebolí to...

ejviska
5. čer 2011

@tonytony ahoj, a kdy jdes na UZ?

tonytony
5. čer 2011

@ejviska Až 16.☹ To je ještě 10dlouhých dní☹